برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,382 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

Hell on Wheels | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم سریال

در این تاپیک می توانید درباره فصل چهارم درام وسترن Hell on Wheels که پخش آن ازدوم آگوست 2014 (به وقت ایران:یکشنبه دوازدهم مرداد 93) توسط شبکه کابلی AMC آغازشده است بحث و گفتکو کنید
    لطفا اگر در موردقسمت خاصی می خواهید بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

In God We Trust
    سپاس
    2,514
    از این کاربر 6,602 بار در 633 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Hell on Wheels | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل چهارم سریال

منم دو قسمت اخرو دیدم (11 و12) خیلی ضد حال بود روث خوشمل و مامانی رو پر پر کردن ، قیافش بدجوری تو دل مینشست،

ولی اصلا اعدامش با عقل جور در نمیومد ، این کارگردان هر چی دخمل خوشمل تو سریال بود کشت.
    J.J. Abrams
    Lost-Cloverfield-10 Cloverfield Lane-Super 8

3. 3 کاربرِ زیر از hamed224 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

E13

مشاهده محتوا اسپویلر

پوووف ... حیف باشه تموم شد ... فصلِ خیلی خوبی بود ، قشنگ لذت بردم .

تصمیمِ کالن یهویی و عجله ای بود ، همینطور یهویی هم تصمیمش رو عملی کرد و استعفا داد ... این آقا ی سوئدی هم هر سکانسی هست قشنگ حال میده ؛ اونجا که داشت یارو رو میکشت خیلی خوب بود
    میکی و پسر عموش هم که رفتن من هِی منتظر بودم یه بلایی سرِ کمپل بیارن ، نشد که نشد ...

الان قضیه زنُ بچه کالن موند برای فصلِ بعد + آقای سوئدی + قضیه راه آهن ؛ که الان کالن بوهانن در مقابلِ دورنت داره مبارزه میکنه .

امتیاز 8.5 به این فصل . 9 هم میشه داد حتی

مشاهده محتوا اسپویلر

آقای مرگ نیست ( Death ) ؟

تاپیک چرا اینقدر خلوته ؟

5. 12 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

لحظاتی پیش تماشای فصل چهارم به پایان رسید.بنظرم بهترین فصلی که تابحال ازین سریال پخش شد همین بود.نمیدونم چرا مثل ایرج دیگه تماشای سریال رو کنار نذاشتم چون اصلن چیزی که باید باشه نیست ولی یک علاقه ی نامعلومی به این سریال دارم و خیلی خوشحال شدم فصل 5 قراره پایانه کارش باشه..فصل چهارم همه چیز داشت.هم اکشن بود،هم داستانش قشنگ بود هم بازیگرا عالی بودن هم اتفاقات بسیار زیادی افتاد.
    Anson Mount، بازیگر نقش کالن بوهانن، سنگین تر و خشن تر از گذشته و طبق معمول عالی تر از گذشته بازی کرد و من عاشقشم.. سهم عمده ای دراین علاقه ، گریم فوق العاده زیباییه که برروی صورتش پیاده میکنن. سریال هل آن ویلز، میتونست یک وسترن عالی با تم تاریک و خشن و داستانی عالی و هیجان انگیز داشته باشه..ولی فقط همون آخرین عنصر رو باخودش از فصل تابحال همراه کرده ، یعنی تنها چیزی که باعث میشه سریالو بتونم تحمل کنم داستان معقول و زیباشه.هر چند 180 درجه با چیزی که تو IMDB درمورده داستانش نوشته فاصله داره ولی میشه گفت این تحریف در داستان بیشتر ازینکه باعث ناراحتیم بشه، باعث رضایتم شده و همین کافیه که سال آینده منتظره بازگشتش باشم.

اتفاقات شوکه کننده ی زیادی تو این فصل افتاد و دوست ندارم اسپویل کنم، خودتون تماشا کنیدش بهتره... درست مثل فصل های قبل این فصل هم چند نکته ی بسیار مثبت "تر " داشت.یک اینکه هنوز هم طراحی صحنه،لباس و گریم بازیگرا دربهترین استانداردها قرار داره، نکته ی مثبت دیگرش موسیقی متن فوق العاده زیباشه..نزدیک ترین تشابهی که بین موسیقی متنها میشه به این سریال پیدا کرد، آهنگ تیتراژ Breaking BAd عه..!! برخلاف فصل های قبل، این فصل یک نکته ی دیگه هم داشت و اون این بود که تو فصل های قبل دیالوگ های قلمبه سلمبه یا نبود یا من یادم نیست ولی تواین فصل برای جبران مافات فصول گذشته جدای از کارگردانی عالی، برادران G@yton نشون دادن که دست به قلمشون هم پیشرفت داشته و من چندین جمله ی زیبا از کارکتر ها شنیدم و به این بخش نمره ی کامل رو میدم.

به هرحال، هل آن ویلز بعد از گذشت چهار فصل، هنوز هم دوست داشتنی،کمی خشن،هیجان انگیز و غمناک رو به جلو حرکت میکنه و من این رو دوست دارم.

درانتها جا داره از مانی و رضای عزیز بخاطر ترجمه ی فوق العاده زیباشون تشکر کنم....
    مشاهده محتوا اسپویلر

نمره ی من به فصل چهارم : 8 از10

7. 15 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Sh*t up Baby
    سپاس
    2,489
    از این کاربر 6,587 بار در 583 پست سپاس گزاری شده

E06 و E07

وای بر من چه کرده amc فصل 4 عالی داره پیش میره . از قسمت 6 تازه سریال جون میگیره
    چقدر این Anson Mount نقش بوهانن رو قشنگ بازی میکنه از همه بهتر جناب Bear Killer بود حرف نداشت
    این دو قسمت با هنرنمایی برادر رپرمون Common

با تشکر از رضا و مانی عزیز بابت زیرنویس بی نقصشون

9. 9 کاربرِ زیر از Vic Mackey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,905
    از این کاربر 9,840 بار در 915 پست سپاس گزاری شده

پایان فصل چهارم...

ابن فصل هم با تموم خوبی و بدی هاش تموم شد و با اینکه کرکترای عالی داره و یجورایی باهاشون انس گرفتم اما قشنگ معلوم داره تموم میشه و بغیر از ناراحتی چیزی ندارم...نمره من به این فصل 9 هستش و راضیم وقتی به اخرای ی سریال میرسی ارزو میکنی کاش هیچوقت تموم نشه ولی خب اینجا hell on wheels هه و داستان اینجا هم بالاخره تموم خواهد شد در کل amc کار خوبی ساخته و قابل تقدیره همچنین از مترجمینش هم تشکر میکنم.مرگهای این فصل بسیار غم انگیز بود خصوصا بانوی کلیسا.ضمن اینکه تقابل دورانت و جان کمبل هم عالیه اما دورانت و کالن خیلی راحت تر با هم کنار میان تا با کمبل و وجود قدرتهای مختلف تو سریال و ایجاد بالانس زیبایی کار دوچندان کرده...

I'm Justice

11. 5 کاربرِ زیر از KING STANNIS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12