برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: دکستر یا بریکینگ بد

رأی دهندگان
76. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بریکینگ بد

55 72.37%
  • دکستر

21 27.63%
صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 51
    You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

new6 بریکینگ بد vs دکستر

بدون شک دو تا از بهترین سریال های چند سال اخیر و حتی تاریخ سریال های دکستر و بریکینگ بد هستند که به عقیده خیلی ها بهترین سریال شناخته میشن.این نظرسنجی در خیلی از سایت های معتبر انجام شده و حالا در تی وی ورلد.شما کدوم یکی رو بیشتر می پسندید . والتر وایت یا دکستر مورگان؟ مایکل سی هال یا برایان کرانستون؟هایزنبرگ یا مسافر تاریکی؟

و در نهایت

دکستر
    یا
    بریکینگ بد

ابتدا بریکینگ بد

داستان والتر وایت (بریان کرانستون) یک معلم شیمی زحمتکش یک دبیرستان است که در ابتدای داستان متوجه می‌شود که دارای سرطان ریه است. او پیش از فرارسیدن مرگش، برای تامین مالی خانواده‌اش به همراه دانش‌آموز پیشین خود، جسی پینکمن (آرون پاول) شروع به تولید و پخش مت‌آمفتامین (شیشه) می‌کند.

سریالی که از سال 2008 در شبکه amc شروع به پخش کرد و فصل اول خودش رو با 7 قسمت به پایان رسوند.شروع خیلی خوبی نداشت ولی amc اون رو برای فصل دوم تمدید کرد.فصل دوم سریال نسبتا بهتر بود این فصل هم در 13 قسمت کار خود رو به پایان داد.
    و همین روال رو طی کرد تا رسید به فصل پنجم فصلی که تازه بریکینگ بد دیده شد فصلی با 16 قسمت هیجان.اضطراب و دلهره فصلی که باعث شد اسم این سریال وارد کتاب گینس بشه از آی ام دی بی امتیاز 9.6 رو بگیره.پس میشه گفت بریکینگ بد مدیون فصل آخر خودشه فصل پنج بود که نجاتش داد.

معرفی بیشتر از بریکینگ بد:

و اما دکستر:

دکستر که زندگی دوگانه و چهره محبوبی بین دوستان، همکاران و بستگان خود دارد، در پی ضربه روحی ناشی از قتل فجیع مادرش در دوران خردسالی، نیازی و اعتیادی به قتل دیگران پیدا کرده است. هری مورگان، افسر پلیس جنایی و پدرخوانده دکستر که از کودکی متوجه مشکل روحی وی شده است سعی کرده است که تحت تعالیم خود، دکستر را به گونه‌ای پرورش دهد که نیاز روحی خود به قتل را متوجه مجرمینی که از دست قانون فرار کرده اند بکند.

دکستر سریالی که از سال 2006 در شبکه show time پخش و در قالب هشت فصل به کار خودش پایان داده.شاید دکستر روی کاغذ از بریکینگ بد پایین تر باشه ولی این چیزی از محبوبیت این سریال فوق العاده کم نمی کنه .سریال دکستر سریال بسیار قوی و خوبی که در طول 8 فصل تونسته این رو ثابت کنه و طرفدارای خودش رو پیدا کنه.دکستر سریال خیلی خوبیه و به نظر من چیزی از بریکینگ بد کم نداره.

معرفی بیشتر از دکستر

wikipedia

Tv world

imdb

کلام آخر:

همونطور که گفته شد شاید بریکینگ بد روی کاغذ از دکستر بهتر باشه ولی نظرها و سلیقه ها متفاوت و هر کس یکی از این دو سریال فوق العاده رو بیش تر از اون یکی دوست داره.پس نظرتون رو ارسال کنید و توی نظرسنجی شرکت کنید تا ببینیم توی تی وی ورلد کدوم یک بیشتر طرفدار داره.
    فقط به نظر همدیگه احترام بذارید و لطفا فقط کسایی هر دو سریال رو دیدن در نظرسنجی شرکت کنن که در حق سریال دیگه ظلم نشه.

اختصاصی:Tv world

B 13

پاسخ : بریکینگ بد vs دکستر

والتر وایت و دگر هیچ

3. 10 کاربرِ زیر از B 13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

چجوریه که بیشتر پست ها انتخابشون دکستره ولی بریکینگ بد بیشتر رای داره؟

5. 11 کاربرِ زیر از Trinity Killer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hayzenberg نمایش پست ها
    چجوریه که بیشتر پست ها انتخابشون دکستره ولی بریکینگ بد بیشتر رای داره؟
    چونکه کسایی که بریکینک بد رو دیدن نیازی نمی بینند پست بدهند و تو بوق و کَرنا کنند.
    مهم نفس عمل هست که تو رای ها مشخص هست. در واقع چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان هست، پس بزار پست بدهند
    به قول سینا این سریال یک سری معیار داره که با توجه به اونا بریکینگ بد بهتر از دکستره >>>> مراجعه به پست سینا

7. 16 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

مطمئن بودم دراین پست برکینگ بد بیشترین رای میاره اما شخصا هیچی برامن مثل دکستر تکرار نمیشه رای ما دکستر

9. 11 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Smoke WeeD EvEryDaY
    سپاس
    1,907
    از این کاربر 13,614 بار در 1,062 پست سپاس گزاری شده

جالبِ من تو فروم های مختلف این نظرسنجی رو دیدم , گاهی دکستر سرافراز بیرون اومده و گاهی Breaking Bad

اما نظرشخصی اینجانب:
    Dexter جزء سریال هائی بود که شروع طوفانی داشت 2فصل اول بشدت جذاب و مخاطب میخکوب کننده بود اما متاسفانه با گذشت زمان دکستر اون میخکوب کننده ـگیشو بشخص برای من از دست داد ولی همچنان جذابیت داشت اما صرفا از لحاظ فنی...تو 2فصل اول شاهد تعلیق توی داستان بودیم بحدی که پایان 2فصل اول بشدت جذاب و عامه پسند بود ولی متاسفانه با گذشت زمان دیکه خبری از تعلیق نبود چون همیشه میشد حدس زد در انتهای فصل چه اتفاقی قرار بیوفته! با ابنکه روایت داستان خیلی خوب بود ولی خوب دیکه دکستر اون دکستر قبل نبود و با اون اتفاق تراژدیکـ مسخره هم که در انتها رخ داد و یکی از کاراکتر های اصلی مُرد واقعا مسخره تر شد....

ولی Breaking Bad
    سریالی که دیدنش به تنهائی آدرنالین خون رو بالا میبرد , شخصیت پردازی ها , دیالوگـ ها و ... همه و همه هیچ افتی نداشت از ابتدا تا انتها

مسلما انتخاب اصلیم Breaking Bad هست

11. 2 کاربرِ زیر از Luca Brasi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,350
    از این کاربر 1,942 بار در 288 پست سپاس گزاری شده

با اختلاف زیاد برکینگ بد
    از همه لحاظ یه سر و گردن بالاتره از دکستر
    برکینگ بد نمونه بارز اون دسته از سریالایی هست که مخاطب رو بدون استفاده از هرگونه صحنه های جنسی میخکوب و شیفته میکنه
    برای همین من این سریال رو نسبت به خیلی از سریال های معروف و بزرگ متمایز میدونم

سپاس
    1,133
    از این کاربر 3,830 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

من هم یه نظر در این مورد بدم.
    این تقابل رو دقیقاً من با یکی از دوست هام داشتم، خودم یک سوپر فن Breaking Bad که والتر وایت رو میپرسته (!) :دی و دوستم به شدت Dexter دوست

خوب این طبیعیه هر 2 سریال طرفدارهای خودشون رو دارن، و هیچکدوم راضی نمیشن که به سریال دیگه رو بندازن، ولی وقتی جفتمون سریال دیگه رو دیدیم، من نظرم نه تنها تغییر نکرد بلکه به شدت بیشتر به برکینگ بد اعتقاد اوردم. از اونجا که Dexter واقعاً شروع خوبی داره، به شدت شروع خوبی داره. همون اول با یک شخصیت کاملاً متفاوت با سریال های دیگه مواجه میشی که کارها، حرف ها و رفتارش تو رو کاملاً جذب میکنه، ولی بعد از 2 فصل کارهاش تا حدودی برات تکراری میشه از اونجا که هر فصل داره یک داستان رو پیش میبره. هیچوقت به نظرم چنین سریال هایی نمیتونن با یک سریال با متن کلی و عالی مثل برکینگ بد مقابله کنن. سریال هایی مثل Arrow، Mentalist ، The Flash.

در هر صورت رای من کاملا به BREAKING BAD : )

14. 3 کاربرِ زیر از SepehrDtj20 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,656
    از این کاربر 974 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

فکر میکنم این نظر سنجی بیش از یک میلیون بار در سایتهای مختلف انجام شده! بنابراین نمیتونه مقایسه نادرستی باشه:

به نظر اینجاب موضوعیت اصلی و مباحثی که در Breaking Bad مطرح میشد خیلی جدید نبودن: اما دکستر و مباحث روانشناختی اون بسیار نو و جالب از کار در اومده بودن/ من سال 2010 بعد از تمام شدن لاست (هرچند پایان بدی داشت) همونموقع میدونستم که دیگه هرگز چنین سریالی با چنین محتوایی نخواهم دید و این حس فقط و فقط هنگام پایان دکستر دوباره بهم دست داد...ارزشهای سریال بریکینگ بد رو کاملا واقفم اما دکستر چیز دیگری بود: ضمنا هرچند هر دوبازیگر نقش اصلی بازیهای فوق العاده ای از خودشون نشون دادن اما دست برایان کرانستون برای بازی بسیار باز بود اما اون مایکل س های بسیار دستش بسته بود و باید بازی کنترل شده ای رو از خودش نشون میداد که به حق هرچند هر دو بینظیر بودن اما مایکا سی هال با دکستر کاری کرد تاریخی!

بنا بر این بی تردید رای من به یکی از شاهکار های هزاره سوم : دکستر

16. 4 کاربرِ زیر از behzad_daniel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    35
    از این کاربر 910 بار در 165 پست سپاس گزاری شده

فقط دکستر و بس
    به قول استاد مدیری دکستر و دیگر هیچ ......

18. کاربر زیر از MIPERB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Stars can't shine without darkness
    سپاس
    608
    از این کاربر 381 بار در 49 پست سپاس گزاری شده

دکستر هم در قیاس با بریکینگ بد خوب بود ولی هر کاری میکنم نمیتونم از فیلمنامه و داستان قشنگ بریکینگ بد بگذرم...مخصوصا بازی والتر...!!

20. کاربر زیر از Hilary1370 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین