برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: دکستر یا بریکینگ بد

رأی دهندگان
76. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بریکینگ بد

55 72.37%
  • دکستر

21 27.63%
صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 51
    You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

new6 بریکینگ بد vs دکستر

بدون شک دو تا از بهترین سریال های چند سال اخیر و حتی تاریخ سریال های دکستر و بریکینگ بد هستند که به عقیده خیلی ها بهترین سریال شناخته میشن.این نظرسنجی در خیلی از سایت های معتبر انجام شده و حالا در تی وی ورلد.شما کدوم یکی رو بیشتر می پسندید . والتر وایت یا دکستر مورگان؟ مایکل سی هال یا برایان کرانستون؟هایزنبرگ یا مسافر تاریکی؟

و در نهایت

دکستر
    یا
    بریکینگ بد

ابتدا بریکینگ بد

داستان والتر وایت (بریان کرانستون) یک معلم شیمی زحمتکش یک دبیرستان است که در ابتدای داستان متوجه می‌شود که دارای سرطان ریه است. او پیش از فرارسیدن مرگش، برای تامین مالی خانواده‌اش به همراه دانش‌آموز پیشین خود، جسی پینکمن (آرون پاول) شروع به تولید و پخش مت‌آمفتامین (شیشه) می‌کند.

سریالی که از سال 2008 در شبکه amc شروع به پخش کرد و فصل اول خودش رو با 7 قسمت به پایان رسوند.شروع خیلی خوبی نداشت ولی amc اون رو برای فصل دوم تمدید کرد.فصل دوم سریال نسبتا بهتر بود این فصل هم در 13 قسمت کار خود رو به پایان داد.
    و همین روال رو طی کرد تا رسید به فصل پنجم فصلی که تازه بریکینگ بد دیده شد فصلی با 16 قسمت هیجان.اضطراب و دلهره فصلی که باعث شد اسم این سریال وارد کتاب گینس بشه از آی ام دی بی امتیاز 9.6 رو بگیره.پس میشه گفت بریکینگ بد مدیون فصل آخر خودشه فصل پنج بود که نجاتش داد.

معرفی بیشتر از بریکینگ بد:

و اما دکستر:

دکستر که زندگی دوگانه و چهره محبوبی بین دوستان، همکاران و بستگان خود دارد، در پی ضربه روحی ناشی از قتل فجیع مادرش در دوران خردسالی، نیازی و اعتیادی به قتل دیگران پیدا کرده است. هری مورگان، افسر پلیس جنایی و پدرخوانده دکستر که از کودکی متوجه مشکل روحی وی شده است سعی کرده است که تحت تعالیم خود، دکستر را به گونه‌ای پرورش دهد که نیاز روحی خود به قتل را متوجه مجرمینی که از دست قانون فرار کرده اند بکند.

دکستر سریالی که از سال 2006 در شبکه show time پخش و در قالب هشت فصل به کار خودش پایان داده.شاید دکستر روی کاغذ از بریکینگ بد پایین تر باشه ولی این چیزی از محبوبیت این سریال فوق العاده کم نمی کنه .سریال دکستر سریال بسیار قوی و خوبی که در طول 8 فصل تونسته این رو ثابت کنه و طرفدارای خودش رو پیدا کنه.دکستر سریال خیلی خوبیه و به نظر من چیزی از بریکینگ بد کم نداره.

معرفی بیشتر از دکستر

wikipedia

Tv world

imdb

کلام آخر:

همونطور که گفته شد شاید بریکینگ بد روی کاغذ از دکستر بهتر باشه ولی نظرها و سلیقه ها متفاوت و هر کس یکی از این دو سریال فوق العاده رو بیش تر از اون یکی دوست داره.پس نظرتون رو ارسال کنید و توی نظرسنجی شرکت کنید تا ببینیم توی تی وی ورلد کدوم یک بیشتر طرفدار داره.
    فقط به نظر همدیگه احترام بذارید و لطفا فقط کسایی هر دو سریال رو دیدن در نظرسنجی شرکت کنن که در حق سریال دیگه ظلم نشه.

اختصاصی:Tv world

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بریکینگ بد vs دکستر

درسته نتیجه‌ی نظرسنجی مشخص شده ولی خب ما هم نظر خودمونو میگیم

اگر دوتا سریال رو بخوایم با هم مقایسه کنیم به نظر من برکینگ بد یه کوچولو بالاتره (من به BB امتیاز 10 دادم و به دکستر 9) ولی از لحاظ شخصیت به نظر من شخصیت دکستر از والتر وایت بهتره.دکستر یه شخصیت تک و ناب تو این سریالهایی که تا حالا دیدم داره .البته نه که والتر بد باشه ها (زبونم لال) ولی خب دکسی یه کوچولو بهتره

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

3. 15 کاربرِ زیر از .:SiSiBK:. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 8 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

دکستر بهتره.جذاب تره.برکینگ بد اونقدرها هم جذاب و هیجان انگیز نیست انگار هر قسمت زیادیه طولانیه بعضی جاها رو باید با دور تند نگاه کنی.ولی دکستر هیجانیه باید با دقت همش رو تماشا کنی

Lost in Silence
    سپاس
    658
    از این کاربر 1,858 بار در 108 پست سپاس گزاری شده

یه جواب ساده برای مقایسه بین دو سریال ، برکینگ بد : 2,790 دقیقه ، دکستر : 5,280 دقیقه .

فکر میکنید اگه برکینگ بد هم 8 فصل طول کشیده بود در پایان به این موفقیت میرسید ؟

6. 5 کاربرِ زیر از HamooN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hamoon نمایش پست ها
    یه جواب ساده برای مقایسه بین دو سریال ، برکینگ بد : 2,790 دقیقه ، دکستر : 5,280 دقیقه .

فکر میکنید اگه برکینگ بد هم 8 فصل طول کشیده بود در پایان به این موفقیت میرسید ؟
    چرا به این دید نگاه میکنی؟
    برعکس فک کن
    وینس که حتی اسپین آف هم داده اونم قبل از وقایع اصلی ، دیگه چی کسل کننده تر در ظاهر؟ اما ببین چی شد d : چه کرد d :
    فک میکنی 5280 دقیقه دکستر رو اگه کمتر میکردن واسش بهتر نبود؟
    Trump2016

8. 2 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238
    از این کاربر 620 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

هر دوسريال شاهكاره، يه سريالباز بايد بتونه از هر دوتاش لذت ببره، كلا سبك روايت و ژانر و اهداف سريال متفاوته و هركدوم تو يه خصوصياتي منحصر به فردن،
    شخصا هيچوقت دوست ندارم اين دو سريال باهم مقايسه كنم و از هردو به اندازه كافي لذت بردم،

10. 2 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Lost in Silence
    سپاس
    658

نقل قول نوشته اصلی توسط Samu3L نمایش پست ها
    چرا به این دید نگاه میکنی؟
    برعکس فک کن
    وینس که حتی اسپین آف هم داده اونم قبل از وقایع اصلی ، دیگه چی کسل کننده تر در ظاهر؟ اما ببین چی شد d : چه کرد d :
    فک میکنی 5280 دقیقه دکستر رو اگه کمتر میکردن واسش بهتر نبود؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط alibrbad نمایش پست ها
    هر دوسريال شاهكاره، يه سريالباز بايد بتونه از هر دوتاش لذت ببره، كلا سبك روايت و ژانر و اهداف سريال متفاوته و هركدوم تو يه خصوصياتي منحصر به فردن،
    شخصا هيچوقت دوست ندارم اين دو سريال باهم مقايسه كنم و از هردو به اندازه كافي لذت بردم،
    منم از این مقایسه زیاد خوشم نمیاد مخصوصا که موضوعات هم تا حدودی متفاوته . به نظر من بیشتر موفقیت برکینگ بد به خاطر پایان و فصل آخر فوق العادش بود .

به شخصه من لذتی که از تک تک قسمت های دکستر بردم از فصل های اولیه برکینگ بد نبردم همچنین من پایان دکستر رو خیلی خیلی دوست دارم ، یکی از بهترین پایان هاست برای من .

12. 5 کاربرِ زیر از HamooN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

بالاخره هر سريالي تو آغاز يا طوفاني شروع ميكنه ، يا خيلي آروم...
    هيچكدوم از اين ٢مورد شرط كافي رو ايجاد نميكنه بگيم مثلا : اولي تا آخر همينطور ميشه و دومي نه كسل كننده!!
    دكستر انصافا ، تو زمان ساختش يه انقلابي رو تو شخصيت پردازي ايجاد كرد ، قاتل سريالي كه واقعا يه هيولاي به تمام معنا بود در داخل اما يه برادر خوب تو خانواده و يه متخصص حرفه اي تو كارش بود در ظاهر... واقعا كار ساده اي نيست كسي بخواد همچين شخصيتي رو تو قالب يه كاراكتر سريالي در بياره و تا آخر ادامش بده

اما Breaking Bad تو فصل ١ آنچنان مانوري رو والتر وايت نداد ، يه معلم ساده كه سرطان داره و در عين بي پولي كلي بدهي داره!! از آخراي فصل ١ وختي والتر وايت رفت تو قالب هيزنبرگ و كلا ظاهرش رو عوض كرد ، تازه استارت همه چيز خورده شد

در قياس ٢سريال اينم در نظر بگيريد ، در عين حال در طول ساخت سريال مايكل سي هال ، سرطان هم داشت وقتي تو ٢٠١٠ ميخواست جايزه ي گلدن گلاب رو بگيره... اما اين موضوع ذره اي نه تو شخصيت و بازيش تاثير گذاشت كه بطبع رو سريال هم تاثير بزاره نه رو زندگي شخصيش حتي!!!
    از اين بعد دكستر يه برگه برنده ي اساسي داشت به اسم مايكل سي هال

تنها موردي كه تو دكستر بنظر من خيلي تاثير سو داشت پايان بشدت دراماتيك و هنديش بود!!! همين واقعا تو ذوق زننده بود
    در صورتي كه پايان breaking Bad شاهكار بود ، شاهكار

و هميشه اين پايان هر چيزي كه بعدها خاطره ساز ميشه واسه همه

14. 2 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Lost in Silence
    سپاس
    658

نقل قول نوشته اصلی توسط Léon نمایش پست ها
    پايان بشدت دراماتيك و هنديش بود!!!
    هندی ؟ جدی ؟

یه پایان جایگزین که به نظرت خوب بود اینطوری میشد پیشنهاد میدی ؟

16. 4 کاربرِ زیر از HamooN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 9,269 بار در 890 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط HamooN نمایش پست ها
    هندی ؟ جدی ؟

یه پایان جایگزین که به نظرت خوب بود اینطوری میشد پیشنهاد میدی ؟
    بعد از تمامي اون اتفاقات كه ، دكستر خواهرش رو غرق كرد و پسرش رو همراه هانا فرستاد كه برن پاريس
    اكر خود دكستر ميمرد ، بنظرم يه پايان دراماتيك تاثير گذار مي داشتيم ، تا اينكه توي اون طوفان و گردباداي خفن دكستر به طرز معجزه آسائي زنده بمونه و بخواد بصوزت بي نام يه زندگي مخفي جديد رو شروع كنه ، من به اين ميگم پايان هندي!!!

18. 3 کاربرِ زیر از Léon بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hamoon نمایش پست ها
    منم از این مقایسه زیاد خوشم نمیاد مخصوصا که موضوعات هم تا حدودی متفاوته . به نظر من بیشتر موفقیت برکینگ بد به خاطر پایان و فصل آخر فوق العادش بود .

به شخصه من لذتی که از تک تک قسمت های دکستر بردم از فصل های اولیه برکینگ بد نبردم همچنین من پایان دکستر رو خیلی خیلی دوست دارم ، یکی از بهترین پایان هاست برای من .
    من با همه فصول bb زندگی کردم
    از همون ثانیه اول که شلوار به هوا بود...
    درست مثل شما که با پایان دکستر حال کردید(چون یه سری فن هاش دوست نداشتن ، و از این طرف هم یه طری از فن ها فصول 4 5 bb رو خیلی بالتر میدونن نسبت به بقیه فصول)
    فک کنم مساوی شدیم ! D :
    Trump2016

20. 4 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین