برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 از مجموع 25
    سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,950 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

ارائه 262 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس دو استندآپ از رابین ویلیامز | اضافه شد

درباره‌ رابین ویلیامز
    رابین ویلیامز بخصوص بعد از خودکشی غیرمنتظره‌اش نیاز به معرفی ندارد. بازیگر، کمدین، صداپیشه سرشناس که همه حضورهای بیاد ماندنی‌اش را در کارهایی مانند Dead Poets Society، Mrs.Doubtfire ،Patch Adams بیاد دارند. با این وجود ویلیامز در ایران وجه کمتر شناخته‌شده‌ای هم دارد.
    رابین ویلیامز کار هنری خود را در واقع با استندآپ کمدی شروع کرد و از استندآپ به تلویزیون و سینما کشیده شد. او یکی از تاثیرگذارترین استندآپ کمدین‌های دهه‌های اخیر است. و شوخی و صحبت درباره‌ی زندگی شخصی خود کمدین ( بخصوص صحبت درباره‌ی مصرف مواد، الکل ونیز افسردگی خود کمدین) از ویژگی‌های سبک کمدی ویلیامز است که الهام‌بخش کمدین‌های زیادی شد. اجراهای پرانرژی و شوخی‌هی بداهه از دیگر ویژگی‌های کمدی ویلیامز است.
    ویلیامز یکی از پرطرفدارترین کمدین‌های آمریکایی محسوب می‌شد. بلیط‌های تور Robin Williams Live on Broadway به‌طور میانگین در کمتر از سی دقیقه به فروش می‌رفت و از این جهت در این صنعت رکورددار است.

سخن مترجمان

امروز سروقت دو از کارهای رابین ویلیامز رفتیم. یکی یه کار 10دقیقه به نام We Are Most Amused که زحمت‌ـش رو صادق کشیده و شنیداری ترجمه‌اش کرده. من که نسخه‌ی نهایی‌ـش رو دیدم به‌نظرم خیلی خوب از آب دراومده، فکر می‌کنم شما هم خوشتون میاد.
    اگر اهل استندآپ نیستید یا اینترنت‌ـتون کشش دانلود اجراهای بلند رو نمی‌ده این کار کوتاه رو از دست ندیدن. آستندآپ‌هایی ویلیامز جایی که اون نقش بازی نمی‌کنه و از روی فیلم‌نامه چیزی رو نمی‌خونه بلکه جایی که خود واقعی ویلیامز رو می‌بینین و با دیدگاه‌هاش آشنا می‌شین. این استندآپ‌ها وجه دیگه‌ای از شخصیت ویلیامز که احتمالا تا به حال ندیدین.

کار دومی که از ویلیامز انتخاب کردیم Weapons of Self-Destruction که سال 2009 از HBO پخش شد و آخرین تور کمدی رابین محسوب می‌شه. یه کار یک ساعت و نیم‌ـست که توی 26 شهر مختلف اجرا شده. ویلیامز با این اجرا بعد از 6 سال به صحنه استندآپ برگشت. درضمن ترجمه‌ی این اجرا کار من و علیرضا (Alireza0723) و اشکان (Chandler Bing)ـه.

فکر می‌کنم از قول چهارتامون صحبت می‌کنم وقتی که می‌گم این ترجمه یکی از مشکل‌ترین کارهایی بود که تا حالا ترجمه کرده بودیم. ویلیماز معروف‌ـه به شوخی‌های سطح بالا که مخاطب‌ـش اقشار فرهیخته و تحصیل‌کرده آمریکا هستند و همین مسئله ترجمه‌ی شوخی‌هاش رو به‌شدت مشکل کرده.
    خیلی مواقع ما خودمون هم تو درک شوخی‌هاش مشکل داشتیم چه برسه به انتقال‌ـش. به‌خاطر همین توی زیرنویس تعداد زیادی توضیح و پانویس می‌بینین که برای ترجمه ضروری بود.
    ولی ما خودمون تا حدود زیادی از نتیجه‌ی کار راضی بودیم، امیدواریم که تونسته باشیم ادای دینی کرده باشیم به رابین دوست‌داشتنی.

در ضمن امین (lastshepherd) زحمت پوستر‌ و اسلایدر رو کشید.

استندآپ‌های دیگه‌ای که توسط انجمن ترجمه شده: Oh my God ،Hilarious ،Let it go ، axis of evil و Out Of England 2

سپاس
    1
    از این کاربر 329 بار در 43 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه 262 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس دو استندآپ از رابین ویلیامز | اضافه شد

فوق العاده بود تشکر فراوان از دست اندر کاران بهترین استند آپ کمدی بود که بین اینایی که اینجا گذاشتین دیدم

3. 8 کاربرِ زیر از stc37 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,925
    از این کاربر 1,077 بار در 131 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [اختصاصی] دانلود استند آپ های رابین ویلیامز

امروز که داشتم رابین ویلیامز نگاه میکردم و میخندیدم بین خندهام تو این فکر رفتم چطوری ادمی با این روحیه خودکوشی میکنه ادم نمیدونه واقعا چه تو دل ادما میگذره به همه دوستان توصیه میکنم این دو استند اپ نگاه کنید واقعا به معنای کلمه بی مانند بود خدا رحمتش کنه

5. 5 کاربرِ زیر از afshin vatan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 4 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : [اختصاصی] دانلود استند آپ های رابین ویلیامز

خیلی ممنون از ترجمتون
    اگه میشه robin williams live on broadway رو هم ترجمه کنین

7. 4 کاربرِ زیر از ramos1404 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 پست سپاس گزاری شده

We are mosd amused زیر نویس نداره چرا؟!؟

سپاس
    17
    از این کاربر 200 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Behdad1378 نمایش پست ها
    We are mosd amused زیر نویس نداره چرا؟!؟
    تو پست دوم همین تاپیک، زیرنویس اتچ شده.

10. 5 کاربرِ زیر از saeedy74 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123