برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 از مجموع 22
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Houdini | معرفی مینی سریال | بحث و تبادل نظر

Houdini عنوان مینی سریال چهار ساعته ای است که در آن زندگی Harry Houdini شعبده باز-بدلکار برجسته قرن نوزدهم و بیستم میلادی روایت خواهد شد. این مجموعه توسط استودیوهای Lions Gate Television و A&E Television Networks تهیه شده و پخش آن در دو قسمت از اول سپتامبر 2014(یازدهم شهریور 93) همزمان با روز کارگر( Labor Day) از شبکه HISTORY آغاز گشته و دوم سپتامبر (دوازدهم شهریور 93)خاتمه خواهد یافت.

پیش زمینه و خلاصه داستان:

Harry Houdini که در ابتدا Erik Weisz نامیده می شد بیست و چهارم مارس1874(چهارم فروردین 1253) در خانواده ای پرجمعیت در بوداپست امپراطوری اتریش-مجارستان به دنیا آمد و چهار سال بعد به همراه خانواده اش به آمریکا مهاجرت کرد و در ابتدا در شهر Appleton ایالت Wisconsin سکنی گزیدند.اما پس از آنکه پدرش که یک خاخام یهودی بود توانست شهروندی ایالات متحده را دریافت کند به نیویورک نقل مکان کردند.اما فعالیت او در عرصه شعبده بازی از سال 1891(1270 هجری شمسی) یکسال پیش از مرگ پدرش آغاز گشت و اگرچه در ابتدا در این امر توفیق چندانی نداشت اما آشنایی او با مدیر سالن تئاتری به نام Martin Beck و توصیه اش به Harry Houdini برای تمرکز فعالیت هایش بر شعبده بازی در بخش بازکردن دست های دستبند زده شده و نیزترتیب دادن تور شعبده بازی برایش در اروپا نقطه عطفی برای آغاز موفقیت هایش گشت. Harry Houdini با سفر به کشورهای انگلستان,فرانسه,هلند,آلمان, روسیه برنامه ویژه ای به نام The Handcuff King را به اجرا گذاشت که شهرت فراوانی برایش به همراه آورد,بدین ترتیب که ابتدای ورودش به هر شهر از پلیس محلی می خواست تا پس از عریان کردن و بازرسی بدنی کامل ,او را زنجیر کرده و در زندان هایشان حبس نمایند اما او هربار پس از مدتی موفق به فرار و آزاد کردن خود از زنجیر و حبس می گشت اگرچه در ابتدا ناباوری بینندگان نسبت به توانایی های خارق العاده او موجب وارد آوردن اتهاماتی از جمله رشوه دادن به پلیسی آلمانی در شهر کلن آلمان به او گشت اما به تدریج با اجراهای فراوان همگان پی به استعداد فراوانش بردند و Harry Houdini با کسب درآمدی قابل ملاحظه به آمریکا بازگشت و شروع به اجرای برنامه هایی بسیار جسورانه تر و خطرناکتر نمود.... +, +

حال شبکه History در مینی سریال جدید خود نگاهی به ظهور و اوج گیری این چهره شناخته شده دنیای شعبده بازی و بدلکاری انداخته و وعده داده تا پشت پرده زندگی Harry Houdini دیدگاه ها, روابطش با همسرش Bess Houdini و اعمال شگفت آورش را به تصویر بکشد. +

بازیگران:

Adrien Brody در نقش
    Harry Houdini

Kristen Connolly در نقش
    Bess Houdini

Evan Jones در نقش
    Jim Collins
    Uli Edel نویسنده-کارگردان آلمانی که به خاطر فیلم Last Exit to Brooklyn در سال 1990 برنده جایزه بهترین کارگردانی فیلم آکادمی آلمان شده است کار کارگردانی این دو اپیزود را بر عهده دارد ضمن آنکه Nicholas Meyer فیلمنامه نویس فیلم معمایی-ماجراجویانه Star Trek VI: The Undiscovered Country نویسنده این اثر می باشد.

تیزر-تریلر سریال:

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Houdini | معرفی مینی سریال | بحث و تبادل نظر

به نظر من این سریال لیاقت امتیاز 9 یا 9/5 رو داره ، همه چی تو این سریال دقیق و درست سرجاش بود،

من قبل از این سریال فقط اسم هودینی رو شنیده بودم ، اما الان دقیقا با تمام روحیات و چالش ها و علایق

این شخصیت اشنایی دارم ، همه این دستاورد نتیجه 3 ساعت سریاله که کاملا همه جزئیات زندگی هودینی رو با جذابیت هر چه تمامتر به نمایش میذاره.

خداییش بازی ادری هم فوق العاده بود ، فکر نمیکردم از پس همچین نقشی بر بیاد.
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

3. 5 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    39
    از این کاربر 107 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Houdini | معرفی مینی سریال | بحث و تبادل نظر

من با شصیت هودینی اشنایی نداشتم که بخوام زندگی واقعیش رو با اقتباس سریالیش مقایسه کنم
    ولی در یک کلام;چون از سبک های شعبده بازی و تاریخی خوشم میاد این سریالو نگاه کردم.به هر حال من که از دیدنش پشیمون نیستم
    راست و دروغ زندگیش هم پای سازنده هاش.از قدیم گفتن مسلمونی و باورکردن!

5. 3 کاربرِ زیر از aminkhan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123