برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
    You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

rofl سری فیلم های Recep ivedik | مرگ از خنده!!!

نام:رجب ایودیک

محصول:ترکیه

بازیگر: Sahan gokbakardan

سال ساخت:2008 تا 2014

همونطور که میدونید فیلم سینمایی خوب و واقعا خنده دار در سال های اخیر بسیار کم بوده و معدود فیلم های کمدی در این سال ها ساخته شده که واقعا خنده دار باشد. اما رجب ایودیک یکی از معدود فیلم هایی است که هنگام تماشای آن واقعا یک دل سیر میخندید.
    فیلمی که من اولین بار توی یک پیجی در فیسبوک با اون آشنا شدم و یک قسمت رو دانلود کردم و پس از دیدن یک قسمت مجاب شدم که قسمت های دیگه رو هم دانلود کنم و حالا هم میخوام این فیلم رو به شما معرفی کنم تا شما هم مثل من 1.5 ساعت با تماشای قسمت اول این فیلم بخندید و قسمت های دیگه رو هم دانلود کنید.

معرفی شخصیت اصلی :رجب ایودیک با بازی Sahan gokbakardan این فیلم فقط تنها این شخصیت رو به صورت اصلی دارد و بقه شخصیت ها در داستان های متفاوت مختلف است. رجب ایودیک فردی بد دهن پرخاشگر و شامل تمامی صفت های بد میباشد .محوریت اصلی هر چهار قسمت روی شخصیت رجب و اتفاق هایی که براش میفته می چرخه.شخصیتی که با حرف ها. حرکات. و کارهاش خنده رو به لب های شما میاره.

تا کنون چهار قسمت از این فیلم ساخته شده که آخرین سری اون یعنی رجب ایودیک چهار در سال 2014 روانه بازار شد.هر چهار قسمت این فیلم به معنای واقعی کلمه خنده دار هست و حالا خلاصه ای از هر قسمت رو قرار میدم تا شما هم به تماشای این فیلم بنشینید.

خلاصه داستان رجب1: در قسمت اول خیابان گردی کيف پول شخصي را ميزند و پا به فرار ميگزارد , در همين هين رجب او را ميبيند و با هم دگير ميشوند , رجب بعد از موفق شدن گرفتن کيف پول از دست خيابان گرد براي پس دادن به صاحب اصليش متوجه ميشود که او خيلي وقت پيش آنجا را ترک کرده است , هنگامي که رجب در خانه مشغول تماشاي تلوزيون است متوجه ميشود که صاحب اصلي کيف پول شخصي بسار مهم و ثروت مند است , رجب به محض اين که اين موضوع را ميفهمد سوار ماشين خود ميشود و به طرف جنوب حرکت ميکند....

خلاصه داستان رجب2: رجب ایودیک همراه با مادربزرگش یک داستان فوق العاده را رقم می زنند. مادربزگ رجب ایودیک که در خانه ی زندگی می کند و فقط پلی استیشن بازی می کند قصد سروسامان دادن رجب قبل از مردنش را دارد که از رجب سه مورد را می خواهد که رجب می تواند دوتا از مورد های مادربزرگش را انجام بدهد ولی برای انجام دادن مورد اخر موفق نمی شود و مادربزرگش از دنیا می رود...

خلاصه داستان رجب3:شاید ضعیف ترین قسمت این فیلم قسمت سومش باشه در این قسمت رجب بعد از مرگ مادربزرگش افسردگی شدیدی می گیرد و برای حل مشکل افسردگی همه کار می کند ولی فایده ای ندارد تا اینکه یک دختر وارد زندگیش می شود و این دختر که دانشجو بوده به رجب پناه می برد و همین دختر باعث می شود روحیه ی رجب به حالت قبل بازگردد...

خلاصه داستان رجب4 : در این قسمت فردی ثروتمند زمین خاکی ای که بچه های محله ی رجب در آن به فوتبال مشغول هستند را خریداری می کند تا در آن برج سازی نماید و رجب برای آنکه این زمین را به بچه های محله خود بازگرداند مجبور میشود با قیمتی بالاتر از آن چیزی که می ارزد به این کار دست بزند. اما این هزینه خیلی بیشتر از توان مالی او می باشد. به راه های زیادی برای تامین این هزینه دست میزند اما موفق نمیشود. به صورت اتفاقی با مسابقه ای تلویزیونی آشنا میشود که جایزه ای بیشتر از خرید زمین دارد. به خاطر فداکاری در این مسابقات که در جریزه ای برگزار میشود ، شرکت میکند. در این جزیره اتفاقات زیادی برای او و دوستانش می افتد و.....

شاید امتیاز این فیلم اونقدر بالا نباشه و در ابتدا با قیافه ی عجیبش ارتباط برقرار نکنید ولی ارزش دیدن رو داره.فقط چند تا نکته موقع تماشای این فیلم کیفیت ساخت .شخصیت پردازی قوی و بقیه چیز ها رو بیخیال شید و خودتونو به دست رجب بسپارید تا شما رو از خنده روده بر کنه پس این فیلم رو دانلود و تماشا کنید.لینک دانلودش هم به راحتی گیر میاد ولی اگه بازم پیدا نکردید مطرح کنید تا براتون ارسال بشه.

اختصاصی:Tv world

سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : سری فیلم های Recep ivedik | مرگ از خنده!!!

خدای یکی از فیلم هاییه که آدم از خنده روده بر میشه(البته یکم اغراق کردم )قسمت آخرش چرته و بهترینش قسمت اول و دومشه.

3. 17 کاربرِ زیر از AdibTE بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

چنتا از دوستام خیلی ازش تعریف میکردن خواستم بگیرمش دیدم امتیازش پایینه پشیمون شدم ولی با تعریفایی که فرید جان کرد دیدنش واجب شد

5. 15 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

tonight's the night
    سپاس
    19,342
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

منم هیچ کدومشون رو ندیدم، واجب شد دو قسمت اولش رو دانلود کنم ببینم چطوریه ممنون فرید جان

7. 10 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

حالش به اینه که ترکی بلد باشی. کلا ترکی ترجمه که میشه یجوری معنای اصلیش رو از دست میده
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

9. 10 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,231
    از این کاربر 2,207 بار در 246 پست سپاس گزاری شده

برای اینکه بتونی به شوخیای کلامیش بخندی باید حتما ترکی استانبولی بلد باشی...80% فیلم همین شوخیای کلامیشه!!!
    به نظرم نمایش رادیویی بود خیلی بهتر میشد ، چون واقعا هیچی نداره فیلم!!!
    انگار چندتا نمایش آیتمی رو به یه نحوی بچسبونی به هم...این آیتما خودشون تنهایی خوبن ولی وقتی بغل هم میچینی میشه سالادِ فصل با نونِ اضافه!!!
    قسمت 1 و 2 خوبن...قابل تحملن ، ولی قسمت 3 و 4...واقعا نمیدونم چی بگم!!!
    ?! where is jessica hyde

11. 10 کاربرِ زیر از om3ga بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

بــــه رجب،. قسمت جدید 2014 اومده کسی دیده ؟ کیفیت بلوریش اومده ؟

13. 5 کاربرِ زیر از areff بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    782
    از این کاربر 1,476 بار در 168 پست سپاس گزاری شده

واقعا خنده دار هست. قسمت 4 افت کرده ,اما رجب 1 و 2 و 3 بیننده اش رو راضی میکنه
    By what right does The wolf judge The lion

15. 6 کاربرِ زیر از saeed_iri بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :