برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 38
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

Utopia | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم

در این تاپیک می توانید درباره فصل دوم این سریال با یکدیگر بحث و گفتگو کنید.
    لطفا درباره هر قسمتی که میخواهید صحبت کنید ، ابتدا اسم اپیزود رو بیان کنید
    تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل هم جلوگیری شود.

I understand nothing
    سپاس
    36,350

پاسخ : Utopia | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوم

نقل قول نوشته اصلی توسط Pantera نمایش پست ها
    تنها ایرادی که میشه به این فصل گرفت کم بودن اپیزود ها بود. واقعا بدجور تو کف موندیم.
    كلا اين لندن‌نشين‌ها آدم‌هاي به شدت "خسيس"ي تشريف دارن! خدايي اين از اون سريال‌هاست كه دوست دارم 20 قسمت باشه.

* E04 »» اين قسمت چهارم بيشتر از اينكه شبيه قسمت‌‌هاي "چهارم" باشه شبيه پايان فصل دومي بود كه براي شروع فصل سوم مقدمه‌چيني مي‌كنه (اين جمله خياباني‌ترين جمله‌ي انجمن بود!) خب فكر كنم اتفاق اعجاب‌انگيز اين قسمت "تاريخچه"‌ي استاد فليپس بود البته دور از ذهن هم نبود بالاخره اين يه جور نسل‌كشي‌ه كه دير يا زود داستان سريال رو به اين سمت هدايت مي‌كرد حالا اميدوارم تا همين‌جا متوقف بشه و جلوتر نيان كه اصلا خوشايند نيست ...

پ.ن: در مورد تصوير، توي اين هفته چندتا سريال آمريكايي ديديد؟ خدايي يكي به تميزي و منظمي اين شروع (قسمت چهارم) كه غافلگيركننده هم باشه تماشا كرديد؟! كدوم يكي؟!

3. 21 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

قسمت چهارم عجب شروع غافلگیر کننده ای داشت
    قسمت جالبش اینجاست که فقط با چندتا نما و 2-3تا دیالوگ به عالی ترین روش شخصیت فرعی رو معرفی میکنن!!!
    مردِ رو کاناپه خوابش برده(که شاید نشون از کار زیادِ ، "مرد خانواده") ، زن راضی نیست ولی نماهای بعدی برا مردِ نگران میشه...3تا بچه دارن (زندگی موفق) ، 2تا ماشین دارن که از یکی مردِ برا کار ازش استفاده میکنه، حلقه ازدواجِ مرد "قرص و محکم" رو انگشتشه (کلا داستانِ "مردِ خانواده و زندگی موفق")
    یهو بعدِ این همه صحنه ی "خوب" با یه صحنه "وجشتناک" روبرو میشین که "آخه چجوری ممکنه این *مرد خانواده* همچین کاری بکنه؟!"
    روایت داستان عالیه توی این سریال!!!
    ?! where is jessica hyde

5. 11 کاربرِ زیر از om3ga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

آدم اینقدر از خودراضی ؟! فیلیپ خط منفور هم رد کرد الان فقط نقطه منفور دیده میشه توی فلش بک یکم عظاب وجدان گرفت آدم دلش سوخت اما این قسمت معلوم شد عجب آدمیه.

7. 9 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

داستان تموم نشد تو فصل دوم، کسی از سریال خبر داره برای فصل بعدی ؟ تو imdb هیچی برای فصل سوم نزده.

9. 9 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

والا تا اونجایی که سریال پیش میره احتمالا توی این فصل یا فصل آینده اگه اتفاق دیگه ای رخ نده تموم بشه.
    من دیشب لیست سریالامو میدیدم که چشمم به فصل دوم اوتوپیا خورد که تا قسمت 5 گرفته بودم.
    جو گیر شدم تا ساعت 5 صبح نشستم همشو دیدم خیلی هیجانش از فصل اول بیشتره.

11. 11 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

این سریال همینجوری در اوج در حالِ حرکته!!!
    عالی بود این فصل!!!
    فیلیپ رو هم گرفتن ، از اونجایی که فک نکنم آدمای "َشبکه" باشن...احتمالا خط داستانی جدیدی برا فصل 3 ببینیم!!!
    کسی از فصل 3 خبر داره کی قراره ساخته و پخش بشه؟!
    ?! where is jessica hyde

13. 11 کاربرِ زیر از om3ga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

بعد از یک قسمت اول فوق العاده متاسفانه داستان سریال گیج کننده و از ساختار خودش خارج شد به نظر من نویسندگان بدون دلیل جای ادمهای قصه رو عوض کردند و برخی رو حذف کردند مرد یک چشم ماجرا بدون هیچ دلیل قانع کننده ای ریس شدو به نظر من که این سریال در فصل دومش به شدت افت پیدا کرد و داستان دیگه کشش یک فصل دیگه رو نخواهد داشت شاید اگر داستان به سمتی میرفت که جسیکا و پیتره با هم اقای خرگوش رو از بین میبردند میتونست یک پایان معقول برای فصل دوم و کل سریال باشد ولی نویسندگان با حرص و ولع خواستند این سریال رو به فصل بعدی بکشونندو همین پاشنه اشیل اتفاقهای بی اساس و بی دلیل این فصل شد در مجموع به نظر من دیدن فصل اول این سریال بسیار تماشایی بود ولی فصل دومش حرص اور .من به کل این فصل نمره 5 میدم با احترام به ایرج و بقیه دوستان

15. 10 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    772
    از این کاربر 2,249 بار در 215 پست سپاس گزاری شده

اول از همه دوستانی که در انجمن سریال رو معرفی کردند تشکر میکنم چون که از سریال بسیار راضی ام و خاطرات خوبی رو برای ما رقم زد.
    در مورد این فصل هم باید بگم روند تغییر شخصیت اون دوست عزیزمون که یک چشم داشت خوب در نیومده بود به نظرم! یعنی درکش نکردم!
    پیتره هم تا حدودی همین طور! تا چند وقت پیش زده بود کلی بچه دبستانی رو قتل عام کرده بود اما الان جونشو برای یه مادر و بچه اش در خطر انداخت... اما در نهایت جزو شخصیت های مورد علاقم شده.
    بعضی چیزا قابل هضم نیست برام!
    اما درکل کیفیت بالایی داره سریال! مخصوصاً کارگردانیش.
    امیدوارم فصل بعدی به مراتب بهتر باشه چون پتانسیلش رو داره.

17. 8 کاربرِ زیر از MILANO بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2006mi نمایش پست ها
    بعد از یک قسمت اول فوق العاده متاسفانه داستان سریال گیج کننده و از ساختار خودش خارج شد به نظر من نویسندگان بدون دلیل جای ادمهای قصه رو عوض کردند و برخی رو حذف کردند مرد یک چشم ماجرا بدون هیچ دلیل قانع کننده ای ریس شدو به نظر من که این سریال در فصل دومش به شدت افت پیدا کرد و داستان دیگه کشش یک فصل دیگه رو نخواهد داشت شاید اگر داستان به سمتی میرفت که جسیکا و پیتره با هم اقای خرگوش رو از بین میبردند میتونست یک پایان معقول برای فصل دوم و کل سریال باشد ولی نویسندگان با حرص و ولع خواستند این سریال رو به فصل بعدی بکشونندو همین پاشنه اشیل اتفاقهای بی اساس و بی دلیل این فصل شد در مجموع به نظر من دیدن فصل اول این سریال بسیار تماشایی بود ولی فصل دومش حرص اور .من به کل این فصل نمره 5 میدم با احترام به ایرج و بقیه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط hmmilani نمایش پست ها
    اول از همه دوستانی که در انجمن سریال رو معرفی کردند تشکر میکنم چون که از سریال بسیار راضی ام و خاطرات خوبی رو برای ما رقم زد.
    در مورد این فصل هم باید بگم روند تغییر شخصیت اون دوست عزیزمون که یک چشم داشت خوب در نیومده بود به نظرم! یعنی درکش نکردم!

مثل اینکه "ویلسون" شده پاشنه آشیل فیلمنامه!
    من فقط میخواستم با دوستان و نظراتشون هم‌ذات‌پنداری کنم. این فصل بخصوص در دو قسمت پایانی آنچنان افت کرد که یه ذره به هوش نویسنده و کارگردان (مشترکا) شک کردم! (رجوع کنید به سکانس نیمه پایانی قسمت آخر و به هوش امدن سریع و معجزه‌آسای دو شخصیت و مقایسه‌ش کنید با حذف 50درصدی دوتا از شخصیت‌های منفی که امکان بازگشت برای فصل بعد رو داشتن و چندان نچسب نبود ولی این اتفاق آخری برای قسمت آخر اونم خیلی اتفاقی بیشتر شبیه اتفاقات "فرامتنی" و خارج از فیلم بود.)
    خیلی بده هر چی سریال تا به حال دوست داشتم دچار این سندرم "ادامه‌ی فصل" شدن حالا بعضی‌ها توی فصل‌های چهارم و پنچم یا شاید ششم و اتوپیا توی همین فصل دوم (خیلی زود)
    اصولا توی سریال و فیلم‌هایی که یکی دوتا شخصیت "مریض" داره و از "سادیسم" لذت می‌برن امکان سرایت همچین بیماری به "قهرمان"ها و سایر شخصیت‌های فرعی هم وجود داره این فصل این قضیه اینقدر پر رنگ شد که بیشتر از اینکه سرگرم‌کننده باشه خسته‌کننده و کلیشه‌ایی به نظر رسید (مثل تصویر بالا).

19. 13 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    772
    از این کاربر 2,249 بار در 215 پست سپاس گزاری شده

واقعاً کنسل شد سریال؟!
    یه حس دوگانه ای دارم نسبت به این خبر!
    از این ناراحتم که دیگه این شخصیت های تکرار نشدنی رو نمیبینم، دیگه تو فضای عجیب و خاصی که کارگردان تو هر اپیزود ترسیم میکرد قرار نمیگیرم، دیگه موسیقی متن و پایانی سریال به گوشم نمیخوره و اینکه ترجیح میدادم تو فصل سوم بشینم و با هنر کارگردان نابودی دنیا رو به عینه نظاره کنم.
    اما از طرفی هم خوشحالم که در اوج خداحافظی کرد، روندی که درفصل دوم تا اپیزود های انتهایی طی شد به نحوی بود که خیلی سخت و بعید به نظر میرسید فصل سوم خیلی خوب در بیاد ولی خب الان با خاطره ای خوش تو ذهنم جا خوش کرد.
    از دوستانی که سریالو معرفی کردن ممنونم.
    از دست اندرکاران سریال هم ممنونم که موضوعی جدید و جالب رو به نحو احسن به نمایش گذاشتن.
    و من از این پس هربار که اخبار در مورد شیوع بیماری های واگیر دار مثل ابولا و امثالهم صحبت میکنه، بی اختیار یاد اتوپیا می افتم و لبخندی تلخ میزنم.

21. 12 کاربرِ زیر از MILANO بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین