برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 16
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

How i met your mother | پایان متفاوت از راه رسید!!

نامید، خیانت در امانت، توهین به شعورتون معمولا کلماتی نیستند که درباره ی یک سیتکام دوست داشتنی به کار بره اما بعد از تماشای پایان سریال چگونه با مادرتان آشنا شدم این حسی بود که تمام طرفدارهای این سیتکام محبوب داشتند. پایان نامید کننده سریال باعث موجی از خشم شد که سازنده ی سریال را مجبور به توئیت این جمله کرد، "اگه پایا رو دوست نداشته بودید، خب اتفاق میافته دیگه. یه چیزی رو امتحان کردیم و شما باهاش ارتباط برقرار نکردید. امیدوارم که هنوز دوست باشیم."
    هر چند بیز برملا کرد که چگونه با.... دو پایان متفاوت داشته و پایان دوم در باکس DVD 9 فصله سریال منتشر خواهد شد. و این ماه با انتشار این DVD ها این پایان متفاوت هم در اینترنت منتشر شده است.
    فرق اصلی این دو پایان این است که در این پایان که تازه منشتر شده است همسر تد موزبی "مادر" در سریال جان خود را به دلیل بیماری مرگبار از دست نمیدهد. در این پایان جدید تد موزبی با رابین شرباتسکی ازدواج نمیکند، یک به دلیل اینکه مادر نمیمیره و دو به دلیل اینکه رابین از بارنی تلاق نمیگیره. خلاصه اینکه صحنه ی جدیدی وجود نداره اما تعداد کمتری تلاق، تعداد کمتری مرگ و پایان خوش تری خواهید دید.
    درحالی که این پایان طرفدارهای سریال را راضی میکند اما در انتقاد کردن هم برای مردم باز خواهد کرد، چرا این پایان از سریال حذف شده بود؟
    بیز در مصاحبه ای که آپریل انجام داده بود گفت "16روز پیش ما تو اتاق تدوین بودیم و سعی میکردیم بین دو پایان متفاوت انتخاب کنیم. فقط یه فیلمنامه رو جلوی دوربین بردیم اما به لطف جادوی تدوین دو پایان متفاوت داشتیم. ما این پایان رو انتخاب کردیم و پای اون هم وایسادیم. اما ورژن دیگه هم دوست داریم."

سپاس
    4,048
    از این کاربر 5,958 بار در 1,101 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : How i met your mother | پایان متفاوت از راه رسید!!

کلا سبک جدید و خوبی از آب در میاد، میشه برا یه سریال 20 تا پایان مختلف ساخت و اینطوری همه بیننده هارو راضی نگه داشت!
    امید کوکبی

3. 12 کاربرِ زیر از Headache بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    در این پایان جدید تد موزبی با رابین شرباتسکی ازدواج نمیکند، یک به دلیل اینکه مادر نمیمیره و دو به دلیل اینکه رابین از بارنی تلاق نمیگیره. خلاصه اینکه صحنه ی جدیدی وجود نداره اما تعداد کمتری تلاق، تعداد کمتری مرگ و پایان خوش تری خواهید دید.
    در ادامه کامنت یکی از بیننده ها :
    Sounds like they just copied the fan-made alternate endings that appeared hours after the finale

اول هر کاری خواستن با کاراکترها کردن، کاراکترهایی که 9سال باهاشون داستان رو جلو بردن بعد خیلی راحت طلاق و مرگ شخصیت اصلی داستان رو آوردن وسط
    الان هم صبر کردن ببینن کامنتهای طرفداران سریال به چه سمتی میره بعد تو فکر خودشون همون رو به عنوان Happy Ending بدن بیرون!

درحالی که این پایان طرفدارهای سریال را راضی میکند اما در انتقاد کردن هم برای مردم باز خواهد کرد، چرا این پایان از سریال حذف شده بود؟
    کامنتها رو که چک میکردم همه باز هم اعتراض داشتن ، چندتاشون خیلی جالب بود گفتم بذارم :

It doesn’t matter… It’s like reading a book for a second time. The first ending is the one that will stay in your head forever.
    اصلاً مهم نیست... مثل خواندن یک کتاب برای بار دوم میمونه . اونی که برای همیشه در ذهن باقی خواهد ماند، اولین پایانـه

?They know they f**ked up the show,If they wanted this ending they should have ended the show on it’s third Season. They wanted to do nine years of it
    خودشون میدونن که گند زدن به سریال, اگر واقعاً همچین پایانی رو میخواستن باید همون فصل سوم سریال رو تمام میکردن. لازم بود نه سال طولش بدن؟!

و این هم خاطره ی بعضی از بیننده های خارجی!
    Would have been so much — wait for it — better

این ماه با انتشار این DVD ها این پایان متفاوت هم در اینترنت منتشر شده است
    If they think that will cause me to buy the DVDs… hah.
    اگر فکر کردن که با این کارها دی وی دی ها رو میخرم ... خخخخ

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

5. 23 کاربرِ زیر از M.Amir بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

ویدیو رو دانلود کردم دیدم ،قلبم گرفت ، من بعد از اینکه پایان اول رو دیدم کلا یه مدت سریال نگاه نکردم پیش خودم برداشتم گفتم این سریال داره میگه تئودر داره دنبال زن زندگیش میگرده ، کلی داستان دیگه آخرش باید ببینیم همه ناراحت هستن از هم فاصله گرفتن آقای موذبی بالاخره بعد از بیست چند سال با رابین ازدواج کرد؟ این مادری که ما نه فصل منتظر بودیم ببینیمش همین طوری یهویی مریض شد مرد؟ چه مریضی؟ اگر میخواستین اینکار رو بکنید خب یه فصل دیگه هم اضافه میکردید عروسی تئودر رو کامل نشون میداد بچه هاشون بعد مریض شدن مادر و .... توی این سریال به اندازه کافی که آب بسته شده بود واسه ما فرقی نمیکرد این سریال بخواد توی فصل نهم تموم بشه یا بشه ده فصل ، واقعا توی قسمت آخر کاراکتر بارنی رو شکستن! نا امید شدم شاید اگر پایان سریال رو نگاه نمیکردم واقعا برام بهتر بود چون وقتی که داشتم میدیدم دو قسمت آخر رو قشنگ احساس کردم روی هوا سرهم کردن سناریو رو و ناراحتم کرد! این همه وقت بزاری سریال رو ببینی آخرش بشه این؟
    این ویدیو رو الان دیدم دلم برای دونه دونه کاراکتر ها تنگ شد ... واقعا یکی از سریال های قشنگی بود که دیدم اما حیف که با آخرش خورد کرد ما رو ...
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

7. 16 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

یک سری ها میگن ما تا فصل 6 با این سریال حال می کردیم و یک سری میگن تا فصل 5 و اشخاص دیگه هم برای خودشون یک میزانی دارند که از این سریال لذت بردند. یعنی مطمئنم که همه ما ته دلمون بلاخره یک ذره هم که شده از این سریال خوشمون می اومده .حالا مقدار و اندازه لذت بردنمون فرق می کرد . این ها رو گفتم تا به این موضوع برسیم که اصلا چه فرقی میکنه ته سریال چی شدش ؟ اصلا هر کدوممون مگه دوست داشتیم تهش چی بشه که نشدش ؟ این سریال از اولش هم معلوم بود که تهش هر چی بشه باز هم یک سری ها ناراحت میشند . اگر بخواهیم واقع بین باشیم و بگیم اگر این سریال فقط یک فصل باشه و داستان رو توی یک فصل جمعش می کردند ومادر توی همون یک فصل مشخص میشدش و اون همه داستان های فرعی و قشنگ رو نشون نمی دادن ،به نظرتون این سریال این همه محبوبیت پیدا می کرد ؟ مطمئن باشید نه ! سریال از اولش روی داستان هایی بنا شد که خیلی هاش ربطی به پیدا شدن مادر نداشت و اون قسمت هایی هم که می دیدید که نشونه ای از مادر توش هست فقط برای این بود که ادامه سریال ساخته بشه تا شما این روابط شخصیت ها و این داستان های گوناگون رو ببینید . اگر با این دید به موضوع بنگرید می بینید که اصلا پایان این سریال چیز مهمی نبوده و بلاخره باید یک جوری تموم می شدش . از نظر من مهم داستانهایی بود که توش اتفاق افتاد و خیلی ها لذت بردند . اصلا شما اگر یک امار بگیرید می بینید شاید از هر 10 تا سریال فقط یکش می تونه پایانش نظر همه رو جلب کنه و بگیم خوب تموم شدش. به نظر من این سریال از اون استثنا ها بودش که پایان براش مهم نبود بلکه داستان ها یی که بین این چند نفر اتفاق می افتاد مهم بود. باز هم میگم ممطمئنم هر کسی به اندازه حال خودش از این سریال لذت برده و سخت گیری برای تهش زیاد نمیتونه جالب باشه !

9. 21 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

tonight's the night
    سپاس
    19,342
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

این 4 دقیقه از کله فصله 9 بهتر بود ... نمیدونم چرا این پایان رو انتخاب نکردند

ولی در کل پایان اول ذهنیتم رو از این سریال به طور کامل خراب کرد .

11. 9 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    89
    از این کاربر 180 بار در 23 پست سپاس گزاری شده

جالبه که خودشونم از اول حدس میزدن کسی با این پایان حال نمیکنه وله چه جراتی داشتن که اونکارو کردن و اون پایانرو رسمی گذاشتن

13. 8 کاربرِ زیر از shahin7 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    764
    از این کاربر 3,554 بار در 374 پست سپاس گزاری شده

البته با پخش 2 قسمت پایانی خالقان سریال اعلام کردن که از همون اول چند تا پایان بندی رو فیلمبرداری کردن و گویا حتی خود بازیگرا هم تا زمان پخش فینال نمیدونستن کدوم پایان انتخاب شده.

15. 7 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    524
    از این کاربر 1,834 بار در 191 پست سپاس گزاری شده

ولی من پایان اصلی خود سریال رو خیلی دوست داشتم ..

17. 12 کاربرِ زیر از 3ven13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 3ven13 نمایش پست ها
    ولی من پایان اصلی خود سریال رو خیلی دوست داشتم ..
    منم میخواستم همینو بگم گفتم تک می افتم اینجا رو نکردم اما حالا دو نفریم پایانش برای منم خیلی قشنگ بود نمیدونم دیگه چی میخواستین در ضمن این پایانم دانلود نکردم و ندیدم همون خاطره خوب برام میمونه از این سریال
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

19. 16 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین