برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15
    when words fail,music speaks
    سپاس
    920
    از این کاربر 1,487 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

سوپرنچرال کی تمام می شود؟ بازیگران به این سوال پاسخ می دهند!

جنسن آکلز بازیگر نقش دین وینچستر در مورد این سوال می گوید:
    به نظر من همه با این موافق هستند که این سریال در طول ده سال اصلا ضعیف نشده و ما هم چنان با ادامه پیدا کردن سریال هیجان زده می شویم.
    من وقتی که سناریوی اپیزود پایانی فصل قبل را دیدم از این که چه اتفاقی در فصل دهم خواهد افتاد خیلی هیجان زده شدم. من احساس می کنم که تا وقتی که این سریال باعث هیجان بیننده ها می شود این سریال ادامه پیدا می کند.
    جرد پدلکی بازیگز نقش سم وینچستر نیز می گوید:
    سریال زمانی تمام می شود که این سریال نقصی پیدا کند و من مطمءنم که با وجود توانایی های Carver این اتفاق نمی افتد. من 32 سالم است و 9 سال از زندگی ام را در کنار جنسن در این سریال بازی کردم و دلم نمی خواهد به این زودی این سریال به خاطره تبدیل شود.

May 6
    سپاس
    1,422
    از این کاربر 1,605 بار در 109 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : سوپرنچرال کی تمام می شود؟ بازیگران به این سوال پاسخ می دهند!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab-1363 نمایش پست ها
    انصافا و الحق و الانصاف تا فصل 4 در ح خوب بود .بعداز اون دیگه به لجن کشیده شد و هی تمدید پشت تمدید . نمیدونم چرا اخه مردم این سریالو نگاه میکنن. البته خودمم نگاه میکنم ولی تو هر فصل نهایتا 5 یا 6 تا اپیزود.فقط ببینم اخرش چی میشه.قول میدم بیشتر اونایی که میگن سریاله خوبیه به این خاطر نگاه میکنن که اخرش چی میشه
    من معمولا رو نظرات دیگران بحث و نقد نمیکنم ولی چون تو تاپیک بحث اپیزودیک سریال هم نظرات شما رو دیدم رو همین حساب خواستم چندتا نکته رو یادآوری کنم با اجازه دوستان.
    هر سریالی ممکنه بعد از یه مدتی افت کنه ولی این افت و خیزها مخصوصا برای سوپرنچرال با این تعداد فصول طبیعیه.همین سریال 24 که فکر میکنم مورد علاقه شما باشه همیشه تو اوج بوده؟بعید میدونم.
    منم منکرش نیستم که تو بعضی فصل ها یکم ضعف داشته سریال ولی بازم اوج گرفته..ولی تا جایی که من میدونم اونایی که هنوزم سریال رو دنبال میکنن(من جمله خودم) بخاطر اینه که دوسش دارن و هنوز براشون جذابیت داره حتی بعد از گذشت تقریبا 10 فصل.
    حالا اگه شما دوسش ندارید و به نظرتون ضعیفه خب موردی نداره اصلا.نظر شما کاملا محترمه ولی اینطوری که شما صحبت کردین و این کلماتی که بکار بردین هم دور از ادب و اخلاقه و هم ممکنه باعث ناراحتی و دلخوری بشه

3. 12 کاربرِ زیر از Spasitel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

No Pain, No Gain
    سپاس
    258
    از این کاربر 286 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

این سریال با وجود بالا و پایین هایی که بعد از فصل پنجم داشته در نوع خودش خیلی هنر کرده که تونسته تا 10 فصل ادامه داشته باشه، به نظر من باوجود ایرادهایی که میشه ازش گرفت ولی باز آخرش یه چیزایی توی سریال هست که واسه ی طرفدارهاش کاملا جاودانه و خواستنی شده، به خصوص کاراکترهاش که دلیل اصلی موفقیت سریال هم هستن. من فقط امیدوارم اگه باز هم قراره ادامه داشته باشه روند داستانی یکم حالت صعودی پیدا کنه و جذاب تر بشه.

5. 4 کاربرِ زیر از kuchulu93 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    552
    از این کاربر 1,503 بار در 225 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Spasitel نمایش پست ها
    من معمولا رو نظرات دیگران بحث و نقد نمیکنم ولی چون تو تاپیک بحث اپیزودیک سریال هم نظرات شما رو دیدم رو همین حساب خواستم چندتا نکته رو یادآوری کنم با اجازه دوستان.
    هر سریالی ممکنه بعد از یه مدتی افت کنه ولی این افت و خیزها مخصوصا برای سوپرنچرال با این تعداد فصول طبیعیه.همین سریال 24 که فکر میکنم مورد علاقه شما باشه همیشه تو اوج بوده؟بعید میدونم.
    منم منکرش نیستم که تو بعضی فصل ها یکم ضعف داشته سریال ولی بازم اوج گرفته..ولی تا جایی که من میدونم اونایی که هنوزم سریال رو دنبال میکنن(من جمله خودم) بخاطر اینه که دوسش دارن و هنوز براشون جذابیت داره حتی بعد از گذشت تقریبا 10 فصل.

حالا اگه شما دوسش ندارید و به نظرتون ضعیفه خب موردی نداره اصلا.نظر شما کاملا محترمه ولی اینطوری که شما صحبت کردین و این کلماتی که بکار بردین هم دور از ادب و اخلاقه و هم ممکنه باعث ناراحتی و دلخوری بشه
    خدایش 24 همیشه تو اوج بوده البته در حد خودش و سریالی در حد 24 که هیجان هر چند کاذب ایجاد کنه ندیدم.

سپاس
    329
    از این کاربر 767 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

امیدوارم این سریال هیجوقت تموم نشه و تا وقتی که جنسن و جراد موهاشون سفید شد این سریال ادامه پیدا کنه!
    سوپرنچرال بهترین سریالی هست که تو کل عمرم دیدم البته بعد از بازی تاج و تخت.

اضافه شده در : 4 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط kuchulu93 نمایش پست ها
    این سریال با وجود بالا و پایین هایی که بعد از فصل پنجم داشته در نوع خودش خیلی هنر کرده که تونسته تا 10 فصل ادامه داشته باشه، به نظر من باوجود ایرادهایی که میشه ازش گرفت ولی باز آخرش یه چیزایی توی سریال هست که واسه ی طرفدارهاش کاملا جاودانه و خواستنی شده، به خصوص کاراکترهاش که دلیل اصلی موفقیت سریال هم هستن. من فقط امیدوارم اگه باز هم قراره ادامه داشته باشه روند داستانی یکم حالت صعودی پیدا کنه و جذاب تر بشه.
    والا بنظر من سریال بعد از فصل 5 تازه جذاب تر هم شد مخصوصا فصل 7 که مربوط به لوایاتان ها میشد...این سریال فوق العادس به قول شما کاراکتر ها یکی از عوامل موفقیت سریال هستن مخصوصا کراولی که عاشقشم!

8. 4 کاربرِ زیر از Artin_PM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    223
    از این کاربر 1,122 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Spasitel نمایش پست ها
    من سوپرنچرال رو هنوز ندیدم ولی یه جورایی موافقم با حرفتون راجع به سوپرنچرال.
    کلا وقتی ادم با یه سریالی انس میگیره دیگه هرطور هم بشه و هر مسیری هم بره از نگاه کردن بهش لذت میبره.و خیلی دوست داره تموم نشه.
    ولی راجع به 24 خدایی افت نکرد داداش.تا فصل 7 هر سال برا گلدن گلاب کاندید بود فصل 9 هم ترکوند خدایی بیننده هاش عالی بودند ریتش خیلی خوب بود.زمان پخشش مشکل داشت برا همین اصلا برا گلدن گلاب نمیشد بره.به هر حال گلدن گلاب امسال هم افتضاح محض بود.(بازیگر اصلی هم 7 سال پشت سر هم کاندید بهترین بازیگر بودش.)خداوکیلی افت نداشت.
    http://8pic.ir/images/ops5g462fq1y9mgr7b8n.jpg
    میخوای بدونی چرا 24 خیلی عالیه؟؟از 10 تا شخصیت اصلی تو عکس بالا ببین هر کدوم چه بلایی سرشون اومده اون وقت میفهمی سریال عالی یعنی چی.

10. کاربر زیر از SMahmoud بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12