برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

Hybrid View

IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,380 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Outlander | آنچه در پنل-کامیک کان سال 2014 سریال گذشت

پنل کامیک-کان سریال جدید Outlander بیست و پنجم جولای 2014 (سوم مرداد 93) برگزار شد که در آن علاوه بر پخش تریلر جدید و سخنان بازیگران سریال, نویسنده و تهیه کنندگان مجموعه به شرح نحوه ساخته شدن Outlander پرداختند:
    Diana Gabaldon نویسنده مجموعه کتبی که سریال بر اساس آن ساخته شده است در پاسخ به سوال مجری جلسه که آیا این اولین باری است که کسی قصد دارد از کتب شما مجموعه تلویزیونی بسازد گفت:

بله اما در طول دو دهه گذشته افراد زیادی تلاش کرده اند تا از این اثر, فیلم سینمایی بسازند که خوش بختانه هیچکدام از آنها به نتیجه نرسید وقتی Ronald D. Moore (مدیراجرایی اول سریال) داستان قسمت پایلوت را به من نشان داد به او گفتم که این تنها اثر واقعا منطبق بر داستانم می باشد در این دو دهه فیلمنامه هایی را دیده ام که رنگ از رخسارم پرانده و آنها را سوزانده ام
    سپس Ronald D. Moore در باره نحوه ساخته شدن سریال اینگونه توضیح داد:

شش یا هفت سال پیش در حالی که پروژه قبلیم Battlestar Galactica رو به اتمام بود با همسرم تری وهمکارم Maril Davis سرمیز شام در حال صحبت درباره پروژه آینده کاریمان بودیم که هر دوی آنها نام Outlander را به میان آوردند آنها خیلی در این مورد هیجان زده بودند اما من به خوردنم بدون واکنش خاصی ادامه دادم اما بعد کتاب را خواندم و از شخصیت Claire و توجه کتب به موضوعات تاریخی خوشم آمد وهمانجا به این نتیجه رسیدم که این اثر باید به یک سریال تلویزیونی تبدیل شود
    پس از آن Ronald D. Moore , کار دزیافت مجوز و حق ساخت اثر را به Jim Kohlberg (دیگر مدیر اجرایی مجموعه) می سپارد که اعتقاد داشته است این کتب باید به فیلم سینمایی تبدیل شوند اما پس از چندسال که Jim Kohlberg هیچ موفقیتی در پیشبرد پروژه کسب نکرد با او هم عقیده گشت که بایدداستان به سریال تلویزنی تبدیل شود پس از آن بود که طرح سر از شرکت Sony Pictures Television و سپس شبکه STARZ درآورد.
    پس از آن جستجو برای انتخاب بازیگران آغاز گشت و با اینکه Ronald D. Mooreقبل از شروع انتخاب بازیگر کارکتر نقش اول مرد Jamie Fraser را امری دشوار می دانسته در عمل یافتن بازیگرکارکتر زن اصلی سریال Claire Randall را امری بسیار دشوار یافته است جستجویی که او آنرا به تلاش برای یافتن Scarlett O’Hara تشبیه می کند(اشاره به کارکتر اسکارلت در فیلم رومانتیک و به یادماندنی تاریخ سینما Gone with the Wind بابازی Vivien Leigh فقید که درسال 1940 به خاطر این نقش آفرینی اولین اسکار از دو اسکار خودرا دریافت کرد):

ما بازی بازیگرهای زن فوق العاده زیادی را بارها مشاهده کردیم اما واقعیت این است که در ابتدا پیچیدگی این نقش را دست کم گرفته بودم چراکه مهمترین وجه شخصیت او زیرکی و استعدادش است و بیشتر بار فصل اول سریال بردوش او می باشد تا اینکه نوار ضبط شده ای از Caitriona Balfe رسیدوماتوانستیم تصمیم خودرا بگیریم اما Sam Heughan جز اولین بازیگرنی بود که با ما ملاقات کرد و برای ایفای نقش Jamie Fraser انتخاب شد
    Diana Gabaldon که از دوستان George R.R. Martin می باشد درباره واکنش او نسبت به ساخته شدن سریال بر اساس کتبش در پنل جلسه می گوید:

وقتی به جورج گفتم براساس کتبم قرار است سریالی ساخته شود از من تعداد اپیزودهای فصل اول سریال را پرسید وقتی به او گفتم شانزده قسمت گفت:چی؟! آنها(مسئولان شبکه HBO) فقط هرفصل به من ده قسمت میدهند
    پخش فصل اول سریال Outlander از نهم آگوست2014 (هجدهم مرداد93)از شبکهُSTARZ آغاز می شود با این حال مسئولان شبکه اعلام کرده اند قسمت اول سریال را یک هفته زودتر در محیط وب منشر خواهند کرد.

تاپیک معرفی سریال

+
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 21 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :