برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 32 از مجموع 32
    سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

new8 ICE bucket Challenge یا چالش سطل آب یخ

سلام شاید بعضی از هنرمند هایی رو که دوست دارید توی دنیای مجازی دنبال میکنید ازشون یه ویدیو و یا عکس دیده باشید که دارند روی خودش سطل یخ خالی میکنن! با خودتون میگید این چه کاریه؟ گرمشه؟ مسخره بازیه؟ الکیه ؟ خب کاملا اشتباه میکنید! چیزی در مورد بیماری های عصبی ALS میدونید؟ خب این یعنی چی؟ سرماخوردگیه؟ سردرده؟ نه این بیماری به اعصاب مغز و نخاع آسیب می رساند و باعث انقباض های ناگهانی عضلات می شود! سلبریتی های معروف این کار رو در حهت حمایت از سازمان بیماری های ALS انجام میدن رئیس این سازمان گفته این بیماری خیلی داره رایج میشه و این کار سلبریتی ها باعث توجه دنیا به این بیماری شده و مردم هم که کنجکاو میان تو اینترنت سرچ میکنن درباری این بیماری میخونن از راه های مبتلا شدن و پیشگیری اون مطلع میشن، به به چه کار خوب و پسندیده ای! اما خب همین طوری که نمیشه جمله معروف سرطان به غیر از درد هزینه هم دارد رو شنیدید؟ در مورد ALS هم صدق میکنه یعنی چی؟ خب الان بهتون میگم هرکسی که اینکار رو میکنه باید اسم سه نفر رو هم حین انجام اینکار بگه و بعدش هم صد دلار به این سازمان کمک مالی میکنه! این کار به ICE bucket Challenge معروف شده و این هشتگ رو داخل اینستاگرام دنبال کنید میبینید به غیر از افراد مشهور مردم معمولی هم اینکار رو کردن! میبینید چه قدر زیبا و دوستانه به هم کمک میکنن؟ متاسفانه این بیماری خیلی خطرناک هستش و این کمپینی که راه افتاده خیلی خوب داره جلو میره و امیدواریم همین طوری ادامه داشته باشه ، یکی از افراد معروفی که این بیماری رو داره کسی نیست جز Stephen Hawking که اکثرا ایشون رو میشناسیم ولی اگر سریال The Big Bang Theory رو دنبال کرده باشید توی فصل های آخری که پخش شده یه فردی رو روی ویلچر میبینید که شلدون میپرسته اون رو! لقبش انیشتن دوم هست! برترین دانشمند قرن بیستم و البته یکی از افراد مشهوری که به وجود خدا اعتقاد نداره و به قول عامیانه خدا ناباور هست! پیشنهاد میکنم زندگی نامه ایشون رو بخونید ایشون در حال حاظر 72 ساله هستن و باید بگم بدون توجه به اعتقادات ایشون نظریه های ایشون هنوز که هنوزه در حاله بحث هستش و روی بورس هستش و کمک فراوانی کرده به دانشمندان.
    خب دیگه خیلی روی منبر رفتیم حالا باید بریم سراغ یه کم چیز های دیدنی دیگه خیلی همین طور که گفتم خیلی ها این کار رو انجام دادن از مارک زاکربرگ میلیادر جوان و مالک فیسبوک بگیر تا آقای جاستین تیمبرلیک که داره با تور 20/20 جلو میره یه سری ویدیو هارو من واستون آماده کردم میزارم دانلود کنید و ببینید شادی و رضایت رو توی چهره هاشون میبینید! که چطور توی یه کار خیر دارن جلو میرن!
    خب اولین ویدیو مربوط به خانم تیلور سوییفت و یا همون بانوی سرخ هستش که این کار رو با یه تیم انجام داده و دسته جمعی آب یخ ریختن سر صورت هم
    ویدیو اول ، ویدیو دوم ، ویدیو سوم
    خب ویدیو بعدی کیه؟ کسی نیست جز Kaley Cuoco بازیگر سریال The big Bang Theory که همین چند هفته پیش دستمزد چند میلیون دلاری خودش رو توی یه قرارداد جا داد! همسرش روش یه سطل اب یخ میزه
    دانلود ویدیو
    بریم سراغ نفر سوم که Stephen Amell هست بازیگر خوش قیافه سریال Arrow که اینکار رو فکر میکنم توی پشت صحنه فصل جدید این سریال انجام داد!
    دانلود ویدیو
    نفر بعدی Adam Levine هستش که توی یه جمع دوستانه یه سطل بزرگ آب به همراه یخ خالی میکنن روی این بیچاره
    دانلود ویدیو
    خب آخرین ویدیو هم مال Oprah Winfrey هستش که داره توضیح میده یهو همین طور یهویی یه سطل یخ روی سرش خالی میکنن!
    دانلود ویدیو

پ ن : این نوشته رو من واسه این انجمن نوشتم اگر جایی کپی میکنید منبع نوشته رو تی وی وُرلد معرفی کنید

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ICE bucket Challenge یا چالش سطل آب یخ

علی دائی رسما جواب دعوت علی کریمی رو داد :
    این روزها موج فعالیت جدید اجتماعی به نام چالش سطل آب یخ فراگیر شده و دوست عزیزم علی کریمی نیز مرا به این چالش دعوت کرده است. ضمن تشکر از ایشان باید بگویم من برای همه مردم دنیا و کشور عزیزم ایران آرزوی سلامتی می کنم و امیدوارم روزی بیاید که بیماری های گوناگون ریشه کن شوند و یا حداقل با گسترش فعالیت های خیرخواهانه کاری کنیم بیماران سراسر دنیا برای درمان دغدغه مالی نداشته باشند اما معتقدم ما امروز در کشور چالش های بزرگتری داریم. بزرگترین چالش ما امروز بحران آب است که بزرگان باید در خصوص صرفه جویی در مصرف آب به مردم توصیه کنند و تلاش کنیم تا این ودیعه و امانت با ارزش خدادی را برای آیندگان نیز حفظ کنیم.
    منبع
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

3. 9 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    11,145
    از این کاربر 16,189 بار در 1,156 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ICE bucket Challenge یا چالش سطل آب یخ

این هم پایان نامه این مسخره بازیا
    Download

5. 6 کاربرِ زیر از Julie بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234