برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 49 از مجموع 49
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Mikado | میکادو خسته نباشی

سلام خدمت کاربران عزیز انجمن تیوی ورلد
    با نوژن برای ترجمه ی فصل پنجم پسران آنارکی دنبال مترجم بودیم که میکادو داوطلب شده بود، من اصلا راضی نبودم یه غریبه رو به پروژه راه بدیم اما با اصرار نوژن موافقت کردم. واقعا خوشحالم که اون روز نوژن تونست منُ متقاعد کنه و باعث آشنایی با میکادوی عزیز بشه.
    امروز یکی از عزیزترین و دوست داشتنی آدم های انجمن از سمت مدیریت خود استعفا داد. میکادوی عزیز، یکی از بهترین دوست هام که دوستی مون به خارج از انجمن هم کشیده شد به دلیل مشغله ی کاری و سر و سامان گرفتن از دنیای مجازی خداحافظی کرد. امیدوارم این بزرگ‌مرد که به همه مون چیزهای زیادی یاد داد در یکایک مراحل زندگیش موفق باشه

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Mikado | میکادو خسته نباشی

یکی دیگه از دوست داشتنی ترین و پرکار ترین های انجمن هم بازنشست شد . خسته نباشی میکادو جان! خاطرات خوش چتباکس همیشه باهام باقی میمونه :دی
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

3. 18 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

همیشه و همه جا موفق باشی میکادوی عزیز

سرو سامون گرفتن هم مبارک باشه
    ?! where is jessica hyde

5. 18 کاربرِ زیر از om3ga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    993
    از این کاربر 1,217 بار در 161 پست سپاس گزاری شده

سلام

من که قسمت نشده ترجمه هاتون را ببینم.

ولی کلا کار تو انجمن فی سبیل الله است.

برای همین خسته نباشد و موفق باشید

7. 19 کاربرِ زیر از nemsis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm in PAIN
    سپاس
    751
    از این کاربر 1,769 بار در 293 پست سپاس گزاری شده

همیشه موفق باشی میکادوی عزیز
    ".Life doesn't have to be perfect; it just has to be lived"

-DEXTER-

9. 19 کاربرِ زیر از ifarzam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

There's no tyrant like a brain
    سپاس
    9,058
    از این کاربر 18,348 بار در 1,172 پست سپاس گزاری شده

دوستان عزیز و مهربانم در تی وـی وُرلد

به واقع که شگفت زده ام کردید از این همه محبت و مهربانی، از این همه لطفی که نسبت به بنده کمترین داشتید، هر چه در این سال ها بود، همه اش لذت و کمی خستگی بود که آن یک ذره هم با لطف تک تک شما عزیزان برطرف شد، باور کنید پست های تک تک شما عزیزان چنان سرخوشی در من ایجاد کرد که چندین بار اون ها رو خوندم و لذت بُردم.
    آرزوی من برای همه شما عزیزان، بهترین هاست، که شما خود بهترینید.

مانی عزیز: سلامی به گرمای محبتی که به من داشتی، خاطرم هست از روز اولی که به جمع ما اضافه شدی اینقدر با انرژی و سرحال بودی که ما رو هم سرخوش میکردی، زحمت های تو برای سریال هایی که دوست داشتی به واقع بینظیر بود، حتی اگر سلیقه ات با بقیه همخوان نبود اینقدر به عقیده ات پایبند بودی که ما به اون حسودی کنیم، مطمئن هستم بودن تو در تیم ترجمه همیشه باعث رشد تیم خواهد بود و حتما ترجمه های خوب تو در فصل آخر سانز رو دنبال خواهم کرد و پیشاپیش از زحماتت تشکر میکنم. امیدوارم با روابط خوب و حسنه ای که با تیم های دیگر ترجمه داری، همچنان کارهای مشترک رو ادامه بدی و به تمامی مترجمین جدید انرژی مضاعفی بدی.

ادیب عزیز: پشتکار تو برای پیوستن به تیم گرافیک به واقع مثال زدنی بود، با اینکه من سخت گیری خاصی برای تیم گرافیک قائل بودم، ولی لحظه ای از تلاش دست برنداشتی و مطمئن هستم همین تلاش، باعث رشد تیم و دوستی و رفاقت بیشتر تو با بچه های تیم خواهد بود، خوشحالم که به یکی از تیم های انجمن پیوستی و مطمئنا کارهای زیبات رو دنبال خواهم کرد و از همین جا پیشاپیش بهت خسته نباشید میگم.

امیر عزیز:ممنونم از لطفی که به من داشتی، ممنونم از آرزوی های خوبی که داشتی و منم برای شما بهترین ها رو خواستارم. امیدوارم از بودن در انجمن لذت کافی رو ببری و این انجمن جز یکی از انجمن های محبوب شما بشه.

کسری عزیز
    : سپاس های شما در ترجمه هایی که داشتم خاطرم هست و از شما هم ممنونم که بیننده ترجمه های من بودی، امیدوارم همچنان حمایت و سپاس های خودت رو به تیم ترجمه داشته باشی و ممنونم از لطفی که داشتی. آرزوی بهترین ها برای شما

متین عزیز: دل من هم برای همه بچه های انجمن و مخصوصا فرندزی های عزیز تنگ میشه! ممنونم از لطفت، ممنون

هومن عزیز: خاطرم هست که هیچ وقت به سپاس بسنده نمیکردی و حتما پستی هم در تشکر از ترجمه ها مینوشتی و باور کن پست های شما همیشه برای من به شخصه انرژی بخش بود، از دوستان خوب و قدیمی انجمن بودی و دلتنگت خواهم شد برادر، آرزوی های خوب و عالی برایت

ستایش عزیز:
    نازار مترجمی که تو یارش باشی ...........................پیدا و پنهان ساب سینش باشی
    زان میترسم که ناز کنم و از اینجا بروم ... اشکان و پویا دل خون شوند و تو آفلاین باشی

دیدم هیچی مثل این شعر الان نمیتونه وصف حال باشه البته من خیلی دیر فهمیدم ستایشی که بچه ها میگن تو هستی، وگرنه حتما یه دیوان شعر با یاری همدیگه مینوشتیم و یا ابیات گرانمایه چت باکس رو مکتوب میکردیم! سوییچ اشکان رو دریاب، لینک های پویا رو دوست داشته باش و تیم تحریریه رو بیشتر دریاب، سفارش دیگه ای اگه یادم اومد برای اشکان اس میکنم که بهت برسونه
    در آخر و جدا از شوخی، ممنونم به خاطر لطفی که همیشه در چت باکس و جاهای مختلف انجمن! به من داشتی و آرزوی بهترین ها رو برات دارم، امیدوارم روزی به جایگاه فرست لیدی انجمن ارتقا پیدا کنی! (آخرش هم نتونستم دو دقیقه جدی باشم!)

صادق عزیز: من هنوز شرمنده تو هستم به خاطر سوتفاهمی که در یکی از تاپیک ها باهات داشتم و همین باعث شد خیلی دیر تگ تیم ترجمه رو بگیری! و اعتراف میکنم که در اون مورد تقصیر من بود و اینکه تو صبوری بیشتری داشتی به من درس بزرگی داد. ترجمه های خوب، نایاب، خاص و عالی تو همیشه در یاد من خواهد موند، انتخاب های گزیده و خاص تو باعث رشد انجمن در خاص بودن خودش خواهد شد و خوشحالم که در تیم ما هستی و فعالیت داری. ارادت فراوان

علی عزیز: لطف داری، لطف داری، مطمئنا اونقدر هم ترجمه های خوبی نداشتم، ولی خب وقتی ترجمه هام پیش بزرگانی مثل نوژن و اشکان و شمیم و بقیه عزیزان قرار میگرفت خوب دیده میشد، من هم بهترین آرزوها رو برات دارم و باز هم ممنونم از لطفی که به من داشتی

میلاد جون: اصفهانی خسیس، اون موقع که هی گفتم بیا شلینگ مخصوص حاکم بزرگ رو تحویل بگیر چرا خساست کردی؟ ها؟ خوبه باز تو حذف به قرینه برات یه نقش بنویسم و از اصفهانی بودنت بگم؟ کی میخوای اون همه شیرینی که بدهکاری رو تصفیه کنی؟ تا کی یاران را چشم انتظار میخوای بذاری؟ اون همه قول رو چطور میخوای عمل کنی؟ گراویتی رو در قلهک چرا بدون من دیدید؟ این همه بی وفایی از یکی از اراذل خسته و شب زنده دار؟ جایز است؟ نیست، به واقع که نیست.
    میلاد جون، دوستی ما ادامه دار خواهد بود و مطمئن باش وقتی دو تا اصفهونی به هم بخورن تا یکیشون اون یکی رو دق نده ول نمیکنه! پس منتظر جواب های شیلنگی من باش!

سعید عزیز: پیوستن شما به تیم ترجمه یکی از بهترین اتفاقات تیم بود، کار بزرگی که در ترجمه گات به همراه امین عزیز انجام دادید واقعا فراموش نشدنیه، یکی دیگه از کارهای بزرگ شما پروژه فیلادلفیا بود که موقعی که واقعا در ترجمه اش به مشکل برخوردیم باز هم با امین عزیز نذاشتید براش مشکلی پیش بیاد، تیم خوب و قدرتمند دو نفره شما همیشه الگویی برای من یه عنوان یه تیم دو نفره و پر قدرت بود و هست. خوشحالم که در مدتی که در تیم بودم با شما همکاری کردم و این همکاری یکی از لذت بخش ترین، قابل اعتماد ترین و بهترین های من بود. آرزوی های خوب برای تو رفیق.

MIPERB عزیز: ممنون از لطفی که به من داشتید، برای شما هم آرزوی بهترین ها رو دارم

امیرحسین عزیز: ممنونم که بداخلاقی های من رو در تیم گرافیک تحمل کردی، شرمنده ام از زحمت هایی که به گردن شما انداختم و امیدوارم که اگر اشتباهی کردم، ببخشی و بیامرزی، یکی دیگه از امیدواری هام دیدن کارهای خوب و قشنگت در تیم گرافیکه که مطمئن هستم حتما بیشتر و بیشتر ازش خواهیم دید.

هادی عزیز: دیدی بالاخره سبز شدم یا نه؟ دیدی؟ دیدی به قشر پرولتاریا انجمن برگشتم؟ حالا که من آماده خدمت رسانی در جبهه آبدارخانه ام اون علی کجاست؟ اون نامبر اعظم؟ چرا با ما اینکارو کرد، من که باورم نمیشه، تازه میخواستیم بشینیم تو آبدارخونه و کلی پشت سر اشکان بد بگیم! مگه میشه پشت سر رئیس حرف نزد؟ میشه هادی؟
    ولی جدا از شوخی به خدا که اشکان دل رئوفی صد برابر من داره، اگر هم بن شدنی در انجمن بود کار من بوده که پشت اشکان قائم میشدم، باور کن، مطمئن باش.
    کافیه با اشکان بیشتر نشست و برخواست داشته باشی تا مثل من عاشقش بشی
    اون مصاحبه ویژه نامه هم هنوز یادش می افتم عرق شرم میکنم، به خدا نمیدونی چقدر ناراحت شدم که این اتفاق افتاد، یه تاپیک توی تیم گرافیک داشتیم که هماهنگی های ویژه نامه رو انجام میدادیم، به خدا اگر اونجا رو میدیدی مطمئنم که یه ذره من رو میبخشیدی، چون هم کار خیلی سریع داشت انجام میشد و هم اینکه نوشته های خیلی دیگه از بچه ها هم از چاپ جا موند، من شرمنده همه اون ها و بخصوص تو و علی و آرین هستم.
    خلاصه که ارادتمندیم هادی جان، ارادت مند، به امید دیدار من و تو علی و آرین در یک جا و پشت میز در کنار چایی دو رنگ علی

علیرضا عزیز: آقا خیلی مخلصیم، خیلی، باور کن با اینکه دوستی بسیار کمی داشتیم ولی بسیار لذت بخش بود، سرعت بینظریت در اولین پروژه ای که انجام دادی همه بچه های مدیریت رو غافلگیر کرد و خوشحال شدیم که چون تویی به تیم ما اضافه شده، با اینکه مدت زمان کمی در کنار هم بودیم ولی اینقدر در پستت لطف داشتی که حس کردم سال هاست با هم آشناییم و پستت واقعا حال خوبی به من داد، سرخوش و سرحالم کرد و خوشحال شدم که با هم همکار و دوست بودیم. ارادت بسیار

فرید عزیز: شرمنده همه تاپیک هایی که زدی و من به اجبار در اون ها دست بُردم، شرمنده تو و ارادت فراوان به اخلاق خوبی که بهترین برخورد رو با من داشتی، بعد از بلاهایی که سر تاپیک هات آوردم، خیلی مخلصیم و من هم برایت آرزوی بهترین ها رو دارم

محمد عزیز: اول از همه خسته نباشید بهت میگم به خاطر همه زحمت هایی که در تیم تحریریه کشیدی و تا به حال نتونسته بودم به شخصه ازت تشکر کنم، پست های خوبت همیشه به انجمن رونق خاصی داده و مطمئنم که خواهد داد. با اینکه اسمم شبیه یک شیرینی هست، ولی باور کن اون موقع که انتخابش کردم بیشتر به اسطوره های ژاپنی مربوط بود، ولی خب اینقدر سر این شیرینی با بچه ها شوخی کردیم که الان خودمم میبینم یاد شیرینی می افتم، ممنون از لطفت بهم و امیدوارم همیشه موفق باشی

علی عزیز: ممنونم از لطفی که به من داشتید، به واقع که در این حدی که گفتید نبودم ولی لطف شما در خاطرم خواهد ماند و سپاسگزارم، آرزوهای خوب نیز برای شما

حامد عزیز: خاطرم هست که از همون اول که به تیم گرافیک پیوستی پشتکار بسیار عالی و خوبی برای انجام کارها داشتی و شوقی که در زدن کارها داشتی واقعا برایم لذت بخش بود، مطمئنم که در نبود من ـه کمترین، به بهترین شکل در تیم گرافیک کار خواهید کرد و انجمن هر روز شاهد کارهای زیبا و دلنشین شما خواهد بود. امیدوارم به جز تیم گرافیک، در تیم سینما هم فعالیت بیشتری داشته باشی، چرا که میدونم فیلم بین حرفه ای و خوبی هستی و نقدهای خوبی میتونی بنویسی. ارادت فراوان حامد جان
    ادامه دارد...

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

آقا من بسیار بسیار شرمندم درگیر تاپیک 10سریال بودم دیر شد البته با میکادو عزیز در پروفایلش خداحافظی کردم
    من ایشون رو بیشتر با زیرنویسای فوق العادش وتیم افسانه ایشون با اشکان تو سریالهای مختلف مخصوصا سانز میشناسم
    اما در مدت کوتاهی که در انجمن فعالیت میکنم از این بزرگ مرد احترام در گفتار ..صبوری و احترام گداشتن به
    نظر دیگران رو آموختم واقعا میکادو عزیز در عین جدی بودن انسان بسیار با شخصیتی هستن که اینرو کاملا از پست ها و
    طرز گفتارشون میشه فهمید. من هم آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگیرو برای میکادو عزیز دارم کاملا جای خالیت احساس
    میشه اما به تصمیمی که گرفتی احترام میزاریم برادر.

12. 23 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

بالاخره نوبت میکی ما هم رسید، ای دل غافل، روت میشه الان بیای پیش ما سبزها واقعا؟نه خدایی روت میشه؟ ابزار قدرت هم که دیگه پرید دیگه بورژوا بازیات هم جواب نمیده برادر من، والتر هم که بوش میاد داره خیز برمیداره واسه مدیریت، آخ آخ کیه که تو رو از بن در بیاره اون موقع

کلا تو جوامع مجازی که غالبا با یه نام کاربری فیک هستن و برخلاف مثلا فیس بوق، همدیگه رو نمیشناسن، صمیمیتی بوجود نمیاد مگه اینکه اونم مجازی باشه یا در حد یه چت و این جور مایه ها
    اما این وسط یه تی وی ورلدی هست با کاربراش که برخلاف غالب انجمن ها و جوامع مجازی که کسی، کسی رو از اول نمیشناخته و کم پیش میاد ملاقات بیرون از این انجمن گذاشت ( در واقع واسه ما که پیش نیومده) ، یه استثناء هست که داره به ریش این چیزی که خط اول گفتم میخنده
    حالا از خداحافظی های قبلی انجمن که من خودم به شخصه زیاد باهاشون ارتباط نداشتم و شاید به اون همه ابراز احساستی که میشد، حس خاصی نداشتم، این یکی یه مقداری رووم تاثیر گذاشت
    حالا اینا به کنار، یه اشخاصی هم هستن که کلا یه کاریزمای خاصی دارن، در نتیجه زیاد تو چشم میان، ممکنه اولش کلا واست نچسب باشن ولی آخرش تو دل برو میشن
    میکادو واسه من از همین اشخاص بود و هست، کلا اوایل ( حتی تا همین اواسط :D ) یه تو دل نرویی بود در حد بوندس لیگا واسه من بعضی از فازاش واسم غیر قابل درک بود ( و هست ) ولی بعد یه مدتی به قول جناب دوشواری، دیدیم خیلی هم خوبه و موشکل نداره
    متاسفانه با رفتنش انجمن چیز بزرگی رو از دست میده ( لعنت به ذهن منحرف :D )، یه مترجم خیلی خوب، یه مدیر کاردست و با سیاست، در واقع من خراب این سیاستش شدم، نحوه ی برخوردش خیلی سنجیده هست،با هر کاربری به یه شکل خاصی برخورد میکنه.
    خلاصه یه پتانسیل خاصی داری میکی جون واسه اینکه راهپیمایی ببرنت و یه بلند گو بهت بدن و جمعیت رو هدایت کنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mikado نمایش پست ها
    حالا که من آماده خدمت رسانی در جبهه آبدارخانه ام اون علی کجاست؟ اون نامبر اعظم؟ چرا با ما اینکارو کرد، من که باورم نمیشه، تازه میخواستیم بشینیم تو آبدارخونه و کلی پشت سر اشکان بد بگیم! مگه میشه پشت سر رئیس حرف نزد؟ میشه هادی؟
    میکی جون درسته داری خداحافظی میکنی، درسته میگیم با سیاستی، ولی دلیل نمیشه از این جو احساسی سواستفاده کنی خودت رو عضو رسمی آبدارخونه بدونی، یه تگ پراسپکت میدیم این ادیب زحمتش رو واست بکشه، بعد ببینیم چی میشه، جهت اطلاعات بیشتر با ادیب در ارتباط باشید(ادیب جون این تو و اینم اون فرصتی که واسه جبران میخواستی :D ) یه نمونه چای دو رنگ هم به واسه مدیریت بفرست ببینیم چند مرده حلاجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mikado نمایش پست ها
    به امید دیدار من و تو علی و آرین در یک جا و پشت میز در کنار چایی دو رنگ علی
    اون مصاحبه رو هم گذاشتی تو کاسمون، فک کردی همین جوری میتونی از زیرش در بری؟ شما درسته تو عرصه ی شیلنگ و شیلنگ بازی یلی هستی واسه خودت ولی ما خودمون ابر مرد عرصه ی قیچی هستیم خان :D ، قچیمون کردی به این کلفتی، حالا داری خودت رو به اون راه میزنی؟ الحمدلله تگت گرفته شد، از این به بعد که باید بیای پیش خودمون از خجالتت در میایم حتما
    امیدوارم هرجا هستی و هرجا میری موفق باشی تو زندگیت و با همسرت خوشبخت بشین، واسه چای مراسمت هم آبدارخونه از همین تریبون اعلام آمادگی میکنه جهت سرویس رسانی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت
    سر بزن اینجا دلمون برات نپوکه

سپاس
    3,728
    از این کاربر 7,997 بار در 836 پست سپاس گزاری شده

برادر میکادو خسته نباشیو خدا قوت موفق باشی
    بیستون را عشق کند و شهرتش را فرهاد برد ...

15. 14 کاربرِ زیر از x7music بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

bazinga
    سپاس
    1,933
    از این کاربر 654 بار در 66 پست سپاس گزاری شده

الان که این خبرو دیدم شوکه شدم

واقعا تی ورلد دوباره یکی از بهتریناشو از دست داد.امیدوارم همونطور که تو تی وی ورلد موفق بودن تو زندگی شخصی هم موفق باشن

17. 9 کاربرِ زیر از ali33 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345