برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 از مجموع 19
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Killing | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم سریال

در این تاپیک می توانید درباره فصل چهارم و پایانی سریال جنایی-معمایی The Killing که شش قسمت آن اول آگوست 2014 (به وقت ایران:شنبه یازده مرداد 93) توسط شبکه اینترنتی نتفلکس منتشر می شود بحث و گفتکو کنید
    لطفا اگر در موردقسمت خاصی می خواهید بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود رو بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Killing | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم سریال

اون سکانسِ آخر هم مثلِ اینکه رابطه عاطفی ایجاد شد بینِ هولدر و لیندن و مثلِ اینکه همدیگه رو بوسیدن
    که نشون نداد . به نظرِ من این جوری نمیشد بهتر بود از نظرِ من رابطه این 2 تا رو با این کار خراب کردن .

3. 11 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

معمولا وقتی از سریالی خوشم میاد ولی دیر سراغش میرم میگم کاش زودتر باهاش اشنا شده بودم ولی در مورد این سریال با توجه به تغییرات و کنسلیهای عجیب خوشحالم که همچین اتفاقی نیفتاد.
    و کلا 1 ماه بیشتر نیست که این سریال رو پیگیری میکنم اون هم به لطف لینکهای دانلود والتر عزیز.
    یه هر حال سریال با همه کاستیها به نظرم به شکل خوبی تموم شد و هر دو کاراگاه داستان عاقبت به خیر شدند.
    سوالی که دارم اینه که اون بنده خدا که تو فصل 3 دارش زدند بیگناه بوده !؟بخاطر اینکه فصلهای سریال رو پشت سر هم دیدم گفتم شاید چیزی رو از دست دادم؟! قاتل زنش که اون اسکینر بود
    راستی دقت کردید هر چی توی 3 فصل قبل از کلمه f*ck استفاده نکرده بودند تو این فصل ترکاندند قشنگ ترینشون هم بچه های خواهر هولدر گفتن
    اوایل سریال این هولدر منو یاد الکساندر سارسگارد ترو بلاد انداخت با همون رنگ مو و قد بلند و لاغرش تا اینکه رفتم دیدم ایشون هم سوئدی هستند اینجاست که باید گفت دمش گرم واقعا عالی بازی کرد.
    تو سایت imdb در قسمت زبان سریال (پایین صفحه ) در کنار انگلیسی زبان فارسی رو هم نوشته داستانش چیه مگه کسی هم فارسی حرف زد تو سریال ؟
    نکته دیگه اینکه قسمت پایانی فصل چهار و یکی از قسمتهای فصل 3 توسط کارگردان فیلم سکوت بره ها کارگردانی شده بود. که تجربه خوبی در فیلمی با نقش اول زن پلیس داشتند و به سریالی کاملا زنانه کمک میکرد
    واقعا نقش زنان در این سریال بسیار چشمگیر بود زنانی با شخصیت های بسیار قوی چه در سمت ید و چه در سمت خوب داستان که میشه گفت بزرگترین نقطه قوت سریال بود.
    در اخر هم اینکه از فضای بارانی سریال خیلی خوشم اومد کاملا منطبق بر جو داستان بود. فکر کنم یجا لیندن به هولدر میگه اگه سیگارت رو روشن کنی دوباره بارون میاد! خیلی خوب بود .فعلا همین

5. 14 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

یه سوال...!! فصل چهارم همین شیش قسمته؟؟ ایهاالناس..!!

7. 9 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    یه سوال...!! فصل چهارم همین شیش قسمته؟؟ ایهاالناس..!!
    سریال یکی دوبار از چنگ کنسلی فرار کرد تا اینکه نتفلیکس اُمد و این شیش قسمت رو، تحت عنوان فصل چهارم ساخت تا سریال بی‌پایان نَمونه.

9. 12 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

The Killing اولین سریالی بود که من به طور رسمی خودم دانلود کردم و دیدمش..!! به نوعی من سریال دیدنم رو با فصل 1 و 2 این شروع کردم.بعد از تقریبا 2 سالو نیم دوباره شروع کردم به دیدن ادامه ای که از قبل کنسل شده بود. جاداره همین اوله کاری یک تشکر جانانه از بروبچه های NetFlix بکنم که نذاشتن سریال رو هوا بمونه..همین نکته که سریال به این زیبایی برای تمدید شدن های پی درپی به هزار دری بزنه حال آدمو بهم میزدبعدش راه به راه سریال های بنجول رو تمدید میکنن..بگذریم..!!

فصل 3 و 4 با داستان متفاوت از فصل 1 و 2 کارخودشون رو شروع کردن.یک سری قتل زنجیره ای به سبک The Killing پراز رمزو راز .. سریال بدون شک جزو فاخرترین آثار ژانر جنایی به حساب میاد..اگر از TD بهتر نباشه، کمتراز اون نیست..!! دیدار دوباره باشخصیتهای "سارا و هولدر" بسیار خوشایند بود و نکته ی تعجب آورش این بود که گذر زمان تاثیری روی قیافه ی این دونفر نذاشته بود.
    ریتم هیجان سریال خوب بود و اکشن معقولی داشت.بیشتر داستان تیره و تار سریال که تو محیط تمامن بارونی شهر سیاتل برای بیننده تعریف میشد جای تحسین داشت..پایبندی به ریشه های فصل1و2 و اضافه کردن نکات مثبت یکی از نقاط قوت این دوفصل بود.هنوز هم این سریال حس و حال تیره و تار و سرد و نمناک خودش رو حفظ کرده بود فقط و فقط نقطه ی ضعفش در جمع بندی داستان بود..!! هرچی فکر کردم نفهمیدم چرا اینطور پرونده ی قتلهای زنجیره ای رو بستن..
    تواین دوفصل با خلقیات دو کارآگاه قصه بیشتر از فصل های ابتدایی آشناشدیم و اینکه سارا لیندن چقدر سختی کشیده تا به این درجه برسه ..بازیه خارق العاده ای که Mirrelle Enos تواین فصلها بخصوص فصل4 به نمایش گذاشت یکی از تاثیرگذارترین اجراهایی بود که یک زن تواین ژانر میتونه ارائه بده..واقعا محشر بازی کرد نقشش رو..!!
    نقطه ی قوت نویسندگی سریال جایی معلوم میشه که تا اواسط قسمت آخر همچنان داشتن معما طرح میکردن و به قبلیا پاسخ میدادن..درکل برای علاقه مندان سریالهای درام/رازآلود/هیجانی یکی از بهترین گزینه ها دیدن سریال The Killing عه..!!

نمره ی من به سریال : 8 از10

اونایی که دیدن بخونن

11. 15 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Happiness depends upon ourselves
    سپاس
    441
    از این کاربر 807 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

با سلام نظر من بعد از مشاهده سریالی سریال در یک روز!!!!
    1- حال و هوای همیشه بارانی و مرموز و ..... خیلی خوب بود
    2- داستان خیلی خوب شروع شد و ادامه پیدا کرد ولی چند تا نقطه مبهم داشت .....
    مشاهده محتوا اسپویلر
    مثلا انگیزه قتل هنوز برام چندان هضم نشد
    چجوری کایل پسر سرهنگ بود و سر از خانواده استندزبری درآورده بود
    چرا سه نفری رفته بودن

3-
    مشاهده محتوا اسپویلر
    جالب بود که خانواده در ظاهر آراسته ای چجوری مشکلات و رازهاشون کم کم برملا می شد

4-
    مشاهده محتوا اسپویلر
    قسمتی که مربوط به گذشته سارا بود و ملاقاتش با مادرش و ... خیلی خوب درنیومده بود

5-در مجموع خوب بود و به وقتی که گذاشتم می ارزید ولی حیف که این سریال هم تموم شد
    If You Meet Buddha on the Road، Kill Him

13. 4 کاربرِ زیر از babak1365 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1365 نمایش پست ها
    2- داستان خیلی خوب شروع شد و ادامه پیدا کرد ولی چند تا نقطه مبهم داشت .....
    مشاهده محتوا اسپویلر
    مثلا انگیزه قتل هنوز برام چندان هضم نشد
    >> تو اون بخشی که اسکینر و سارا توی ماشین نشسته بودن و به سمت کلبه ی چوبی لب دریاچه میرفتن جناب اسکینر گفت که میخواسته دختربچه های فا ح شه رو از زندگیه نکبت بارشون رها کنه ولی نکته ی اصلیش اینه که برای قتل زنجیره ای این مدلی دیوانه باشی کافیه و نیازی به انگیزه نیست..!!
    چجوری کایل پسر سرهنگ بود و سر از خانواده استندزبری درآورده بود
    >> سرهنگ رین و فیلیپ استندزبری باهم هرسال روزهای خاصی رو سپری میکردن و تو نقاط مختلف دنیا تو هتل های مجلل صفا میکردن که خب دست برغذا تو یکی ازین عشق و حال ها خانوم سرهنگ حامله میشه و برای حفظ آبرو (چون ارتشی بوده) بچه ش رومیده فیلیپ بزرگ کنه.. مادره کایل هم همونطور که کایل گفت علاقه ای به بچه نشون نمیده بطوریکه انگار پسره خودش نبوده.
    چرا سه نفری رفته بودن
    >>بحث سره کلکل بین سه تاافسر بود که میخواستن بگن کدومشون معنیه تنفر رو بهتردرک میکنه..ازونجایی که کایل بچگی و زندگی مشقت باری رو سپری کرده اینارو میبره تا بهشون نشون بده تنفر واقعی چیه..

5-در مجموع خوب بود و به وقتی که گذاشتم می ارزید ولی حیف که این سریال هم تموم شد :
    جواب اون سه تا نقطه ی مبهمت رو دادم..!!اسپویلر رو باز کن..!!

15. 7 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Happiness depends upon ourselves
    سپاس
    441
    از این کاربر 807 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    جواب اون سه تا نقطه ی مبهمت رو دادم..!!اسپویلر رو باز کن..!!
    دوست عزیز منظورم انگیزه قتل توی این فصل بود
    If You Meet Buddha on the Road، Kill Him

17. 2 کاربرِ زیر از babak1365 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

وسط قهقهه یه ادم لال
    سپاس
    5,114
    از این کاربر 2,809 بار در 357 پست سپاس گزاری شده

یک دیالوگ جالب داخل فصل 4
    لیندن خطاب به هولدر:کبکت خروس میخونه اول صبحی؟
    میخوای بپرسم چی شده؟
    هولدر:آفتاب طلوع کرده.دارم سیگار میکشم و یک پرونده قتل که ارزش وقت گذاشتن داره.
    اقیانوسم مرد کشتی کجایی ؟بندرم بازار فروش کلک شد...رخ نشون بده د لعنتی چوبت...ترکه ی شک شد باورم فلک شد
    اگه نیای امشب وسط دریام...با این که سرده می لرزه دستام...اقیانوسم مرد کشتی کجایی……

19. 2 کاربرِ زیر از mas5oud281 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12