برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی برای این قسمت سریال در نظر میگیرید؟

رأی دهندگان
11. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 9.09%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

1 9.09%
  • 7

1 9.09%
  • 8

0 0%
  • 9

4 36.36%
  • 10

4 36.36%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Leftovers | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود ششم

Season 1, Episode 6, Guest
    فصل اول, قسمت ششم, مهمان

خلاصه داستان اين قسمت : به زودی...

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 18 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Leftovers | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود ششم

این اپیزودهایی که داستان روی یه کاراکتر متمرکز میشه خیلی خوبه! مثل اپیزود همون کشیشه
    واقعا از تماشای سریال لذت میبرم، یکی از خوب های تابستون امساله

این سکانس هم فوق العاده بود! با اون موسیقی محشر

9 میدم به این اپیزود

4. 15 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

این هفته کلا عالی بود
    اون از اپیزود 5 ـم Utopia اینم از این
    من اصن از این سریال خسته نمیشم ، تو این قسمت فضای نیویورک رو (نیویورک بود دیگه؟!) به شدت عالی نشون داده بودن
    آدم این سریال رو باید به خاطر موسیقیش هم که شده نگاه کنه
    خیلی دوست دارم یه اپیزود کامل در مورد این یارو سیاهپوسته باشه(اسمش یادم رفت:D)
    9 از 10
    Trump2016

6. 13 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,620 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

یه چند وقتی هست که دیدن سریال شروع کردم. رسیدم به قسمت شش. اینقدر قوی بود و خوشگل که حیفم اومد چیزی نگم.
    تقریبا همه با سریال اشنایی دارن و میدونن در مورد چیه. برعکس خیلی از سریال های اینجوری کسی به دنبال این سوال نیست که اون دو درصد کجا رفتن یا چی شد که رفتن. بلکه خیلی ساده زندگی بقیه نود و هشت درصد باقیمونده رو نشون میده. و همین عنصر باعث شده تا با درامی بی نهایت زیبا طرف باشیم. درامی که مختص درده. از درد میگه. درد نشون میده و تجزیش میکنه. و همین درد باعث میشه خیلی زود با شخصیت ها گرم بگیری. تو خیلی از سکانس ها حتی لازم نیست دیالوگی رد و بدل بشه. چشمای کاراکتر با بیننده حرف میزنه
    و اما این اپیزود ... به جرات میگم یکی از بهترین سکانس های عمر سریالیم دیدار نورا با وین بود. دیالوگ هایی که رد و بدل شد ... فریاد نورا و سپس سکوتی که با موسیقی اعجازانگیز سریال همراه شد ... زبان قاصره از توصیف این موسیقی و فضاسازی ... اگه دنبال یه دلیل برای شروع سریال میگردید توصیه میکنم آهنگ ها رو دانلود کنید و یه شب چراغ ها رو خاموش کنید و تو تنهایی و سکوت مطلق همراه بشید با این موسیقی ...
    مطمئنا لفت اورز سریالی برای یک شب دیدن نیست. سریالی نیست که تشنه قسمت بعدش باشی. معما و اکشنی به اون صورت نداره. علیرغم نمادهای فراوان و رفرنس های بیشمار نیازی نیست اطلاعات زیادی داشته باشید. همونجور که گفتم لفت اورز درامیه ناب در مورد درد. تو یکی از سایت ها مطلبی در مورد سریال نوشته بودن که بعد از خوندنش طبق عادت رفتم سراغ کامنت ها. یه بنده خدایی حرف خیلی خوبی زده بود. نوشته بود دو درصد رفتن و 98 درصد موندن. اما درد رفته ها نمیذاره فرصتی برای لذت بردن از مونده ها داشته باشیم. حکایتی که برای خیلی از ماها آشناست. یک نفر میره و برای همیشه ما رو با خودش میبره ... و ما دیگه نمیتونیم لفت اورز رو ببینیم

8. 17 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sarkhail نمایش پست ها
    یه چند وقتی هست که دیدن سریال شروع کردم. رسیدم به قسمت شش. اینقدر قوی بود و خوشگل که حیفم اومد چیزی نگم.
    تقریبا همه با سریال اشنایی دارن و میدونن در مورد چیه. برعکس خیلی از سریال های اینجوری کسی به دنبال این سوال نیست که اون دو درصد کجا رفتن یا چی شد که رفتن. بلکه خیلی ساده زندگی بقیه نود و هشت درصد باقیمونده رو نشون میده. و همین عنصر باعث شده تا با درامی بی نهایت زیبا طرف باشیم. درامی که مختص درده. از درد میگه. درد نشون میده و تجزیش میکنه. و همین درد باعث میشه خیلی زود با شخصیت ها گرم بگیری. تو خیلی از سکانس ها حتی لازم نیست دیالوگی رد و بدل بشه. چشمای کاراکتر با بیننده حرف میزنه
    و اما این اپیزود ... به جرات میگم یکی از بهترین سکانس های عمر سریالیم دیدار نورا با وین بود. دیالوگ هایی که رد و بدل شد ... فریاد نورا و سپس سکوتی که با موسیقی اعجازانگیز سریال همراه شد ... زبان قاصره از توصیف این موسیقی و فضاسازی ... اگه دنبال یه دلیل برای شروع سریال میگردید توصیه میکنم آهنگ ها رو دانلود کنید و یه شب چراغ ها رو خاموش کنید و تو تنهایی و سکوت مطلق همراه بشید با این موسیقی ...
    مطمئنا لفت اورز سریالی برای یک شب دیدن نیست. سریالی نیست که تشنه قسمت بعدش باشی. معما و اکشنی به اون صورت نداره. علیرغم نمادهای فراوان و رفرنس های بیشمار نیازی نیست اطلاعات زیادی داشته باشید. همونجور که گفتم لفت اورز درامیه ناب در مورد درد. تو یکی از سایت ها مطلبی در مورد سریال نوشته بودن که بعد از خوندنش طبق عادت رفتم سراغ کامنت ها. یه بنده خدایی حرف خیلی خوبی زده بود. نوشته بود دو درصد رفتن و 98 درصد موندن. اما درد رفته ها نمیذاره فرصتی برای لذت بردن از مونده ها داشته باشیم. حکایتی که برای خیلی از ماها آشناست. یک نفر میره و برای همیشه ما رو با خودش میبره ... و ما دیگه نمیتونیم لفت اورز رو ببینیم
    اول اینکه خوشبحالتون که دارید این سریالو میبینید ... موهبته
    دوم اینکه خوش بحالتون که خیلی زود تونستید با ماهیت اصلی سریال کنار بیاید! خوشبحالتون که دنبال اون 2 درصد نیستید و خوشبحالتون که دارید از این "کِی‌آس" بدون حد و لیمیت لذت میبرید
    چقدر حسودیم شد واقعا ...

10. 12 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :