برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 8 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 72
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Boardwalk Empire | بحث و گفتگو پیرامون فصل پایانی

در این تاپیک میتونید نظرات خود را درباره ی فصل پنجم و پایانی به اشتراک بذارید.

سپاس
    774
    از این کاربر 874 بار در 89 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Boardwalk Empire | بحث و گفتگو پیرامون فصل پایانی

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    کاپون که کلا دیوونه بوده! فکر کنم این حرکتش هم به خاطر این بود که از دست ایلای شاکی بود و فکر میکرد بهش خیانت کرده. از طرفی دید درباره ی ون آلدن حق با لوچیانو بوده، به خاطر همین اون حرف رو زد. اون سکانس واقعا عالی بود هنوز تو کف ـشم.
    دیالوگ تو اون صحنه ای که کاپون با ایلای حرف میزنه، اینطوری بود:
    "به برادرش چی بگیم؟"
    "کاپون: لوچیانو ترتیبشو میده"
    طوری که بیان می کنه این حس رو به من داد که انگار از قبلا هم یه صحبت هایی با لوچیانو داشته.

امیدوارم گذشته ناکی اینقدر ادامه پیدا کنه که یه صحنه از جیمی هم ببینیم. یعنی این آرزومه که جیمی یه بار دیگه بیاد تو سریال. هرچی نباشه مثل پسر نداشته ی ناکی بود. یا مثلا ناکی توسط لوچیانو کشته بشه و تو صحنه آخر جیمی بیاد بالا سرش جیمی عشق بود
    این اتفاق بیفته نمره سریال 20 میشه

3. 9 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

نقل قول نوشته اصلی توسط TOXIN نمایش پست ها
    دیالوگ تو اون صحنه ای که کاپون با ایلای حرف میزنه، اینطوری بود:
    "به برادرش چی بگیم؟"
    "کاپون: لوچیانو ترتیبشو میده"
    طوری که بیان می کنه این حس رو به من داد که انگار از قبلا هم یه صحبت هایی با لوچیانو داشته.
    رالف منظورش این بود که میخوایم ایلای رو بکشیم جواب ناکی رو چی بدیم که آل گفت لوچیانو ترتیبش رو میده.
    همون جلسه ی قبلی که با لوچیانو داشت موضوع سرنگون کردن ناکی بود. اینا دارن همه پیرمردها رو کله پا میکنن و امپراطوری جدیدی تشکیل میدن که خب کاپون زنگ زد و به ناکی اخطار داد. اما ظاهرا دیگه بیخیال ناکی شده و چسبیده به لوچیانو. البته کاپون زیاد دووم نمیاره، اپیزود بعد 100 در 100 دستگیر میشه.

5. 12 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    774

قسمت 6 این فصل تا به الان بهترین نمره رو در بین قسمت های این فصل در imdb گرفته. 9.3 (البته با 441 رای، حالا مقایسه کنید با قسمت اول walking dead که 9.7 گرفته از تعداد 7875 رای. ببنید اختلاف بیننده رو که برای من قابل درک نیست:دی)
    تو بین قسمت های این فصل همچنین اولین باره که ریت بالای 9 میره.
    یه نکته دیگه ای که در مورد این قسمت باقی موند، سکانس اخر این قسمت بود که شباهت داشت به یکی از سکانس های سریال sopranos (کسایی که دیدن می دونن کدومو میگم. بیشتر از این بازش نمی کنم تا اگر کسی هنوز سوپرانوز رو ندیده براش لو نره)

7. 9 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

یه شخصیت جدید وارد سریال شده همه هم تحت تاثیرش قرار گرفتن ولی کسی اسمی ازش نمی‌بره. من معرفی‌ش می‌کنم : اتاق آل‌کاپون.
    حیفه واقعا سریال داره تموم میشه و تازه با همچین شخصیتی آشنا شدیم گاهی توی بعضی فیلم‌های سینمایی و سریال‌ها حتی همین فضا همین محیط بسته‌ی اتاق هم شخصیت داره. به نظرم اتاق آل‌کاپون هم یکی از همین شخصیت‌هاست. یه ذره (نه خیلی زیاد) دیر اومد ولی همین مقدار هم کلی پر سر و صدا بود. این چیزها رو توی سریال‌ها دوست دارم.
    سورپرایز این قسمت هم به گمانم "جیلیان" بود لامصب اینا از پایه قوی بودن "تیم جوانان" تشکیل داده بودن که به اینجا رسیدن ...

میدوارم گذشته ناکی اینقدر ادامه پیدا کنه که یه صحنه از جیمی هم ببینیم.
    همه پشت سر قسمت‌های آینده به خاطر همین قضیه صف کشیدن. ولی ایده‌ی اینکه "جیمی بالای سر ناکی" بیاد خیلی سانتی مانتال‌ه ولی برای ما که این شخصیت رو دوست داریم ایده‌آل‌ه.

9. 10 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    774

در مورد این قسمت فقط میشه از کلمه "فوق العاده" استفاده کرد.
    از اول تا آخر فیلم عالی پیش رفت. من که خیلی راضی بودم.
    دیالوگا خیلی خوب بود. تو این قسمت لنسکی و لوچیانو، ناکی رو با خاک یکسان کردن. ناکی خوشحال بود باگزی سیگل رو گرفته ولی اصلا برای لوچیانو و لنسکی مهم نبود. در عوض بی سرو صدا تلافی کردن
    سکانس عالی این قسمت هم، مربوط به معاوضه گروگان ها بود. اصلا شخصیت ناکی رو خورد کردن. به خصوص اونجا که لنسکی تلافی کرد و گفتن ناکی زانو بزنه.
    مارانزانو هم ترتیبش داده شد. طبق چیزی که ویکی پدیا نوشته، کشتن مارانزانو توسط دارو دسته لوچیانو انجام شده ولی اینجا نشون داد که ناکی و ایلای کارشو تموم می کنن. حالا نمی دونم این از تغییرات نویسنده بوده یا توی کتاب خود ایناک جانسون اینطوری روایت شده.
    سکانس اخر هم به جیلیان ختم شد. کماکان حدس میزنم این شخصیت در پایان داستان تاثیر داره.

11. 7 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    774

حالا که کسی نظر نمی ده خودم یه پست دیگه میدم:دی
    این قسمت رو هنوز ندیدید نخونید.
    توی پیج فیسبوک سریال که بحث شده بود، در مورد نقش جیلیان در قسمت اخر بود که آیا کمکی به ناکی می کنه یا نه. توی کامنتا نظر یکی منو جلب کرد. طرف در مورد این گفته بود که اون پسری که توی این فصل اومد پیش ناکی و توی کلابش کار می کرد (همون که این قسمت ناکی بهش پول داد و مرخصش کرد) ممکنه پسره جیمی باشه. این نکته ای بود که من اصلا بهش توجه نداشتم. بعید هم نیست این موضوع چون نیازی نبود توی این فصل الکی به همچین شخصیتی بپردازن.
    در هر صورت آخرش خیلی غیر قابل پیش بینیه. امیدوارم مسخره تموم نشه. و همچنین امیدوارم توی قسمت اخر ناکی برای ما یهو بتمن و سوپر من نشه بزنه همه رو لت و پار کنه:دی.

13. 7 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

خیلی قسمت خفنی بود این سریال نباید تموم شه، حیفه
    بدجور ناکی له شد، از یه طرف دوست دارم ناکی انتقامش رو بگیره، از طرف دیگه از تیم چارلی، باگزی و مایر هم خیلی خوشم میاد، تو تاریخ هم برنده اینا بودن. حالا باید ببینیم سازنده سریال چه برنامه ای داره، اما با توجه به...

طبق چیزی که ویکی پدیا نوشته، کشتن مارانزانو توسط دارو دسته لوچیانو انجام شده ولی اینجا نشون داد که ناکی و ایلای کارشو تموم می کنن
    فکر کنم سازنده ها بخوان بیننده ها رو شکه کنن

ممکنه پسره جیمی باشه
    اینقدر از مرگ جیمی گذشته که بخواد بچه اش اینقدر بزرگ بشه؟ بعیده. اما اون آخر که ناکی بهش پول داد، واقعا احساس کردم شبیه جیمیه!

این ایلای هم دل مارو برده با این استیلش

15. 9 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

خیلی قسمت توپی بود.به گمون من ویلیام پسر خود ناکیه چون تو گذشته ناکی زنش حامله بود مطمئن باشید چون از همون اول هم هواش رو داشت.تو قسمت یکی مونده به اخر فصل قبل در جریان در گیری بین جیب بود یا دکتر که ال کاپون با ناکی همدست شد رو یادتون بیارید.تو انباری که ناکی قایم شده بود.ازین یارو مایر لنسکی از همون اول انقدر بدم میاد که جای ناکی بودم ....ولی با همه این تواصیف ناکی برنده میشه و لوچیانو و لنسکی رو با درایتش از بین میبره.نشان دادن گذشته ناکی هم اینه که شاید میخوان بگن ادم دلپاکی بوده.گره این جریان شاید به دست جیلیان باز بشه کما اینکه شاید بچه جیمی هم باشه.خوب شد این یارو چاکی وایت با اون فرم نگهداشتن لبهاش مرد.وگرنه منو با این لنسکی از بین میبردن

17. 3 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    774

فکر کنم سازنده ها بخوان بیننده ها رو شکه کنن
    صحنه مرگ مارانزانو دقیقا همینطوری بوده. ولی اینکه واقعا کار لوچیانو بوده یا نه رو نمی دونم. ویکی پدیا که اینطوری نوشته ولی توی بحث های پیج سریال، بعضی ها گفته بودن نا معلوم بوده دقیقا کار کی بوده. در هر صورت دستور از جانب لوچیانو بوده و بعد از کشتن مارانزانو هست که قدرت اول مافیا میشه و پنج خانواده معروف نیویورک رو بنا می کنه فکر کنم. سر قضیه مرگ مارانزانو البته حدود 40 نفر از اطرافیاش نیز همون شب کشته یا مفقود میشن که البته دیگه تو سریال بهش پرداخته نشد.

اینقدر از مرگ جیمی گذشته که بخواد بچه اش اینقدر بزرگ بشه؟ بعیده. اما اون آخر که ناکی بهش پول داد، واقعا احساس کردم شبیه جیمیه!
    اره. سنش به نظر نمیخوره البته. فکر می کنم الان باید 15 سالش باشه بچه جیمی.

نقل قول نوشته اصلی توسط شق القمر نمایش پست ها
    ازین یارو مایر لنسکی از همون اول انقدر بدم میاد که جای ناکی بودم ....ولی با همه این تواصیف ناکی برنده میشه و لوچیانو و لنسکی رو با درایتش از بین میبره.
    منم از لنسکی خوشم نمیاد ولی لوچیانو عالیه. اصلا دیالوگا و کاراشون این قسمت عالی بود. اگر ناکی آخرش بزنه اینا رو کله پا کنه به سریال نمره 0 میدم
    در کل تا اینجا از این فصل راضی هستم. حیف داره تموم میشه ولی به نظرم اگر این فصل طولانی تر بود یا سریال ادامه داشت، اینقدر خوب در نمیومد.

19. 6 کاربرِ زیر از TOXIN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418

صحنه مرگ مارانزانو دقیقا همینطوری بوده. ولی اینکه واقعا کار لوچیانو بوده یا نه رو نمی دونم. ویکی پدیا که اینطوری نوشته ولی توی بحث های پیج سریال، بعضی ها گفته بودن نا معلوم بوده دقیقا کار کی بوده. در هر صورت دستور از جانب لوچیانو بوده و بعد از کشتن مارانزانو هست که قدرت اول مافیا میشه و پنج خانواده معروف نیویورک رو بنا می کنه فکر کنم. سر قضیه مرگ مارانزانو البته حدود 40 نفر از اطرافیاش نیز همون شب کشته یا مفقود میشن که البته دیگه تو سریال بهش پرداخته نشد.
    آره خوب، لوچیانو دستور داد و یکی دیگه هم اجرا کرد. اینجوری درسته. پس قسمت بعد ناکی هم کله پا میشه

این لوچیانو خیلی خوبه لعنتی! لوچیانو و آل کاپون یه اسپین آف لازم دارن. بازیگرهاش عالی ان
    البته این باگزی سیگل هم خیلی خوب درآوردن. من که ازش خوشم میاد

21. 9 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 8 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین