برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت از سریال چه امتیازی می‌دهید؟

رأی دهندگان
46. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

1 2.17%
  • 2

0 0%
  • 3

1 2.17%
  • 4

1 2.17%
  • 5

0 0%
  • 6

3 6.52%
  • 7

5 10.87%
  • 8

17 36.96%
  • 9

7 15.22%
  • 10

11 23.91%
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 25
    سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

Sons of Anarchy | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود اول

Season 7, Episode 01 | Black Widower

خلاصه داستان اين قسمت : جکس طی اتفاقاتی اتهامات از روش برداشته می‌شه، وندی نقشه‌هایی در سر داره که بتونه به هابیل نزدیک بشه، جما مثه همیشه نقش یه مادر مهربون رو برای جکس ایفا می‌کنه اما فقط خدا می‌دونه که جما...

.Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,588 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sons of Anarchy | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود اول

ولی نسخه اصلیش نمیشه

3. 9 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هر وقت چیزیو از دست بدی بعدش قدرش
    سپاس
    12,055
    از این کاربر 1,158 بار در 133 پست سپاس گزاری شده

واقعا که من نمیدونم چی بگم،جکس وحشتناک شده....احتمالا کلاب رو سر به نیست کنه
    در کل برای شروع فصل بد نبود 8

5. 11 کاربرِ زیر از ahmady45 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو به قیمت ورای دو جهانی
    سپاس
    2,500
    از این کاربر 1,789 بار در 160 پست سپاس گزاری شده

من که متوجه نشدم پترسون چطور به همین راحتی بی خیال جکس شد اونم وقتی میخواست به هرقیمتی همه چی رو بندازه گردن اون!یعنی جدا هیچ مدرکی علیهش نداشت؟!!
    خوبی این فصل اینه که دیگه ریخت تارا رو نمی بینیم ،6 فصل رو اعصاب من بود..همچین بی گناهم نبود.اگه جکس خودشو فدا نمیکرد این زن کلابو لو داده بود.عین خیالشم نبود که جکس بخاطر این داره میره زندان!!
    جما از نظر من اونقدرام منفور نیست کم کمک نکرده به کلاب و خونوادش.. هرچند جا زدن اون چینی بیچاره جای قاتل تارا دیگه نامردی بود..
    جوس هم که فک کنم آخرش می کشنش معلوم نیست میخواد با انسر چیکار کنه..
    امیدوارم رابطه وندی و جکس بهتر بشه به نفع بچه هاشونم هست.
    چقد خشن شده جکس همینجوری ماشه رو میکشه آدم میکشه شکنجه هم که میکنه بعد میگه من مثل کلی نیستم!!!آره دیگه داره از اونم بدتر میشه!
    به این قسمت امتیاز 8 میدم.به این سریال کمتر از 8 نمیتونم بدم.

7. 11 کاربرِ زیر از Bis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,851
    از این کاربر 751 بار در 77 پست سپاس گزاری شده

به عنوان شروع فصل آخر انتظار اپیزود قویتری داشتم!
    با دیدن این اپیزود همه اون پوسترها و پروموها که تصویر جکس رو نیمه انسان-نیمه میهم نشون میدا معنا گرفت و امیدوارم تا آخر فصل این رویه عوض بشه این همه خشونت اونم از طرف جکس؟!!! تحملش برای یک فصل احتمالا بیش از 13 قسمتی سخت خواهد بود! امیدوارم زودتر برگردیم به دورانی که اعضای کلاب فقط محض شوخی و کمک به اهالی شهر یکی رو گوشمالی مختصر میدادند (مثل اون داستان سرقت موتورسیکلت ها توسط پلیس) البته با توجه به نقشی که برای کلانتر جدید تعریف شده فکر کنم این اتفاق بیفته!
    این جوس بنده خدا کل این سریال تحت فشار عصبی بود اونم به خاطر کارهای که خودش مقصر نبوده و فقط توی موقعیتش قرار گرفته! خدا آخر و عاقبتش رو به خیر کنه ! همونطور که خودش به چیبز گفت هویتش با عضویت کلاب تعریف میشه و برای حفظ این عضویت کلاب خیلی بدبختی کشیده و تاحالا کاری به قصد ضربه زدن به کلاب نکرده ولی زیاد مورد سوء استفاده قرار گرفته به نظرم توی این فصل داستان فرعی جوس و کلاب یکی از جذابترین بخشها برای من باشه (اگر کرت ساتر اول قسمت بعد جوس و نفرسته بره حاجی حاجی مکه و تا آخر سریال ازش خبری نشه !!!! از این ساتر هرچی بگی بر میاد)
    تو فصل قبل توی اوج کشت و کشتارها «رت» را برای نفر بعدی که کشته میشه نامزد کردم! چون از فصل یک تا به حال هیچ پراسپکتی عاقبت به خیر نشده! این قسمت هم دو تا صحنه که توش از رابطه احساسی بین رت و اون دختره که شیشه ها را آورد پایین خبر میداد را نشون دادند همین باعث شد که بیشتر به مرگ زودرس رت اعتقاد پیدا کنم چون تا حالا هر بار یکی از اعضای کلاب از رابطه های سرسری وارد رابطه جدی شده یکی از طرفین کله پا شده!

در اخر اگر کسی دسترسی به «مرلین منسون» داره از طرف من بهش بگه همین الان میکروفون رو ببوسه بذاره کنار و اون آرایش صورتش را هم پاک کنه و بچسبه به بازیگری! الحق که توی حضور کوتاهش خیلی فرانر از انتظار من ظاهر شد.

---
    بعد از آخر
    توی گفتگوهای جکس و این جناب تولی (منسون) به زوبل اشاره شد! یعنی ممکنه توی این فصل جکس بتونه خرده حساب قدیمیش با زوبل را صاف کنه؟!! من که این موضوع قصر در رفتن زوبل خیلی آزارم داده امیداورم این اتفاق بیفته

9. 13 کاربرِ زیر از gafaneh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Bis نمایش پست ها
    من که متوجه نشدم پترسون چطور به همین راحتی بی خیال جکس شد اونم وقتی میخواست به هرقیمتی همه چی رو بندازه گردن اون!یعنی جدا هیچ مدرکی علیهش نداشت؟!!
    برای کلاب که دستگیر نشده بود، برای قتل تارا و ایلای دستگیر شد که چون مدرکی برعلیه اش وجود نداشت بعد از 10 روز آزاد شد.
    جکس وقتی میخواست اعتراف کنه که تارا قرار بود همه چیز رو خراب کنه، حالا که تارا مرده دیگه این کارو نمیکنه و پترسون هم مدرکی بر علیه اش نداره.

خوبی این فصل اینه که دیگه ریخت تارا رو نمی بینیم
    دنبال بهونه بودم این عکس رو بذارم

11. 18 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    760
    از این کاربر 2,828 بار در 396 پست سپاس گزاری شده

با اینکه جما فصل قبل یه حرکت بزرگ انجام داد و تارا کشت سر بی اطلاعی
    ولی هرکی جای جما بود همین کار میکرد توی همه مسائل هر کار درست و اشتباهی که کرده بنظرم هرکی بود همین کارو میکرد
    دقیقا قیافه کیتی سگال و شخصیت پردازی که داره تو سریال هم همین رو میطلبه حالا اگه "آنا هاتوی" بجای سیگال اونوقت یکم عجیب میشد
    وین هم همینطور
    وین یه پلیس بود اومد تو خونه با اینکه دیگه پلیس نیست ولی چجوری خونه بازرسی میکرد نگا همچی میکرد
    تا جوس پیداش شد
    ولی چیزی که خیلی عوض شده جکس هست بازم حق داشت الگویی که داشت پدرش بود و وقتی فهمید چجوری مرده دیگه خیلی عاشق پدرش شد
    خیلی بالا پایین داشت حالا هم میگه اشتباه کرده
    این خشونتی که هست خوبه این خشونت از فصل اول سریال بود و یکی از عناصر اصلی سریال همینه
    سریال عاشقانه که نیست من عاشق خشونت سریالم - این شکنجه ها و اون تیکه تیکه کردنهای فصل قبل که یه تصویر بسته ازش نشون میداد
    یا پاک کردن خالکوبی با اتیش اصلا خوراک همین سریاله این شکجه هم در مقابل کارهایی که "اتو " فصل های قبل سر خودش اورد هیچه - زبونشو کند
    میشه "هنیبال" دید و از قتلهاش لذت نبرد؟

ولی اینکه جکس گول بخوره و یکی دیگه رو قالب کنن بهش بجای قاتل یکم به جذبه و مقامش نمیخورد من از این خوشم نیومد
    در مورد تارا
    تارا باید کشته میشد چون داشت کار بدی میکرد کار خیلی بدی !
    ولی خب تارا هم عشق زمان بچگی و فصل های ابتدایی با موهای بلندش و بعد کوتا کردن موهاش و اخلاق خاص خانم دکتر خلاف کار اینم یکی از تیکه های پازل سریال بود
    الانم که نیست جاش خالیه من همش منتظرم یه دختر بیاد بره با جکس ولی هیچکی تارا نمیشه
    تارا هر کار بدی که میکرد جکس میخواستش
    و خدایی انتخاب بازیگرا عالیه + مرلین منسون ! حال کردم با همون دقایق کم ...
    زیاد نوشتم - شرمنده

13. 14 کاربرِ زیر از osture بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,412 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

چقد انتظار کشیدیم تا برسیم به این تیکه " این سریال حاوی محتوای تند و بی پروا می باشد +18 " ( واسه بحث اپیزودیک فصل قبل هم همین حرف رو زدما )
    مثل اینکه غالبا مثل خودم از این قسمت لذت نبردن
    بیشتر شبیه "آنچه گذشت" فصل قبل بود این اپیزود
    یه چیزاییش هم رو مخ بود بدجور، این قضیه ی چینیه و قصه ای که جما سر هم کرد و مخفی شدن جوس تو چارمینگ که نتونستن پیداش کنن اونجا
    فصل قبل هم چندان خوب شروع نشد، و چن قسمت آخر ترکوند
    امیدوارم این فصل یه مقدار فرق کنه، یعنی کل لذت سریال مثلا رو حذف شخصیت نچرخه ( نه اینکه حذف نشه شخصیت )، فصل قبل چیزی که ما رو تکون داد، مرگ کلی و تارا بود، فصول قبل اوپی و فصل اول همسر اوپی و ...
    تنها نکته ی مثبتش اون چن دقیقه / ثانیه ای بود که منسون نقش آریایی ها رو بازی میکرد، بقیش نچسب بود
    مانی و اشکان خسته نباشید بابت زیرنویس

15. 11 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,851
    از این کاربر 751 بار در 77 پست سپاس گزاری شده

خوبی این فصل اینه که دیگه ریخت تارا رو نمی بینیم ،6 فصل رو اعصاب من بود..همچین بی گناهم نبود.اگه جکس خودشو فدا نمیکرد این زن کلابو لو داده بود.عین خیالشم نبود که جکس بخاطر این داره میره زندان!!
    جما از نظر من اونقدرام منفور نیست کم کمک نکرده به کلاب و خونوادش.. هرچند جا زدن اون چینی بیچاره جای قاتل تارا دیگه نامردی بود..
    جوس هم که فک کنم آخرش می کشنش معلوم نیست میخواد با انسر چیکار کنه..
    امیدوارم رابطه وندی و جکس بهتر بشه به نفع بچه هاشونم هست.
    چقد خشن شده جکس همینجوری ماشه رو میکشه آدم میکشه شکنجه هم که میکنه بعد میگه من مثل کلی نیستم!!!آره دیگه داره از اونم بدتر میشه!
    به این قسمت امتیاز 8 میدم.به این سریال کمتر از 8 نمیتونم بدم.
    در مورد پترسون تنها چیزی که علیه کلاب و خود جکس داشت گلوله ای بود که تارا از تن بابی درآورده بود که در مورد اونم خود پترسون گفته بود بدون شهادت تارا ارزشی نداره و تا جایی که دیدیم تارا نه گلوله را به پترسون داد و نه از شهادت خبری بود. بعد هم که جکس خودش را به ازای رفع اتهام قتل از تارا خودش را تحویل داد که قطعا بعد از کشته شدن تارا جکس اعترافات خودش را پس گرفته
    دلیل زندانی شدن جکس اتهام قتل تارا و کلانتر بود که بعد از رفع اتهامات ازاد شد. البته برای من این سوال پیش اومده بود که چرا طی تحقیق در مورد قتل جکس به زندان منتقل شده و چرا بازداشت نیست یا با وثیقه ازاد نیست که فکر می کردم به خاطر قواننی قضایی آمریکاست و یا به خاطر اینکه میانه بین جکس و وکیل کلاب بعد از قضیه تارا شکرآَب شده بود و کلاب هم پولی نداشت که وثیقه بگذاره ولی وقتی خوب به حرفهای پترسون با جکس فکر کردم یادم اومد که جکس با عفو مشروط بیرون از زندان بود و اتهام به قتلش باعث شد که عفو مشروط لغو بشه و برگرده زندان که با رفع اتهام قتل و اینکه پترسون گفت جکس هیچکدوم از شرایط عفو مشروط را زیر پا نگذاشته آزاد شد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط osture نمایش پست ها
    با اینکه جما فصل قبل یه حرکت بزرگ انجام داد و تارا کشت سر بی اطلاعی
    ولی هرکی جای جما بود همین کار میکرد توی همه مسائل هر کار درست و اشتباهی که کرده بنظرم هرکی بود همین کارو میکرد
    دقیقا قیافه کیتی سگال و شخصیت پردازی که داره تو سریال هم همین رو میطلبه حالا اگه "آنا هاتوی" بجای سیگال اونوقت یکم عجیب میشد
    وین هم همینطور
    وین یه پلیس بود اومد تو خونه با اینکه دیگه پلیس نیست ولی چجوری خونه بازرسی میکرد نگا همچی میکرد
    تا جوس پیداش شد
    ولی چیزی که خیلی عوض شده جکس هست بازم حق داشت الگویی که داشت پدرش بود و وقتی فهمید چجوری مرده دیگه خیلی عاشق پدرش شد
    خیلی بالا پایین داشت حالا هم میگه اشتباه کرده
    این خشونتی که هست خوبه این خشونت از فصل اول سریال بود و یکی از عناصر اصلی سریال همینه
    سریال عاشقانه که نیست من عاشق خشونت سریالم - این شکنجه ها و اون تیکه تیکه کردنهای فصل قبل که یه تصویر بسته ازش نشون میداد
    یا پاک کردن خالکوبی با اتیش اصلا خوراک همین سریاله این شکجه هم در مقابل کارهایی که "اتو " فصل های قبل سر خودش اورد هیچه - زبونشو کند
    میشه "هنیبال" دید و از قتلهاش لذت نبرد؟

ولی اینکه جکس گول بخوره و یکی دیگه رو قالب کنن بهش بجای قاتل یکم به جذبه و مقامش نمیخورد من از این خوشم نیومد
    در مورد تارا
    تارا باید کشته میشد چون داشت کار بدی میکرد کار خیلی بدی !
    ولی خب تارا هم عشق زمان بچگی و فصل های ابتدایی با موهای بلندش و بعد کوتا کردن موهاش و اخلاق خاص خانم دکتر خلاف کار اینم یکی از تیکه های پازل سریال بود
    الانم که نیست جاش خالیه من همش منتظرم یه دختر بیاد بره با جکس ولی هیچکی تارا نمیشه
    تارا هر کار بدی که میکرد جکس میخواستش
    و خدایی انتخاب بازیگرا عالیه + مرلین منسون ! حال کردم با همون دقایق کم ...
    زیاد نوشتم - شرمنده
    نمیدونم چرا ولی سر این صحنه یکجورایی فکر می کردم جکس میدونه این قاتل نیست و حتی اعضای کلاب هم خبر دارند و تمام این خشونت به خاطر تخلیه روانی جکس هست! حتی وقتی جما داشت قضیه اون شب را تعریف می کرد به نظرم داشت حرفهایی که توسط جکس بهش دیکته شده بود تا به طرف بگه را تکرار می کرد .
    البته اگر گیر انداختن اون پسر چینیه نقشه خود جما باشه از اینکه جما قبلش چک کرد ببینه طرف زن و بچه داره یا نه خیلی جالب بود بکجورایی برای جما یکقدم به جلو هست! قبلا ملاحظه این چیزها را نمی کرد و برای بازکردن راه خودش از هیچ چیز و هیچکس نمی گذشت!

17. 9 کاربرِ زیر از gafaneh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

این نیز بگذرد
    سپاس
    19
    از این کاربر 54 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

نبود ایرلندیهای خفن بدجور احساس میشد. سیاها و چینی ها و مکزیکیها ابهت ایرلندیها رو ندارن.(نظر شخصی)
    خوشم میاد بساط حال و حولشون تو بدترین شرایطم همیشه براهه(استودیو پورن). از این جما باس ترسید، فک کنم جکی بوی رو هم بفرسته پیش شوهرای مرحومش و اون تارای همیشه غمگین.
    جکی دیگه خصوصیات خوب انسانیشو از دست داده. فک کنم کلاب این فصل به فنا بره!؟
    بازی ِعشق پر از شکست است ولی بازنده ندارد....

19. 10 کاربرِ زیر از penelo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

دهن این جما سرویس چقدر داره میره رو مخم
    این قسمت لیاقت 8 رو داره ولی چون فصل اخره دلم نمیاد کمتر از 10 بدم

21. 9 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین