برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

7 فیلم ترسناک و هیجان انگیز در سال 2014

با 7 فیلم ترسناک و دلهره آور که در سال 2014 اکران می شوند رو به رو هستیم . این فیلم ها بر اثر نظر سنجی هایی که مردم در سایت های مختلف و بعد خواندن داستان این فیلم ها به آنها رای دادند توسط سایت Hollywoodreporter جمع آوری و معرفی شده است .در ادامه نگاهی به این 7 فیلم خواهیم انداخت :

Deliver Us From Evil
    یک فیلم ترسناک و هیجان انگیز به کارگردانی Scott Derrickson تهیه کنندگی Jerry Bruckheimer . نوسندگی این کار هم بر عهده Paul Harris Boardman می باشد . این فیلم بر اساس یک داستان واقعی نوشته شده است . در این فیلم بازیگرانی چون : Eric Bana و Olivia Munn نقش آفرینی می کنند . تاریخ اکران این فیلم هم July 2, 2014 اعلام شده است .

داستان فیلم در مورد مردی به نام Ralph Sarchie پلیس شهر نیویورک است که با یک سری جنایات عجیب رو به رو می شود که گویی مربط به دنیای جن ها است . در این هنگام برای دختر او هم مشکلاتی از قبیل سر و صدا هایی که در اتاق او می آید Ralph را رنجیده خاطر می کند . او تصمیم می گیرد این مشکل را با کشیشی در میان بگذارد تا شاید راه حلی برای آن پیدا شود . کشیش او را متقاعد می کند تا باور های دینی خود را تغییر دهند . این دو سعی می کنند با هم دیگر راه حلی را پیدا نموده تا شهر نیویورک را از هرج و مرج نجات دهند . . . . .

The Purge: Anarchy
    این فیلم هم داستانی در ژانر ترسناک و هیجانی دارد . کارگردان و نویسنده آن James DeMonaco می باشد . کسانی مانند : Frank Grillo و Kiele Sanchez هم به عنوان بازیگر در این فیلم حضور دارند . تاریخ اکران آن هم July 18, 2014 اعلام شده است .

خلاصه داستان : هر ساله در آمریکا مراسمی برگزار می شود که به طول دوازده ساعت هر جرمی از جمله قتل آزاد می باشد و هیچ گونه مجازات قانونی را در پی ندارد . یک مرد که فرزند خود را از دست داده راهی خیابان می شود تا با کشتن خلافکاران انتقام فرزندش را گرفته باشد اما در آخر خود را در حال کمک کردن و نجات زوج جوانی به نام shan و Lis که برای دیدن خواهرشان به لس آنجلس می روند می یابد . این زن و شوهر گرفتار حمله تعدادی موتور سوار که ماسک بر صورت خود زده اند می شوند و . . . . .

The Green Inferno
    یک فیلم در مدل آدمخواری که ژانری ترسناک دارد . به کارگردانی Eli Roth و نویسندگی Guillermo Amoedo . دو بازیگر این فیلم یعنی Sky Ferreira و Daryl Sabara بازیگران ثابت این فیلم هستند . در واقع این فیلم الهام گرفته از نسخه ایتالیایی آن است . تاریخ اکران این فیلم هم September 5, 2014 تخمین زده شده .

داستان از جایی شروع می شود که تعدادی از دانش آموزان فعال برای تحقیق به وسیله هواپیما به جنگل های انبوهی که در نیویورک وجود دارد می روند . اما هواپیما آنها در بین راه سقوط می کند و همگی آنها توسط گروهی آدمخوار به گروگان گرفته می شود . بعد از مدتی آنها متوجه می شوند که نمی توانند به راحتی از دست این گروه فرار کنند . . . . .

Cooties
    فیلمی در ژنر کمدی و ترسناک ! فیلمی که به گفته بسیاری از منتقدان همه نمی توانند با آن ارتباط بر قرار کنند . ( شاید به خاطر تم داستانی که دارد ) . کار گردانی این فیلم بر عهده Cary Murnion و نویسندگی آن هم Ian Brennan و Leigh Whannell عهده دار شده اند . کسانی مانند : Elijah Wood و Alison Pill هم به عنوان بازیگر در این فیلم نقش آفرینی می کنند .

خلاصه داستان : پس از این که ویروس عجیب و مرموزی به بچه های یک دبستان سرایت می کند , و آنها را به هیولاهایی زامبی شکل و بسیار وحشی در می آورد که کسی جلو دار آنها نیست , معلم های این دبستان که قسم خورده اند تا در هر شرایطی از این بچه ها مراقبت کنند راهی جز جنگیدن با آنها نمی بینند . . .

IMDB هنوز تریلری از این فیلم منتشر نشده است . Wiki

See No Evil 2
    فیلمی به کارگردانی Jen Soska و Sylvia Soska و نویسندگی Nathan Brookes . در این فیلم ستاره دنیای کشتی کج یعنی Kane هم حضور دارد . نسخه اول این فیلم در سال 2006 اکران شد و به گفته خیلی ها مزه ترس واقعی را می شود در این فیلم چشید !

این فیلم پس از همان واقعه نسخه اول دنبال می شود . با قتلی که در هتلی به نام Blackwell انجام گرفته است . در نسخه دوم این فیلم گروهی از دانش آموزان پزشکی گیر یک مرد که از بیماری روانی هم رنج می برد می افتند و در زیر زمین خانه او حبس می شوند . پس از تلاش هایی که برای نجات می کنند متوجه می شوند که فرار از دست این مرد اونجور که فکر می کردند آسون نیست . . . .

CLOWN
    تاریخ دقیقی از انتشار این فیلم به دست نیامده است اما نویسندگان این فیلم از یک چیز اطمینان حاصل کرده اند و آن این است که با فیلمی بسیار ترسناک رو به رو خواهیم بود . کارگردانی این فیلم را Jon Watts و نویسندگی این کار را هم Christopher D. Ford بر عهده دارد
    .
    داستان در مورد پدری مهربان است که تصمیم دارد تا برای تولد پسر کوچکش او را سورپرایز کند . او به دنبال یک لباس دلقک می گردد تا برای تولد پسرش آن را بر تن کند . بالاخره یک لباس دلقک را می یابد و برای شب تولد آنرا بر تن می کند . اما پس از اینکه این کار را انجام می دهد متوجه می شود که دیگر نمیتواند از دست این لباس خلاص شود . انگار که این لباس به صورت فیزیکی او را رها نمی کند . یواش یواش او به یک موجود عجیب و قاتل تبدیل می شود . . . .

Tusk
    و اما مورد آخر . فیلمی به کارگردانی Kevin Smith . فیلم دیگری در ژانر ترسناک و هیجانی که به گفته بسیاری از منتقدین از اون دسته فیلم هایی است که باید تماشا شود .

داستان فیلم از اونجایی شروع می شود که Wallace Bryton که یک روزنامه نگار است در جنگل هایی دور افتاده گم می شود . بهترین دوست او به همراه دوست دخترش و مسئول آن جنگل تصمیم می گیرند تا به دنبال او بگردند . . . .

+

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : 7 فیلم ترسناک و هیجان انگیز در سال 2014

اول از همه باید از arso تشکر کنم عاشق این تاپیک شدم

من هم احتمالا برای امسال این‌ها رو خواهم دید: اول از همه Deliver Us From Evil که داستان و تریلر جذابی داشت و بعد The Green Inferno که البته اصلا از کارهای Eli Roth خوشم نمیاد فقط کافیه به مدت 1هفته فیلم‌های این بشر رو روی دور تند مرور کنید اصلا آدم بی‌استعدادیه! تنها پروژه‌ی موفقش که اونم خب یه آدم باهوش و همه‌فن حریفی مثل "استاد تارانتینو" همراهیش می‌کرد فیلم Inglourious Basterds بود. فقط همین که اونجا هم "بازیگر" تشریف داشت. تنها دلیلم نقد‌های مثبته فقط همین آخری هم Tusk رو می‌بینم یکی بخاطر کار قبلی کارگردان یعنی Red State و دومی هم بخاطر اینکه هیچی در موردش نمی‌دونم!

البته این‌ها احتمالا هیچکدوم "ترسناک" نیستن بیشتر "هیجان‌انگیز"ن تا ترسناک. ولی خب همه با همین عنوان "ترسناک" یا "هارور" می‌شناسن.

3. 20 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    465
    از این کاربر 83 بار در 12 پست سپاس گزاری شده

تشکر.مطلب جالب بود.منم از اونجایی که عاشق ژانر ترسناکم حتما همه شون رو نگاه میکنم ضمن اینکه در ژانر ترس از سینمای شرق مخصوصا ژاپن هم نباید غافل شد.آثار خیلی خوبی دارند.

5. 12 کاربرِ زیر از amesterida بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Veda
    سپاس
    1,833
    از این کاربر 3,173 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشی
    من بیشتر از همه منتظر Deliver us from evil - Clown - Tusk هستم
    The Purge: Anarchy هم تریلرش بد نبود

تو این فیلما از اون مدل همیشگی فیلم های ترسناک - هیجان انگیر یعنی جن زدگی که برای یک خانواده معمولی اتفاق میوفته جاش خالیه
    مثل The Conjuring....البته شاید Deliver us from evil یک جورایی مثل اون باشه

7. 11 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

به تازگی تریلر فیلم های Tusk و See No Evil 2 منتشر شده است که مشاهد می فرمایید :

Tusk See No Evil 2

9. 15 کاربرِ زیر از arso بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    280
    از این کاربر 1,452 بار در 252 پست سپاس گزاری شده

پس annabelle و jessabelle چی ؟

آنابل که اسپین آف "کانجرینگ" ــــه و فکر کنم فیلم مخصوص هالووین امسال باشه
    جسابل یا ارواح که کارگردانش Kevin Greutert ـــه و 29 اوت اکران میشه

11. 9 کاربرِ زیر از mehran-a1234 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

[فکر کنم حالا که به آخرشم رسیدیم (2014) بشه در مورد بعضی فیلم های ترسناک امسال گپ بزنیم. امسال خیلی کم دیدم چون یا فیلم ها اکثرن زیرنویس فارسی نداشتن یا نقدهای منفی زیاد بود. اما از بین اون چندتایی که تماشا کردم مشکل همه باز منتقل نکردن حس "ترس"ه یه چیزی شاید در حد تجربه ی ترسیدن سال پیش پای فیلم "احضار". البته این فقط در مورد فیلم هایی که دیدم. نکته ی مثبت و روحیه بخش امسال مربوط به تیم ترجمه ی خودمون بود با حضور "استاد تورج" که خب هرچی از سینمای وحشت دیدم با زیرنویس ایشون بود.]

The Babadook : داستان "صریح" نبود یا به قول یکی از دوستان "استعاری" بود و من هم چندان با داستان های "استعاری" راحت نیستم. مگه با ایده ی جدید ترکیب شده باشه که توی این فیلم حتی این ایده هم نبود اگه یه ذره درجه ی سخت گیری رو زیاد کنم تکراری یا بهتر بگم تحت تاثیر یه اثر دیگه بود شاید "درخشش".The Purge: Anarchy : قبلن اینجا در موردش نوشتم. ایده و سناریو گنده تر از خود فیلم بود به همین خاطر "زور" فیلم بهش نرسید. ولی خیلی دوست دارم این سناریو تبدیل به یه سریال بشه. Annabelle : همون بلایی رو سر تجربه ی شیرین فیلم "احضار" میاره که قبلن Insidious شماره دو سر Insidious شماره ی یک آورده بود البته نه با این غلظت.

من همین چندتا رو دیدم حالا نوبت شماست ...

13. 16 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

The Purge

واقعا ایده فیلم عالیه ولی حیف کارگردان (که خود نویسنده است ) این ایده رو خراب کرده ، به نظر من باید خشونت و هیجان این فیلم صد برابر بیشتر از اینی که هست باشه .

DeMonaco به نظر من نویسنده موفقیه ولی کارگردان ضعیفیه. (البته من فقط قسمت یکشو دیدم)
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

15. 8 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

ممنون از arso عزیز بابت این تاپیکواقعا به این میگن تاپیک
    فیلم های Tusk و See no Evil 2 و The Purge رو دیدم واقعا عالی بودن
    بقیه فیلم های لیست اومدن ما خبر نداریم؟؟

17. 7 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

امسال اصلن ترسناک نبود..!! اون The Purge فیلم خوبی بود ولی ترسناک نبود، هیجانش هم زیاد نبود، کاش تو لیست نمیبود رفیقم میگه 5 بار نگاهش کردم اون Tusk تو لیسته دانلودمه هنوز ندیدمش...!! یه فیلمه ترسناک دیدم امسال که اونم ماله 2013 بود The Conjuring...!! اونی ام که ازش تعریف میکردن Babadook بود که من نفهمیدم از چیش ترسیده بودن ملت...!! فکر کنم 3 تا از فیلمای لیست لینک دانلودشون موجوده...بقیه رو جایی ندیدم.!!

ممد آرســو.... آرسو دیگه چه اسمیه آخه؟؟ آرسنال میذاشتی من راحت تر بودم

19. 9 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :