برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 72
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Boardwalk Empire | بحث و گفتگو پیرامون فصل پایانی

در این تاپیک میتونید نظرات خود را درباره ی فصل پنجم و پایانی به اشتراک بذارید.

Israel Hands
    سپاس
    26,418

پاسخ : Boardwalk Empire | بحث و گفتگو پیرامون فصل پایانی

ظهارا هنوز ناکی یه متحد دیگه داره! عجب متحد کله خری هم داره! آل کاپون! بازیگرش عالی بازی کرده نقش کاپون رو، بهترین قسمت های فصل مربوط به همین کاپونه
    جریان چشم چارلی و صورت کاپون چیه؟ تو سریال نشون نداده فکر کنم.
    قسمت چهارم خیلی خوب بود. سلی هم مرد، اصلا ازش خوشم نمیاد

3. 11 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    جریان چشم چارلی و صورت کاپون چیه؟ تو سریال نشون نداده فکر کنم.
    فکر نکنم توی سریال نشون بدن این دیگه جزو "دل و قلوه دادن به تاریخ"ه! (صورت زخمی) مثلا "مستند" بشه.

5. 10 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    770
    از این کاربر 860 بار در 87 پست سپاس گزاری شده

از قسمت پنجم راضی بودم. ولی هنوز این گریز به گذشته برام جذاب نیست. نمی دونم هدف از گریز به گذشته ناکی چه نقشی در سریال داره. کلا برام سکانس هاش خسته کننده هست.
    سکانس مکالمه مارانزانو و ناکی هم خیلی خوب بود. فقط نفهمیدم اتفاقی برای مارنزانو افتاد یا نه. تلفن زدن ناکی به توریو هم بعد از اون سکانس نوید از 3 قسمت طوفانی پایانی می داد:دی.
    از بازیگری خوب آل کاپون هم بگذریم، از بازیگر لوچیانو هم خوشم میاد. اونم خیلی خوب بازی می کنه.
    سکانس آخر سریال هم تیری بود تو قلب چالکی وایت
    امیدوارم تو قسمت های پایانی سریال شاهد خفت و خواری ناکی باشم. کلا از شخصیتش خوشم نمیاد. به خصوص که الان جلوی لوچیانو ایستاده:دی

در پایان هم یک گله داشته باشم از دوستان که تاپیک چنین سریالی اینقدر دیر به دیر آپ میشه. حالا درسته بیننده کم داره ولی امیدوارم دوستانی که این سریال رو دنبال می کنن حضوری فعالتر تو این تاپیک داشته باشن. به خصوص اینکه 3 قسمت دیگه بیشتر نمونده

7. 7 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

نقل قول نوشته اصلی توسط TOXIN نمایش پست ها
    تلفن زدن ناکی به توریو هم بعد از اون سکانس نوید از 3 قسمت طوفانی پایانی می داد:دی.
    دیگه همه چیز رو شد! پس از جاسوس بازی و جلسه ی سران خبری نیست! جنگ و بکش بکش فقط امیدوارم زیاد به تاریخ پایبند نباشه، در غیر این صورت لنسکی و لوچیانو و باگزی سیگل برنده ی این نبرد خواهند بود و آخر این فصل همزمان میشه با شروع امپراطوری این سه نفر.
    کاپون هم که دیگه فاتحه اش خونده است بازیگرش عالیه! این شخصیت یه اسپین آف لازم داره

بازیگر جوونی ناکی هم به طرز عجیبی شبیه استیو بوسمی ـه. تا حدی که فکر کردم پسرشه.
    گذشته ناکی رو نشون دادن به نظرم من که خیلی هم به جاست. حالا که با شخصیت ناکی بهتر از همیشه آشنا هستیم، آشنا شدن با مسیری که ازش به اینجا رسیده میتونه خیلی به درک بهتر از انگیزه هاش کمک کنه. اگه این اتفاق تو فصل اول یا دوم و... میافتاد مطمئنا تاثیری که الان داشت رو نمیداشت.
    هرچند به نظرم یه ذره زیادی از وقت این 8 قسمت رو بهش اختصاص دادن

9. 8 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

از قسمت پنجم راضی بودم. ولی هنوز این گریز به گذشته برام جذاب نیست. نمی دونم هدف از گریز به گذشته ناکی چه نقشی در سریال داره. کلا برام سکانس هاش خسته کننده هست.

این رفت و برگشت ها مشخصه یه ایده ی جدید و تازه است به همین خاطر در طول این فصل (تا همین جا حالا اخرش رو خدا به خیر کنه!) احساس می کنم یه سریال جدید با یه سری شخصیت جدید نگاه می کنم نمی دونم مشکل کجاست شبکه دیگه تحمل هزینه رو نداره یا این یه ضعف معمولی توی یه سریال خیلی خوب بوده! نمی دونم. به نظرم سریال در سراشیبی سقوط ه. متاسفانه این 8 قسمت "هستن" تا سریال تموم بشه انگار قرار نیست غیر از این "تموم" شدن اتفاق دیگه ایی بیفته.

11. 7 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    770

بازیگر جوونی ناکی هم به طرز عجیبی شبیه استیو بوسمی ـه. تا حدی که فکر کردم پسرشه.
    گذشته ناکی رو نشون دادن به نظرم من که خیلی هم به جاست. حالا که با شخصیت ناکی بهتر از همیشه آشنا هستیم، آشنا شدن با مسیری که ازش به اینجا رسیده میتونه خیلی به درک بهتر از انگیزه هاش کمک کنه. اگه این اتفاق تو فصل اول یا دوم و... میافتاد مطمئنا تاثیری که الان داشت رو نمیداشت.
    هرچند به نظرم یه ذره زیادی از وقت این 8 قسمت رو بهش اختصاص دادن
    منم اول این قسمت که نشونش داد یه لحظه فکر کردم خود استیو بوسمی رو گریم کردن.
    این گریز به گذشته فکر کنم یه جور سبک تقلیدی از گادفادر باشه. اگر همون فصل های قبل میذاشتن بهتر بود نه این فصل. واقعا یکم زیادی بهش می پردازن. دو سه ماه قبل از شروع فصل آخر، پیج فیسبوک سریال زده بود فصل آخر 6 قسمت خواهد بود. اما بعدا به 8 قسمت افزایش پیدا کرد. فکر می کنم خودشونم اول تصمیم نداشتن گذشته ناکی رو نشون بدن و بعدا اضافه کردن که باعث افزایش تعداد قسمت سریال شده.

این رفت و برگشت ها مشخصه یه ایده ی جدید و تازه است به همین خاطر در طول این فصل (تا همین جا حالا اخرش رو خدا به خیر کنه!) احساس می کنم یه سریال جدید با یه سری شخصیت جدید نگاه می کنم نمی دونم مشکل کجاست شبکه دیگه تحمل هزینه رو نداره یا این یه ضعف معمولی توی یه سریال خیلی خوب بوده! نمی دونم. به نظرم سریال در سراشیبی سقوط ه. متاسفانه این 8 قسمت "هستن" تا سریال تموم بشه انگار قرار نیست غیر از این "تموم" شدن اتفاق دیگه ایی بیفته.
    اینطور که به نظر میاد، سریال نتونسته تعداد مخاطبی که انتظارشو داشتن جذب کنه برا همین ترجیح دادن هزینه بیشتر نکنن. توی ای ام دی بی هم تعداد یوزرایی که به قسمت های سریال رای می دن کمه که نشون میده زیاد پیگیر نداره این سریال.
    نظر خودم اینه که کاراکتر های جیمی دارمودی و ریچارد هارو رو نگه میداشتن تا فصل آخر، سریال میتونست موفق تر باشه. من دو نفر میشناسم که این سریالو دیدن و پایان همون فصل دوم ولش کردن. نویسنده به نظرم یکم عجله کرد سر حذف این شخصیت ها. به خصوص جیمی که فوق العاده بود.

فقط امیدوارم زیاد به تاریخ پایبند نباشه، در غیر این صورت لنسکی و لوچیانو و باگزی سیگل برنده ی این نبرد خواهند بود و آخر این فصل همزمان میشه با شروع امپراطوری این سه نفر.
    فکر نمی کنم قصد تغییر تاریخ رو آنچنان داشته باشن. دلیل مهمش هم می تونه حذف همین شخصیت های جیمی و ریچارد هارو باشه که شخصیت حقیقی نداشتن

13. 5 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    770

اگر هنوز این قسمت رو ندیدید، پست رو نخونید.
    این قسمت 6 دیگه قشنگ حس قسمتای آخر رو داد.
    قسمت خیلی خوبی بود. آخراش دیگه به اوج هیجان رسید.
    بلاخره این ون آلدن به درک واصل شد. کاراکتر نچسبی بود کلا. ایلای هم نفهمیدم چی شد. به یارو دستور دادن کارشو تموم کنه ولی ولش کرد. کسی فهمید توی اون کیفی که به مایک دادن چی بود و چرا گفتن به سیسرو ببره؟ متوجه این تیکه نشدم.
    میرسیم به چالکی وایت که شخصیتی بود که یه جاهایی ازش خوشم میومد، یه جاهایی هم نه. آخرشم نفهمیدم چرا اینقدر راحت تسلیم نارسیس شد. یه جورایی هم چوب حماقت خودشو خورد.

ناکی هم آخر حکم جهاد داد. امیدوارم توسط لوچیانو کله پا بشه:دی

15. 6 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

بلاخره این ون آلدن به درک واصل شد. کاراکتر نچسبی بود کلا. ایلای هم نفهمیدم چی شد. به یارو دستور دادن کارشو تموم کنه ولی ولش کرد. کسی فهمید توی اون کیفی که به مایک دادن چی بود و چرا گفتن به سیسرو ببره؟ متوجه این تیکه نشدم.
    اتفاقا یکی از شخصیت های خوب سریال بود و مرگش هم واقعا عالی بود. بلاخره برگشت به خود واقعیش.
    اون دی انجلو مامور پلیسه، برای الیوت نس کار میکنه، همون کسی که کاپون رو دستگیر میکنه در آینده. تو اون کیف هم دفترچه های حساب و کتاب کاپون بود، کاپون بهش اعتماد داشت، داد که ببره به سیسرو. اونم دیگه به ایلای احتیاجی نداشت، چون دفترها که به دنبالش بود رو پیدا کرد و حالا میتونه کاپون رو دستگیر کنه.
    ایلای هم احتمالا برمیگرده به آتلانتیک سیتی و به ناکی میگه که کاپون هم با لوچیانو دست به یکی کرده.

قسمت خوبی بود، دوتا از شخصیت های اصلی کله پا شدن، مرگ جفتشون هم به خوبی درامده بود.

17. 7 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    770

اون دی انجلو مامور پلیسه، برای الیوت نس کار میکنه، همون کسی که کاپون رو دستگیر میکنه در آینده. تو اون کیف هم دفترچه های حساب و کتاب کاپون بود، کاپون بهش اعتماد داشت، داد که ببره به سیسرو. اونم دیگه به ایلای احتیاجی نداشت، چون دفترها که به دنبالش بود رو پیدا کرد و حالا میتونه کاپون رو دستگیر کنه.
    ایلای هم احتمالا برمیگرده به آتلانتیک سیتی و به ناکی میگه که کاپون هم با لوچیانو دست به یکی کرده.
    آهان یادم اومد. حواسم نبود کدوم نفوذی بود. عجب نامردیه:دی. قشنگ کاپون رو با این حرکتش به فنا داد.
    کلا کاراشون متضاده. یه جا کاپون زنگ میزنه به ناکی بهش در مورد لوچیانو تذکر می ده. یه جا باز خودش میره با لوچیانو دست به یکی می کنه. به هر حال ریشه لوچیانو و کاپون ایتالیاییه دیگه:دی.
    یه سکانس هم در مورد گذشته جیلیان نشون داد. این طور که پیداست، اخر سریال باید یک نقش مهم داشته باشه.
    من احساس شما رو نمی دونم ولی خیلی از این ناکی بدم میاد.:دی. مافیا باید ایتالیایی باشه . آخرش توسط لوچیان کله پا نشه اعصابم میریزه به هم. به هر حال باید بهای کشتن جیمی رو هم بده.:دی

19. 6 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

کلا کاراشون متضاده. یه جا کاپون زنگ میزنه به ناکی بهش در مورد لوچیانو تذکر می ده. یه جا باز خودش میره با لوچیانو دست به یکی می کنه. به هر حال ریشه لوچیانو و کاپون ایتالیاییه دیگه:دی.
    کاپون که کلا دیوونه بوده! فکر کنم این حرکتش هم به خاطر این بود که از دست ایلای شاکی بود و فکر میکرد بهش خیانت کرده. از طرفی دید درباره ی ون آلدن حق با لوچیانو بوده، به خاطر همین اون حرف رو زد. اون سکانس واقعا عالی بود هنوز تو کف ـشم.
    امیدوارم گذشته ناکی اینقدر ادامه پیدا کنه که یه صحنه از جیمی هم ببینیم. یعنی این آرزومه که جیمی یه بار دیگه بیاد تو سریال. هرچی نباشه مثل پسر نداشته ی ناکی بود. یا مثلا ناکی توسط لوچیانو کشته بشه و تو صحنه آخر جیمی بیاد بالا سرش جیمی عشق بود

21. 8 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین