برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 17
    ♥ BL Lover ♥
    سپاس
    148
    از این کاربر 805 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 579 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ Jerry Before Seinfeld | اضافه شد

‌ ‌ ‌پوستر از مـحمد Daniel Desario

جـری سـایـنـفـیـلـد، خالق و بازیگر موفق ترین سیتکام جهان «ساینفیلد»، پس از سال ها به «کامیک استریپ»، اولین مکانی که کار استندآپ خود را از آنجا شروع کرده با جوک هایی راجع به دهه 60، کودکی و زندگی بعنوان یک کمدین در نیویورک بازگشته ...

با وجود محدود بودن دایره لغات فارسی و کمبود برخی از معانی کلمات و یا اصطلاحات انگلیسی به فارسی، سعی کردم تا اونجایی که امکانش هست زیرنویس رو روان انجام بدم و در جاهایی که لازم بوده زیر زیرنویس توضیحات اضافی رو بدم تا دیدنش برای بیننده لذت بخش تر بشه.

سپاس
    4,295
    از این کاربر 1,815 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 579 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ Jerry Before Seinfeld | بـزودی

به به چه حرکت زیبایی احسنت بر شما که انقد فعال و مفید و تاثیرگذار بودید تو این مدت تا پارسال زیاد فک نمیکردم جری ساینفیلد شخصیت خاصی داشته باشه و فک میکردم کمدی خیلی بی مزه و کیلینی ارائه بده ولی با دیدن شاهکار ساینفیلد کاملا نظرم عوض شد و الان برام شخصیتی قابل احترام و کار درستیه مرسی بابت ترجمه این کار سنگین

3. 18 کاربرِ زیر از 125yahel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    973
    از این کاربر 358 بار در 38 پست سپاس گزاری شده

مرسی بابت ترجمه من استند اپ با ساب انگلیسی دیدم ترجمه شما باعث میشه دوباره استند اپ ببینم

5. 11 کاربرِ زیر از afshinvatan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,946
    از این کاربر 6,723 بار در 614 پست سپاس گزاری شده

جری سانفیلد بد شانس بود که سریال دوستان ساخته شد وگرنه با اختلاف بهتربن سریال طنز تاریخ بود متاسفانه زیرنویس ضعیف این سریال باعث شده در بین دوستداران طنز در ایران مهجور باشد مرسی بابت زیرنویسی که میخواید ارایه کنید ممنون میشم فایل دانلود این اجرا که سینک با زیرنویس باشد رو برای من خصوصی بفرستید

7. 11 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,910
    از این کاربر 13,622 بار در 1,063 پست سپاس گزاری شده

جري ساينفلد هم از مارتا كافمن و هم ديويد كرين(خالقين سريال دوستان) و هم از تمامي ٦بازيگر اصلي سريال بزرگتره
    تقريبا اواخر فصل پنج سريال سينفلد بود كه تازه فرندز پايلوت رو پخش كرده بود و داشت تازه راه باز ميكرد بين تماشاگرها - هرطور كه
    حساب كنيم هم سازنده و هم سريال از فرندز و سازنده هاش قدمت بيشتري داره

با اينكه فرندز رو از سينفلد بيشتر دوست دارم(خيلي خيلي بيشتر دوست دارم) اما جري سينفلد يه هنرمند بي نظير - كمديني هست
    كه چه موقع اجراي استندآپ و چه ساخت سيتكام ميدونه چه موقعيت هايي رو براي تماشاگر تعريف كنه تا بخندونتش - جري هيچوقت
    تو كاراش از سوژه هاي ركيك- نژاد پرستانه - ج ن س ي استفاده نميكنه(برخلاف سيل عظيمي از كمدين ها) ميدونه كه كي
    و كجا چه سوژ ه اي رو تعريف كنه تا تماشاگر بخنده - كسايي كه سريالش رو ديدن ميدونن كه جري هميشه در اوج ارامش ري اكشن
    نشون ميده - خيلي اهل بروز احساسات نيست بسيار درونگرا است ولي ايده هاي نابي رو تو سرش داره تا تماشاگر رو بخندونه

بعد وودي الن بنظرم جري سينفلد دومين كسي كه اثارش يه منبع الهام بحاسب مياد براي كسايي كه ميخوان كمدي بسازن

پ.ن:شديدا منتظر هستم تا زيرنويس ريليز بشه و با ترجمتون استنداپ رو ببينم - پيشاپيش ممنون

9. 13 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,576
    از این کاربر 951 بار در 155 پست سپاس گزاری شده

ممنون بابت زیرنویس
    خود استندآپ رو از کجا میشه دانلود کرد؟
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

11. 6 کاربرِ زیر از ThunderStorm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    973
    از این کاربر 358 بار در 38 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2006mi نمایش پست ها
    جری سانفیلد بد شانس بود که سریال دوستان ساخته شد وگرنه با اختلاف بهتربن سریال طنز تاریخ بود متاسفانه زیرنویس ضعیف این سریال باعث شده در بین دوستداران طنز در ایران مهجور باشد مرسی بابت زیرنویسی که میخواید ارایه کنید ممنون میشم فایل دانلود این اجرا که سینک با زیرنویس باشد رو برای من خصوصی بفرستید
    زیر نویس هاش با نسخه 720 سریال تنظیم کردند و کیفیتش هم عالیه اما در مورد سریال دوستان و ساینفیلد باید بگم بستگی به سلیقه داره ولی اگه شما طنز ساینفیلد درک کنید می فهمید که با اختلاف سریال ساینفیلد بهتر از دوستان هست

13. 8 کاربرِ زیر از afshinvatan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هي جان به سر شدم که تو را ارزو کنم
    سپاس
    7,527
    از این کاربر 5,755 بار در 527 پست سپاس گزاری شده

جری ساینفیلد و رابین ویلیامز بزرگ همه استداپ کمدی هاست این نظر منه
    امشب میخواستم این فیلم رو ببینم دیدم متاسفانه هنوز زیرنویسش اماده نشده
    برای زیرنویس خیلی ممنونم منتظر می مونم
    خسته نباشید

15. 10 کاربرِ زیر از ESajad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

♥ BL Lover ♥
    سپاس
    148
    از این کاربر 805 بار در 40 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 579 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ Jerry Before Seinfeld | اضافه شد

17. 20 کاربرِ زیر از piggy بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Think Different And Better ...
    سپاس
    124
    از این کاربر 267 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 579 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس استندآپ Jerry Before Seinfeld | اضافه شد

مرسی و خسته نباشید
    https://subscene.com/u/733605
    تبدیل زیرنویس های هارد ساب از روی فیلم به Srt
    تبدیل زیرنویس های استخراجی Sub/Idx
    دوستان اگر کسی زیرنویس های قدیمی و استخراجی به خصوص از تیم هسینافور داره برام بفرسته تا تبدیلشون کنم و در سابسین آپلود کنم

19. 6 کاربرِ زیر از Qasem_Samangani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین