برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 27
    سپاس
    431
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

lovely نگاهی به سریال زیبای "مظنون" Person of Interest "

سریال مظنون (Person of Interest) در سال 2011 در کانال CBS تهیه و در همان سال نیز فصل اول آن پخش گردید. فصل دوم این مجموعه در سال 2012 به نمایش درآمد و به نسبت سری اول مجموعه در رتبه بندی سریال ها در مقام بالاتری جای گرفت. اما اوج کار سریال در فصل سوم بود که با پایانی طوفانی و بسیار زیبا بیننده ها را غافلگیر کرد! کارگردانی خوب، داستان خوب، بازیگران خوب و البته آهنگ سازی و موسیقی های خوب که ساخته رامین جوادی آهنگ ساز ایرانی هستند، این سریال را تبدیل به یکی از زیباترین و پرطرفدارترین سریالهای در حال پخش کرده اند.
    داستان این سریال پیرامون ماشینی است که یک نابغه کامپیوتر به نام هارولد فینچ آن را به منظور پیش بینی عملیات تروریستی طراحی کرده است. فینچ به کمک یک مامور سابق CIA به دنبال نجات مردم هستند. آنها پیش از اینکه یک قتل اتفاق بیوفتد اسم یک نفر را میدانند اما معلوم نیست که او قاتل است یا مقتول؟ همچنین مشخص نیست که این جنایت چرا و چگونه و در چه محلی و در چه زمانی انجام خواهد شد، فقط یک اسم!

شخصیتهای اصلی سریال:

هارولد فینچ، یکی از دو شخصیت اصلی سریال است. او یک هکر و نابغه کامپیوتر و بسیار ثروتمند است. بسیار مرموز است و هنوز نام و سابقه واقعی او مشخص نیست. حتی سازمان های اطلاعاتی از او چیزی جز یک نام ندارند. او سرپرستی عملیاتـها را بر عهده دارد.
    جان ریس، یک مامور ویژه سابق CIA است که بعد از فرار از پاکسازی خود، توسط فینچ جذب شده و عملیات میدانی برای نجات افراد در معرض قتل را انجام می دهد. جان ریس به دلیل مهارت عملیاتی بالا و رفتار و حرفه‌ای خاص خود، طرفداران زیادی پیدا کرده است.
    جاس کارتر، یک کارآگاه سالم پلیس نیویورک است که قبلاً به عنوان بازجوی ارشد ارتش آمریکا در عراق فعالیت میکرده است. زندگی پر فراز و نشیبی دارد. او در ابتدا به دنبال دستگیری جان ریس است اما بعد به کمک آنها میرود.
    لایونل فاسکو، یک کارآگاه فاسد پلیس نیویورک است که بعد از درگیری با جان ریس ابتدا به صورت اجباری و سپس با تغییر شخصیت فاسد خود به تیم می‌پیوندد.
    سامانتا گروز (ریشه)، یک هکر است که با توجه به اتفاقات کودکی‌اش انسان‌ها را اشتباهات طراحی می داند و در طول سریال اصل ترین روش اش برای رسیدن به اهدافش باج گیری با استفاده از اطلاعات از افراد مختلف است. او در صدد به دست آوردن ماشین طراحی شده توسط فینچ است. و برقراری ارتباطی متفاوت با دستگاه! ثمین شاو، یک مامور ایرانی! در گروه فینچ که قبلا برای دولت کار میکرده و شخصیتی عصبانی و جدی دارد که میانه چندانی با احساسات از جمله شادی و غم و عشق ندارد و مهارتهای رزمی و اجرایی بسیار بالایی دارد.
    کارل الیاس، پسر نامشروع یکی از سران مافیا است که کنترل تمام گروه های خلافکار شهر را در دست گرفته و بعد از کشتن پدر خود سعی در یکی سازی سازمان مافیا دارد. این فرد یک بار توسط ریس نجات داده می‌شود و بار دیگر به زندان انداخته می شود. او حتی در زندان هم قوی‌ترین فرد شهر است. جان گریر، یک شخصیت مرموز و خطرناک، مدیر یک تشکیلات سری قدرتمند و یکی از بزرگترین تهدیدات برای دستگاه، فینچ و گروهش. در انتهای فصل سوم هدف و شخصیت او مشخص میشود.

زویی مورگان، زنی با ارتباطات پیچیده با افراد قدرتمند آمریکاست، تقریباً هر فرد قدرتمندی را می شناسد و با او رابطه دارد. این فرد در تعدادی از عملیات ها به ریس کمک می کند. افسر پاتریک سیمونز، یکی از پلیسهای فاسد شهر که به نوعی کنترل و مدیریت فعالیتهای پلیسهای فاسد را در دست دارد و شخص شماره 2 یک تشکیلات خطرناک به نام HR "منابع انسانی" است.

سریال POI یا همان فرد تحت نظر از جمله آثاری است که تحت شرایط امنیتی پس از سپتامبر 2001 ساخته شده است. بعد از آن واقعه بود که تعداد زیادی دوربین در مناطق مختلف شهر نیویورک به منظور رصد رفت و آمد و عملکرد مردم امریکا نصب شد. نمونه هایی از این دست که کنترل و نظارت گسترده دولت امریکا بر کلیه مکالمات و ارتباطات الکترونیکی اعم از تلفنی یا اینترنتی را با هدف جلوگیری از وقایعی مانند حادثه 11 سپتامبر را توجیه میکنند، در سینما و تلویزیون این کشور جدید نیست.

چهره های مشهوری از سینمای هالیوود در ساخت این اثر شریک بوده اند. جاناتان نولان فیلم نامه‎ فیلم‌های بتمن آغاز میکند (۲۰۰۵)، پرستیژ (۲۰۰۶)، و شوالیه تاریکی (۲۰۰۸) را نوشته که همه آن ها را برادرش کریستوفر نولان کارگردانی‎ کرده است. جی‌جی آبرامز نیاز به معرفی ندارد، مجموعه آثار او بیش از یک دهه است که در سراسر جهان میلیون ها نفر را مجذوب نموده است. در میان سایر عوامل سریال نیز چهره های شناخته شده دیگری از جمله بازیگران وجود دارند.

این سریال در کل احاطه اطلاعاتی آمریکا بر محیط سایبر را نمایش داده و امن بودن خیلی از سیستم‌های سایبر را زیر سؤال می برد. همینطور احتمالات ممکن در محاسبات اطلاعاتی مبتنی بر اتفاقات بسیار کوچک و بی‌اهمیت را توجیه می کند. تاکنون درباره ی سیطره ی اطلاعاتی – امنیتی ایالات متحده بر زیرساخت های ارتباطی سرتاسر جهان و کنترل آن ها از جمله ماهواره ها، زیرساخت ها و شبکه های مخابراتی، شبکه های کامپیوتری و ... سخن گفته شده است. بسیاری از مردم عوام و بعضاً نخبگان ساده اندیش این پدیده را امری نشدنی می دانند، و تصور نمی کنند دولتی بتواند بر تمام مکالمات و ارتباطاتی که در هر لحظه در هر نقطه از کره زمین صورت می گیرد احاطه داشته باشد، در حالیکه این امر یک تصور یا خیال نبوده و واقعی است. در عالم واقعی امریکا از طریق آژانس امنیت ملی خود که یکی از سازمان های تابعه وزارت دفاع این کشور به حساب می آید، بر پیام های رد و بدل شده از طریق ابزارهای الکترونیکی و دیجیتال تسلط دارد.

سریال مظنون ماهیت آژانس امنیت ملی امریکا یا همان NSA را بیش از سایر سریال ها و فیلم هایی که در این زمینه ساخته شده اند، نشان می دهد از جمله "دشمن ملت(Enemy of the State)" و "توطئه اشلون (Echelon Conspiracy)". در این سریال دلایلی غیر از گسترش ارتباطات و یا کسب سود و منافع تجاری برای ایجاد شبکه های اجتماعی توسط فینچ عنوان می شود. دلایلی که با علت برپایی و عملکرد سازمانNSA انطباق دارد.

شاید اداره کنندگان تمدن غرب با عرضه کردن این سریال قصد دارند مردم را در کشور خود و سایر کشورهای دنیا برای ورود به یک دنیای امنیتی و یک زندگی کنترل شده و تحت نظارت آماده کنند. دنیایی که در آن ماشین ها و سیستم-های کامپیوتری حتی می توانند درباره فردی که در انتهای خیابان در حال قدم زدن است پیش بینی کنند. زندگی ای که در آن افراد نه تنها به ابزارهای دیجیتالی وابسته اند، بلکه خودشان نیز کدهای دیجیتالی خواهند بود که از طریق سیستم های هوشمند کنترل شده و باید به این چشم بزرگ که آن ها را می بیند، عادت کرده و بدانند که نمی توان از دید آن فرار کرد!

سپاس
    4,109
    از این کاربر 1,297 بار در 166 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : نگاهی به سریال زیبای "مظنون" Person of Interest "

خیلی وقته میخوام ببینم فرست نمیشه الان تازه Boardwalk Empire شروع کردم بعدش دیگه حتما باید ببینم

ممنون بابت معرفی بیشتر این سریال

3. 15 کاربرِ زیر از Zombieland بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

? You Think You Know Me
    سپاس
    66
    از این کاربر 486 بار در 42 پست سپاس گزاری شده

جای همیچین تاپیکی به شدت خالی بود اینجا .
    اگر تا به حال ایمان نیووردید و شروع نکردید سریال رو
    بهتون پیشنهاد می کنم ریتنیگ های اپیزود 9 و 10 فصل 3 رو در Imdb چک کنید و با ریخته شدنه پشمهاتون مواجه شید
    9.8
    یه نکته دیگه ای که می دونم باعث شده خیلیا زیاد روش حساب نکن شبکشه یعنی Cbs
    اساسا درامم های توپ رو همه از Hbo , ShowTime , Fx , Amc انتظار داریم ولی ببدانید و اگاه باشید که سی بی اس با این سریال تابو شکنی کرده و درام کرایم نابی رو ساخته پس به هیچ وجه از دست ندید .

و اگه باز هم قلقلک نشدید که سریالو نگا کنید اینو اضافه می کنم
    که بعد از پخش اپیزود Pilot این سریال , مدیر سی بی اس رسما اعلام کرد : این سریال بیشترین ریتینگ ببیننده رو در تست Pilot در بین تمامی سریال های درام در 15 سال اخیر دریافت کرده.

5. 13 کاربرِ زیر از sh-zarbedar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

سریال قشنگی هست پیشنهاد میشود حتما نگاه کنید

7. 13 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

It's Happenning
    سپاس
    18,798
    از این کاربر 18,910 بار در 814 پست سپاس گزاری شده

Person of Interest 2015 New York Comic-Con Sizzle Reel

تیزری از فصل پنجم سریال Person of Interest منتشر شده در کامیک‌کان نیویورک

9. 20 کاربرِ زیر از mr67 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,016
    از این کاربر 293 بار در 41 پست سپاس گزاری شده

سلام مرسی از تیزر . خبری از شاو هم تو تیزر نبود . ظاهرا ماشین قابلیت تشخیص چهره رو نداره
    من خودم درباره اینکه فصل 5 فصل اخر سریال باشه دچار دوگانگی نظر شدم
    از یه طرف میگم سریال به این قشنگی که عاشق همه شخصیت هاش هستم حیفه به این زودی تموم بشه
    از یه طرف دیگه هم اگه تو فصل 5 تموم بشه حداقل تو اوج تموم میشه . چون باید تو این فصل قضیه سامری رو ختم کنن . اگه این قضیه تموم نکن زیادی کشش میدن و اگه تموم کنن پیدا کردن یه داستان جدید که به اندازه داستان سامری قشنگ باشه برا فصل جدید خیلی سخت میشه
    حالا نظر شما دوستان درباره اینکه فصل 5 فصل اخر سریال باشه چیه؟

11. 7 کاربرِ زیر از javad0818 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

IM PATHETIC
    سپاس
    63,406
    از این کاربر 90,381 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

آبرامز از احتمال ادامه نیافتن سریال پس از فصل پنجم می گوید:

J.J. Abrams از چهره های شناخته شده دنیای آثار غلمی-تخیلی که یکی از تهیه کنندگان اجرایی اصلی مجموعه Person of Interest می باشد نهم ژانویه (نوزدهم دی ماه 94)در گفتگو با خبرنگاران در انجمن منتقدان تلویزیونی در شهرپاسادینا کالیفرنیا,از احتمال ادامه نیافتن سریال پس از فصل پنجم خبر داد و اعلام کرد که انتظار ندارد شبکه CBS سریال را پس از فصل پنجم ادامه دهد:
    "حدس من" این است که فصل پنجم فصل پایانی خواهد بود.تنها نکته غم انگیز این است که اگر مجموعه ادامه می یافت داستان های فوق العاده خوبی قابل روایت بود. Jonathan Nolan (سازنده سریال) و Greg Plageman(تهیه کننده اجرایی و ازنویسندگان اصلی مجموعه) کار فوق العاده ای را دراین مجموعه به انجام رسانده اند و من می دانم آنها با چه اپیزودهایی قرار است سریال را به اتمام رسانند.هنوز برنامه زمانی تعیین نگشته است اما آنها روشنایی روز را خواهند دید و مخاطبان این موضوع را با دیدن این اپیزودها درک خواهند کرد...باز هم می گویم با پخش سریال در این سال های طولانی خیلی سخت است که از چیزی شکایت کنیم.اینکه چنین سریالی به روی آنتن پخش رفت و این همه سال ادامه یافت,معجزه ای است که باید تنها شکر گذار آن باشیم.من سریال را دوست دارم و واقعا دوست داشتم ادامه پیدا کند. +
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,946 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نوشته‌ام رو با نقل قولی از کاربر h1tman007 در تاینی شروع میکنم:
    ««سلام.دوستان لطفا خواهشا اين کامنت رو بخونين. بنده اين سريال رو از اول اول دنبال کردم. يعني وقتي قسمت اول پخش شد . شمايي که نشستيد چهار فصل يه جا ديديد يا دو فصلو ديديد بقيشو هفته هفته ديديد من با اين سريال 5ساله زندگي ميکنم. بهترين سرياليه که ديدم . هيجان انتطار براي قسمت بعدو خوب درک کردم. ولي بعد پايان قصل چهار از خوم پرسيدم چرا اينقدر اين سريال بهم چسبيد ؟؟ چون يه قسمتو که ميديدم تا هفته بعد همون قسمتو 4 بار ديگه ميديدم. پس اين سريالو حفظم! بعد اتمام فصل چهار خواستم اين سريال روتحليل کنم. دست به دامن استاد دانشگاه هايي شدم که مديريت رسانه درس ميدن و همين طور چندين کتاب . به تحليلي از اين سريال رسيدم که بگم باورتون نميشه!!!! شايد حتي بهم تو جواب فحشم بدين. ولي بازم ميگم اين سريال بهترين سريالهحالا تحليل با کمي اسپويل:
    از ابتدا ديديم که ماشين سعي داشت عدالت رو برقرار کنه. ماشين نماد علم و آگاهيه (اين جا شو داشته باشين) همه جا و همه لحظه ماشين اعمال انسان ها رو در نظر داره و فقط از اين نظر يه فرق با خدا داره.اونم اينکه توي شهرنيويورک يا هرجاي ديگه نقاط کوري هست که ماشين يا ساماريتان نميتونه اونو ببين يني هر کاري اونجا بکني نميفهمن(کسي سريالو ديده متوجه ميشه) در طول سريال اصلا نديديم که ماشين اشتباه کنه . حتي کرده باشه هم سريع جبران کرده . شخصيت هاي سريال موقعي که با ماشين مستقيما حرف ميزنن بيشترين قدرتو دارن (روت که هر لحطه انگار از اينده خبر داره ريس موقعي که از دست پيمان برادري توي اون زير زمين ميخاست در بره ماشين کمکش کرد و مستقيما باهاش حرف زد) . موضوع بعدي اينکه ماشين توانايي انجام تمام کار هاي انسان رو داره مثلا شبيه سازي صداي شخص خاص يا... جالب تر اينکه همين ماشين رو هم کساني (کنترل نميشه گفتا کلمه کنترل غلطه) تعيين ميکنن باشه يا نباشه مثل سناتور هاي آمريکايي که به سامري و ماشين اجازه دادن که باشن ! [اينا همه مقدمه است تا به نتيجه برسيم لطفا حوصله** هر کسي که به ماشين وصل ميشد به آگاهي جمعي ميرسيد .اون کسي که ماشين رو ساخته يه آدمه (کلمه آدم رو داشته باشين) ماشين قابليت هاي اينو داره که ازش استفاده جنگي بشه. اين سريال با فيلم inception ارتباط جالبي داره که توسط برادر کارگردان اين سريال کارگرداني شده
    و حالا نتيجه: براي نتيجه لازمه که به يه مذهب معتقد باشيد چه اسلام چه مسيحي چه يهودي (هر مدلي بخاين با قرآن انجيل تورات براتون در ميارم !)
    عجيب ترين حرف : ماشين و ساماريتان هرررر دو نماد اجنه (جن) هستن . (خواهشا زود قضاوت نکنين آخر از داخل سريال براتون مصداق ميارم کفتون ببره)
    تورات انجيل قران : اجنه به دو دسته خوب و بد تقسيم ميشن
    همه جن هاي يک دسته به هم متصل هستن . مثلا جني که در حال فريب من هست با جني که براي تو مقرر شده به هم وصلن . لذا از هم خبر دارن . (هم تو تفسير قرآن هست هم تو تفسير تورات که خاخاما نوشتن)
    جن ها ميتوانند ذهن انسان را بخوانند .
    با يه سرچ کوچيک کنوجه ميشين پايه هاي فرقه بهايت و شيطان پرستي اينه : ما بايد همگي با مديتيشن به آن آگاهي بزرگ وصل شويم . آگاهي بزرک که يه شبکه از اطلاعاته همون اجنه هستن.
    انقدر اين سريال خوب و عالي و ريز به اين پرداخته
    ماشين نماد اجنه هايي است که به هم متصل اند و همه ي رفتار انسان ها رو ميبينند و در سريال تنها تفاوتشان با خدا وجود نقطه کور است. اصلا دقت نکردين که چرا ماشين يا ساماريتان اصلا سعي نکردن اون نقاط کور رو بپوشونن؟ با نصب دور بين .شايدن نتونستن . چون اونجا ها نماد مکان هاي مقدسه که اجنه واردش نمتونن بشن.تو هيچ جاي سريال نديديمماشين بتونه داخل کليسايي رو ببينه و اصلا به کليسا پرداخته نشد!! حالا از مقدمه يکي يکي بريم جلو: ماشين در محاسبات اشتباه نميکنه اجنه هم در محاسبات اششتباه نميکنن (فقط در انجام دادن يا ندادن اختيار دارن) - هر کسي که با اجنه ارتباط برقرار ميکه قدرتمند ميشه. اجنه اکثر کارهاي انساني رو ميتونن انجام بدن-از اجنه افراد قدرتمندي مثل سياست مدارا واقعا استفاده ميکنن مثلا براي خواندن ذهن رقبا و... (دقيقا دارم با ترتيب توي مقدمه جلو ميرم) - از اجنه ميشه استفاده جنگي کرد در تورات و قران هست که قبل به دنيا امدن موسي جادو گران که با اجنه رابطه داشتن به فرعون گفتن که داره مياد يه نفر. لذا جن ها ميتونن (فقط جن هاي بد که با انسان ها رابطه برقرار ميکنن) فکر طرف مقابل رو بخونن به خدا به مقدساتي که قبول دارين جنگ 33 روزه لبنان که رخ داد اسراعيل از اجنه استفاده کرد تا مخ ژنرال هاي لبنان و سيد حسن رو بخونه ولي نتونستن چون اونا ادماي درستي بودن و جن ها نميتونن ذهن ادماي خوب رو مخابره کنن. بله از اجنه ميشه استفاده جنگي کرد در موردش کلي مقاله هم هست بخونين -فينچ همون حضرت آدمه که باعث شد شيطان خودشو رو کنه يه جورايي اون به وجود آوردش. جنگ بين خدا و شيطان رو هم در اين سريال ريز ديديم
    و حالا مصداقي کع قراره کفتونو ببره . تو سريال رسما اشاره شد که ماشين همون جننه! کجا؟ آخر فصل 4 روت برگشت گفت با کنايه: کي گفته که نميشه يه جن کوچولو رو تو شيشه نگه داشت؟؟؟؟؟ طوري هم گفت که کسي شک نکرد
    از همين يه جمله هم نميگم نتيجه بگيريم ولي براتون کلي نشونه دادم بالا
    آخر : اين سريال بهترين سريال عمرم بوده و هست اميد وارم ببينيد اين سريالو. لطفا با تعصب به اين نقد پاسخ نديد. چون اين چيزي که نوشتمو چندين استاد دانشگاه تاييدش کردن و حتي احتمال داره ازش پايان نامه بسازم. خوش باشين دوستان»»

میتونم الان قضیه رو با جمله: "یکی از این افراد نباشید." تموم کنم اما بذارید یه دلیل دیگه هم براتون بیارم.
    شما نمی‌تونید روی یک باتلاق برج بسازید. هرچقدر هم برج قشنگ باشه باز پایدار نیست. شدت احمقانه بودن ایده سریال در این حده که برای CPR یک سوسک که دوستتون با دمپایی کشته به اورژانس زنگ بزنید یا برای جابه‌جا کردن 1000 تومن بادیگارد و ماشین حمل پول درخواست کنید. این سریال یه همچین حالتی داره. امیدوارم بتونید کار بهتری پیدا کنید که باهاش وقت بگذرونید...
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

14. 18 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

بعد از نوشته پر از احساس و نقد تند امین عزیز ار این سریال ،دفاع کردن از این سریال کار سختی هست ولی به نظرم این سریال هم به مانند ببیشتر سریالهای پلیسی که طرفدارهای دارد از ضعف همیشگی اینگونه سریالها که همان نداشتن خط اصلی داستان رنج می برد قسمتهای اپیزودیک که تقریبن هر کدام یک موضوع رو دنبال میکنند و تمام میشند و هیچ انگیزه ای رو برای تماشاچی ایجاد نمیکنند که با هیجان به دنبال قسمتهای بعدی باشند ولی اینکه دوستان در اینگونه سریالها که هدف بیشتر سرگرمی هست تا ارایه مباحث فلسفی ومذهبی وماورایی .بهر حال اینگونه سریالها در فصلهای اول طرفدارهای دارند ولی به مرور در فصلهای بعدی به شدت با کاهش هوادار روبرو میشند و طرفدارها هم دوست دارند زودتر تموم بشند و تولیست تاپ تن کمتر تماشاچی جدی سریالها قرار نمیگرند البته میتونید مثل بعضی از دوستان اینگونه سریالهها رو به روش فوروارد نگاه کنید .دیدن این سریال به کسی پیشنهاد نمیدم

16. 10 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,964
    از این کاربر 45,590 بار در 2,807 پست سپاس گزاری شده

poi یکی از سریالهایی که تقریباً عادی کارش رو شروع کرد و فصل اول ـش رو میشه گفت که یک آشنایی با کلیت فضای داستان و بازیگرها بود ولی از فصل دوم شروع کرد به اوج‌گیری و داشتن یک داستان اصلی ، این اوج‌گیری تا پایان فصل سوم همینطور ادامه داشت و خیلی‌ها ، حتی طرفدارهای پر و پا قرص سریال فکر می‌کردند که پایان فصل سوم نقطه‌ی اوجِ سریاله و همونجا باید تموم بشه و با فصل 4 سریال افت شدیدی می‌کنه ولی فصل 4 هم که شروع شد همون روند صعودی رو ادامه داد و از اولین قسمت ، تا آخرین قسمت به روند رو به رشد خودش ادامه داد و حتی از فصل سوم هم قوی‌تر بود . از اینکه عادی کارشو شروع کرد و به همچین‌جایی رسید من رو یاد بریکینگ بد می‌ندازه و اینی هم که طرفدارها می‌خوان تموم بشه و فصل 5 ، فصل آخر باشه به این‌خاطره که می‌خوان توی اوج تموم بشه . به POI میشه لقب شاهکار رو داد و قطعاً اگه نگم بهترین ، یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین سریال‌های چند سال اخیره .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین