برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 41
    جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

The Hateful 8 | هشتمین فیلم از کوانتین تارانتینو|معرفی،عکس،تریلر و اخبار

The Hateful 8(هشتِ نفرت انگیز) نام هشتمین پروژه ایست که یکی از صاحب سبکهای سینمای هالیوود یعنی "کوانتین تارانتینو" درحال کارگردانی آن میباشد. بخشی از متن فیلمنامه این اثر چندی پیش توسط کاربری در فضای اینترنت پخش شده بود و تارانتینو پروژه اش را تا مرز کنسل کردن پیش برد ولی در جریان مراسم کامیک کان2014 خود وی تائید کرد که فیلم با جدیت تمام درحال ساخت است و قرار است 2015 میلادی برروی پرده ی سینماهای ایالات متحده در معرض نمایش همگان قرار گیرد.

>>>داستان درمورد یک گروه هشت نفری از خشن ترین هفت تیرکش های دنیای وسترن میباشد که سوار بر یک کالسکه مجبورند تا رسیدن به مقصدی نامعلوم همدیگر را تحمل کنند.دوکلانتر که با دستگیری مجرمین روزگار را میگذرانند؛یک سرباز بی دین و طرد شده از جامعه و یک زندانی مونث از جمله افراد درون کالسکه هستند.<<<

این فیلم بااحتمال بالا یکی از خشن ترین فیلم های سبک وسترن خواهد بود.اسم فیلم درابتدا قرار بود "8 Makes Hate"میبود ولی بنا به دلایلی که کارگردان صلاح دیده به The Hateful 8 تغییر کرده است.
    تارانتینو تائید کرده که بعد از اتمام ساخت فیلم داستان کامل آن را بصورت کتاب منتشر خواهد کرد.

اسامی هشت بازیگر اصلی فیلم به شرح زیر است:

Samuel L.Jackson/Amber Tamblyn/Kurt Russell/Bruce Dern/Zoe Bell
    Walton Goggins/Michael Madson و James Remar

این افراد قرار است کارکترهای زیررا نقش بزنند.هرکدام ازین هشت نفر لقب خاص خود را یدک میکشند.
    Marquis Warren(شکارچی)
    John Ruth(جلاد)
    Chris Mannix(کلانتر)
    Bob(مکزیکی)
    Joe Gage(گاو کش)
    Daisy Domergue(زندانی)
    Oswald Mobray(آقای کوچک)
    Sandy Smithers(مرطد)

برای بزرگنمایی روی تصاویر
    کلیک کنید

درصورت منتشر شدن اخبار جدید از فیلم تاپیک آپدیت خواهد شد.

سپاس
    344
    از این کاربر 3,340 بار در 158 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Hateful 8 | هشتمین فیلم از کوانتین تارانتینو|معرفی،عکس،تریلر و اخبار

منتظر مونده بودم که این فیلم با بالاترین کیفیت ممکن بیاد، بعد ببینمش و همینطور هم شد. فکر می کنم حدوداً 4-5 روزی میشه که فیلم با بالاترین کیفیت ممکن داخل تورنت برای دانلود اومد. فیلمی که تا این حد زحمت کشیده شده برای ساختنش رو حتماً باید با کیفیت خیلی خیلی خیلی بالا دید فیلمی که معروفه به فیلمبرداری 70 میلی متریش اونم در سال 2015، قطعاً وسواس و حساسیت بالای کارگردان رو نشون میده. فیلمی که Jennifer Jason Leigh برای نواختن شاید 2 یا 3 دقیقه از یه آهنگ با اون گیتار، مجبور شد گیتار زدن رو یاد بگیره، چون تا قبل از این فیلم گیتار زدن رو بلد نبود.

چون فیلم حدوداً 3 ساعت بود، نمیتونستم توی این 4-5 روزی که دانلودش کرده بودم، ببینمش. نه اینکه توی این 4-5 روز 3 ساعت زمان نداشتم؛ اتفاقاً داشتم، ولی وضعیت کنونی طوری هست که خیلی سخته که بشه این روزا 3 ساعت آرامش داشته باشی برای دیدن یه فیلم زیبایی، اونم مثل همین فیلم واقعیت رو بگم، میدونم که تارانتینو کارگردان بسیار بزرگی هست، ولی هیچ موقع نتونستم فیلم هایی مثل Kill Bill که ساخته بود رو درک کنم. همین باعث شده بود که یه مقداری تردید داشته باشم به دیدن این فیلم... ولی خب از تعاریفی که در موردش شنیده بودم و نقدهایی که در موردش خونده بودم، عزمم رو جزم کردم که حتماً ببینمش.

دیوانه کننده بود، جذاب بود و به شدت هیجان انگیز بود! باورم نمیشه با وجود این همه خون و خشونتی که در این فیلم دیدم، بازم تا این حد به دلم نشست! واقعاً موسیقی متن این فیلم شایستگی برنده شدن جایزۀ اسکار رو داشت، و از حق نگذریم بسیار زیبا بود

قطعاً در این فیلم صحنه ها و سکانس هایی وجود داره که در عین حال که شامل خشونت بسیار زیادی هست، کاملاً هم خنده داره

خلاصه اینکه از نظر من هر کسی این فیلم رو ببینه، حتماً اون رو می پسنده. فیلمی نیست که مخاطبانش خاص باشه. به معنای واقعی کلمه فیلمه و تمام ویژگی های یه فیلم خوب و سرگرم کننده رو داره چیزی که این روزا خیلی نایاب هست. اکثراً فیلم های امروزی به سمت معناگرایی رفتن و خب بعضی فیلم ها رو برای اینکه کاملاً بفهمی شاید باید چندین بار ببینیشون و تفاسیر متفاوتی رو در موردشون مطالعه کنی تا به صورت کامل متوجهشون بشی. البته من این فیلم های معناگرا رو هم خیلی می پسندم، ولی آدم بعضی اوقات دلش برای یه فیلمی که فقط فیلم باشه و بتونه حسابی جذب و سرگرمش کنه، تنگ میشه.

وارد جزئیات بیشتر این فیلم نمیشم، چون نمیخوام اسپویل کنم. فقط خواستم در موردش خیلی تعریف کنم، که اگه کسی هنوز تردیدی در دیدنش داره، این تردید رفع بشه و بدون ترس بره بشینه ببینه فیلمو، چون ارزشش رو داره :دی

You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

قبل از اینکه راجب فیلم نظر بدم بگم که نمیدونم چرا از تارانتینو خوشم نمیاد یعنی برا من تارانتینو تو سینما عین علی سورنا توی رپ میمونه میدونم که کار بلدن و آثارشون عالیه ولی سلیقه ی من نیست.اما این فیلم .....
    عالی به تمام معنا. هیچ ایرادی به فیلم وارد نیست (خنده های ال جکسون هنگام تعریف...).داستان رازآلود و هیجان انگیز موسیقی متن فوق العاده کارگردانی عالی تدوین بی نظیر و .... همه دست به دست هم دادن تا هشت نفرت انگیز انقد دوست داشتنی باشه(خنده های ال جکسون هنگام تعریف...).از اینکه که فیلم چپتری بود خیلی خوشم اومد.دیشب ساعت 1 که عین چی خسته بودم میخواستم برم بخوابم که چشمم به این افتاد تقریبا 3 ساعت بود ولی لحظه ای نبود که خسته بشم. این فیلم به همراه خوب بد زشت از اون فیلمای طولانی ای بود که هنگام پخش نزدم که ببینم چند دقیقه مونده تا تموم بشه!!!(خنده های ال جکسون هنگام تعریف...)خلاصه اینکه عجیب خوشم اومد به همه هم پیشنهاد میکنم به نظرم از فیلمای امسال تا اونجایی که من دیدم(بین فیلمای برجسته فقط مارتین رو ندیدم)بهترین فیلم امسال بود یعنی بازگشته از گور(درست گفتم؟:دی)در مقابل این حرفی برای گفتن نداره.خلاصه که برید ببینید بچه ها.با این حرف ایرج عزیز خیلی موافقم ی وسترین هیچکاکی بود.این خنده های ال جکسونم که گفتم دوستانی که دیدن در جریانن....

امتیاز من به فیلم:10 از 10

پ.ن:یکی منو توجیه کنه چرا از سگ های انباری و پالپ فیکشن و بیل را بکش خوشم نمیاد

4. 20 کاربرِ زیر از Trinity Killer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Wassup??
    سپاس
    821
    از این کاربر 1,076 بار در 106 پست سپاس گزاری شده

من این فیلم رو داشتم میدیدم، تقریبا 50% فیلم رو دیدم، اما اصلا جذبم نکرد و بقیشو دیگه نتونستم ببینم.
    واقعا هیچ نکته ای توی این وسترن نتونست برای من هیجان انگیز باشه.
    من چند تا از فیلمهای تارانتینو رو دیدم، ولی اینطوری نیست که از همش خوشم اومده باشه یا برعکس، مثلا Django Unchained رو دوس داشتم ولی kill bill رو دوس نداشتم
    به این فیلم 1/10 میدم!

6. 6 کاربرِ زیر از P!NK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,810
    از این کاربر 5,706 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

من به هیچ وجه طرفدار سینمای تارانتینو نیستم. اصلا از هیچکدوم از فیلمای بی سرو تهش که داستان درست حسابی نداره و فقط خشونت و خونریزی بی اندازه پیش میره خوشم نمیاد. ولی همه فیلماش رو دیدم فقط به خاطر اینکه سبک خودش رو داره و اعتقاد دارم اگه تو فیلمباز هستی باید حتما کار کارگردانهای صاحب سبک رو ببینی حتی اگه دوستش نداشته باشی.
    ولی ولی به طور شگفت انگیزی از این فیلم خوشم اومد. من فیلم هشت نفرت انگیز رو خیلی دوست داشتم و واقعا منو غافلگیر کرد. بازی همه بازیگرا هم خیلی خوب بود. یادمه 8/10 داده بودم بهش

8. 7 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

The Sopranos
    سپاس
    918
    از این کاربر 933 بار در 82 پست سپاس گزاری شده

من نمیدونم چطوریه یکی میاد میگه من از فلان کیوتی خوشم اومده و از فلان فیلمش متنفرم کلا قابل قبول نیست . کسی که سینمای کیوتی رو دوست داره همشو میپسنده . چون المان ها و ویژگی های خاص فیلم سازیش رو توی همه فیلماش پیاده میکنه و اگه تو مثلا از جانگو خوشت اومده از حروم زاده ها و هیت فول هم مثلا باید خوشت بیاد ، حالا نه همه رو به یه اندازه !

من دیدم طرف میگفت از هیتفول خیلی خوشم اومده ولی از سگ های انباری خیلی بدم میومد اینو کجای دلم بذارم

خلاصه باید سینمای کیوتی رو فهمید و دوستش داشت تا لذت ببری از فیلم هاش ♥

10. 7 کاربرِ زیر از coolsmoker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Wassup??
    سپاس
    821

نقل قول نوشته اصلی توسط coolsmoker نمایش پست ها
    من نمیدونم چطوریه یکی میاد میگه من از فلان کیوتی خوشم اومده و از فلان فیلمش متنفرم کلا قابل قبول نیست . کسی که سینمای کیوتی رو دوست داره همشو میپسنده . چون المان ها و ویژگی های خاص فیلم سازیش رو توی همه فیلماش پیاده میکنه و اگه تو مثلا از جانگو خوشت اومده از حروم زاده ها و هیت فول هم مثلا باید خوشت بیاد ، حالا نه همه رو به یه اندازه !

من دیدم طرف میگفت از هیتفول خیلی خوشم اومده ولی از سگ های انباری خیلی بدم میومد اینو کجای دلم بذارم

خلاصه باید سینمای کیوتی رو فهمید و دوستش داشت تا لذت ببری از فیلم هاش ♥
    قابل قبول نیست؟! یعنی چی؟ مثلا شما باید تعیین کنی که نظر اشخاص قابل قبول هست یا نیست؟
    من طرفدار هیچ کارگردان خاصی نیستم، من فقط فیلم ها رو میبینم و اگه خوشم بیاد میگم خوشم اومده، یا اگه خوشم نیاد نظرمو میگم.
    حالا میخواد اون فیلم پدرخوانده باشه که همه دنیا طرفدارشن و من اصلا ازش لذت نبردم! یا این فیلم یا هر فیلم دیگه ای! قرار هم نیست که همه نظراتشون یکی باشه یا همه به اون نکاتی توی فیلم توجه بکنن که شما توجه میکنی...!

اون جمله آخرت هم واقعا جمله آموزنده ای بود! باید سنمای کیوتی رو دوستش داشت تا ازش لذت ببری

12. 9 کاربرِ زیر از P!NK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,370
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط P!NK نمایش پست ها
    قابل قبول نیست؟! یعنی چی؟ مثلا شما باید تعیین کنی که نظر اشخاص قابل قبول هست یا نیست؟
    من طرفدار هیچ کارگردان خاصی نیستم، من فقط فیلم ها رو میبینم و اگه خوشم بیاد میگم خوشم اومده، یا اگه خوشم نیاد نظرمو میگم.
    حالا میخواد اون فیلم پدرخوانده باشه که همه دنیا طرفدارشن و من اصلا ازش لذت نبردم! یا این فیلم یا هر فیلم دیگه ای! قرار هم نیست که همه نظراتشون یکی باشه یا همه به اون نکاتی توی فیلم توجه بکنن که شما توجه میکنی...!

اون جمله آخرت هم واقعا جمله آموزنده ای بود! باید سنمای کیوتی رو دوستش داشت تا ازش لذت ببری
    حرفت درست ولی بهتر نیست آیا شما یک فیلم رو تا آخر ببینی بعد در موردش اظهار نظر کنی؟ (چون گفتی فیلم هشت نفرت انگیز رو تا وسط دیدی بعد خوشت نیومد و بقیه اش رو ندیدی و بهش 1 دادی!) اصلأ چه معنی داره در مورد فیلمی که کامل ندیدی حرف بزنی! چه برسه بخوای ارزشش رو هم مشخص کنی! (1/10!) ممکنه یک کارگردان مثلأ تا وسط فیلم بیننده رو معطل کنه بعد حرفش رو بزنه و غافلگیرش کنه، یکم صبر هم خوب چیزیه
    اما از جهاتی هم نظرمون خیلی نزدیکه، این که از هیچ کارگردانی نباید بت ساخت! هر کارگردانی ممکنه فیلم بد بسازه، حالا یه کارگردانی سابقه اش درخشان تر بوده و کمتر فیلم بد ساخته، یه کارگردانی هم ممکنه بیشتر فیلم ضعیف ساخته باشه، ولی هیچ "تضمینی" وجود نداره که مثلأ فیلم بعدی نولان حتمأ شاهکاره یا فیلم بدیه
    Can't find yourself. Lost in your lies

14. 12 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Wassup??
    سپاس
    821

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    حرفت درست ولی بهتر نیست آیا شما یک فیلم رو تا آخر ببینی بعد در موردش اظهار نظر کنی؟ (چون گفتی فیلم هشت نفرت انگیز رو تا وسط دیدی بعد خوشت نیومد و بقیه اش رو ندیدی و بهش 1 دادی!) اصلأ چه معنی داره در مورد فیلمی که کامل ندیدی حرف بزنی! چه برسه بخوای ارزشش رو هم مشخص کنی! (1/10!) ممکنه یک کارگردان مثلأ تا وسط فیلم بیننده رو معطل کنه بعد حرفش رو بزنه و غافلگیرش کنه، یکم صبر هم خوب چیزیه
    اما از جهاتی هم نظرمون خیلی نزدیکه، این که از هیچ کارگردانی نباید بت ساخت! هر کارگردانی ممکنه فیلم بد بسازه، حالا یه کارگردانی سابقه اش درخشان تر بوده و کمتر فیلم بد ساخته، یه کارگردانی هم ممکنه بیشتر فیلم ضعیف ساخته باشه، ولی هیچ "تضمینی" وجود نداره که مثلأ فیلم بعدی نولان حتمأ شاهکاره یا فیلم بدیه
    وقتی تا وسط فیلم رو دیدم و هیچ جذابیتی برام نداشته، دلیل نمیبینم تا آخرش رو ببینم، یعنی اصن برام مهم نیست حالا آخرش قراره چه اتفاقی بیفته.
    از نظر من فیلم باید اینقدر کشش داشته باشه که حداقل آدم بخواد بدونه آخرش چی میشه!
    من هم شغلم منتقد فیلم نیست که بخوام حتما یه فیلمی رو تا آخر نگاه کنم و بعدش بشینم دربارش نقد بنویسم! من یه آدم عام هستم که برای این فیلم میبینم که حس کنم دارم لذت میبرم، یه فیلم رو نصفه میبینم و میگم خوشم نیومده و بهش هم امتیاز میدم! امتیاز منم قرار نیست تاثیری روی فیلم داشته باشه.
    خلاصه اینکه از این فیلم خوشم نیومد! دلیلی هم نمیبینم از اینکه گفتم خوشم نیومده دفاع کنم

16. 7 کاربرِ زیر از P!NK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,370
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط P!NK نمایش پست ها
    وقتی تا وسط فیلم رو دیدم و هیچ جذابیتی برام نداشته، دلیل نمیبینم تا آخرش رو ببینم، یعنی اصن برام مهم نیست حالا آخرش قراره چه اتفاقی بیفته.
    از نظر من فیلم باید اینقدر کشش داشته باشه که حداقل آدم بخواد بدونه آخرش چی میشه!
    من هم شغلم منتقد فیلم نیست که بخوام حتما یه فیلمی رو تا آخر نگاه کنم و بعدش بشینم دربارش نقد بنویسم! من یه آدم عام هستم که برای این فیلم میبینم که حس کنم دارم لذت میبرم، یه فیلم رو نصفه میبینم و میگم خوشم نیومده و بهش هم امتیاز میدم! امتیاز منم قرار نیست تاثیری روی فیلم داشته باشه.
    خلاصه اینکه از این فیلم خوشم نیومد! دلیلی هم نمیبینم از اینکه گفتم خوشم نیومده دفاع کنم
    خب با این کارت باعث میشی دیگران بی جهت نسبت به فیلم دید منفی پیدا کنن، من حرفم اینه که اگه فیلمی رو کامل ندیدی در موردش قضاوت نکن یا حداقل به دیگران چیزی نگو، چون برای خود من بارها پیش اومده یک فیلم رو تا وسط دیدم و خوشم نیومده بعد رهاش کردم، همون فیلم رو یکسال بعد کامل دیدم و جزو بهترین فیلم های عمرم شده
    من نمیگم فیلم رو حتمأ کامل ببین! کسی مجبور به چنین کاری نیست، میگم اگه کامل ندیدی در موردش نظر ندی بهتره، هر جور صلاح میدونی
    Can't find yourself. Lost in your lies

18. 11 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

برای دیدن این فیلم انقد تلاش کردم که دیگه خاطره شده ... اولین باری که سعی کردم فیلم رو ببینم زمانی بود که نسخه دی وی دی اسکرینش اومده بود و هیچ زیرنویسی براش نبود حتی انگلیسی ولی نمرش نزدیک به 10 بود و خیلی وسوسه کننده بود ... شروع به دیدن کردم و حتی تا اونجایی که شریف کریس منیکس سوار دلیجان میشه دیدم اما واقعا حتی یک کلمه از حرفاشون نفهمیدم ! هنوزم نمیدونم
    چرا !!!
    تو دومین تلاش برای دیدنش 3 نفر بودیم 2 تامون طرفدار سر سخت تارنتینو و یکی هم منتقد سر سخت تارانتینو ... برق هارو خاموش کردیم لپ و تنطیم کردیمو شروع کردیم به دیدن هرچی فیلم جلو تر میرفت من بیشتر خسته میشدم. فرقش این بار این بود که حالا زیرنویس بود و می فهمیدم چی میگن ولی اصلا جذاب نبود و فقط حرف میزدن که دیگه خوابم گرفت و جالب اینکه دوستم که مثه من طرفدار تارانتینو بود اونم گفت بریم بخوابیم و باشه واسه بعدا اما منتقد تارانتینومون نشست و دید در کمال تعجب تا آخر و فردا به غایت مارو سرزنش کرد که عجب فیلمی بود و بدترین زمان ممکن رفتین

آخرین بار هم از اول شروع کردم و تا آخر رفتم و خوف کردم .. همه چی به همه چی خورد یهو ضرب آهنگ فیلم تغییر کرد و سرعت گرفت ... درگیری بروس درن با ساموئل ال جکسونه بی نظیر و تعریف داستانش .. مرگ کرت راسل .. نتیجه گیری های ال جکسون و فلش بک فیلم همه و همه عالی بود و آدم رو شوکه میکنه ... نمی دونم چرا توسط اکادمی اسکار مورد بی مهری قرار گرفت و واسه هیچ بخشی نامزد نشد ولی قطعا استحقاقش رو داشت اینو مطمئنم همه کسایی که فیلم رو دیدن و خوششون اومده تایید میکنن.

در آخر هم یه فیلم عالی دیگه در سبک و سیاق تارانتینو بعد از اون همه ساخته های پر افتخار ثابت میکنه که کارگردان کار درست و صاحب سبکیه و ...

20. 15 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین