برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 از مجموع 17
    ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

بازنمود اخلاقی اعمال تشکر کننده و تشکر شونده !

سپاسگزاری یک معادلِ دیگرش "شکر" است. شکر را اگر با کسره بخوانید، می‌شود چیزی که فنجان چایتان را شیرین می‌کند! نه فقط چای، که قهوه‌ی تلختان را هم شیرین خواهد کرد و خدا را چه دیدید، شاید همان قهوه، خاطره‌انگیزترین قهوه‌ای شد که می‌نوشید! اما این شکر ،معادلِ اسمی پرونده‌ی این تاپیک نیست! ، بلکه باید آن را با ضمه بخوانید، تا معادلِ اسمی این پرونده شود. با همه‌ این حرفها، چه این شکر و چه آن شکر، هر دو در یک چیز مشترکند : شیرینی! واقعیت این است که شکر با ضمه هم، خیلی چیزها را شیرین می‌کند. چیزهایی بسیار بزرگ‌تر و دلچسب‌تر از فنجانی چای یا قهوه. در نوشیدن فنجانی قهوه، شما نوعی آسودگی و آرامش را تجربه می‌کنید؛ در عادت به شاکر بودن هم، زندگی آرام و انسانی‌ای را خواهید چشید که کم شیرین نیست و لذت بخش هست!
    چرا تشکر می‌کنم؟ چرا تشکر می‌کنی؟ چرا تشکر می‌کند؟

میخواهیم در این تاپیک پرونده ای رو باز کنیم که شاید در هیچ انجمنی ندیده باشید ! اینجا جایست که میتوانید به سوالت زیر پاسخ گو باشید و بازنمود اخلاقی اعمال خود و دیگران رو بعد و قبل از تشکر کردن از پست های همدیگر بدانید! خیر ، اشتباه فکر میکنید اینجا یک دادگاه نیست بلکه مکانیست تا جنبه های مختلف اخلاقی خود و دیگران رو بسنجید ، پس با پاسخ دادن به این سوالات می توانید فرهنگ تشکر کردن و تشکر شدن رو در همین تاپیک با پست های خود به دیگران بیاموزید و همچنین آموزش ببینید! کاری که هر روزه خیلی از ما ها انجام میدهیم و خیلی ها انجام نمی دهیم ! میخواهیم دلیل این کاره خودمون و دیگران رو بدانیم . پس این شما و این سوالات دادگاه عدالات :

1- از نظر شما هدف از تشکر کردن از دیگران چیست ؟
    2- آیا دوست دارید تشکر کنید و تشکر شوید ؟
    3- چرا باید از پست ها و نوشته های همدیگر تشکر کرد ؟
    4- چه مواقعی زیر پست ها و نوشته های اعضای مختلف انجمن تشکر نمی کنید ؟
    5- چه نوع پست هایی رو تشکر میکنید و چه نوع پست هایی رو تشکر نمی کنید ؟
    6- آیا فرد و شخصیت و رفتار و پیشینه ی فرد پست دهنده میتواند در استفاده شما از دکمه تشکر تاثیر بگذارد ؟
    7- چرا بعضی از افراد با اینکه می دانند فرد پست دهنده برای پستش زحمت کشیده باز هم تشکر نمی کنند ؟
    8- آیا به این اعتقاد دارید که وقتی از کسی تشکر نمی کنید بعد یک از مدت اون هم از شما تشکر نمیکند ؟
    9- آیا تشکر کردن باعث رفاقت بیشتر و تشکر نکردن باعث دوری از یکدیگر می شود ؟
    10- آیا بحث تشکر کردن و لایک شدن ، یک جور اعتیاد محسوب نمیشه ؟
    11- تشکر های فرا جناحی چیست ؟ چرا کسانی که اخلاق و رفتارشان به یکدیگر نزدیک تر هست فقط از همدیگر تشکر میکنند و بقیه افراد رو در انجمن ها حساب نمی کنند ؟
    12- تشکر رفاقتی چیست ؟
    13- چرا بعضی از افرد به جای تشکر سازنده از "تشکر سمی" استفاده میکنند ؟
    تعریف : تشکر سمی تشکری هست که از فرد تاپیک زننده یا از کسی که پست سازنده و مفید داده است تشکر نکنی و بجاش از پست نفر بعدی که پست سازنده ای نیست و یا پست تخریبی هست تشکر کنی و به فرد اصلی دهن کجی بکنی. نیت این افراد چیست ؟ آیا شما چنین اخلاقی دارید ؟

14- اگر به این اعتقاد داشته باشیم که هدف فرم ها ایجاد رفاقت بین افراد و بالابردن سطح دانش است پس چرا نباید از زحمات دیگران تشکر کرد ؟از حدود 500 نفری که در همین انجمن خودمون در روز آنلاین می شوند شاید فقط کمتر از 50 نفر باشند که بعد از استفاده از زحمات و پست های مفید و اخلاقی دیگران تشکر میکنند ؟ شما دلیل بی اعتنایی بقیه افراد رو چه میدانید ؟
    و ...

قانون اصلی تاپیک : به نظرات همدیگر احترام بگذارید و سعی کنید به هر تعداد از سوالات بالا که می توانید و یا دوست دارید جواب بدهید و یا خودتان سوال طرح کنید و از دیگران بخواهید جواب سوال شما رو بدهند ! اینجا مکانیست که باید اخلاق و فرهنگ درست و یا اشتباهِ این اعمال رو به چالش کشید! نه شخص و نه شخصیت افراد!

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بازنمود اخلاقی اعمال تشکر کننده و تشکر شونده !

>> تشکر دیجیتالی رو از محمد والتر به عمل آوردیم..جاداره بخاطر این تلنگر فرهنگی ازش تشکر کتبی هم به عمل بیارم.

>> ایرانی جماعت ملت کلیک زنیه..!!هر جاوارد میشیم هرکلیپ و لینک و صفحه ای رو دوس داریم تجربه کنیم..تجربه ی 7ساله ی من تواینترنت اینو ثابت کرده... حضور درفضای مجازی یک فرهنگی رو میطلبه که خداروشکر توایران همین روهم نداریم.. تشکر کردن در روند فعالیت یک انجمن،یک فرد و گروه و تیم خیلی تاثیر داره. عمده ترین مکانی که من توش تشکر کردن کاربرها رو به وضوح دیدم سایت "BaranMovie" بوده و بابت پست های مفید حداقل 500تا تشکر پای یه پست دیده میشه.

تشکر کردن یا نکردن برمیگرده به شخصیت خوده آدم.. یه نفر مثل مترجم میاد بدون هیچ چشم داشت،دست مزد،منت و غیره 700 خط زیرنویس انگلیسی رو اول ترجمه میکنه، بعد مطمئن میشه درست ترجمه کرده بعد نگاه میکنه که آیا ثانیه هاش میزونه یا خیر؛ علاوه براین نشستن یک سره پشت مونیتور؛ طرز نشستن رو صندلی و غیره در آینده مشکلات کمر رو 100درصد بهمراه داره براش ....همه ی اینکارها و انرژی هارو بخاطر حداکثر 100کیلوبایت زیرنویس انجام میده..بعد یه سری از خدا بی خبر همینطور بدون فکر میان میگن "پس کو زیرنویسه سریال"!!
    به جای تشکر کردن طلب کار هم هستیم..دیگه اون سمت قضیه که مترجم هم مثل خودت که داری این کامنتو میدی آدمه و ربات نیست..!!
    بشخصه معتقدم اصلا نباید از مواردی که "Copy/Paste" میشن تشکر کرد.خودم هم مخالف اینکارم و خداروشکر نزدیکه3 ساله که 95درصد مطالبی که تو اینترنت قرار میدم رو خودم با دست خودم تایپ کردم..!!
    من خودم رو درنظر میگیرم..تا جایی که شده و تونستم ، دارم از شارژ اینترنت،وقت،پول،سلامتیه خودم میزنم و یک تاپیک خوب برای دوستان آماده میکنم..انتظار دارم به پاس این احترامی که به کاربرها میزارم احترام متقابل ببینم..خداروشکر با انجمن فرهیخته ای طرفیم..به ندرت همچین انجمن مودب و منظمی رو دیدم تو ایران...!! انجمن های به مراتب بزرگتر از اینجا بوده که میتونستم اونجا فعالیت کنم و شاید هزاران تشکر برای یک پست دریافت میکردم ولی یه وقتایی یه چیزایی مهم تر از بزرگ بودنه وسعت انجمنه..!! گرمی و صمیمیت اینجا به مراتب بزرگتر از متراژ انجمنهای بزرگه..!!

دیدید بعضیا موقع تشکر کردن منت هم میزارن؟؟؟

>> هردوتاش..!! پست مفید ببینم تشکر میکنم..پست مفید بزارم تشکر میخام..یه امر طبیعی دراینترنت..!! اگه یه پست مفید بزاری ببینی کسی تشکر نکرده به خودت شک میکنی..چرا تاالان تو این انجمن بودم..چقدر نمک نشناس زیاد شده..نامردا یه تشکر نکردن و غیره سوالاتیه که تا مغز استخونه کسی که داره زحمت میکشه و تشکر نمیشه ازش رو میخوره..!!

>> اول بخون ببین طرف چه پستی گذاشته ؛ مورد داشتیم طرف به رفیقش فحش خواهرمادرداده و اونم از سره رفاقت بدون اینکه بخونه چی نوشته لایک رو زده بعد ......!!

متاسفانه باید تو 90درصد مواقع تشکر رو بکنیم.. خودم 90درصد مواقع مطلب کپی پیست شده؛ چرت و پرت و امثالهم رو ببینم تشکر که نمیکنم هیچ، اون شخصیتی که از کاربر تو ذهن خودم داشتم رو ویرایش میکنم و قشنگ تر یا زشت تر جلوه میدمش برای خودم و یادم میمونه فلان کاربر کلن پست نزاره سنگین تره..

ولمون کن کلی توضیح دادم که...

6- آیا فرد و شخصیت و رفتار و پیشینه ی فرد پست دهنده میتواند در استفاده شما از دکمه تشکر تاثیر بگذارد ؟
    بعله...!! مثال میزنم..پست های آقا ایرج رو نخونده لایک میکنم.. طرز جمله بندی، تزئین پست و لحن و فرهنگ پست گذاشتن ایشون درکلاس جهانی به سر میبره..!!مثال زیاد هستا..خوده محمد والتر همین چندروز پیش یه زحمت برام کشید که هنوزم شرمنده ش شدم..!! نزدیکه 5گیگ برام لینک آپلود کرد فرستاد...!! به جاش مثلا یه نفر میاد پست میزاره درحده 1 خط و همون یه خطی که نوشته مشابه حرفهاییه که بچه ابتدائی ها سره کوچه بهم دیگه میزنن..
    این مدل افراد باعث ایجاد ذهنیت مثبت و منفی میشن تو فضای اینترنت..!!

7- چرا بعضی از افراد با اینکه می دانند فرد پست دهنده برای پستش زحمت کشیده باز هم تشکر نمی کنند ؟

>>ازشون میخوام 1 دقیقه خودشون رو جای کسی که زحمت میکشه بزارن بعدش پشت دستشون رو داغ میکنند به خاطر کم لطفی..

8- آیا به این اعتقاد دارید که وقتی از کسی تشکر نمی کنید بعد یک از مدت اون هم از شما تشکر نمیکند ؟

>> من بشخصه برام مهم نیست..!! سرم تو کاره خودمه..اون طرفه دوم عقده ای باشه تشکر نمیکنه دیگه..توسایتهای دیگه به طرف فحش دادم اونم بهم فحش داده و هردوتامون بن شدیم از سایت بعد از یک ماه ایشون یک پست مفید داد و منم ازش تشکر کردم؛ باوجود اینکه باهم حرف نمیزدیم و سایه هم دیگرو باتیر میزنیم اگر پست مفید ببینم ازش تشکر میکنم..اوشون برام مهم نیست..چیزی که نوشته و یه چیز به معلوماتم اضافه کرده مهمه واسم.

100درصد.. یه نفر عین خر زحمت بکشه ازش تشکر نکنن میزاره میره چهارتا فحش هم میده به کاربرا..برعکسشم داریم..

ایرانی جماعت= کلیک زن

11- تشکر های فرا جناحی چیست ؟ چرا کسانی که اخلاق و رفتارشان به یکدیگر نزدیک تر هست فقط از همدیگر تشکر میکنند و بقیه افراد رو در انجمن ها حساب نمی کنند ؟

"فرا جناحی"... این کلمه عالی بود..

این افراد باید بخاطر داشته باشن که بقیه ی افراد انجمن هم اونارو آدم حساب نمیکنند... قانون سوم نیوتن!!

12- تشکر رفاقتی چیست ؟
    ایرج- من / من-ایرج!!

>> مثلا میخان حرص طرف مقابل رو دربیارن..دیگه نمیدونن دنیا دوروزه و اینترنت به کسی وفا نکرده..این انسانیته که داره منقرض میشه..

14- اگر به این اعتقاد داشته باشیم که هدف فرم ها ایجاد رفاقت بین افراد و بالابردن سطح دانش است پس چرا نباید از زحمات دیگران تشکر کرد ؟از حدود 500 نفری که در همین انجمن خودمون در روز آنلاین می شوند شاید فقط کمتر از 50 نفر باشند که بعد از استفاده از زحمات و پست های مفید و اخلاقی دیگران تشکر میکنند ؟ شما دلیل بی اعتنایی بقیه افراد رو چه میدانید ؟

>> از جمله علامت سوالهای بی پاسخ ذهنم همین موضوعه..تو همه ی سایتها هم همین مورد مصداق داره..!!

و ...

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

بسم الله رحمن الرحیم.
    خسته نباشید به همگی. طی اقداماتی که... بیخیال این سوسول بازیارو

تشکر، همون طوری که ممکنه برای من بی معنی باشه، ممکنه برای یکی خیلی هم مهم باشه.
    دوستان از همینجا اعلام میکنم بنده به شخصه اکثرا نخونده تشکر میزنم و از حواشی که بوجود میاد خبری ندارم، مگر در مواقعی که ببینم پست پایینی خیلی بیشتر تشکر خورده، اونوقته که میام یه چک میکنم.
    راستی تشکر زدن به نظر من به این معنیه که داری از شخصی که زحمت کشیده یه پستی رو گذاشته تشکر میکنی، یا حتی اگر چه خوشت نیاد باز هم باید بزنی چرا که اگر حتی یه کلمه به اطلاعاتت اضافه کنه، برات زحمت کشیده.
    خلاصه حرف به انحراف کشیده نشه، اگر میبینین تشکر کسی برای شما آزار دهندس، لازم نیس اعلامش کنین هر کس یه نظری داره واسه خودش و باید محترم شمرده بشه.

سپاس
    134
    از این کاربر 666 بار در 65 پست سپاس گزاری شده
    [

به شخصه از تشکر (در اینترنت) برای 2 دلیل (اصلی) استفاده میکنم :
    1- مطلب جدید/جالب (در زمینه مورد علاقه ام) یاد بگیرم
    2- نظری که هم نظر من باشه و با نظر اون فرد موافق باشم (و لذت ببرم)(حمایت و تشکر)
    (جلوگیری از اسپم و تعارفها و شلوغی هم میتونم به موارد بالا اضافه کنم)

تشکر دیگران از من نشون دهنده این هست که ارسالم مورد توجه اونها بوده و خب مفید بودن برای دیگران به خودی خود لذت بخشه
    (تشکر کردن هم که دلیلش رو گفتم)

هیچ "باید"ی در کار نیست (برای من اگر دلایل بالا موجود باشه تشکر میکنم)

مواقعی که ارسال شامل عکس/خبر/مقاله/مطلبی باشه که قبلا مطالعه کردم/دیدم
    مواقعی که با نظر اون شخص موافق نباشم
    مواقعی که ارسال در زمینه های مورد علاقه من نباشه

(تکراری)

نه, توجه من سمت مطلب هست !

حتما دلایل شخصی دارند !

به ندرت چنین چیزی دیدم (اکثرا انجمنهای ورزشی/خبری بوده)

بعید میدونم ! (برای من که اینطور نیست, شخصیت طرف مقابل مهمتره)

هر جا و هر فردی نه ! اما وجود داره !

(جواب خاصی ندارم) اما همونطور که در سوال گفته شده دلیلش نزدیک بودن و اخلاق و رفتار به هم هست !

12- تشکر رفاقتی چیست ؟

(جواب خاصی ندارم!)

تعریف : تشکر سمی تشکری هست که از فرد تاپیک زننده یا از کسی که پست سازنده و مفید داده است تشکر نکنی و بجاش از پست نفر بعدی که پست سازنده ای نیست و یا پست تخریبی هست تشکر کنی و به فرد اصلی دهن کجی بکنی. نیت این افراد چیست ؟ آیا شما چنین اخلاقی دارید ؟

دلیل اون افراد رو نمیدونم !
    به شخصه از آغاز تاپیکهای جذاب/جدید/مورد علاقه ام تشکر میکنم !

و ...

باز هم میگم بایدی در کار نیست ! تشکر یک انتخاب و عمل شخصی هست, اونقدر نباید روی این موضوع حساس بود (بنظرم اصلا نباید حساس بود!) چون اکثر مواقع روی ارسالها و حضور افرادی که نسبت به تشکر خوردن ارسالهاشون حساس هستن تاثیر زیادی گذاشته و جنبه آموزشی و بالا بردن سطح دانش و اطلاع رسانی ارسالهاشون کم شده و عواقب نه چندان جالب آینده ای داشته !

5. 16 کاربرِ زیر از YY11 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6
    از این کاربر 105 بار در 12 پست سپاس گزاری شده

به نظر من هدف این نیست که تعداد تشکرات زیاد باشه
    تشکر یه جورایی باعث میشه زننده پست تشویق بشه و به کار بهتر و بیشتر انگیزه پیدا کنه

به عنوان مثال شما تعداد تشکر رو ببینید ....
    باز هم من پست حدیدی که میزنم و میبینم از اون تشکر شده انگیزه میگرم که کار مفیده و خواننده داره
    از یه طرف تشکر مقام های بالای سایت از کاربرای ساده میتونه خیلی به اونا انگیزه کار بده ( تجربه داشتم )

من همیشه سعی میکنم از پست هایی که خوشم اومده تشکر کنم و همینطور دوست دارم اگر کسی از پستی از من خوشش اومد تشکر کنه

همونطور که گفتم انگیزه

وقتی از اون پست خوشم نیاد

توی سوال 2 گفتم

نه من سعی میکنم به پست شخص تشکر بدم نه به خود شخص و کاملا مخالف بعضی از سایتام که مقام بالای سایت سلام میکنه و هزار تا تشکر میخوره اما کاربر ساده مطلب میسازه و بازدیدی نمیشه

شاید از اون پست خوششون نیومده چون هر کس سلیقه ای داره

خیر چون تا حالا همچین چیزی ندیدم

خیر

برای بعضی ها اره

قانون طبیعته دیگه

12- تشکر رفاقتی چیست ؟

نداشتم و ندیدم

ندیدم ولی ظاهرا طرف مشکل داره

و ...

من الان چهار ساله توی یه فروم دیگه فعالیت دارم و از کاربر ساده رو تجربه کردم تا الان که مدیر ه کل م
    رفاقت به نظر من تنها چیزی ه که باعث میشه کاربر تشویق بشه توی یه فروم بمونه و فعالیت کنه

تشکر بنظر من دلیلی برای موندن نمیشه

من هم الان یه سالی هست عضو این انجمن م ولی فعالیت جدی ای نداشتم ولی خوب تصمیم گرفتم شروع کنم و ببینم اینور به کجا میرسم

شما رو به خیر ما رو به سلامت

باند بازی هم حدی داشت که کلا ........

7. 17 کاربرِ زیر از AmiRDarknesS بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,565
    از این کاربر 1,727 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

از اونجایی که چن وقتیه از چت باکس بن شدم وقت آزادم زیاد شده که برم بین تاپیکای زیرخاکی بگردم

موضوع این تاپیک خیلی مرتبط بود با رفتاریه که تو انجمن میبینم و گفتم تاپیکو بیارم بالا :دی

موضوعی که خیلی تو دید میزد مساله ی تشکر نشدن بود نه تشکر شدن ! تشکر بخودی ه خود خیلی اهمیت نداره و مطمئنم خیلیا - نه همه - اصلا توجه نمیکنن کی تشکر کرده کی بوده کی نبوده و تشکر کردن هم سلیقه ایه دیگه ، هرچی رو دوس داشتی تشکر میکنی

چیزی که بنظرم خیلی نگران کننده س رفتار بعضی از دوستان ه ، بعضن پست ها و تاپیک هایی تو انجمن زده میشه که واقعا خوبن ! و حاصل زحمت چند ساعته ی یه کاربرـه ( صرف نظر از تگ دار و بی تگ بودنش ) ولی خب زیادی سلیقه ای برخورد میشه باهاش ، یعنی اینجا خود شخص تعیین کننده ی اینه که ازش تشکر بشه نه پست یا تاپیک فوق العاده ش و این خیلی بده ،از پستش دیدن میکنی ، لذت هم میبری از خوب بودن پستش و میبینی إ فلانیه که و یه تشکر خشک و خالی نمیکنید ازش و صفحه رو میبندید ؛
    دیده شده که پست های خیلی معمولی و از نظر مفید بودن شاید 10 از 100 رو کلی مورد تقدیر و تشکر قرار دادن ، نه که بگم این نوع تشکر بده ،منظور اینه که دوستان با خود تشکر مشکلی ندارن پست و مطلبش هم که عالیه ،فقط میمونه همون شخصی که پست داده

تشکر مساله ی خیلی مهمی نیست که اینطوری باهاش برخورد میکنید بابا از شخصیت طرف که تشکر نمیکنید از پست خوب و مفیدشه ، انقد سخت برخورد نکنید و خط کشی نکنید ادمای اطرافتونو

پ.ن : خب فک کنم 99% از نوشته م معلومه که مساله شخصی نیست،چون من پست فوق العاده ندارم بهش تاکید هم میکنم که اون 1% هم حل شه که این موضوع درباره ی من نیست و بی انصافی ایه که میبینم در حق بعضی کاربرا میشه، دوس ندارم مصداقی رو نام ببرم،یکم توجه کنید متوجه میشید خودتون

به کجاها برد این امید ما را...؟

کاش زندگی فست فوروارد داشت
    سپاس
    3,436
    از این کاربر 11,190 بار در 388 پست سپاس گزاری شده

عادت کنیم از هم حمایت و تشکر کنیم

-
    تو انجمن های مختلفی طی هفت سال گذشته فعالیت داشته ام
    به نظرم حمایت حداقل با ارسال دکمه تشکر باعث حس دل گرمی کاربرا به هم میشه
    ممکنه نظر بقیه با ما سر موضوع خاصی کاملا متفاوت باشه اما با تشکر و قدردانی از هر پست بچه ها باعث دلگرمی و اتحاد بینمون بیشتر میشه امیدوارم صرف نظر از همه تفاوت ها و اختلاف نظر ها بین نظرات کاربران دکمه تشکر را فراموش نکنیم و با هم متحد و یک صدا باشیم
    فدای همه

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,567
    از این کاربر 19,864 بار در 1,349 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    سپاسگزاری یک معادلِ دیگرش "شکر" است. شکر را اگر با کسره بخوانید، می‌شود چیزی که فنجان چایتان را شیرین می‌کند! نه فقط چای، که قهوه‌ی تلختان را هم شیرین خواهد کرد و خدا را چه دیدید، شاید همان قهوه، خاطره‌انگیزترین قهوه‌ای شد که می‌نوشید! اما این شکر ،معادلِ اسمی پرونده‌ی این تاپیک نیست! ، بلکه باید آن را با ضمه بخوانید، تا معادلِ اسمی این پرونده شود. با همه‌ این حرفها، چه این شکر و چه آن شکر، هر دو در یک چیز مشترکند : شیرینی! واقعیت این است که شکر با ضمه هم، خیلی چیزها را شیرین می‌کند. چیزهایی بسیار بزرگ‌تر و دلچسب‌تر از فنجانی چای یا قهوه. در نوشیدن فنجانی قهوه، شما نوعی آسودگی و آرامش را تجربه می‌کنید؛ در عادت به شاکر بودن هم، زندگی آرام و انسانی‌ای را خواهید چشید که کم شیرین نیست و لذت بخش هست!
    چرا تشکر می‌کنم؟ چرا تشکر می‌کنی؟ چرا تشکر می‌کند؟

میخواهیم در این تاپیک پرونده ای رو باز کنیم که شاید در هیچ انجمنی ندیده باشید ! اینجا جایست که میتوانید به سوالت زیر پاسخ گو باشید و بازنمود اخلاقی اعمال خود و دیگران رو بعد و قبل از تشکر کردن از پست های همدیگر بدانید! خیر ، اشتباه فکر میکنید اینجا یک دادگاه نیست بلکه مکانیست تا جنبه های مختلف اخلاقی خود و دیگران رو بسنجید ، پس با پاسخ دادن به این سوالات می توانید فرهنگ تشکر کردن و تشکر شدن رو در همین تاپیک با پست های خود به دیگران بیاموزید و همچنین آموزش ببینید! کاری که هر روزه خیلی از ما ها انجام میدهیم و خیلی ها انجام نمی دهیم ! میخواهیم دلیل این کاره خودمون و دیگران رو بدانیم . پس این شما و این سوالات دادگاه عدالات :

خب با مقدمه بالا باید می گفتم دستخوش گفتن به کاربری چشم انتظار ولی حقیقتش اینه که تشکر بعضی موقع ها میتونه حالت سمی به خودش بگیره که توی هر دوره ای یه نفر تخصص خاصی توی این موضوع داشته فرزاد، محمد و ... اینا رو خوب یادمه
    خودمم کلا تشکرزنم خوبه
    علاقه ای به اینکه ازم تشکر کنن ندارم، قبلا داشتم مدرکشم دست دکتره، ولی از کاربرای جدید حتما تشکر میکنم قدیمیا هم جای خود دارند، یاسر هم واجب التشکره
    حقیقتش جواب همدلیه ولی اوایل کار یه انگیزه ای برای ادامه میده، هر چند طبق گفته های تاپیک های مختلف بعضی مواقع از یه نفر تشکر زیاد بکنی میشه مثل خودم
    درگیری با هم داشته باشیم احتمال بدم فیکن
    کلا میزنیم
    غیر از اون موارد استثنا خیر
    خارش در نواحی مختلف؟؟؟
    نه
    اینجوری که شما پرسیدی بله
    چرا اوایل هست بعدش کمتر میشه، ولی الگوی کلی من خودم مشاهده کردم، مثلا مطمئنم کینگی، مرپ، صابر و ژولی بعد از اینکه پست میزارن حتما دوباره به محل پست برمیگردن
    راستش اینو زیاد ندیدم ولی یحتمل زیر سر نامبر بوده
    12- تشکر رفاقتی چیست ؟
    نخونده سپاس زدن، من خودم درصدی اینطوریم ولی پست خوب ببینم حتما تشکر همراه با خوندن رو بجا میارم
    همون که شماره 7 گفتم ولی انصافا بعضی مواقع اگه بلد باشی چجوری بزنی از گلوله دوشیکا خطرناک تره

و ...
    یه باگی که من خودم پیدا کردم اینه که تشکر کن بعد دکمه بک رو بزن تشکرت به بیراهه میره حالا شومام امتحان کنید

قانون اصلی تاپیک : به نظرات همدیگر احترام بگذارید و سعی کنید به هر تعداد از سوالات بالا که می توانید و یا دوست دارید جواب بدهید و یا خودتان سوال طرح کنید و از دیگران بخواهید جواب سوال شما رو بدهند ! اینجا مکانیست که باید اخلاق و فرهنگ درست و یا اشتباهِ این اعمال رو به چالش کشید! نه شخص و نه شخصیت افراد!

خدایی من عاشق این تاپیک بودم تا ژولی یه فنگی انداخت و بکگراند ذهنم رو ریخت بهم
    حالا شما هم زحمت بکشید جواب بدید اگه دوست داشتید ببینیم واقعا اونیه که ژولی گفته یا چیز دیگه ایه

11. 11 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12