برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 از مجموع 19
    when words fail,music speaks
    سپاس
    920
    از این کاربر 1,487 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

سریال The Big Bang Theory به مشکل برمی خورد!

بعد از تمدید شدن سریال The Big Bang Theory برای فصل دهم، دومین کاری که می بایست انجام شود بستن قرارداد با بازیگران این سریال است.
    ولی این قرارداد ها هنوز بسته نشده اند.
    در فصل هفتم این سریال Jim Parsons, Kaley Cuoco و Johnny Galecki برای هر اپیزود دست مزدی معادل 350،000 دلار دریافت می کردند.
    بازیگران برای بازی در فصل هشتم این سریال چیزی نزدیک به یک میلیون دلار برای هر اپیزود درخواست کرده اند و شبکه ی CBS هنوز پاسخی به این درخواست نداده است.

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : سریال The Big Bang Theory به مشکل برمی خورد!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mre3 نمایش پست ها
    مونیکا به کل از فصل هفت به بعد افت کرد و لوث شد !آخراش دیگه فیبی همون فیبی سه فصل اول نبود و اونقدرا کاراکتر جذابی نبود ولی این جویی و چندلر جای همه بازیگرا کار کردند ،
    اولین بار تو کُل عمر Friends ــیم این حرف رو کسی بهم میزنه!! اگر دلایلتون اونائی هست که تو بالا بهش اشاره کردین من دیگه نباید در باره فصل 7 بیگ بنگ حرفی بزنم مطلق یه برچسب "لوث" بهش میزنم و تمام!!
    یکی از بارزترین ویژگی هائی که Friends رو از هر سیتکامی متمایز میکنه همین شخصیت پردازی ها و در صدرشون پرداخت به شخصیت هاست تو این سریال تو همه ی فصول این مجموعه ی بازیگر ها هستن که سریال رو پیش میبرن(البته با درصدهای متفاوتی,یهو می بینی تو 3تا اپیزود محوریت اصلی راس هست تو 2تا اپیزود فیبی و الی آخر که این موضوع بر میگرده به داستان , ضعف نیست)

اما آیا کسی هست که این حرف من رو رَد کنه؟ >>تو فصل 7 محوریت اصلی داستان صرفا شلدون کوپر بود و بس-البته تا حدودی راج کوتروپالی-شلدون بود که کُل بار کمدی داستان رو به دوش میکشید و اگر نبود کُل سریال به فنا میرفت<<

من اصلا نمیخوام بیگ بنگ رو بکوبم اتفاقا من خودم یکی از بیگ فن هاش هستم (سریال رو هم بصورت پخش هفتگی دیدم-زمانی که Shamim و Mikado هر جمعه سابشو ریلیز میکردن- هم بعد بصورت آرشیو) پس اگر حرفی میزنم از رو تجربه ــَس نه صرفا یکبار دیدن...

کُل حرفمم اینکه بیگ بنگ تو فصل 7 یه اُفت اساسی نسبت به فصول پیشین داشت! حالا اگر شما مخالفی خوشحال میشم دلایلت رو بشنوم

3. 8 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

نمودارمقایسه ای هزینه پخش تیزر سی ثانیه ای تبلیغاتی در فصل سریالی 2013-2014
    هدف شبکه ها از تولید هر برنامه تلویزیونی در درجه اول جلب توجه بینندگان تلویزیونی است تا به دنبال آن بتوانند از این طریق کسب درآمدکنندکه یکی از این طرق کسب درآمد پخش آگهی تلویزیونی است و هرچه برنامه ای پربیننده تر باشد شرکت های سفارش دهنده تیزرهای تبلیغاتی تمایل بیشتری برای سفارش آگهی دارند و شبکه ها نیز می توانند درخواست حق پخش آگهی بیشتری کنند.سریال The Big Bang Theory و شبکه CBS هم از این قاعده مستثنا نیستند این مجموعه در فصل هفتم بعد از برنامه ورزشی NBC SUNDAY NIGHT FOOTBALL با میانگین بیننده 19.96 میلیون نفرو ریتینگ 5.4 در بین مخاطب 18-49 سال پربیننده ترین برنامه تلویزیونی بوده است و مسئولان شبکه برای هر تیزر تبلیغاتی سی ثانیه ای در پخش اصلی این فصل سیصدوبیست و شش هزارو دویست و شصت هزار دلار دریافت کرده اند که اگر به طور میانگین هر اپیزود بیست دقیقه تبلیغات داشته باشد سیزده میلیون پنجاه هزاروچهارصد دلار برای شبکه در آمد مستقیم تبلیغاتی دارد که به این عدد درآمدهای جانبی دیگر تبلیغاتی رو هم می شود اضافه کرد همچنین این مجموعه هم اکنون در کشورهای مختلفی مانند کانادا بریتانیا استرالیاو... هم به طور قانونی پخش می شود که مسلما شبکه CBSاز حق پخش این مجموعه در کشورهای مختلف درصدی را دریافت می کند از آنجایی که این مجموعه یک سیتکام هست هزینه های تولید و ساخت بالایی هم ندارد بنابراین درخواست دریافت چنین مبالغی توسط بازیگران از مسئولان شبکه چندان دور از ذهن و غیرمنطقی نیست

+, + , +
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

5. 24 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

من بیگ بنگ رو فقط به خاطر شلدون میبینم بعضی سکانس ها که طول میکشه و شلدون توش نیست حوصلم سر میره دوست دارم سریع شلدون بیاد (حقش هست هرچقدر دستمزد بخواد) هاوارد هم که عالیه این بشر اینقدر قیافش خنده داره که لازم نیست دیالوگ بگه ، هروقت عکس یا قیافشو میبینم خندم میگیره

اگر یک سریال بسازن شلدون (بیگ بنگ) ، بارنی (آشنایی با مادر) ، جویی و چندلر (دوستان) و بقیه ستاره های کمدی باشن چی میشه آخه چرا یکی سرمایه نمیزاره برای ساخت این سریال

به امیده همچین سریالی

7. 10 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,791
    از این کاربر 314 بار در 21 پست سپاس گزاری شده

کلا بحث با طرفدارای فرندز بیفایدست و هیچ وقت,تحت هیچ شرایطی نمیخوان قبول کنن که یه روز,یه سریال میاد که سطحش از فرندز بالاتر باشه...
    از نظرشون تمام سیتکام هایی که از ۱۹۹۴ به بعد ساخته شدن,جز به جز از رو فرندز الگوبرداری شدن و فرندز تمام ایده هاش دست اول بوده و اگه بهشون بگی ایده اولیه فرندز هم از ساینفیلد گرفته شده,انگار بهشون بد و بیراه گفتی!!

چون بازیگرای فرندز تو فصل ۹ و ۱۰, برای هر اپیزود ۱ میلیون درآمد داشتن,هیچ بازیگر دیگه ای که تو یه سیتکام نقش داره,حقش نیس که زودتر از فصل نهم یه همچین درآمدی داشته باشه,تازه اگه امکانش بود (روشون میشد) میگفتن چارلی شین هم حقش نبود نزدیکه ۲ میلیون پول بگیره,چون به فصل ۹ نرسیده بودش...!!!
    من خودمم طرفدار فرندزم,ولی این جوری تعصب بیجا داشتن روی م.قد.س ترین چیزا هم اشتباه,دیگه یه سریال که جای خود دارد...
    فرندز مقدس...

9. 12 کاربرِ زیر از persian legend بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    38
    از این کاربر 33 بار در 12 پست سپاس گزاری شده

من فکر می کنم متوجه این موضوع شده اند که سریال مثل فصل 4 و 5 و 6 نیست ( 1 و 2 و 3 که جاودانه هست برای من) و تصمیم دارندشلدن رو بفرستن که مثلا آدم شه . الکی که 3 فصل تمدید نمی کنند.

با احترام به نظر دیگر دوستان.

11. 2 کاربرِ زیر از saeed0c بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

بهتر.امیدوارم کنسل شه خیلی لوس و مسخرست.
    کمدی در حال پخش فقط it's always sunny in philadelphia

13. 3 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

موضوع قراداد بازیگر ها جدی تر از اونی شد که فکر میکردیم..
    تاریخ فیلمبرداری که قرار بود امروز شروع شه ، عقب افتاد..

The ‘Big Bang Theory’ Contract Negotiations Have Now Delayed The Start Of Season 8
    “Due to ongoing contract negotiations, production on The Big Bang Theory — which was originally scheduled to begin today — has been postponed,” Warner Bros. TV, which produces The Big Bang Theory, said in a statement

http://uproxx.com/tv/2014/07/big-ban...-negotiations/

15. 10 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

when words fail,music speaks
    سپاس
    920
    از این کاربر 1,487 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

قرار داد جدید و ۹۰ میلیون دلاری بازیگران Big Bang Theory

کمپانی Warner Bros قرارداد جدیدی رو با Jim Parsons, Johnny Galecki و Kaley Cuoco بازیگران سریال محبوب Big Bang Theory امضا کرد!

بعد از مذاکرات طولانی ای که این روزها نقل محافل شده بود و کار ساخت فصل هشتم رو به تعویق انداخته بود این سه بازیگر بالاخره راضی شدند و طی قرارداد جدید این گونه شد که برای هر اپیزود ۱ میلیون دلار و یا به پول ما معادل تقریبا ۳ میلیارد تومان دریافت کنند و این در حالیست که در قرارداد قبلی هر کدام فقط ۳۰۰ هزاردلار دریافت میکردند…

همچنین گفته میشه با باز ماندن قرارداد احتمال ساخت سریال تا ۱۱ فصل نیز میرود.

17. 17 کاربرِ زیر از vaker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

هفتاد دو قسمت هر قسمت یه میلیون دلار برای سه نفر میشه سه میلیون دلار! حالا هفتاد و دو رو ضرب به سه بکنیم میشه دویست شانزده میلیون دلار! تا اگر استقبال بشه از سریال سریال صد قسمتی میشه یعنی بیست هشت قسمت دیگه هم قراره رقمی نزدیک به یه یک میلیون دلار و یا بیشتر بگیرن که احتمالا از سیصد میلیون دلار تجاوز میکنه برای این سه نفر ** چون از درآمد های جانبی هم سهم میخوان! ** اگر اشتباه نکنم بخوایم بیا دلار سه هزار صد تومانی حسابی بکنیم این رقم رو یه چیزی بالغ بر نود سه میلیارد تومان میشه!
    افق های روشنی برای فصل ده به بعد نمیبینم احتمالش هست سریال رو توی فصل دهم تموم کُنن! چون رقم خیلی بالایی میشه من از آمار دست مزد بازیگر ها خبر ندارم ولی به نظرم اینه رکورد جا به جا کردن برای تمدید قرارداد با این بازیگر ها ممکنه دفعه بعدی واقعا به مشکل بخورن و یا شاید حذف بشن!
    اما خب به هر حال نوش جونشون میتونن میگیرن از جیب من و شما نمیره که ما دانلود میکنیم

19. 9 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12