برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 از مجموع 14
    جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

انجمن منتقدین تلویزیون|Breaking Bad بهترین برنامه ی سال شد

اتحادیه ی منتقدان تلویزیون جایزه ی خود را به آخرین فصل سریال تحسین شده ی شبکه ی AMC یعنی Breaking Bad اهدا کرد.یکشنبه ی گذشته بود که سریال "Breaking Bad" برای دومین سال متوالی موفق به کسب جایزه ی "بهترین برنامه ی سال"شد.
    درحالیکه اکثر سریالها،حتی سریالهای بزرگ در جمع بندی خود و نوشتن نقطه ی پایان برای شخصیتهای اصلی خود با مشکل مواجهند،سریال Breaking Bad به زیباترین نحو پرونده ی خویش را بست.فصل پنجم و نهایی سریال که سال پیش این سریال را به سرانجام رساند توانست ازسوی سایت معتبر منتقدین یعنی MetaCritic نمره ی شگفت آور99از100راکسب کند.

>>بریکینگ بد،داستان فراز و نشیب های معلم شیمی دبیرستانی است که بامشکلات زیادی روبه رو میشود،او تصمیم میگیرد برای رهایی از بدبختی های زندگی اش به تولید مواد مخدرصنعتی روی آورد و....
    اکثر موفقیت این سریال به یمن بازی خیره کننده ی شخصی به نام Bryan Cranston میباشد.شخصیت "Walter White" بعد از Tony Soprano که یکی از کارکتر های سریال The Sopranos بوده است، دررتبه ی دوم محبوبترین شخصیتهای تلویزیون قرار دارد. برایان کرنستون دریک جمله سریال را توصیف میکند"من عاشق Breaking Bad هستم و از والتروایت متنفرم."

فرق جایزه ای که این سریال امسال به آن دست یافت نسبت به سالهای قبل اینست که در سمت دیگر میدان یکی از قویترین کارهای تلویزیونی یعنی سریال True Detective پخش شده از سوی شبکه یHBO قرار داشته است. انجمن منتقدان برای قدردانی ازسریال مذکور،جایزه ی تاثیر گزارترین بازیگر را به ستاره ی سریال یعنی Matthew McConaughey اهدا کرده است.

متیو مک کانایی درسریال "True Detective"ایفای نقش کارکتری هیجان انگیز و فلسفی به نام راستین کوهل را برعهده داشت و آن قدر در اجرای این نقش موفق ظاهر شد که به گفته ی خود بهترین اجرای دوران بازیگری اش را تجربه کرده است.هم بازی او درسریال یعنی Woody Harrelson درطی مصاحبه ای بیان کرد که متیو شایسته ی این جایزه بود چرا که بهترین نمایش ممکن را برای شخصیت خود اجرا کرد و من مجبورم به او رای بدهم.این درحالیست که خود وودی هارلسون هم نامزد دریافت این جایزه بوده است.

ازنکات تامل برانگیز دیگر مراسم اهدای جوایز حضور سریال The Good Wife دربین سه زیرشاخه ی این مراسم یعنی بخش بهترین برنامه ی سال،بهترین سریال درام و بهترین بازیگر میباشد.این سریال توانست رقیبان سرسختی چون سریالهای Breaking Bad، Game Of Thrones,House Of Cards را کنار بزند و بهترین سریال درام 2014 را از آن خویش نمایدکه نشان دهنده ی قدرت این سریال است.

بااینکه جایزه ی بهترین نمایش سال به بریکینگ بد رسیده بازهم هیچ چراغ سبزی ازسوی انجمن منتقدان برای اطلاع از برنده ی جایزه ی امی بهترین سریال درام مشاهده نکرده ایم. این به رای دهندگان بستگی دارد که بیشتر از کدام سریال راضی بوده اند و تنها باید به انتظار نشست و دید که کدام سریال بردیگری پیروز میشود.این راهم درنظر بگیرید که احتمال برنده نشدن این دوسریال درمراسم امی هم وجود دارد.

لیست کامل برندگان جوایز TV Critics Association 2014

منبع

سپاس
    0
    از این کاربر 62 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : انجمن منتقدین تلویزیون|Breaking Bad بهترین برنامه ی سال شد

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    همین LOSTی که شما عامه پسند و ایرانی پسند قلمدادش میکنید 57 بار جایزه ی معتبر از امی گرفته تا گلدن گلاب رو برنده شده تو زمینه های مختلف نویسندگی،کارگردانی،بازیگر ی وغیره. جدا ازینکه 251 بار درزمینه های مختلف نامزد دریافت جایز هم بوده
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...ceived_by_Lost
    ..حالا بنظر شما این سریال رو کنار سریال بی دست و پائی همچون Revolution بزاریم توهین محسوب نمیشه؟؟ دیدن سریال توایران سابقه ی زیادی نداره و خودش رو بکشه حدود 10سال قبل..یادم میاد از شروع پخش سریالهایی مثل LOST و Prison Break کم کم ایرانی ها با DVD های دست فروشهای کنارخیابون که سریالو میفروختن آشناشده ن و ازونجا بود که یک انقلاب عظیم در سریال و سریال بینی درایران شکل گرفت والان هرکی رو توخیابون ببینی یکی دوتا سریال خارجی دیده...
    سریال بریکینگ بد درشاهکار بودنش شکی نیست ولی این سریال سوای هیجان انگیز بودنش باید درام هم میبود..همین مساله باعث شد تا فصل سوم سریال برای خیل عظیمی از بینندگان داخل ایران جذابیت نداشته باشه و اکثرا برای نمره ی خوب و تعریف بقیه به ادامه دادنش فکر میکردن و نمیدونستن قراره از فصل 3 به بعد چه طوفانی بشه ولی این طوفان که میگم از قسمت اول سریال LOST شروع شد و تا آخرین قسمت به قوت خودش پایبند موند.علاوه برداستان معماگونه ی خودش طرح مسائل فلسفی مثل جهان موازی،برزخ و... باعث شد بعضی از بینندگان دیدشون نسبت به سریال عوض بشه...به نوعی خوده سریال مخاطبینش رو پیدا کرد و با اونها مسائلش رو درمیون گذاشت...برای خیلی ها قسمت آخر سریال LOST فاجعه بار قلمداد میشه و میگن آخر نفهمیدیم مرده بودن یا زنده بودن ولی مساله اینه که همشون به رستگاری رسیدن...گرفتن این موضوع برای خیلی ها خب سخته..داشتن دل مشغولی های متعدد روزانه یکی از دلایلیه که موقع دیدن سریال باعث میشه نریم تو عمقش و خوب درکش نکنیم..همین موضوع باعث میشه یه عده به خاطر عدم ارتباط درست با مضمون داستان برن و فرت و فرت رای پائینی رو توی IMDB ثبت کنن..

خلاصه اینکه این سریال LOST رو که شما شایسته ی رذیف کردن با اسامی True Detective و Breaking Bad نمیدونی خودش پایه گذار و مدرس بسیاری ازتکنیک های ساخت سریال خوب و عالی هستش.!!!
    یکی ازین تکنیک ها همون ابزار فلش بک هست که به وفور توی Breaking Bad هم استفاده شد ازش..

دیگه نریم خارج ازتاپیک.
    طرح معما خودش یه جورایی ایجاد هیجان و پیگیری میکنه معما باعث میشه حتی عامه هم جذابیت واسشون ایجاد شه...معمولا هم اثری که هیجان انگیز و جذابه صرفا دال بر خوب بودن اثر نیست چون تجربه تاریخی اینو ثابت کرده که گاها فیلمی مث گرگ و میش پرطرفدار و جذاب بوده ...اما در مورد فلش بک یه جوری صحبت میکنید که انگار مبدع بوده خوب بخاین رو فلش بک بجث کنیم خودش تکنیک ناب و کلاسیک هنر فیلمسازیه که هیچکاک تو فیلماشو حتی تی وی شوهاش به وفور استفاده کرده فلش بک یه جورایی مثل اصول اولیه هستش تو فیلم..دقیقا همونطور که ما تو دستور زبان فارسی از تکنیکایی مثل مثلا استعاره و ازین جنس روش ها استفاده می کنیم. حالا تو لاست اقتضا ایجاب میکرد که گذری به گذشته صورت بگییره ...سریال آز رو که باید دیده باشین اونجا هم فلش بک به وفور استفاده شده که آز به مراتب سریال قویتری بود اما چون جذابیت و ایده های نو که ذهنو درگیر میکنه نداشت بنابراین اسمی ازش تو مخاطبین تلویزیون نمیاد حکایت لاست حکایت نولان هستش که البته با نهایت احترام به نولان که اثرای خوبی داشته اما چون طرح معما و ایده های نو داشته همین الانش تو نظرسنجیا مثل همین سایت اگه اشتباه نکنم و سایت نقد فارسی ازش به عنوان بهترین کارگردان حال حاضر استفاده میشه درصورتی که واقعا اینجور نیست ما مثلا اسکورسیزی رو داریم که 40ساله تو اوجه هم تو گیشه هم بین منتقدین و خیلیای دیگه...کلا وقتی چیزی ماروجذب کنه انقد بزرگش میکنیم که از انصاف دور میشیم و تعصب حرف اول رو میزنه این مواقع...راجب ریوولوشن من گفتم لاست نسخه پیشرفته اون هستش یعنی قاعدتا بهتره و فک نکنم توهین محسوب شه همونطور که لاست هایووی دیوید لینچ چند سال بعدش پیشرفت و شکوفا شد تا اینکه با جاده مالهالند دیوید لینچ ظهور کرد بطوریکه دومی به مراتب بهتر اولی بود طوری که دومی تو نشریه سایت اند ساوند جز 50تای برتر تاریخه...منم لاستو دیدم بنابراین بش تعلق خاطر دارم اما صرفا یه ایده جدید و درک مسائل پیچیده و جذاب دال بر خفن بودن نیست قبلشم گفته بودم که شوپیکچر هنر محتوا نیست هنر تکنیک و اجراست فلسفه جذابی مث جهان های موازی که برای همه چیز جدیدیه دلیل بر بزرگی لاست نیست...یه مخاطب ابتدایی معمولا چیزی مث لاست براش خدا میشه اکثرا هم با لاست رفته تو فاز سریال دیدن چون مخاطبی که تازه کار باشه به فیلم و سریال به عنوان یه چیز جدید که چیزای جدید ابراز میکنه نگاه میکنه اگه بش مثلا آواز زیر باران رو بدی اصلا دیگه فیلم نمیبینه لاست حتی تو انتخاب بازیگر هم زیادی موفق نبوده البته نظر منه چون شخصیت اصلی داستان به طرز فجیعی رو اعصابه درصورتی که خیلیا جان لاکو محبوبتر میدونن...من بعد دیدن 30 سریال سراغ لاست رفتم اولش با اثرای عالی شروع کردم تا به اثرای خوب رسیدم..اما اکثرا سریالو با لاست دیدن حکایتش حکایت عشق اوله که چشم رو کور میکنه برا همین چیزی مثل تعصب واسش ندارم...

اضافه شده در : 22 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط sir bob paisley نمایش پست ها
    بهترین سالهای تاریخ تلویزیون احتمالا مقطع بین 2000 تا 2004 هست که سه سوپرسریال تاریخ: فرندز- وایر- سوپرانوز پخش میشدن. فقط سوپرانو به تنهایی کل سریالهای این دوره زمونه رو حریفه. دیگه نمی خوام بگم که فرندز یکطرف تاریخه
    چرا 2013 بهترین سال تاریخ تلویزیون بوده چون اثرای خوب زیادی داشته چونکه الانه تلویزیون داره برا سینما خط و نشون میکشه هرچند بازم بینشون فاصله هست این نقل و قول رو تو یه مقاله از هالیوود ریپورتر هم دیدم که یه مصاحبه با پل تامس اندرسون دیوید اوراسل الکساندر پین استیو مک کویین الفونسو کوراون و میشاییل هانکه بود که فک کنم همشهری 24 هم این مقاله رو چاپ کرد تلویزیون الان براساس صنعتی و درامدی خیلی سطحش بالا رفته و اکثر منتقدین هم (با نقل به مضمون) سال 2013 رو بهترین سال سینما تو هزاره جدید و بهترین سال تاریخ تلویزیون میدونن چرا که الانه تلویزیون توانایی رقابت رو با هالیوود بدست اورده و حتی کارگردانای بزرگ هم جدیدا به تلویزیون وارد شده و نگاه جدیدی دارن (من جمله اسکورسیزی اسپیلبرگ سودربرگ برادران کوئن دیودید فینچر ) ...این قضیه مستند هستش با یه سرچ میشه متوجه شد..اما بحث نظر شخصی من فرق میکنه چون نظر شخصی من شمارو نمیتونه مجاب کنه واس همین واس نظر شما هم احترام قائلم...در مورد سوپرانو یه چیز بگم که اکثر نظرسنجیای معتبر از نظر منتقدین میگن بهترین سریال تاریخه تو این نظرسنجی فقط مدمن جز 10 تا بوده...تو بزرگ بودن سوپرانو شکی نیست تو بزرگ بودن آز شکی نیست تو بزرگ بودن وایر شکی نیست این سه سریال زیباترین سریالایی هستن که دیدم خصوصا وایر و سوپرانو و فریند که تنها دلیلی بوده واس دیدن سریال کمدی واس خود من ...لاست عمرا بتونه به این 3 یا 4تا برسه که نرسیده....اما چرا 2013 به بعد بهترین سالهاس چون تعدد اثرای خوب زیاد بودن چون بریکینگ بد و گیم اف ثرونز و ترودتکتیو و فارگو و واکینگ دد و دکستر و مد من (که پر امی ترین سریال حال حاضر هستش) شرلوک و داونتاون ابی (که ندیدمش اما کلا جایزه بگیره خفنیه)خیلیای دیگه تو یه سال حضور داشتن بخث سر رقابت شدید و تعدد اثار فاخر هستش که باعث شده تلویزیون اسمی واس خودش جور کنه و بازیگرا و کارگردانای خوب به سمتش حمله ور شن....وگه این سه سریالی که گفتی فرند و سوپرانو و وایر جز بهترینای تاریخن حتی تو ای ام دی بی بهم بالای 9 هستن تازه باند اف برادرز رو هم اضافه کن ...خود من به خاطر وایر سریال آز رو نگاه کردم چون دلم واس عمر و جیمی مک نالتی و بابز تنگ شده بود

3. 6 کاربرِ زیر از freeboy1936 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 62 بار در 10 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Samu3L نمایش پست ها
    نه باو چه تحمیلی ، میدونم :D
    ولی چقدر قضیه رو پیچوندی و پیچیدش کردی:D
    شما به نظرم یه کاری کن ، بشین لاست رو یه بار دیگه ببین (اگه تا حالا ندیده بودیش که هیچی کلا ببین!:دی) ، کلا آی ام دی بی معیار خوبیه اما نه همیشه , لاست یکی از بهترین و شاهکار ترین و خاص ترین و دلنشین ترین سریال های جهانه که اصن تو اون زمان (که هنوز سریالایی که بالا نام بردی نیومده بودن:دی) دنیای تی وی رو یه پله که هیچی اندازه یه نسل جلو برد:دی منظورم اینه کلا سریال ممکنه بی نقص نباشه اما حرف نداره
    پ.ن: البته اینا نظر من بود

پ.ن: البته لاست هرچقدرم عالی باشه ، بازم در مقابل Brkbd کم میاره ، همونجور که گفتی
    من سوپرانو و آز و وایر رو که قبلش بودن دیدم ..خود من بعد دیدن 30 سریال نشستم لاستو دیدم که تو فاصله قسمت 10 تا 23 فصل سوم کلی گیر کردم و تاخیر پیش اومد و چندماهی فاصله بینش افتاد واسم یعنی کشش نداشت واسم اما دو فصل اول سریع دیدم و جذب شدم اما 3 نه

5. 4 کاربرِ زیر از freeboy1936 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    552
    از این کاربر 1,503 بار در 225 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط freeboy1936 نمایش پست ها
    طرح معما خودش یه جورایی ایجاد هیجان و پیگیری میکنه معما باعث میشه حتی عامه هم جذابیت واسشون ایجاد شه...معمولا هم اثری که هیجان انگیز و جذابه صرفا دال بر خوب بودن اثر نیست چون تجربه تاریخی اینو ثابت کرده که گاها فیلمی مث گرگ و میش پرطرفدار و جذاب بوده ...اما در مورد فلش بک یه جوری صحبت میکنید که انگار مبدع بوده خوب بخاین رو فلش بک بجث کنیم خودش تکنیک ناب و کلاسیک هنر فیلمسازیه که هیچکاک تو فیلماشو حتی تی وی شوهاش به وفور استفاده کرده فلش بک یه جورایی مثل اصول اولیه هستش تو فیلم..دقیقا همونطور که ما تو دستور زبان فارسی از تکنیکایی مثل مثلا استعاره و ازین جنس روش ها استفاده می کنیم. حالا تو لاست اقتضا ایجاب میکرد که گذری به گذشته صورت بگییره ...سریال آز رو که باید دیده باشین اونجا هم فلش بک به وفور استفاده شده که آز به مراتب سریال قویتری بود اما چون جذابیت و ایده های نو که ذهنو درگیر میکنه نداشت بنابراین اسمی ازش تو مخاطبین تلویزیون نمیاد حکایت لاست حکایت نولان هستش که البته با نهایت احترام به نولان که اثرای خوبی داشته اما چون طرح معما و ایده های نو داشته همین الانش تو نظرسنجیا مثل همین سایت اگه اشتباه نکنم و سایت نقد فارسی ازش به عنوان بهترین کارگردان حال حاضر استفاده میشه درصورتی که واقعا اینجور نیست ما مثلا اسکورسیزی رو داریم که 40ساله تو اوجه هم تو گیشه هم بین منتقدین و خیلیای دیگه...کلا وقتی چیزی ماروجذب کنه انقد بزرگش میکنیم که از انصاف دور میشیم و تعصب حرف اول رو میزنه این مواقع...راجب ریوولوشن من گفتم لاست نسخه پیشرفته اون هستش یعنی قاعدتا بهتره و فک نکنم توهین محسوب شه همونطور که لاست هایووی دیوید لینچ چند سال بعدش پیشرفت و شکوفا شد تا اینکه با جاده مالهالند دیوید لینچ ظهور کرد بطوریکه دومی به مراتب بهتر اولی بود طوری که دومی تو نشریه سایت اند ساوند جز 50تای برتر تاریخه...منم لاستو دیدم بنابراین بش تعلق خاطر دارم اما صرفا یه ایده جدید و درک مسائل پیچیده و جذاب دال بر خفن بودن نیست قبلشم گفته بودم که شوپیکچر هنر محتوا نیست هنر تکنیک و اجراست فلسفه جذابی مث جهان های موازی که برای همه چیز جدیدیه دلیل بر بزرگی لاست نیست...یه مخاطب ابتدایی معمولا چیزی مث لاست براش خدا میشه اکثرا هم با لاست رفته تو فاز سریال دیدن چون مخاطبی که تازه کار باشه به فیلم و سریال به عنوان یه چیز جدید که چیزای جدید ابراز میکنه نگاه میکنه اگه بش مثلا آواز زیر باران رو بدی اصلا دیگه فیلم نمیبینه لاست حتی تو انتخاب بازیگر هم زیادی موفق نبوده البته نظر منه چون شخصیت اصلی داستان به طرز فجیعی رو اعصابه درصورتی که خیلیا جان لاکو محبوبتر میدونن...من بعد دیدن 30 سریال سراغ لاست رفتم اولش با اثرای عالی شروع کردم تا به اثرای خوب رسیدم..اما اکثرا سریالو با لاست دیدن حکایتش حکایت عشق اوله که چشم رو کور میکنه برا همین چیزی مثل تعصب واسش ندارم...

اضافه شده در : 22 minutes

چرا 2013 بهترین سال تاریخ تلویزیون بوده چون اثرای خوب زیادی داشته چونکه الانه تلویزیون داره برا سینما خط و نشون میکشه هرچند بازم بینشون فاصله هست این نقل و قول رو تو یه مقاله از هالیوود ریپورتر هم دیدم که یه مصاحبه با پل تامس اندرسون دیوید اوراسل الکساندر پین استیو مک کویین الفونسو کوراون و میشاییل هانکه بود که فک کنم همشهری 24 هم این مقاله رو چاپ کرد تلویزیون الان براساس صنعتی و درامدی خیلی سطحش بالا رفته و اکثر منتقدین هم (با نقل به مضمون) سال 2013 رو بهترین سال سینما تو هزاره جدید و بهترین سال تاریخ تلویزیون میدونن چرا که الانه تلویزیون توانایی رقابت رو با هالیوود بدست اورده و حتی کارگردانای بزرگ هم جدیدا به تلویزیون وارد شده و نگاه جدیدی دارن (من جمله اسکورسیزی اسپیلبرگ سودربرگ برادران کوئن دیودید فینچر ) ...این قضیه مستند هستش با یه سرچ میشه متوجه شد..اما بحث نظر شخصی من فرق میکنه چون نظر شخصی من شمارو نمیتونه مجاب کنه واس همین واس نظر شما هم احترام قائلم...در مورد سوپرانو یه چیز بگم که اکثر نظرسنجیای معتبر از نظر منتقدین میگن بهترین سریال تاریخه تو این نظرسنجی فقط مدمن جز 10 تا بوده...تو بزرگ بودن سوپرانو شکی نیست تو بزرگ بودن آز شکی نیست تو بزرگ بودن وایر شکی نیست این سه سریال زیباترین سریالایی هستن که دیدم خصوصا وایر و سوپرانو و فریند که تنها دلیلی بوده واس دیدن سریال کمدی واس خود من ...لاست عمرا بتونه به این 3 یا 4تا برسه که نرسیده....اما چرا 2013 به بعد بهترین سالهاس چون تعدد اثرای خوب زیاد بودن چون بریکینگ بد و گیم اف ثرونز و ترودتکتیو و فارگو و واکینگ دد و دکستر و مد من (که پر امی ترین سریال حال حاضر هستش) شرلوک و داونتاون ابی (که ندیدمش اما کلا جایزه بگیره خفنیه)خیلیای دیگه تو یه سال حضور داشتن بخث سر رقابت شدید و تعدد اثار فاخر هستش که باعث شده تلویزیون اسمی واس خودش جور کنه و بازیگرا و کارگردانای خوب به سمتش حمله ور شن....وگه این سه سریالی که گفتی فرند و سوپرانو و وایر جز بهترینای تاریخن حتی تو ای ام دی بی بهم بالای 9 هستن تازه باند اف برادرز رو هم اضافه کن ...خود من به خاطر وایر سریال آز رو نگاه کردم چون دلم واس عمر و جیمی مک نالتی و بابز تنگ شده بود
    بعضی سریالها هستند که هم خوبند و هم تماشاگر پسند نظیر لاست. اینکه برکینگ بد بهترین سریال تاریخ تلوزیونه هیچ شکی درش نیست ولی بی ایرادهم نیست

مشاهده محتوا اسپویلر
    یکی از ایرادای این سریال نحوه مرگ گاس فرینگ بود و اینم به این دلیل می گم که بعد از انفجار بمب گاس از اتاق می آد بیرون و بعد می افته در حالی که چنین چیزی در عمل امکان پذیر نیست و اینو به این دلیل می گم که برکینگ بد کاملا بصورت رئال ساخته شده نه هالیودی.

با ذکر این نکته برکینگ بد بعد فصل 4 کمی تماشاگر پسند شد ولی باید قبول کنیم که سریال لاست در نظر عامه مردم جذابیت بالاتری نسبت به برکینگ بد داره ولی مسلما برکینگ بد با اختلاف سریال خیلی بهتریه.
    بعضی سریالها هستند که به هیچ وجه تماشاگر پسند نیستند ولی گاها شاهکارند نظیر six feet under و یا در سطح پایینتر oz که دومی را من بعد دیدن از آرشیو سریالیم پاک کردم چون هم کیفیت تصویر پایینی داشت و هم به شدت تلخ بود. ولی سریال six feet under به تمامی معنا یکی از بهترین هاست با وجود تلخی بالای این سریال ذهن آدمو در مورد مرگ کاملا درگیر می کنه و من تو هیچ فیلمو سریالی تا این اندازه ندیدم حس غم از دست دادن کسی را به تماشگر انتقال بده. من خودم بزور دو فصل اولو دیدم چون بشدت فضای سریال سنگینه و گاهی غیر قابل تحمل ولی اگر این فضا را تجمل کنید و کمی سنتان بالا باشد و به اواخر فصل 3 برسید کاملا حس می کنید یکی از بهترین اثرهای تلوزیون را می بیند.
    دسته سوم هم سریال های ضعیف ولی گاها تماشاگر پسند بخصوص برای افراد زیر 20 سال هستند که همین روولیشن یا سریالهای خوناشامی تینیجری در همین دسته قرار می گیرند

7. کاربر زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    253
    از این کاربر 515 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط freeboy1936 نمایش پست ها

اختلاف نظر من و شما دقیقا تو این خطی هست که آبی کردم. ببینید امثال دکستر و واکینگ دد و فارگو و مدمن و..... مطمئنا سریالهای مهمی هستن ولی آیا ابرسریال هستن؟ فکر نکنم. از این لیستی که دادید فقط برکینگ بد و گیم آو ترونز و دانتون ابی رو میشه ابرسریال دونست. یعنی سریالهایی که تو نوک قله ژانرهای خودشون هستن ولی آیا بسته سریالی برکینگ- گیم- دانتون قوی تر و شاهکارتره یا بسته سوپرانوز- وایر- فرندز؟ انصافا بسته دوم خیلی سنگین تره. مدمن و بیگ بند و مدرن فامیلی ابرسریال نیستن. خوب جایزه می گیرن ولی آیا مدرن فامیلی رو میشه جلوی فرندز گذاشت؟ مدمن اون کشش و جذابیت و توانایی های وایر رو داره؟ ( البته میدونم زانرهاشون خب فرق داره)

دوم هم اینکه در حال حاضر عملا رقابتی وجود ندارد. همه جوایز امی و گلدن بین برکینگ بد و مدمن داره تقسیم میشه. ( حالا نمی دونم واقعا لایقش هم هستن و آیا امثال دانتون ابی و گیم واقعا لایق این جوایز نیستن؟)

اما اینکه می فرمائید تلویزیون روزبروز داره سینما رو عقب میرونه کاملا درسته. این رو از نظر تعداد بازیگران بزرگ هالیوود که وارد عرصه سریال میشن راحت میشه فهمید

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12