برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
    سپاس
    11,144
    از این کاربر 3,373 بار در 356 پست سپاس گزاری شده

Louie | نکاتی جالب درباره ی سریال

1.
    سریال فقط 3 روز در هفته فیلمبرداری میشه.لویی برای بقیه روزهای هفته حضانت بچه هاش رو داره و در اون روز ها فیلمبرداری انجام نمیشه.بقیه روزها وقتی که بچه هاش در مدرسه هستند اون قسمت ها رو ویرایش میکنه.بر اساس گفته های لویی عوامل سریال از برنامه لویی خوششون نمیاد ولی مجبورن قبولش کنن.

2. در تیتراژ اولیه,وقتی که لویی در پیتزا فروشی هست ,میشه یک رهگذر در حالی که انگشت وسطیش روبه دوربین نشون میده دید.این اتفاق برنامه ریزی نشده بود! بر اساس گفته های لویی اون این اتفاق رو یک نشانه خوب برای موفقیت سریال دید و تصمیم گرفت این اتفاق رو در تیتراژ نشون بده.

3.
    لویی گفته پیوستگی برای سریالش زیاد مهم نیست و هر قسمت پایان خاص خودش رو داره.خانواده لویی مثال بارزی برای این موضوع هست.در فصل 1 دو نسخه متفاوت از مادرش وجود داشت (یکی از اون ها یک پیرزن بدبخت و خوادخواه بود و اون یکی یک زن میان سال مهربون و دوست داشتنی) و لویی یک برادر بازنده به نام رابرت داشت; در فصل 2 دیگه مادرش نیست و رابرت هم دیگه وجود نداره., و به جاش دو تا خواهر داره (یکی یک زن حامله و دوست داشتنی و سرسخت و اون یکی یک زن دارای مشکلات روانی و مادر یک نوجوان کج خلق) و در آخر فصل 3 یک خواهر دیگه-که نقشش رو Amy Poehler بازی کرده- معرفی میکنه.همچنین بازیگران متفاوتی بدون هیچ دلیلی به جای دخترش بازی کردن.

4. پیتزافروشی که لویی در تیتراژ به اونجا میره پیتزافروشی بن در گرینویچ,منهتن در نیویورک است.در زندگی واقعی لویی زیاد به اونجا میره.

5. فاصله ای که بین فصل 3 و 4 افتاد به درخواست خود لویی بود.لویی گفت" من میخوام فصل 4 به جای جدیدی برم.من به گذشته نگاه میکنم وقتی که فصل اول رو ساختم و زمانی که برد تا این کار رو انجام بدم و تصمیم گرفتم به کدوم جهت برم و من این رو دوباره میخوام.من کمی استراحت نیازم دارم.

6. وقتی که لویی فصل چهارم رو می نوشت فهمید داستانی که نوشته اونقدر طولانی شده – حدود 180 صفحه- که بیشتر شبیه یک فیلنامه شده.اون تصمیم گرفت این کار رو انجام بده و به چند بخش تقسیم کنه, نتیجه این کار قسمت های 6 بخشیه "آسانسور" شد.

7.آهنگ تیتراژ، "Brother Louie" توسط گروه Stories در سال 1973 اجرا شد و موفق شد در چارت موسیقی آمریکا به رتبه ی اول برسد. خواننده ی گوره Stories، یان لوید آهنگ تیتراژ لویی را خوانده است. به خواسته ی سی.کی کلمه ی گریه کن در اهنگ به بمیر تغییر کرد. آهنگ توسط رجی واتس تهیه شده بود.
    واتس یک ورژن از آهنگ ضبط کرد اما سی.کی آن را به دلایلی رد کرد. هزینه ی پخش آهنگ در هر اپیزود 5هزار دلار است.

8. Susan Kelechi Watson با اینکه سیاه پوسته و بچه های لویی سفید پوست برای بازی در نقش زن سابق لویی انتخاب شد.
    لویی گفت:اونقدر تحت تاثیر تست بازیگریش قرار گرفت که بدون در نظر گرفتن نژادش اون رو برای این نقش انتخاب کرد.

9.لویی هر قسمت رو با استفاده از یک مک بوک ویرایش میکنه.

10.اسم کلاب هایی که معمولا لویی در اون ها اجرا میکنه Comedy Cellar و Caroline's هستند.

11.
    برای دو فصل اول، سی.کی علاوه بر جک هایی که از استند آپ هایش برداشت، یک ساعت جک جدید برای قسمت های استند آپ سریال هم نوشت.

12. Pamela Adlon به خاطر نقشش در سریال Californication برای فصل سوم در دسترس نبود.

13.
    ​دو
    فصل اول با یک دوربین Red که خود لویی داشت فیلمبرداری شد.با شروع فصل 3 لویی سریال رو با یک دوربین Red Epic که خریده بود فیلمبرداری کرد.

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Louie | نکاتی جالب درباره ی سریال

این سریال فوق العادست.

3. 6 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :