برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 22
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

The Honourable Woman | معرفی مینی سریال | بحث و تبادل نظر

The Honorable Woman نام یک مینی سریال هیجان انگیز به کارگردانی Hugo Blick است که برای شبکه BBC نوشته شده . Maggie Gyllenhaal بازیگر برجسته این مینی سریال است . این مجموعه در 3 ژانویه 2014 برای شبکه BBC Twoدر بریتانیا و در 31 جولای 2014 برای شبکه SundanceTV در آمریکا پخش خواهد شد .

این مینی سریال 8 قسمتی در جوئن 2013 توسط Ben Stephenson ( مدیر شبکه BBC Drama ) و Janice Hadlow ( مدیر شبکه BBC Two ) کلید خورد . نویسنده و کارگردان آن Hugo Blick و توسط Abi Bach هم تولید شده است . سرانجام این همکاری قرار شد این مجموعه در دو شبکه BBC Two ( بریتانیا )و Sundance TV ( آمریکا ) پخش شود .

Ben Stephenson در این باره می گوید : این یک مینی سریال درام و پیچیده است . من مشتاق کار کردن با Blick مانند پروژه The Shadow Line در سال 2011 بودم . Sarah Barnett مدیر اجرایی شبکه Sundance هم می گوید : در این مجموعه بازیگران به خوبی کار خود را انجام دادند و ما از آنها راضی هستیم . هنگامی که از او درباره موضوع سریال پرسیدند او در 4 کلمه انرا توصیف کرد : ( امید , سازش , گناه , خانواده )

Maggie Gyllenhaal بازیگر نقش اول این مجموعه هم در صحبت های خود گفته : ما تیم بسیار خوبی را داشتیم و تجربه این مینی سریال برای من بسیار شیرین بود . مطمعنا این مجموعه با پیچیدگی و هیجانی که دارد بییندگان زیادی را سر ذوق می آورد . به شخصه نمی توانم تا شروع آن صبر کنم.

Wiki

فیلم بردای این مجموعه هم از جولای 2013 در لندن اغاز شد اما بیشتر کار فیلم برداری ان در شرق ایالت متحده انجام گردید !

خلاصه داستان :

داستان در مورد زنی به نام Nessa Stei که کسب و کار خود را در سازمان بین المللی آمریکا از پدرش به ارث می برد . او در سیستم های مبادلاتی آمریکا رخنه ای مشاهده میکند که ازسوی دولت اسرائیل بوجود آمده است.شخصیت داستان رفته رفته متوجه ی گسترده بودن این فساد میشود و بررسی به این بحران مالیاتی پای چندین کشور را به ماجرا باز میکند و ....

بازیگران :

سپاس
    10,016
    از این کاربر 8,480 بار در 497 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Honourable Woman | معرفی مینی سریال | بحث و تبادل نظر

من از صبح جمعه که قسمت 7 رو دیدم دارم فکر میکنم که چی میشه؟ ولی هنوز به نتیجه ای نرسیدم درست مثل سایه روشن(! تیکه انداختم مثلاَ) شده! ولی اون یه خوبی داشت تموم شده بود زود رفتم قسمت آخر رو دیدم ولی واسه این باید صبر کنیم

3. 20 کاربرِ زیر از Sina_Saw بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

عالیه مگی جیلنهال

5. 21 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

خب این سریال هم تموم شد، اپیزود هفتم رو خیلی بیشتر از آخری دوست داشتم! واقعا بدون در نظر گرفتن یه نکاتی تو سریال میشه گفت که مینی سریال شاهکاری بود
    مگی جینلهال بازی ای کرد تو این 8 قسمت که مطمئنا تو گلدن گلوب و امی اسمش رو خواهیم شنید، استفن ری و بقیه هم عالی بودن

مشاهده محتوا اسپویلر

امریکا به استقلال فلسطین کمک کنه؟
    یه جوری هم آخرش فلسطینی ها رو نشون دادن که انگار پس گرفتن کشورشون به اون صورت کار اشتباهی بوده و آمریکا و فلسطین بد شدن و اسرائیل و انگلیس خوب
    داستان فلسطین و اسرائیل هم به طرز مضحکی خنده داره، فلسطین که تا 70 سال پیش یه کشور بوده حالا باید برای کشور شدن از سازمان ملل تائیدیه بگیره
    واقعا این انگلیسی ها و آمریکایی ها به طرز وحشتناکی باهوش ان، ببینید چطوری بین کشورهای خاورمیانه جنگ راه انداختن تا به هرچی که میخوان برسن

به غیر از چند خط بالا، داستان سریال از نظر فنی عالی بود، پیچش هایی که اصلا کسی فکرش رو نمیکردم، واقعا هوشمندانه بود

نمره این مینی سریال 9ـه

7. 22 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

اول یک تشکر از سینا بکنم که واقعا سره زیرنویس این سریال زحمت کشیده بود . یعنی جدا زیرنویسش حرف نداشت و خیلی شیک و شیوا بودش
    دوم هم از اشکان تشکر می کنم که اون پست های اولیه اش باعث شد سریال رو دنبال کنمکلا پست هات برام خیلی جالب بودش. تا حالا این جوری ندیده بودم پست بدهی

به نظرم از اون سریالهای مرموز و سیاسی و خاص بودش که باید چند بار دیدش تا نکات مهمش رو فهمید در واقع هم اسرائیلی ها رو به چالش کشید و هم فلسطینی ها رو و در اخرهاش هم رسما انگلیس و آمریکا رو زیر سوال بردش که همین باعث جذابیت کار بودش.یعنی سعی داشت از هر چیز مهمی یک چیزی بگی و توی ذهن همه در مورد چیزهای مهم شبهه وارد کنه . من با نویسنده و یا کارگردانش آشنایی ندارم ولی فقط میتونم بگم که، الحق در چیزی که اینها ساخته بودند هیچ اثری از احمق فرض کردن ببیننده مثلا مثل سریال هوملند وجود نداشت .به نظرم بیشتر سعی شون این بود که دو طرف رو مقصر رو بدونند که البته در این موردش میشه بحث کرد ولی همین که خیلی موارد و کارهای نادرست اسرائیلی ها و امریکایی ها رو قبول داشتند برای من کافی بودش.
    البته این رو هم بگم تا قسمت چهارم برای من یکمی گنگ بود و خیلی کند پیش می رفت و احتیاج به صبر و تحمل داشت ولی از قسمت 5 تا 8 ریتمش خیلی تند تر شد و باعث شد بیشتر لذت ببرم.

Israel Hands
    سپاس
    26,418

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    مگی جینلهال بازی ای کرد تو این 8 قسمت که مطمئنا تو گلدن گلوب و امی اسمش رو خواهیم شنید
    یه چیزی میدونم که میگم، مگی جیلنهال گلدن گلوب بهترین بازیگر زن رو برد... این مینی سریال خوب رو از دست ندید

10. 17 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

من ول کن این سریال نیستم یه نکته بگم که شاید بعضی ها میدونستند
    مشاهده محتوا اسپویلر

اونجا که نشون میده آمریکایی ها تو مسیر فیبرهای نوری فلسطین دستگاهی کار گذاشتن تا تمام مکالمات اون منطقه رو ثبت و ضبط کنه واقعی بوده و واقعا اتفاق افتاده، طی همون برنامه پریزم که توسط ادوارد اسنودن افشا شد.
    شاید اشتباه میکنم، اگه کسی اطلاعات بیشتری داره یه پخ به ما بده

سریال هم تو top 10 سریالی چندتا از سایت های معتبر مثل هالیوود ریپوتر قرار گرفته.

12. 19 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,565
    از این کاربر 1,727 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

انقد تعریف کردین ازش رفتم 3تا اپیزود دانلود کردم و انقد خوب بود که پشت سرهم دیدمشون و منتظرم بقیه ش دانلود بشه و ببینمش

بازیگراش خیلی خوبن ، مخصوصا Maggie Gyllenhaal و Lubna Azabal و Stephen Rea

در این حد که جوگیر شدم آواتار مگی رو گذاشتم

حالا سریال رو کامل ببینم نظرمو میگم درباره ش

خواستم تشکری کرده باشم از معرفی این سریال معرفی سریال ها و مخصوصا مینی سریال هاتون خیلی خوبه

خوبیه تی ورلد اینه که همیشه یه پیشنهادی واسه دیدن سریال داری دیگه :دی

به کجاها برد این امید ما را...؟

14. 16 کاربرِ زیر از Izavel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

don't wait until people are dead to give them flower
    سپاس
    490
    از این کاربر 1,720 بار در 81 پست سپاس گزاری شده

تا قسمت سه خانوم محترم رو چند وقت پیش دیدم
    مینی سریال خوبیه ایشالا که در ادامه بهترم میشه اینجور مینی سریال هارو به سریالهای چند فصلی و بی سرو ته ترجیح میدم
    ممنون از Sina Saw بابت ترجمه بی نقصش

16. 16 کاربرِ زیر از Clay Morrow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

don't wait until people are dead to give them flower
    سپاس
    490
    از این کاربر 1,720 بار در 81 پست سپاس گزاری شده

ازقسمت چهارم به بعد فوق العاده بود آروم آروم همه سوالهایی که برای بیننده پیش اومده جواب داده میشه جوری که میخوای ادامشو ببینی که آخرش چی میشه.تا قسمت سوم سریال تقریباً روند کندی داشت اما از قسمت چهارم به بعد همه چیز تغییر کرد .
    مگی جیلنهال فوق العاده عالیه بازیگر نقش کاتیا هم خیلی خوب شخصیت یه زنِ قوی رو به تصویر میکشه.تو این مینی سریال درام بسیار قویش کاملا بر داستان سیاسیش برتری داره. به هیچ عنوان این مینی سریال رو از دست ندید.

18. 12 کاربرِ زیر از Clay Morrow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,565
    از این کاربر 1,727 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

عه به کل این تاپیکو فراموش کرده بودم

اول مرسی سینای عزیز واسه ترجمه ش

این سریال در حد تعریفایی که ازش کردین بود و واقعا لذت بردم از دیدنش

اتفاقا من قسمتای اولش و ابهامشو دوس داشتم ، باعث میشد هی خودت بقیه داستانو حدس بزنی و همش سعی کنی یه ارتباطی بسازی بین حرفایی که زدن و کلا همین گیج زدنت باحال میشه

اتفاقای مهم یجورایی قابل پیش بینی بود البته این باعث نمیشد رخ دادنشون باز برات هیجان انگیز نباشه و لذت نبری از دیدنش

تا رسیدیم به قسمت 4 یا 5 که کلا برگشت به گذشته و جواب حدسامون و سواالمون رو داد ، که من ترجیح میدادم اینطوری نباشه و همچنان تیکه تیکه به جواب برسیم

تو قسمتای بعدی داستان ریتم تندتری گرفت و خیلی خوب شد ، بازیگرا هم عالی بودن

همش دلم میخواست یه پایان پوچ و تلخ داشته باشه سریال که فکر کنم پایان سریال انتظاراتمو برآورده کرد ، هیچکس برنده نبود ( دولت هارو نمیگم،شخصیت هارو میگم )

سریال روایت متفاوتی داشت ولی خب بیطرفانه نبود ، مخصوصا اون خوب و بیطرف بودن بریتانیا دیگه زیادی تو ذوق میزد:/

در کل خیلی راضی بودم ازش ^_^

به کجاها برد این امید ما را...؟

20. 13 کاربرِ زیر از Izavel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین