برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 از مجموع 11
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

Stalker | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

Stalker نام سریالی آمریکایی در ژانر درام است که داستان دو کارگاه پلیس را که در شهر Los Angeles مشغول به کار هستند روایت می کند که با پرونده هایی بسیار مشکل و خطرناک رو به رو می شوند . این سریال محصول شبکه CBS است . قسمت اول این مجموعه از October 1 ( چهارشنبه 9 مهر ) پخش خواهد شد . Maggie Q و Dylan McDermott بازیگران اصلی آن هستند . Kevin Williamson نویسنده و کارگران این مجموعه است . از کار های قبلی او می توان به سریال The Following اشاره کرد . او در صحبت های خود گفته : من ایده یک هم چین سریالی را از سال 1998 در سر داشتم اما به دلیل مشکلات و یک سری محدودیت ها نتوانستم آن را به سرانجام برسانم . او در مصاحبه ای جالب عنوان کرد : اگر بینندگان فکر می کنند که ما در ساخت بعضی صحنه ها در سریال زیاده روی کردیم کانال را عوض کنند !! این صحبت او در آغاز با انتقاد از سوی مطبوعات همرا شد ! حتی گفته شده است که او قسمتی با عنوان especially scary برای سریال در نظر گرفته بود که بعد ها اعلام شد که این یک شوخی بوده است . Madermott بازیگر این سریال گفته است که : بله این یک سریال هیجان انگیز و سرگرم کننده است و کار کردن با عوامل نویسندگی و فیلم برداری بسیار خوب و عالی بوده است . Maggie Q هم که در سریال نقش Lieutenant Beth Davis ایفا می کند صحبت هایی درباره ی نقش خود انجام داده است : من تقریبا از اواخر کار فیلم بردای سریال Nikita با Kevin در ارتباط بودم و با هم سر این پروژه بسیار صحبت کردیم . پس از خواندن فیلم نامه بسیار علاقه مند شدم تا این نقش را بازی کنم . امیدوارم سریال به موفقیت های زیادی برسد .

خلاصه داستان : داستان در مورد دو کارگاه در شهر Los Angeles است که در واحد LAPD یعنی سازمان پلیس آمریکا کار می کنند و بیشتر با پرونده هایی که زندگی مردم را تهدید می کند سر و کار دارند . پرونده هایی از قبیل آزار و اذیت جنسی , تهدید ها و ...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

بازیگران :

سپاس
    626
    از این کاربر 717 بار در 62 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Stalker | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

سریال جالبی هستش ولی شخصیت پردازی قوی نداره و اینکه داستان تم اصلی و زیرین سریال کشش بالا و تعلیق نداره
    اگز مثل بعضی از قسمتهاش بتونن داستان رو قوی کنن میشه برا فصل های بعدی امیدوار بود
    اگه اینطور پیش بره احتمالا دیگه نبینم
    ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق
    نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بسـپار . . .
    و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـی کــه پشتت بــه خــدا گــرم اســت
    تمـــام هــراس هــای دنیــا خـنـــده دار اسـت ... /

3. 5 کاربرِ زیر از _Maryam_ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12