برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 19
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Killing | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم سریال

در این تاپیک می توانید درباره فصل چهارم و پایانی سریال جنایی-معمایی The Killing که شش قسمت آن اول آگوست 2014 (به وقت ایران:شنبه یازده مرداد 93) توسط شبکه اینترنتی نتفلکس منتشر می شود بحث و گفتکو کنید
    لطفا اگر در موردقسمت خاصی می خواهید بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود رو بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Veda
    سپاس
    1,833
    از این کاربر 3,173 بار در 335 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Killing | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم سریال

اول از همه بگم دلیل اینکه انقدر دیر دارم نظر میدم دلیلش اینکه صبر کردم تا سایت ها کیفیت بالا
    سریال قرار بدهند،اما نشد! خودم از تو*رنت شش قسمت گرفتم که هر قسمت 1.6 گیگ بود!
    هر شب دو قسمت نگاه کردم و تو این سه شب خیلی درگیر سریال شدم.جوری که نمیشد سمت سریال ها دیگه برم.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    اما فصل چهارم؛ فصل اخر

فصل چهارم دقیقا بعد از اتفاقات فصل سوم روایت میشه و یک جورایی میشه بهش گفت ادامه فصل

سوم نه صرفا یک فصل جدا. چون همه چیز به فصل سوم مرتبط ـه.یک نکته ای به نظرم بهتر بود رعایت میشد

اینکه با توجه به فاصله زمانی پخش بین فصل سوم و چهارم بهتر بود که بعضی لحظات یک فلش بک کوتاه به

فصل سوم زده میشد.چون بعضی حرف ها و اتفاقات فراموش شده.با توجه به اینکه این فصل شش قسمت بود

همه چیز خیلی سریع اتفاق میوفته و ریتم تندی داره. البته من خودم دوست داشتم بیشتر از 6 قسمت میبود

تا مثل فصل اول و دوم بیشتر به جزئیات پرونده و داستان پرداخته بشه. این فصل دوتا داستان در کنار هم روایت میکرد.

اولی اتفاقات بعد از کشتن رئیس پلیس توسط لیندن که در واقع همون قاتل زنجیره ای بود و دومی هم که قتل یک خانواده.

به هر حال، فصل چهارم شاید ضعف های بیشتری نسب به فصل قبل داشت اما بازم برای یک فصل دیگه سریال "قتل" سرپا نگه داشت.

پایان سریال هم که واقعا عالی بود. یکی از بهترین پایان بندی هایی که تا حالا دیدم. بلاخره برای یکدفعه هم شده نور خورشید زمانی
    که لیندن تصمیم به موندن میگیره تو سیاتل دیدم.

نظرات بینندها دیگر تو IMDB که میخوندم خیلیا با این پایان بندی عالی گریه کرده بودند.

دوست دارم امیدوار باشم و امیدوارم که نه به این زودی ها ولی با یک فاصله زمانی با همین تیم بازیگری فصل پنجمی هم ساخته بشه.(هر چند که بعیده)

ببخشید طولانی شد.

3. 11 کاربرِ زیر از K.Gatsby بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

کارگاه خوشبخت

فصل چهارم سریال کیلینگ در کنار موضوع قتل یک خونواده بیشتر به اتفاقات نهایی فصل سوم بر زندگی دو کارگاه ان میپردازد بر تنشهای ادمها در شرایط بحرانی و تصمیمهای که ادم باید برای نجات خودش از مهلکه یا غرق شدن با دوستت بگیری و در کنارش شکها و تردیدها هم هست سریال قدرت فصل یک و دو رو از نطر کشش پلیسی و حل معما رو نداره ولی بار درام و عاطفی خوبی دارد و از تعداد قسمتهای کمی برخوردار هست و سریع داستان رو جمع میکنند به نظر من این یک پایان خوب و دوست داشتنی با یک لبخند زیبا از سارا لیندن برای تمام عاشقان این سریال بود دیدن این فصل رو به دوستان پیشنهاد میدم

5. 16 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

یه پایان عالی برای یه سریال عالی

7. 13 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

واقعا میشه گفت جزو 3 سریال برتر در زانر جناییه.خیلی باحال بود کلا فصل اولش خیلی بهتر بود.ولی در کل من به شخصه با لیندن و قیافه اش اصلا نتونستم ارتباط برقرار کنم.بیشتر با هولدر حال کردم تا با لیندن .در کل خسته نباشید جانانه به مترجمان خوبمون

9. 8 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط شق القمر نمایش پست ها
    واقعا میشه گفت جزو 3 سریال برتر در زانر جناییه.خیلی باحال بود کلا فصل اولش خیلی بهتر بود.ولی در کل من به شخصه با لیندن و قیافه اش اصلا نتونستم ارتباط برقرار کنم.بیشتر با هولدر حال کردم تا با لیندن .در کل خسته نباشید جانانه به مترجمان خوبمون
    بله هدف سریال هم همین بود که لیندن رو یک کارگاه جدی و گوشه گیرو پر رمزو راز نشون بده و هولدر رو نقطه مقابلش
    شما کاملا با شخصیت لیندن ارتباط برقرار کردی خودت خبر نداری

11. 9 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط شق القمر نمایش پست ها
    ولی در کل من به شخصه با لیندن و قیافه اش اصلا نتونستم ارتباط برقرار کنم
    سازندگان سریال از دستی قیافه ضد جذاب برای کارگاه زن ترسیم کردند تا تنهایی و گوشه گیری شخصیت بیشتر خودشو نشون بده وگرنه اگر میخواستند زنهای اغواگر در چنین نقشهای به کار بگیرند در امریکا به وفور یافت میشود البته باید توجه داشت کستینگ این سریال فوق العاده هست و به دوستداران سریال و زنهای اغواگرپیشنهاد میدم نسخه اصلی قتل که یک سریال اروپایی هست رو از شبکه bbc تماشا کنند اونجا کارگاه زن خیلی جذاب و خونگرم هست

13. 10 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

همین که این سریال به سرو سامونی رسید با اون همه کشمکش جای بسی خوشحالیه
    فصل آخر شبکه سازنده میتونست یه فصل 12 قسمتی بسازه و مجبور نشه پرونده قتلو انقدر ماسبندی کنه.
    تو این فصل داستان مشکلات لیندن و هولدر بعد کشتن فلوت زن خیلی جالب بود اما بر عکسش داستان پرونده قتلی که روش
    کار میکردن خیلی ضعیف بود . اما آخر سریال با اینکه بسیار بچگانه و سطحی بود ولی به شخصه ب عنوان طرفدار سریال خیلی
    خوشحال شدم که هر دو کارگاه دوست داشتنی کنار هم برگشتن.

15. 10 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

واقعا زوج هولدر و لیندن بهترین زوج کاراگاهی تلویزیون هستن! یعنی این دوتا کنار هم دیگه محشرن. حتی از زوج وودی هارلسون و متیو مک کاناهی که خیلیها دیوونه اش هستن
    من به کل فصل چهارم تا 10 دقیقه ی آخر قسمت آخر نمره ی 10 رو میدم، چون همه چیز داشت، یه پرونده ی قتل خونین و مرموز که خیلی بهتر از فصل قبل بود، اینبار بیشتر با شخصیت کارگاه هامون درگیر شدیم که به نظرم معرکه بود. فقط به نظرم یه ذره قاتل و انگیزه و... مسخره بود و میشد روش بهتر کار بشه. و از این پایان خوش هم خوشم نیومد.
    خدا کنه اشتباه کرده باشم، اما هولدر و لیندن عاشق هم هستن؟ اصلا باور نمیشه. خیلی مسخره بود.

به غیر از فصل سوم که افتضاح بود، سه فصل دیگه معرکه بودن.

17. 17 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

فصل خوبی بود اما چند تا ضعف داشت، قبل از شروع فصل بخاطر تغییر شبکه و کم شدن تعداد اپیزودها میترسیدم افتضاحی بار بیاد اما نتفلیکس مثل همیشه رو سفیدمون کرد!
    اگر ایده قتل این فصل رو کمی متفاوت تر میساختند بدون شک بهترین فصل میشد... فصل اول و دوم که مقتول یه نوجوون بود - فصل سوم هم که دوباره درباره قتل سریالی بچه های بی خانمان بود! با این حال فصل آخر هم درباره افراد زیر 20 سال بود که این تو ذوقم میزد! اصن تحمل اون مدرسه نظامی برام سخت بود چه برسه به اون سناریویی که برای قتل ها چیدن! ولی خب از نقاط قوتش هم فیلمبرداری متفاوت نسبت به سه فصل قبله، هر اپیزود پر از شات های بینظیر بود واقعا لذت میبردم ...
    مانور دادن روی زندگی شخصی لیندن و هولدن هم احساس میشد که خیلی خوب بهش پرداختن
    سکانس آخر هم همونطور شد که میخواستم! سریال به این تلخی دیگه تحمل جدایی لیندن و هولدن رو نداشتم.اگر بر نمی گشت سریال برام زهر مار میشد که خوشبختانه نشد
    به فصل چهارم 8.5/10 میدم
    به کل سریال هم 9/10 میدم

نقل قول نوشته اصلی توسط chandler bing نمایش پست ها
    واقعا زوج هولدر و لیندن بهترین زوج کاراگاهی تلویزیون هستن! یعنی این دوتا کنار هم دیگه محشرن. حتی از زوج وودی هارلسون و متیو مک کاناهی که خیلیها دیوونه اش هستن
    صد در صد لیندن و هولدن سَر تر هستند.
    بنظرم اون سریال رو اصلا نباید کاراگاهی دونست که بخوایم با کیلینگ مقایسه اش کنیم!

19. 12 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین