برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 32
    سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

new8 ICE bucket Challenge یا چالش سطل آب یخ

سلام شاید بعضی از هنرمند هایی رو که دوست دارید توی دنیای مجازی دنبال میکنید ازشون یه ویدیو و یا عکس دیده باشید که دارند روی خودش سطل یخ خالی میکنن! با خودتون میگید این چه کاریه؟ گرمشه؟ مسخره بازیه؟ الکیه ؟ خب کاملا اشتباه میکنید! چیزی در مورد بیماری های عصبی ALS میدونید؟ خب این یعنی چی؟ سرماخوردگیه؟ سردرده؟ نه این بیماری به اعصاب مغز و نخاع آسیب می رساند و باعث انقباض های ناگهانی عضلات می شود! سلبریتی های معروف این کار رو در حهت حمایت از سازمان بیماری های ALS انجام میدن رئیس این سازمان گفته این بیماری خیلی داره رایج میشه و این کار سلبریتی ها باعث توجه دنیا به این بیماری شده و مردم هم که کنجکاو میان تو اینترنت سرچ میکنن درباری این بیماری میخونن از راه های مبتلا شدن و پیشگیری اون مطلع میشن، به به چه کار خوب و پسندیده ای! اما خب همین طوری که نمیشه جمله معروف سرطان به غیر از درد هزینه هم دارد رو شنیدید؟ در مورد ALS هم صدق میکنه یعنی چی؟ خب الان بهتون میگم هرکسی که اینکار رو میکنه باید اسم سه نفر رو هم حین انجام اینکار بگه و بعدش هم صد دلار به این سازمان کمک مالی میکنه! این کار به ICE bucket Challenge معروف شده و این هشتگ رو داخل اینستاگرام دنبال کنید میبینید به غیر از افراد مشهور مردم معمولی هم اینکار رو کردن! میبینید چه قدر زیبا و دوستانه به هم کمک میکنن؟ متاسفانه این بیماری خیلی خطرناک هستش و این کمپینی که راه افتاده خیلی خوب داره جلو میره و امیدواریم همین طوری ادامه داشته باشه ، یکی از افراد معروفی که این بیماری رو داره کسی نیست جز Stephen Hawking که اکثرا ایشون رو میشناسیم ولی اگر سریال The Big Bang Theory رو دنبال کرده باشید توی فصل های آخری که پخش شده یه فردی رو روی ویلچر میبینید که شلدون میپرسته اون رو! لقبش انیشتن دوم هست! برترین دانشمند قرن بیستم و البته یکی از افراد مشهوری که به وجود خدا اعتقاد نداره و به قول عامیانه خدا ناباور هست! پیشنهاد میکنم زندگی نامه ایشون رو بخونید ایشون در حال حاظر 72 ساله هستن و باید بگم بدون توجه به اعتقادات ایشون نظریه های ایشون هنوز که هنوزه در حاله بحث هستش و روی بورس هستش و کمک فراوانی کرده به دانشمندان.
    خب دیگه خیلی روی منبر رفتیم حالا باید بریم سراغ یه کم چیز های دیدنی دیگه خیلی همین طور که گفتم خیلی ها این کار رو انجام دادن از مارک زاکربرگ میلیادر جوان و مالک فیسبوک بگیر تا آقای جاستین تیمبرلیک که داره با تور 20/20 جلو میره یه سری ویدیو هارو من واستون آماده کردم میزارم دانلود کنید و ببینید شادی و رضایت رو توی چهره هاشون میبینید! که چطور توی یه کار خیر دارن جلو میرن!
    خب اولین ویدیو مربوط به خانم تیلور سوییفت و یا همون بانوی سرخ هستش که این کار رو با یه تیم انجام داده و دسته جمعی آب یخ ریختن سر صورت هم
    ویدیو اول ، ویدیو دوم ، ویدیو سوم
    خب ویدیو بعدی کیه؟ کسی نیست جز Kaley Cuoco بازیگر سریال The big Bang Theory که همین چند هفته پیش دستمزد چند میلیون دلاری خودش رو توی یه قرارداد جا داد! همسرش روش یه سطل اب یخ میزه
    دانلود ویدیو
    بریم سراغ نفر سوم که Stephen Amell هست بازیگر خوش قیافه سریال Arrow که اینکار رو فکر میکنم توی پشت صحنه فصل جدید این سریال انجام داد!
    دانلود ویدیو
    نفر بعدی Adam Levine هستش که توی یه جمع دوستانه یه سطل بزرگ آب به همراه یخ خالی میکنن روی این بیچاره
    دانلود ویدیو
    خب آخرین ویدیو هم مال Oprah Winfrey هستش که داره توضیح میده یهو همین طور یهویی یه سطل یخ روی سرش خالی میکنن!
    دانلود ویدیو

پ ن : این نوشته رو من واسه این انجمن نوشتم اگر جایی کپی میکنید منبع نوشته رو تی وی وُرلد معرفی کنید

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ICE bucket Challenge یعنی چه؟

بین فوتبالی ها هم هست که اونا به خواننده ها هم گسترش دادن
    اسکولز بازیکن سابق منچستر از فلچر دعوت کرد
    فلچر از منچستر یونایتد از رونالدو
    رونالدو از جنیفر لوپز
    جنیفر هم صبح اب ریخت رو خودش و از پیتبال دعوت کرد

یه گروه دیگه
    مارسلو از رئال مادرید از نیمار دعوت کرد
    بالوتلی هم اب ریخته ولی نمیدونم کی دعوت کرد ازش

3. 11 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512

خب همون طور که گفتم همین طوری این کمپین داره بزرگ میشه یه سری ویدیو دیگه براتون آماده کرده همچنین جالبه بدونید که نیمار ستاره برزیلی تیم بارسلونا از زونیگای کلمبیایی خواسته اینکار رو بکنه! این حرکتش رو به فال نیک میگیریم و فکر میکنیم نیمار گذشته ها رو فراموش کرده ** زونیگا در جام جهانی خطای خطرناک و بدی روی نیمار انجام داد که باعث مصدومیت شدیدش شد **
    خب به اون لیستی که بالا گفتم دقت کنید حالا چند نفر دیگه رو اینجا براتون میگم :
    1- Duane Johnson یا همون راک بازیگر خوش هیکل و درشت اندام فیلم سینمایی هرکول : دانلود کنید
    2- Jimmy Fallon مجری و تهیه کننده برنامه های تلویزیونی بازیگر و ... این کار رو توی یه برنامه تلویزیونی با یک گروه انجام داد : دانلود کنید
    3 - Lady Gaga یا همون بانوی آهنین این روز ها توی استرالیا باید باشه این کار رو در کمال خونسردی انجام داد! : دانلود کنید
    4- Niall James Horan یکی از خوانده های گروه پرطرفدار وان دایرکتشن : دانلود کنید
    5- Nina Dobrev ستاره سریال تلویزیونی خاطرات خون آشام : دانلود کنید
    6- Robert Downey Jr بازیگر مجموع فیلم های سینمایی Iron Man : دانلود کنید

5. 20 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512

خب تب این ICE به ایران هم رسیده آقای علی کریمی ستاره سابق وماندگار تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران و بازیکن سابق باشگاه های پرسپولیس و تراکتور سازی هم این کار رو انجام دادن ، خب تا این جا چیز خاصی نیست اما نکته جالب اینه علی کریمی از علی دایی هم درخوست کرده که این کار رو انجام بده! بلی الکی نمیگم اینم عکسش :
    توی عکس میتونید ببینید ایشون از علی دایی مازیار فلاحی و رضا عطاران کمدین ایرانی دعوت کردن ، نکته جالب اینه خیلی ها فکر میکنن علی دایی و علی کریمی با هم قهر هستن و مشکل دارن البته خودشون به زبان این موضوع رو تکذیب کردن ولی خب به هر حال مردم چشم دارن و عقل دارن به هر حال میفهمین که اخلافاتی بینشون هست اما این کار علی کریمی رو میتونیم به عنوان یه پالس مثبت برای صمیمی کردن روابطش با علی دایی حساب کنیم ، باید ببینیم واکنش علی دایی آقا گل جهان و سرمربی این روز های باشگاه محبوب پرسپولیس نسبت به این حرکت چیه؟
    بین ورزشی ها تا قبل این نیمار هم از زونیگا کلمبیایی درخواست کرده بود که این کار رو انجام بده ، که بالاتر توضیح دادم ، امیدوارم این کمپین اجتماعی صمیمیت رو بین جامعه بیشتر کنه!
    پ ن : یک سری ویدیو جدید از سلبریتی ها هم جدیدا ارسال شده که به زودی توی این تاپیک ارسال میکنم.
    موف باشید.

7. 22 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    511
    از این کاربر 1,892 بار در 260 پست سپاس گزاری شده

سامی بیگی هم این کار رو انجام داده و من تو فیس بوکش دیدم
    پیشنهاد من برای علاقمندان سریال کمدی
    1- فرندز
    2- بیگ بنگ تئوری 3 - دو مرد و نصفی - چطور با مادرتون آشنا شدم 5- ویتنی 6- کمونیتی 7- فیلادلفیا همیشه آفتابیست 8 - IT crowd
    9-ساینفیلد 10- کاپلینگ

9. 9 کاربرِ زیر از yasharhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

کیشلو پرانگز
    سپاس
    688
    از این کاربر 4,753 بار در 640 پست سپاس گزاری شده

حقیقتش من اصلا این حرکت خوشم نمیاد ولی دیدن حرکات ناخوشایند هم از طرف بعضی شخصیت ها خوشایند میشه.

It was the best of times, it was the worst of times
    it was the age of wisdom, it was the age of foolishness
    it was the season of Light, it was the season of Darkness
    it was the spring of hope, it was the winter of despair
    we had everything before us, we had nothing before us
    we were all going direct to Heaven, we were all going direct to Hell

11. 11 کاربرِ زیر از prongz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

where's my money bitch?!
    سپاس
    1,537
    از این کاربر 1,076 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

در 10 ثانیه ی اولی که متوجه شدم ایرانی ها هم دارن این کارو انجام میدن، به نظرم خیلی لوس و تقلیدی اومد. ولی خب اگر که واقعا کمک کنن به محک و اینجور جاها، و صرفا واسه خودشیرینی نباشه حرکتشون، خیلی هم کاره خوبیه. این یکی از سوغاتی های خوب شبکه های اجتماعی هست که هیچ خبر ساعتِ 20 و 30-ای نمیتونه انکارش کنه!

خودِ همین که علی کریمی از دایی دعوت کرده هم خیلی جالبه. هرچند احتمالش زیاده دایی روی خوش نشون نده به این قضیه.

.There's nothing but chemistry here

13. 8 کاربرِ زیر از Eternal بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,886
    از این کاربر 3,460 بار در 223 پست سپاس گزاری شده

کاش این حرکت تو ایران اجرا نمیشد و به همون کمک کردن مالی ختم میشد !
    کشور کمبود آب داره و از همه بدتر مردم ما جوگیرن تنها به چهره های معروف ختم نمیشه از فردا مردم عادی هم یه سطل آب خالی میکنن رو سرشون و اسم دوست و آشناهاشون میگن

15. 12 کاربرِ زیر از :MHR: بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

B 13

موندم کی ساسی مانکن رو دعوت کرده

17. 12 کاربرِ زیر از B 13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512

خب یه خبر تقریبا داغ ولی ناراحت کُننده!
    به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کوری گرفین جوان آمریکایی مبتکر «چالش سطل آب یخ» (Ice Bucke)، کمپینی که برای حمایت از بیماران ALS آغازبه فعالیت کرد، روز جمعه در آبهای منطقه سترایت وارت جزیره «نانتوکیت» در ایالت ماساچوست آمریکا غرق شد.
    این روزها افراد مشهور و معروف بسیاری در زمینه های گوناگون، در فعالیت بشر دوستانه جدیدی با عنوان «چالش سطل آب یخ» برای حمایت از افرادی که دچار بیماری موسوم به ALS هستند شرکت می کنند.
    در این کمپین، افراد دعوت شده به آن لازم است ظرف ۲۴ ساعت یک سطل آب یخ را بر روی سر خود خالی کنند یا اینکه به جای آن مبلغی پول - معمولاً ۱۰۰ دلار برای مبارزه با بیماری موسوم به ALS اهدا کنند.
    روزنامه بوستون گلوب در گزارشی اعلام کرد که کوری گرفین ۲۷ ساله پس از پریدن از ساختمان به آبهای ویژه غواصی در منطقه سترایت وارت، جان خود را از دست داد.
    این روزنامه افزود که بسیاری از جوانان در مکانی که گرفین از آن برای آخرین بار به سمت آب پرید ، تجمع کردند.
    او پیش از مرگ توانست از طریق ابتکار «چالش سطل آب یخ» ۱۰۰ هزار دلار برای مبارزه با بیماری ALS جمع آوری کند.

19. 14 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین