برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 از مجموع 27
    سپاس
    431
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

lovely نگاهی به سریال زیبای "مظنون" Person of Interest "

سریال مظنون (Person of Interest) در سال 2011 در کانال CBS تهیه و در همان سال نیز فصل اول آن پخش گردید. فصل دوم این مجموعه در سال 2012 به نمایش درآمد و به نسبت سری اول مجموعه در رتبه بندی سریال ها در مقام بالاتری جای گرفت. اما اوج کار سریال در فصل سوم بود که با پایانی طوفانی و بسیار زیبا بیننده ها را غافلگیر کرد! کارگردانی خوب، داستان خوب، بازیگران خوب و البته آهنگ سازی و موسیقی های خوب که ساخته رامین جوادی آهنگ ساز ایرانی هستند، این سریال را تبدیل به یکی از زیباترین و پرطرفدارترین سریالهای در حال پخش کرده اند.
    داستان این سریال پیرامون ماشینی است که یک نابغه کامپیوتر به نام هارولد فینچ آن را به منظور پیش بینی عملیات تروریستی طراحی کرده است. فینچ به کمک یک مامور سابق CIA به دنبال نجات مردم هستند. آنها پیش از اینکه یک قتل اتفاق بیوفتد اسم یک نفر را میدانند اما معلوم نیست که او قاتل است یا مقتول؟ همچنین مشخص نیست که این جنایت چرا و چگونه و در چه محلی و در چه زمانی انجام خواهد شد، فقط یک اسم!

شخصیتهای اصلی سریال:

هارولد فینچ، یکی از دو شخصیت اصلی سریال است. او یک هکر و نابغه کامپیوتر و بسیار ثروتمند است. بسیار مرموز است و هنوز نام و سابقه واقعی او مشخص نیست. حتی سازمان های اطلاعاتی از او چیزی جز یک نام ندارند. او سرپرستی عملیاتـها را بر عهده دارد.
    جان ریس، یک مامور ویژه سابق CIA است که بعد از فرار از پاکسازی خود، توسط فینچ جذب شده و عملیات میدانی برای نجات افراد در معرض قتل را انجام می دهد. جان ریس به دلیل مهارت عملیاتی بالا و رفتار و حرفه‌ای خاص خود، طرفداران زیادی پیدا کرده است.
    جاس کارتر، یک کارآگاه سالم پلیس نیویورک است که قبلاً به عنوان بازجوی ارشد ارتش آمریکا در عراق فعالیت میکرده است. زندگی پر فراز و نشیبی دارد. او در ابتدا به دنبال دستگیری جان ریس است اما بعد به کمک آنها میرود.
    لایونل فاسکو، یک کارآگاه فاسد پلیس نیویورک است که بعد از درگیری با جان ریس ابتدا به صورت اجباری و سپس با تغییر شخصیت فاسد خود به تیم می‌پیوندد.
    سامانتا گروز (ریشه)، یک هکر است که با توجه به اتفاقات کودکی‌اش انسان‌ها را اشتباهات طراحی می داند و در طول سریال اصل ترین روش اش برای رسیدن به اهدافش باج گیری با استفاده از اطلاعات از افراد مختلف است. او در صدد به دست آوردن ماشین طراحی شده توسط فینچ است. و برقراری ارتباطی متفاوت با دستگاه! ثمین شاو، یک مامور ایرانی! در گروه فینچ که قبلا برای دولت کار میکرده و شخصیتی عصبانی و جدی دارد که میانه چندانی با احساسات از جمله شادی و غم و عشق ندارد و مهارتهای رزمی و اجرایی بسیار بالایی دارد.
    کارل الیاس، پسر نامشروع یکی از سران مافیا است که کنترل تمام گروه های خلافکار شهر را در دست گرفته و بعد از کشتن پدر خود سعی در یکی سازی سازمان مافیا دارد. این فرد یک بار توسط ریس نجات داده می‌شود و بار دیگر به زندان انداخته می شود. او حتی در زندان هم قوی‌ترین فرد شهر است. جان گریر، یک شخصیت مرموز و خطرناک، مدیر یک تشکیلات سری قدرتمند و یکی از بزرگترین تهدیدات برای دستگاه، فینچ و گروهش. در انتهای فصل سوم هدف و شخصیت او مشخص میشود.

زویی مورگان، زنی با ارتباطات پیچیده با افراد قدرتمند آمریکاست، تقریباً هر فرد قدرتمندی را می شناسد و با او رابطه دارد. این فرد در تعدادی از عملیات ها به ریس کمک می کند. افسر پاتریک سیمونز، یکی از پلیسهای فاسد شهر که به نوعی کنترل و مدیریت فعالیتهای پلیسهای فاسد را در دست دارد و شخص شماره 2 یک تشکیلات خطرناک به نام HR "منابع انسانی" است.

سریال POI یا همان فرد تحت نظر از جمله آثاری است که تحت شرایط امنیتی پس از سپتامبر 2001 ساخته شده است. بعد از آن واقعه بود که تعداد زیادی دوربین در مناطق مختلف شهر نیویورک به منظور رصد رفت و آمد و عملکرد مردم امریکا نصب شد. نمونه هایی از این دست که کنترل و نظارت گسترده دولت امریکا بر کلیه مکالمات و ارتباطات الکترونیکی اعم از تلفنی یا اینترنتی را با هدف جلوگیری از وقایعی مانند حادثه 11 سپتامبر را توجیه میکنند، در سینما و تلویزیون این کشور جدید نیست.

چهره های مشهوری از سینمای هالیوود در ساخت این اثر شریک بوده اند. جاناتان نولان فیلم نامه‎ فیلم‌های بتمن آغاز میکند (۲۰۰۵)، پرستیژ (۲۰۰۶)، و شوالیه تاریکی (۲۰۰۸) را نوشته که همه آن ها را برادرش کریستوفر نولان کارگردانی‎ کرده است. جی‌جی آبرامز نیاز به معرفی ندارد، مجموعه آثار او بیش از یک دهه است که در سراسر جهان میلیون ها نفر را مجذوب نموده است. در میان سایر عوامل سریال نیز چهره های شناخته شده دیگری از جمله بازیگران وجود دارند.

این سریال در کل احاطه اطلاعاتی آمریکا بر محیط سایبر را نمایش داده و امن بودن خیلی از سیستم‌های سایبر را زیر سؤال می برد. همینطور احتمالات ممکن در محاسبات اطلاعاتی مبتنی بر اتفاقات بسیار کوچک و بی‌اهمیت را توجیه می کند. تاکنون درباره ی سیطره ی اطلاعاتی – امنیتی ایالات متحده بر زیرساخت های ارتباطی سرتاسر جهان و کنترل آن ها از جمله ماهواره ها، زیرساخت ها و شبکه های مخابراتی، شبکه های کامپیوتری و ... سخن گفته شده است. بسیاری از مردم عوام و بعضاً نخبگان ساده اندیش این پدیده را امری نشدنی می دانند، و تصور نمی کنند دولتی بتواند بر تمام مکالمات و ارتباطاتی که در هر لحظه در هر نقطه از کره زمین صورت می گیرد احاطه داشته باشد، در حالیکه این امر یک تصور یا خیال نبوده و واقعی است. در عالم واقعی امریکا از طریق آژانس امنیت ملی خود که یکی از سازمان های تابعه وزارت دفاع این کشور به حساب می آید، بر پیام های رد و بدل شده از طریق ابزارهای الکترونیکی و دیجیتال تسلط دارد.

سریال مظنون ماهیت آژانس امنیت ملی امریکا یا همان NSA را بیش از سایر سریال ها و فیلم هایی که در این زمینه ساخته شده اند، نشان می دهد از جمله "دشمن ملت(Enemy of the State)" و "توطئه اشلون (Echelon Conspiracy)". در این سریال دلایلی غیر از گسترش ارتباطات و یا کسب سود و منافع تجاری برای ایجاد شبکه های اجتماعی توسط فینچ عنوان می شود. دلایلی که با علت برپایی و عملکرد سازمانNSA انطباق دارد.

شاید اداره کنندگان تمدن غرب با عرضه کردن این سریال قصد دارند مردم را در کشور خود و سایر کشورهای دنیا برای ورود به یک دنیای امنیتی و یک زندگی کنترل شده و تحت نظارت آماده کنند. دنیایی که در آن ماشین ها و سیستم-های کامپیوتری حتی می توانند درباره فردی که در انتهای خیابان در حال قدم زدن است پیش بینی کنند. زندگی ای که در آن افراد نه تنها به ابزارهای دیجیتالی وابسته اند، بلکه خودشان نیز کدهای دیجیتالی خواهند بود که از طریق سیستم های هوشمند کنترل شده و باید به این چشم بزرگ که آن ها را می بیند، عادت کرده و بدانند که نمی توان از دید آن فرار کرد!

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : نگاهی به سریال زیبای "مظنون" Person of Interest "

نقل قول نوشته اصلی توسط Mia_3D نمایش پست ها

چه خوب ریپلی کردما همون قسمتو!!!!
    مرد حسابی خودت گفتی 80-90 درصد قسمتاش ب شعور بیننده توهین میکنه خب بیننده همین تویی دیگه
    من فقط چیزیو گفتم ک خودت نوشتی !!
    شایدم از این ناراحت شدی نگفتم ب شعورِ شما یِ بیننده !
    واقعا متوجه ی منظور بنده نشدین؟؟
    در نوشته خودم گفتم به شعور بیننده! اما آیا اسمی از شما برده شد ؟آیا من شما رو به طور مستقیم مخاطب قرار دادم؟؟منظور من درحالت کلی و همه ی بینندگان این سریال درسراسر جهان بود، من جمله خودم.(یعنی یه جورایی کسی رو مخاطب قرار ندادم!!)
    ولی در نوشته شما به صراحت جنابعالی بنده رو مخاطب قرار دادین.خودشم طوری که انگار دارین با پسرخاله محترمتون صحبت میکنید!(تو یِ بیننده!)
    بگذریم ، هرچندکه 80-90 درصد ی که اشاره کردم هم مثل خود سریال کمی مبالغه آمیز بود قبول دارم ولی اگر به دلایلی که اوردم بیشتر توجه کنید علت این مبالغه هم روشن میشه و
    علت ادامه دادنم هم ، باز همونطور که گفتم موضوع جذاب با محوریت هوش مصنوعیش بود و از طرفی این نقایص کمرنگتر میشن وقتی متوجه میشی که در این سریال تمام کاراکترها یه جورایی نمادین هستن!

.

3. کاربر زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    5,855
    از این کاربر 1,340 بار در 194 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    منم همین الان تمومش کردم ولی ولی نظرم خالی از ایرادگیری نیست!
    Person of Interest خیلی تعریف شنیدم ازش ولی واقعا به اندازه ی تعریفی که ازش میشد نیست یعنی عالیه ها ولی بی نظیر نیست! مهمترین نکته مثبت درباره این سریال موضوع بسیار جذاب و تو بورسی هست که هر مخاطبی رو به سمت خودش میکشونه.یکی از بدی های این سریال اینه که خیلی سعی شده اون 4نفر نقش اصلی داستان رو برجسته کنن و طوری نشون بدن انگار اخرت همه ی جاسوسها ، کاماندوها ، هکر ها و گولاغ ها هستند و کسی حریفشون نیست اونم در صورتی که همه ی اینا فقط در حرف باقی میمونه و نهایتا در درگیری هایی با کیفیت بصری پایین وا میره! و اصلا اون حس اطمینانی که باید ، بهتون نمیده.
    در مورد کاراکترها غلو کردن و پرستیژ الکی بهشون دادن (اون هم در شرایطی که بیننده چشم داره و میتونه خوب رو از بد ، زشت رو از زیبا تشخیص بده البته بیشتر منظورم حرکات رزمی و باورپزیری حرکات کاراکترها در تقابل با حریفاشونه )که به نظرم از نکات منفی این سریاله. از نکات رومخ دیگه ی این سریال اینه که کسانی که برای کشتن این 4 نفر میان یا در موقعیت کشتن این 4 نفر قرار میگیرن در لحضاتی که موقعیتش رو دارن اونقدر سفسته میخونن اونقدر لفتش میدن اونقدر رجز می خونن تا اونا بتونن با یکی دوتا حرکت ضایع فرار کرده یا طرفو ناکار کنن یعنی اون قدر فرصت میدذن اونقدر خولو چل بازی درمیارن تا که نا کار بشن(این یکی از قوانین غیر قابل تغییر این سریاله) دشمنایی که با یه شکلیک به قوزک پا (کور، کر ، فلچ حسی حرکتی،منگل بی اراده و کاملا بی استفاده میشن)در این سریال هک هر زمانی که اراده کنی انجام میشه . یه ان میبینی دارن همو میکشن و درست یک ثاینه بعد انگار که نورخورشید خون آشام هارو متفرق کرده باشه دیگه اثری از دشمن یا ادم بدا نیست! در80-90 درصد قسمت ها واقعا بهشعور بیننده توهین میشه اما به خاطر the machine به روی خودمون نمیاریم!!!
    دیدین که میگن اگر هی مثبت فکر کنی هی مثبت بیاندیشی و کارهای مثبت بکنی اخر سر چیزهای مثبت گیرت میاد حتی اگر هیچی بارت نباشه ؟! این سریال هم همچین چیزیه فقط با مثبت اندیشی میخواد تاثیر بزاره رو بیننده. همونطور که گفتم اصلا بحثی روی کیفیت سناریو نیست فقط فقط از نظر بصری حداقل برا من راضی کننده نیست . مخصوصا با هنرپیشه ی پا به سن گذاشته ای که لحن صحبت کردنش بیشتر به فیلم های بزرگسالان میخوره تا به یه جاسوس حرفه ای آدمکش!! که اونم همیشه ی خدا آروم ،ریلکس و برنده است.یکی دیگه از نقات ضعف این سریال اینه که همه چیز خیلی تابلو در دسترسه همه چی خیلی تابلو واضحه و همه چی خیلی تابلو قشنگ به نفع اون 4 تن پیش میره!البته این به اون معنی نیست که بخوام بگم این سریال رو نگاه نکنید نه اصلا! بالاخره هر گلی یه عیبی داره حالا این یه چند تا عیب مگه چیه ! اها یه چیز دیگه ! شوخی هایی هم که میکنن یه مقداریییییییییی ممکنه فشار خونتون رو پاینن بیاره!
    دقیقا میشه رگه هایی از طرز تفکر نولانی رو تودیالوگهای این سریال دید. چیزی که دراک نیت رو به سر زبونها انداخت.
    تمرکز روی اهدافی خاصی ، اهیمت دیالووگها و معنی و مغفهومشون و اینکه اکثر شخصیت ها یه جورایی نمادین هستن و 90 درصد تمرکز سریال هم روی همینه سریال رو جواریی انگارتبدیل به یه کمیک که در دنیای مدرن اتفاق افتاده کرده.
    سه فصل اول سریال کاملا میچسبه ولی بعد اون یه جورایی همه چی افت پیدا میکنه.ولی باز هم به خاطر جذابیت موضوع و این که اخرش قراره چی بهش تو لاین نگهت میداره 15-16 قسمت اول هرفصل اصولا مقدمه ای برا اوج گیری داستان در 5-6 قسمت آخره که انصافا هم خوب این کار رو انجام میده و کاملا از این سریال راضی خواهید بود توصیه میکنم حتما ببینید.مخصوصا موسیقی بگ راند سریال خیلی خوبه .
    ولی قسمت آخرش یه کم افسرده ام کرد و به نظرم پایان خوبی نداشت. مخصوصا آهنگ بکگراند قسسمت آخر خیلی اذیتم کرد. یعنی کم مونده بود خو--.-- دکشی کنم در کل بی شک جزو تای اول لیستمه.
    ببخشید بعد این همه وقت این پستو راه میندازم اما با عرض پوزش می خوام بگم خیلی نقد یک طرفه و کورکورانه ای داشتید
    این ک یه سریال پر از اغراق باشه چیز عجیبی نیست و کاملا عادیه و سریال های دیگه هم از این قاعده مستثنی نیستند مثلا سریال فاجعه ی The Walking Dead پر از اغراق، سریال های مثل فرار از زندان، لاست، پیکی بلایندرز ، حتی سریال های مهمی مثل بریکینگ بد، گیم آف ترونز، الان ساعت 2 نصفه شبه و باقی سریالارو یادم نمیاد که همشون پر از چاشنی اغراقنو اگه نباشن دیگه بهش نمیگن سریال
    اگه میخوای بدونی کدوم سریال به شعور بیننده توهین میکنه پس بهتره با سریالایی مثل ومپایر، سوپرنچرال و ... آشنا بشی
    در کل هم هیچ سریالی رو بدون عیب و نقص نمیبینم چون همشون سر وته یه کرباسن و فقط و فقط جنبه سرگرمی دارن
    با تشکر

5. 7 کاربرِ زیر از bbas بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط bbas نمایش پست ها
    ببخشید بعد این همه وقت این پستو راه میندازم اما با عرض پوزش می خوام بگم خیلی نقد یک طرفه و کورکورانه ای داشتید
    این ک یه سریال پر از اغراق باشه چیز عجیبی نیست و کاملا عادیه و سریال های دیگه هم از این قاعده مستثنی نیستند مثلا سریال فاجعه ی The Walking Dead پر از اغراق، سریال های مثل فرار از زندان، لاست، پیکی بلایندرز ، حتی سریال های مهمی مثل بریکینگ بد، گیم آف ترونز، الان ساعت 2 نصفه شبه و باقی سریالارو یادم نمیاد که همشون پر از چاشنی اغراقنو اگه نباشن دیگه بهش نمیگن سریال
    اگه میخوای بدونی کدوم سریال به شعور بیننده توهین میکنه پس بهتره با سریالایی مثل ومپایر، سوپرنچرال و ... آشنا بشی
    در کل هم هیچ سریالی رو بدون عیب و نقص نمیبینم چون همشون سر وته یه کرباسن و فقط و فقط جنبه سرگرمی دارن
    با تشکر
    درسته دوست عزیز نظر شما کاملا درسته اما منظور من کلا یه چیز دیگه بود به نظرم اکثر دوستان متوجه نشدن که من کل سریال رو زیر سوال نبردم! من فقط قسمتهایی صحنه هایی از سریال رو که به نظرم آبکی جلوه میکنن و یه کم نسبت به چنین سریالی ، غیرمنطقی به نظر میرسن ایراد گرفتم!!
    این سریال یه سریال علمی تخلیه ! و بنا به داستانش اصولا انتظار دارم اون زمینه ای که توش تخیل به کار گرفته میشه علم و هوش مصنوعیش باشه که هست ، ولی دیگه این 4 نفر آدم هستن و هیچ قدرت ماورایی ندارن ولی با این حال در همون حد (ماشین) بهشون آزادی عمل قدرت و به صورت جانب دارانه ای برتری نسبت به حریف داده شده و یک جور حالت داستانهای کمیک به خودش گرفته! اونم در حالی که این سریال مثل بتمن کمیک نیست!
    ولی درسریالی مثل سوپرناجورال شما با یک سریال تماما فانتزی و تخیلی طرف هستین و هر لحظه منتظرید که اون دوتا برادر یه جادیی یه جنبلی رو کنن حال کنیم!و اگر دشمناشون یهویی ناپدید میشن تعجب نمیکنید چون اونها شیطان هستند!
    دقت کرده باشید من گفتم این سریال ''عالیه ها ولی بی نظیر نیست'' یعنی من این سریال رو دوست دارم ولی دوست داشتم بعضی صحنه ها ، حرکات و یا کمبود ها رو نداشت!
    به هرحال همونطور که شما هم اشاره کردین هیچ سریالی بدون عیب و نقص نیست و منم هم کمی تو اون نظرم بیش از اندازه بهش توپیدم
    ولی در کلیتش با شما مواافقم

.

7. 3 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 257 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

من اینقدر تعریف از این سریال دیدم که رفتم ببینم. اما متاسفانه تا اواسط فصل دو بیشتر نتوانستم تحمل کنم.
    از نکات منفی سریال اول به بازی های بسیار بد بازیگران اشاره می کنم مخصوصا ریس که غیر از بازی در صحنه های اکشن هنر خاص دیگری ندارد.
    دوم از حفره ها و روند غیرمنطقی فیلم شاکی ام که گاهی به شدت توی ذوق می زند و تعداد این موارد چنان زیاد بود که من را منصرف کرد. مثلا آخر فصل اول ریس به جای اینکه بدوه دنبال روت و دستگیرش کنه، میره پیش فینچ و با کمال آرامش برش میداره و میبره! یا بچگی همین روتِ موسیاه را اول طوری القا می کنه که ما فکر کنم فلان بچه ی موسیاه است بعد می فهمیم نه اون بچه ی موبوره بوده!!! یا اینکه الیاس تصمیم میگیره تمام سران مافیا را از بین ببره و راحت یکی را میفرسته در جلسه ای که همشون جمع شدند و همه را می کشه در حالی که همین الیاس که اینقدر قدرت برنامه ریزی و پیش بینی بالایی داره را اول بار ریس به طور شانسی نجات می ده! یا قسمت های بسیاری که هیچ کمکی به روند داستان نمی کنه و .... اصلا همین که یک نفر این همه فناوری را یک نفره اختراع کرده از شگفت آورترین ایده های سریاله!
    در این فیلم خیلی به دنبال روند منطقی و ساختار محکم داستان نباشید اما اگر کسی دوست داشته باشه مدام غاقلگیر بشه این سریال این حس را به خوبی ارضا خواهد کرد.
    این فیلم را مقایسه می کنم با جاستیفاید که دارم می بینم. جاستیفاید به قدری داستان و روند محکم و دیالوگ های زیبایی داره که فرق این دو را از زمین تا آسمان می کنه.

9. 5 کاربرِ زیر از kebrity بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972

نقل قول نوشته اصلی توسط kebrity نمایش پست ها
    من اینقدر تعریف از این سریال دیدم که رفتم ببینم. اما متاسفانه تا اواسط فصل دو بیشتر نتوانستم تحمل کنم.
    از نکات منفی سریال اول به بازی های بسیار بد بازیگران اشاره می کنم مخصوصا ریس که غیر از بازی در صحنه های اکشن هنر خاص دیگری ندارد.
    دوم از حفره ها و روند غیرمنطقی فیلم شاکی ام که گاهی به شدت توی ذوق می زند و تعداد این موارد چنان زیاد بود که من را منصرف کرد. مثلا آخر فصل اول ریس به جای اینکه بدوه دنبال روت و دستگیرش کنه، میره پیش فینچ و با کمال آرامش برش میداره و میبره! یا بچگی همین روتِ موسیاه را اول طوری القا می کنه که ما فکر کنم فلان بچه ی موسیاه است بعد می فهمیم نه اون بچه ی موبوره بوده!!! یا اینکه الیاس تصمیم میگیره تمام سران مافیا را از بین ببره و راحت یکی را میفرسته در جلسه ای که همشون جمع شدند و همه را می کشه در حالی که همین الیاس که اینقدر قدرت برنامه ریزی و پیش بینی بالایی داره را اول بار ریس به طور شانسی نجات می ده! یا قسمت های بسیاری که هیچ کمکی به روند داستان نمی کنه و .... اصلا همین که یک نفر این همه فناوری را یک نفره اختراع کرده از شگفت آورترین ایده های سریاله!
    در این فیلم خیلی به دنبال روند منطقی و ساختار محکم داستان نباشید اما اگر کسی دوست داشته باشه مدام غاقلگیر بشه این سریال این حس را به خوبی ارضا خواهد کرد.
    این فیلم را مقایسه می کنم با جاستیفاید که دارم می بینم. جاستیفاید به قدری داستان و روند محکم و دیالوگ های زیبایی داره که فرق این دو را از زمین تا آسمان می کنه.
    دقیقا مثلا تو یکی از قسمتها قاتلینی که به کوچیک و بزرگ رحم نمیکنن به راحتی اجازه میده که جان زنده بمونه و از کنارش رد میشن درصورتی که تو خود دیالوگها اومده که میگگن نباید حتی یک شاهد رو هم زنده بزاریم!منظور من هم از این دست موارد بود والبته نوع بصری این دست اشکالات که البته تو کل سریال کم هم نیستندکه اگر کمی رعایت میشدن سریال بی نظیری از آب در میومد. ولی با این حال سریال خیلی خوبیه.

.

11. 4 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

WINTER IS COMING
    سپاس
    5,127
    از این کاربر 2,252 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

ی جا دیگه بود فک کنم از آخر این سریال نوشتم ولی فک نکنم این تاپیک بوده باشه
    در کل
    سریال بسیار دوست داشتنی با شخصیت های دوست داشتنی مخصوصا فینچ
    موضوع بسیار عالی و خیلی عالی هم کار شده
    آره قبول دارم قسمت های اکشن آبکی بود این ایراد پذیرفته است

در کل یکی از بهترین سریال های زندگیتون مییتونه بشه :دی ارزششو داره
    [

13. 6 کاربرِ زیر از HAMID13 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16
    از این کاربر 171 بار در 26 پست سپاس گزاری شده

الان داشتم آهنگ welcome to the machine رو گوش می دادم بدجور منو یاد سیزن فینالی فصل ۴ انداخت .
    سکانس آخرش مخصوصا خیلی قشنگ و تاثیر گزار بود .
    در کل جزو سریال های محبوب من هست ، چه از نظر اکشن چه از نظر جذابیت داستان چه از نظر شخصیت هاش .

15. 10 کاربرِ زیر از sinatz بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123