برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 31
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

Twelve Monkeys | آینده ای آخرالزمانی در انتظار انسان ها | معرفی سریال

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    ا
    ا
    ا
    کشور : آمریکا
    ژانر : درام , رازآلود , تخیلی
    سازنده : Jeffrey Reiner
    شبکه : Syfy
    ا
    ا
    ا
    Wiki ا IMDB

12 Monkeys درام تخیلی , رازآلود جدید شبکه Syfy است . سریالی اقتباسی که بر اساس فیلمی به همین نام در سال 1995 ساخته شده است . ( Twelve Monkeys 1995 ) . بازیگر نقش اول این مجموعه Aaron Stanford است که با او در سری فیلم های X.Man و سریال Nikita آشنایی داریم . هنوز تاریخ دقیقی از پخش سریال منتشر نشده است اما فصل اول آن از سوی شبکه Syfy سفارش ساخت 12 قسمت را گرفته است . محوریت داستان بر روی جوانی به نام James Coleاست که توانایی رفتن به آینده را دارد . او متوجه می شود در آینده ای نزدیک بیماری یا ویروس ناشناخته ای برای انسان ها مشکلاتی درست می کند . به طوری که بسیاری از آنها از بین می روند و فقط تعداد کمی از نسل انسان ها باقی می مانند . او با برگشت به زمان حال سعی می کند از این اتفاق جلو گیری کند و نسل انسان ها را به هر شرایطی شده حفظ کند اما در این راه با مشکلات فراوانی رو به رو می شود . نویسندگان این مجموعه Travis Fickett و Terry Matalas می باشند و کارگردانی آن هم بر عهده Jeffrey Reiner است .

نگاهی به فیلم Twelve Monkeys در سال 1995 :

این فیلم هم موضوع مشابه ای به سریال جدید شبکه Syfy داشته است . Bruce Willis در نقش James Cole یک زندانی حکومتی است که به شرطی با آزادی اش موافقت می شود که به سال 2035 برود و مانع گسترش یک بیماری ویروسی شود . این بیماری باعث نابودی بیشتر مردم کره زمین شده است .

Terry Gilliam کارگردان این فیلم بوده است و بازیگرانی مطرح هم چون Madeleine Stowe و Brad Pitt در آن ایفای نقش کردند . Gilliam کارگردانی آمریکایی است که در هالیوود نسبتا موفق بوده است . او قبل از ساخت این فیلم در سال 1985 فیلمی به نام Brazil را کارگردانی کرد که اون فیلم هم با نقد های خوب و مثبتی رو به رو شد . او برای ساخت فیلم Twelve Monkeys با مشکلات زیادی از جمله با کمپانی Universal Studios داشت . اما با تمام مشکلات او با بودجه کمی که برای فیلم خرج کرده بود ( حدود 29 میلیون دلا ) با فروش قابل توجه ای مواجه شد . ( حدود 168 میلیون دلار ) هم چنین Brad pitt برای بازی در این فیلم برنده یه جایزه Golden Globe شد .

بازیگران :

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Twelve Monkeys | آینده ای آخرالزمانی در انتظار انسان ها | معرفی سریال

Zeljko Ivanek و Kirk Acevedo بازیگرای شناخته شده و فوق العاده خوبین
    البته سریال مال syfy چشم آب نمیخوره این شبکه سریال درست درمونی بسازه
    واقعا تعجب میکنم همه میدونن سریالای تخیلی چه سرمایه ی زیادی صرف ساختشون میشه
    نمونش سریال Defiance که با اون همه سرمایه گذاری و جلوه های ویژه واون همه تبلیغات یه سریال خیلی معمولی ازآب در اومد
    خیلی دوست دارم بدونم هدف این شبکه از ساخت این همه سریال تخیلی سطح پایین چیه!!!

3. 19 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

بازیگرا که نسبتا خوبن.
    تنها چیزی که نگران کنندست همونطور که دوستمون گفت شبکه ی سازندست.
    تنها سریال قشنگی که از این شبکه ساخته شده(بهتره بگیم شاهکار)Battlestar Galactica هست.بعد از این سریال دیگه چیز قشنگی ازش ندیدم

5. 15 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,158
    از این کاربر 7,215 بار در 698 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Vic Mackey نمایش پست ها
    Zeljko Ivanek و Kirk Acevedo بازیگرای شناخته شده و فوق العاده خوبین
    البته سریال مال syfy چشم آب نمیخوره این شبکه سریال درست درمونی بسازه
    واقعا تعجب میکنم همه میدونن سریالای تخیلی چه سرمایه ی زیادی صرف ساختشون میشه
    نمونش سریال Defiance که با اون همه سرمایه گذاری و جلوه های ویژه واون همه تبلیغات یه سریال خیلی معمولی ازآب در اومد
    خیلی دوست دارم بدونم هدف این شبکه از ساخت این همه سریال تخیلی سطح پایین چیه!!!
    البته اگه سریال معروف و فوق العاده Battlestar Galactica رو حساب نکنین

7. 14 کاربرِ زیر از sh2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

آقا پُرِ بازیگره ، به خاطر کدوم ببینیم؟ :دی !

محمد جان بابت تاپیک هم خسته نباشی

9. 21 کاربرِ زیر از M.Amir بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط arso نمایش پست ها
    Aaron Stanford
    این خیلی خوبه توی نیکیتا بازی میکرد تنها شخصیتی بودش که دوست داشتم شبیهش باشم نه هیکل خوب نه چیز های دیگه فقط علم و دانشی که داشت عالی بود خیلی خوشم اومد از نقشش اونجا
    Noah Bean
    اینم تو نیکیتا بازی میکردش یادمه ذهنیتی که من ازش دارم یه بازیگری هست که مثبت بازی میکنه
    Amanda Schull
    این خانم هم توی سوت دیدم بازی میکنه
    Kirk Acevedo
    توی فرینچ بازی میکرد بعدش هم توی چند تا سریال دیگه نقش کوچیک ازش دیدم
    -
    بقیه بازیگر ها هم این سریال اون سریال دیدم ، اگر بخوام این سریال رو ببینم به خاطر سه تا شخصیت مرد سریال هست که معرفی کردم و بازیشون رو دوست دارم مخصوصا آرون که هنوز من رو یاد سیمور توی نیکیتا میندازه ، اما خب منم مثل سایر دوستان نگرانی از کنسلی سریال رو دارم که سریال بیاد و ما پسند کنیم ولی شبکه همین طور یهویی کنسل کُنه!
    متشکر از توضیحات محمد عزیز
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

11. 16 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

از Zeljko Ivanek,سریالای true bloodوlost رو یادمه.
    ازKirk Acevedo همband of brothers,OZ,fringe,the walking deadرو یادمه
    Shannon Lucioهم که تو prison break بود

13. 12 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Aaron Stanford در نقش James Cole و Amanda Schull در نقشRailly در تصویری منتشر شده از قسمت نخست سریال
    Travis Fickett از نویسندگان سریال که سابقه نویسندگی در مجموعه هایی همچون Nikita و Terra Nova دارد درباره این مجموعه و تفاوتهای آن با فیلم Twelve Monkeys می گوید:

کاربیهوده ای است که بخواهیم دوباره همان داستان را روایت کنیم.به نظرم سریال پیش رو بازسازی کاملا متفاوتی از فیلم خواهد بود, ما همگی از طرفداران سر سخت فیلم هستیم و عمیقا آن را دوست داشته و به اجزاء تشکیل دهنده آن احترام می گذاریم.بنابراین نمیخواهیم سریالمان صرفا دوباره سازی فیلم باشد.ما نقش ها را تغییر داده ایم
    Terry Matalas دیگر نویسنده مجموعه که پیش از این نیز با Travis Fickett در تهیه سریال های Terra Nova و Nikita همکاری داشته درباره مجموعه می گوید:

تماما همه چیز در سریال تغییر یافته است, از شخصیت Cole گرفته تا دکترRailly.ضمن آنکه شخصیتهای جدیدی به داستان وارد شده اند.بنابراین اگرچه داستان درون مایه مشابهی دارد اما کاملا متفاوت خواهد بود.
    ضمن آنکه شبکه کابلی SyFy سرانجام تاریخ پخش فصل اول سریال را شانزدهم ژانویه 2015 (شنبه بیست و هفتم دی ماه 93) تعیین کرد. +

+
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

15. 26 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    544
    از این کاربر 35 بار در 4 پست سپاس گزاری شده

به نظر من شبکه Syfy بعد از Battlestar Galactica و البته عنوان دیگه ای که یادتون رفت، یعنی سریال ۱فصلیِ CAPRICA، که گوشه هایی از دنیای سریال Battlestar Galactica رو به تصویر میکشید (اکثر دست اندر کاراشون هم یکی بودن)، دیگه این عنوانهای جدید خرج آنچنانی براش نداره، فقط دستمزد بازیگرهارو میده، چونکه ، کسایی که سریال باز باشن میدونن همه ی جلوه های ویژه ی کامپیوتری سریالهای Syfy دقیقا عین هم هستن و از یه موتور یا هسته ی گرافیکی انحصاری خودش استفاده میکنه!! که اونم یادگار Battlestar Galactica هستش...! این قانون واسه اکثر شبکه ها صدق میکنه برای مثال شبکه Starz: اینا: Spartacus، Da vinci's Demons و .... فقط رندر میکنن دیگه..!
    من الان از همین یه دونه عکسش میتونم بفهمم یه چیزی بین Helix و Defiance و شاید بشه گفت فضاهای Z Nation هستش!! البته خدا نکنه این آخریه رو . . .. من ۴قسمت Z-Nation دیدم، همشو Shift+Deleteکردم...
    ممنون بابت تاپیک خوب و پربارت... یا حق...

17. 12 کاربرِ زیر از mad-mazi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

نمیخوام منتقدین رو سرکوب کنم ولی باید عکس زیر رو ببینید :

بنده قسمت اول رو دیدم و لذت کافی رو بردم. فکر کنم بهترین سریال syfy بشه .
    از اونجا که بنده به این سبک علمی-تخیلی علاقه ی زیادی دارم و اکثرا ازین جور فیلم و سریال ها میبینم باید به نوبه ی خودم بگم واقعا جذابه. آدم دوست نداره پاشه.
    همیشه از "سفر در زمان" لذت میبردم و اگه فیلمی بوده باشه و فهمیده باشم حتما دیدم. حالا هم که یه سریال با این ژانر و محتوی ساخته شده خیلی دوست دارم ادامه بدم.

خلاصه از اسم و کاور چرتش بدتون نیاد و دوری نکنید یه قسمت ببینید، بعد لذت ببرید

19. 13 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین