برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 22

Threaded View

Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,322 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

The Honourable Woman | معرفی مینی سریال | بحث و تبادل نظر

The Honorable Woman نام یک مینی سریال هیجان انگیز به کارگردانی Hugo Blick است که برای شبکه BBC نوشته شده . Maggie Gyllenhaal بازیگر برجسته این مینی سریال است . این مجموعه در 3 ژانویه 2014 برای شبکه BBC Twoدر بریتانیا و در 31 جولای 2014 برای شبکه SundanceTV در آمریکا پخش خواهد شد .

این مینی سریال 8 قسمتی در جوئن 2013 توسط Ben Stephenson ( مدیر شبکه BBC Drama ) و Janice Hadlow ( مدیر شبکه BBC Two ) کلید خورد . نویسنده و کارگردان آن Hugo Blick و توسط Abi Bach هم تولید شده است . سرانجام این همکاری قرار شد این مجموعه در دو شبکه BBC Two ( بریتانیا )و Sundance TV ( آمریکا ) پخش شود .

Ben Stephenson در این باره می گوید : این یک مینی سریال درام و پیچیده است . من مشتاق کار کردن با Blick مانند پروژه The Shadow Line در سال 2011 بودم . Sarah Barnett مدیر اجرایی شبکه Sundance هم می گوید : در این مجموعه بازیگران به خوبی کار خود را انجام دادند و ما از آنها راضی هستیم . هنگامی که از او درباره موضوع سریال پرسیدند او در 4 کلمه انرا توصیف کرد : ( امید , سازش , گناه , خانواده )

Maggie Gyllenhaal بازیگر نقش اول این مجموعه هم در صحبت های خود گفته : ما تیم بسیار خوبی را داشتیم و تجربه این مینی سریال برای من بسیار شیرین بود . مطمعنا این مجموعه با پیچیدگی و هیجانی که دارد بییندگان زیادی را سر ذوق می آورد . به شخصه نمی توانم تا شروع آن صبر کنم.

Wiki

فیلم بردای این مجموعه هم از جولای 2013 در لندن اغاز شد اما بیشتر کار فیلم برداری ان در شرق ایالت متحده انجام گردید !

خلاصه داستان :

داستان در مورد زنی به نام Nessa Stei که کسب و کار خود را در سازمان بین المللی آمریکا از پدرش به ارث می برد . او در سیستم های مبادلاتی آمریکا رخنه ای مشاهده میکند که ازسوی دولت اسرائیل بوجود آمده است.شخصیت داستان رفته رفته متوجه ی گسترده بودن این فساد میشود و بررسی به این بحران مالیاتی پای چندین کشور را به ماجرا باز میکند و ....

بازیگران :