برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 8 از 8 اولیناولین ... 678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 72 از مجموع 72
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Boardwalk Empire | بحث و گفتگو پیرامون فصل پایانی

در این تاپیک میتونید نظرات خود را درباره ی فصل پنجم و پایانی به اشتراک بذارید.

سپاس
    0
    از این کاربر 53 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Boardwalk Empire | بحث و گفتگو پیرامون فصل پایانی

خیلی وقت بود میخواستم یه جایی رو پیدا کنم که بتونم نظرمو در مورد سریال هایی که میبینم به اشتراک بذارمو و از نظرهای بقیه هم استفاده کنم که اینجا رو خیلی اتفاقی پیدا کردم و خوشحالم.

خب فصل آخر فصل خیلی قوی و پرمحتوایی بود قشنگ وقتی فصل 5 رو میبینی یه سنگینی و غم عجیبی توش موج میزنه انگاری میفهمی که اتفاق های این فصل خیلی تلخ و فراموش نشدنی میخواد رقم بخوره که همینطور هم شد.فلش بک هایی که به زندگی ناکی زده میشد خیلی بجا و پر از جزییات بود از بچگی نشون داد و قشنگ طمع و حرص ناکی برای حکمرانی به اتلانتا رو از همون موقع نشون داد.نکته دیگه ای ک باید بهش اشاره کنم حضور جیلیان تو این فلش بک ها بود و واقعا نشون داد که چرا اینهمه از دست ناکی شاکی بود و ی آدم پر از عقده بود.

بازیگری که واسه نقش آل کاپون در نظر گرفته بودند واقعا بینظیر نقش رو درآورد و یکی از جذابیت های سریال بود.نفر بعدی ون آلدن بود که یکی از underrated ترین شخصیت های سریال بود که شاید کمتر کسی بهش توجه میکرد

مرگ های سریال
    چاکی وایت:یکی از غم انگیزترین مرگ هایی ک دیدم صحنه کشته شدن چاکی به دست نوچه های نارسیس بود ک چاکی خودشو فدای اون دختره کرد با اینکه میدونست نارسیس پای حرفش نمیمونه
    ون آلدن:بعد از حدود 5 فصل ون آلدن نشون داد که میتونه جذبش هر کسی رو بترسونه حتی آل کاپون رو ولی نتیجه این شاخ و شونه کشیدن ب مرگش ختم شد

و در آخر مرگ به یاد ماندنی ناکی تامپسون بزرگ.چه مرگ شاعرانه ای به دست چه کسی.حتی یک لحظه هم به ذهنم خطور نمیکرد که اون پسره تامی دارمودی پسره جیمی باشه واقعا گذاشتن واسه لحظه آخر و بومممم.مرگ ناکی یجورایی شبیه به جیمی برنامه ریزی شده بود و در آخرین صحنه میبینیم که ناکی بعد از مرگش اون سکه ای که همیشه شیرجه میزد تو دریا و پیدا نمیکرد و پیدا میکنه و این بود سرنوشت ناکی تامپسون

لذت بردم از این سریال بزرگ و کمتر دیده شده که ردپای اسکورسیزی رو میشد تو تک تک سکانس هاش دید

3. 24 کاربرِ زیر از sara_tavakoli7 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    764
    از این کاربر 3,554 بار در 374 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Boardwalk Empire | بحث و گفتگو پیرامون فصل پایانی

پایان سریال
    یادمه توی نظرات قبلیم گفتم دوست دارم از گذشته ناکی بیشتر بدونم. نویسنده ها هم توی فصل پایانی جوابمو دادن.
    با اینکه فلش بک ها خوب بود ولی تاثیر لازم رو نداشت. بیشتر به عنوان فیلر حس میشدن تا تعداد اپیزود ها رو به 8 برسونن.
    پایان فصل 3 برای من پایان جوش و خروش های سریال بود. 2فصل پایانی زیادی دست دست میکرد. بخصوص فصل چهارم.
    کاراکتر های نارسیس و چاکی همین مدت زمان کمی که توی فصل پایانی داشتن هم زیادشون بود. عاقبت چاکی که زیاد برام مهم نبود ولی نارسیس با توجه به نقشش، بهتر بود تکلیفش توی فصل چهارم مشخص میشد.
    باز هم توی فصل پایانی حضور فیزیکی ناکی کم بود.
    درکل هرچقدر سریال پیش رفت کارکتر های فرعی از خود ناکی مهم تر و جذاب تر شدن.
    دروغ چرا ولی برای منی که اطلاعی از دنیای مافیا نداشتم هیچوقت فکر نمیکردم لوچیانو تا آخر داستان زنده بمونه و همه کاره بشه.( یکم هم آسون تشکیلات ناکی رو صاحب شد. انتظار کشمکش بیشتری داشتم) از اون طرف آرنولد راتستین و ون آلدن و البته جیمی دارمودی رو کارکاتر های فرعی که تا پایان ادامه میدن توی ذهنم بودن که فقط ون آلدن تا آخر موند ولی همونم کلن متفاوت شد با اونچه که فکر میکردم.

در پایان سریال شدیدن به دوستداران سوپرانوز پیشنهاد میشه. از بعد فنی و میزانسن شاید حتی دست بالاتری رو هم داشته باشه. و کمتر نمونه ای به این کاملی رو بشه پیدا کرد.
    ممنون از ترنس وینتر و تیمش برای ساخت این اثر.

5. 15 کاربرِ زیر از smh2011 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 8 از 8 اولیناولین ... 678