برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 73
    ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

Person of Interest | بحث کلی پیرامون فصل چهارم

در این تاپیک می توانید درباره فصل چهارم این سریال با یکدیگر بحث و گفتگو کنید.
    برای جلو گیری از اسپویل، لطفا اسم اپیزود مورد نظرتان رو در ابتدای نوشته خود ذکر کنید !

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Person of Interest | بحث کلی پیرامون فصل چهارم

قسمت 5

تنها سریالی در حال حاضر من هر قسمت امتیاز بالای 8 میدم بهش همینه این قسمت هم عالی بود

3. 9 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

یه چیزی درباره این سریال هست که خیلی جالبه ! میشه گفت بیشتر قسمت های سریال موضوع جدایی داره , یعنی تو هر قسمت به مسائل یک شخصیت غریبه و جدا پرداخته میشه , اما اینقدر موضوع هر قسمت خوب و جالب هست که بعد از 3 فصل هنوز تکراری نشده ! خیلی کم پیدا میشه سریالی که هر قسمت داستان جدا داشته باشه اما بعده یه مدت تکراری نشه و بتونه بیننده رو ترغیب کنه تا قسمت بعد و ببینه ! و این یکی از ویژگی های Person است .

اما قسمت پنج : یواش یواش تو هر قسمت دارن موضوع اصلی رو وارد داستان می کنن ! و این خیلی خوبه ! آدم حوصلش سر نمیره ! داستان هارولد تو سال 2001 با دستگاه خیلی جالب بود . هم چنان بازی جان ریس خیلی خوبه , اون موقعی که داشت درباره همکارش صحبت می کرد که همون کارتر بود خیلی قشنگ احساساتشو بیان می کرد . دمش گرم خیلی بازیگره :دی

5. 13 کاربرِ زیر از arso بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562

قسمت ششم

بازم مثل همیشه عالی بود فقط یک صحنه یارو والتر برگشت به جان گفت چطوری صداتو اینجوری میکنه واقعا جالب بود

7. 10 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

قسمت پنجم :
    مشاهده محتوا اسپویلر
    کاری به هسته اصلی داستان این قسمت ندارم ، شما هم دلتون برای نیثن تنگ نشده؟ با اینکه همش توی گذشته دارم میبینمش توی سریال ولی واقعا یکی از کاراکترهایی هست که نقش و شخصیت پردازیش عالیه! یه جورایی با هارولند خالق این دستگاه هستش دیگه ... یه مورد دیگه هم بحث هوش مصنوعی بود! یه بازیگر چه قدر باید توی نقشش فرو بره تا باور کنه قراره نقش یه خالق هوش مصنوعی سرکش رو بازی کنه؟ اصلا یه نویسنده چطوری به ذهنش رسیده این هوش منصوعی رو اینطوری خلق کنه!؟ کلا برای برنامه نویسی هوش مصنوعی میشه از اکثر زبان های برنامه نویسی استفاده کرد مثلا Siri که روی تلفن همراه های Apple هستش یه هوش مصنوعی نسبتا متوسط هستش اگر باهاش کار کرده باشید بعد از یه مدت میتونید کلی سرکار بزاریدش ) حالا شما فکر کنید به ذهن یه نویسنده رسیده چنین چیزی رو بنویسه من با یکی از دوستان توسعه دهنده در زمینه نرم افزار صحبت میکردم میگفت چنین چیزی غیر قابل تصور نیست! کُلا مسئله هوش مصنوعی توی این سریال خیلی حرفه ای بهش نگاه شده!این قسمت نه میدم .

قسمت ششم :
    مشاهده محتوا اسپویلر
    چه قدر این قسمت خوب بود اون قسمت که لئو و ثمین با هم از ماشین پیاده شدن موزیک روی اون صحنه عالی بود در مورد سفر دوست دانشمندمون هارولند هم باید بگم چه قدر این بشر زرنگه! میخواد اولین ضربه و حمله توی این جنگ از سمت دستگاه خودش باشه! یه نکته انحرافی این زنه که هارولند روش کار میکرد همونی نبود که توی فرندز لزبین بودش؟ خب بریم سراغ خلافکار دوست داشتنی خودم! الیاس! چه قدر این بشر خوبه! دنبال تعادل و ثبات هستش! واقعا یکی از بهترین هاست! هنوز که هنوزه به نجات دادنش توسط جان فکر میکنم! این دومنیک هم کسی که نقشش رو بازی میکنه همچین مالی نیستا! خیلی احمق نشون میده نه؟؟ در کُل اگر درگیری دو تا دستگاه رو داشته باشیم درگیری دو تا گَنگ خلافکاری هم بعید نیست ببینیم توی این فصل! راستی اون دستیار اول الیاس لعنتی خیلی جذابه بازیش رو خیلی دوست دارم ، من تصمیم گرفتم به این قسمت دَه بدم.
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

9. 9 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,639
    از این کاربر 4,314 بار در 479 پست سپاس گزاری شده

بالاخره!!!!!!!!!!!! رسیدم به پخش! نمیدونم از کجا شروع کنم!! همه اش گردن والتره !!
    دو هفته گذشته ام پر شده بود از معماها،ادمهای باهوش ،خطرناک ،بی اعصاب و صد البته تحت نظر! بعلاوه کلی سلاحهای رنگارنگ و موبایل.. !!!!!
    یعنی یادم نمیاد تو هیچ سریالی این همه ار موبایل استفاده شده باشه و همینطور این همه موبایل خورد کرده باشند
    عجب دنیای کثیفی شده ادمها بد کم بودند نرم افزار های خطرناک (با قابلیت تصمیم گیری ) هم بهش اضافه شد! بیچاره ملت امریکا بخصوص مردم NY ! حتما بعد دیدن سریال کلی احساس نا امنی کردند ! برا من که اینطور بود!
    یک نکته دیگه اینکه توی سریال کلی اطلاعت در موارد مختلف علمی سیاسی اعتقادی هنری و غیره بیان میشه من اگه مهرزاد مترجم تبود اصن نمیگرفتم نکته ها رو ! یعنی ملت اون ور اب از همه این مسایل سردر میارند !اگه اینطوره! دمشون گرم
    خب در مجموع برای سریالی که بیش از بیست قسمت هست بسیار خوب کار شده فکر کنین اگه میشد توی 12 الی 13 قسمت در فصل می بستند چه قدر جالب میشد! واقعا زحمت نوشت و ساختن همچین سریالی بسیار زیاده!
    ولی نمیشه از شباهت های بسیارش به سریال لاست گذشت بیشتر از همه اون فلشبک ها! اون اعداد ! مسایل اعتقادی سیاسی اخلاقی و ... همه یاد اور لاست بود باضافه ورود بعضی بازیگران لاست!! و البته مایکل امرسون! هی بگذریم !
    در کل خوشمان آمد. هر چند با یکسری بیانات نویسندگان هم عقیده نبودم ولی مشخصه خیلی تلاش کردند طوری جلو برن که به کسی یا کشوری و یا اعتقادی توهین نشه.
    در مورد شخصیتها هم باید بگم ورود بازیگران زن اصلی به سریال باعث نجاتش شد! منی که همه رو پشت هم دیدم بعد یک مدت احساس خوبی از تنها بودن جان و هارولد نداشتم بخصوص وقتی با سگه میرفتن بیرون مثل گی کاپل ها میشدند
    مایکل امرسون از اون بازیگرایی که کمیاب اند بخصوص برای اجرای همچین شخصیتهای پیچیده ای !بنجامین لاست که یادتونه! من که خیلی خیلی خیلی دوستش میدارم
    کاراکتر جان یکجورایی مثل جیمز باند از اب دراومده البته با خانم بازی های خیلی کمتر! ولی نحوه کلامش حرف نداره ! کلینت ایستوودیه برا خودش
    اما خانوم گراز بود گرزو بود نمیدونم! (روت) خیلی جالب شده ! منو یاد جان لاک میندازه نمیدونم شایدم اشتباه میکنم ! ولی خوب موقعی وارد داستان میشه و بحث های جالبی رو با هارولد راه میندازه ! فعلا که به عنوان مرموزترین شخصیت سریال قبولش دارم
    شاو هم که دیگه جای بحثی نداره حضورش واقعا لازم بود شخصیت کاملا خاکستری داره همیشه هم سیاه میپوشه ! چرا ؟ نمیدونم؟!
    اما نمک سریال دتکتیو فاکسو (فاسکو) یه قسمت هست یه قسمت نیست ولی خدایی قسمتهایی که هست رو بیشتر دوست دارم خیلی بدوست داشتنیه این شخصیت بیان کننده توانایی ادم ها برای تغییر کردن و بهتر انتخاب کردنه .
    داشت کارتر رو یادم میرفت مثبت ترین شخصیت سریال بود که گلچین روزگار امانش نداد ! RiP
    خب بسه دیگه ایشاا.. از قسمت بعد هستم در خدمت دوستان !

11. 11 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    431
    از این کاربر 2,604 بار در 236 پست سپاس گزاری شده

قسمت 7

امتیاز به این قسمت 9 خیلی قشنگ بود
    چقدر آپدیتن! پای بیماری ابولا هم به سریال باز شد!
    این شاو که اصلا تو این فضاها نبود چطور یه دفعه رفت تو کف طرف!
    شاگرد شاو هم از اسپارتاکوس آمد! خیلی باحال بود ازش خوشم اومد، ایشالا بیاد تو تیم!
    موی بلوند اصلا به روت نمیاد! همون مشکی قشنگتر بود! بدبخت اون بچه هایی که این شده پرستارشون!!!

این سامری هم خیلی داره روش زیاد میشه! خیلی بی ناموسه! از الان نقشه میکشه واسه نسلهای آینده!

یکی نیست بگه بیچاره میزنن پدرتو در میارن هارولد اینا، تو برا نجات خودت نقشه بکش!
    والا!

13. 5 کاربرِ زیر از FARMANDEH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562

قسمت 7

قسمت قشنگی بود یاد اسپارتاکوس هم افتادیم سارا شاهی واقعا خوب بازی میکنه{شاو** امتیاز این قسمت هم با کمی ارفاق 9 میدهیم

15. 5 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

what does'nt kill you, makes you stronger
    سپاس
    10,855
    از این کاربر 3,644 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

قسمت 7
    آقا من انقدر بدم میاد وقتی این هارولد نقش فرشته ی مهربون رو بازی می کنه.
    "وای، چقدر باید کارهای بد رو به اسم کار درست انجام بدیم"
    مگه همه ی این بدبختی ها به خاطر توی بی شعور نبود؟!!
    باید در دانشگاهmit رو گل بگیرن اگه به این مدرک مستر داده.
    من اگه جای روت بودم با یه چیزی می کوبیدم تو فرق سرش.
    خدا کنه سامری یه بلای درست درمون سرش بیاره که یکم مهارت اولویت بندی کسب کنه
    (اشاره به بزدلی های آخر فصل 3ـش، سر قضیه ی سناتوره)

17. 8 کاربرِ زیر از BIG FELLAH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با اصلح باشید حتی با 72 نفر
    سپاس
    98,742
    از این کاربر 12,687 بار در 1,683 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط BIG FELLAH نمایش پست ها
    اشاره به بزدلی های آخر فصل 3ـش، سر قضیه ی سناتوره
    یک جورایی باهات موافقم در کل ولی در این مورد به خصوص نه بنده خدا این همه تلاش کرد و چندیدن بار برنامه رو نوشت و پاک کرد که یک برنامه ای داشته باشه اخلاق مدار حالا خودش میومد این کار رو انجام میداد چیزی از ایده و فکرش که به نظرم درستم هست باقی نمیموند الان توی سریال دستگاه فینج نقش منجی! رو داره در مقابل سامری که میتونه هر کاری بکنه فقط برای بقای خودش و اهدافش
    «برای برخی همانند رویا...و برای دیگران کابوس شبانه»

19. 9 کاربرِ زیر از D O R D I بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

قسمت هفتم
    مشاهده محتوا اسپویلر
    آقا این سارا شاهی چرا اینقدر لعنتی بازی در میاره؟ خیلی خوب بود این قسمت یه چند تا دیالوگ ناب هم داشت من توی تاپیک خفن ها میزارم بعدا کلا خط و متن داستان جالب بود مثل همیشه هیچ عنصر تکراری و خسته کننده ای نداشت من نُه میدم بهش + بازی ثمین این قسمت قشنگ تو چشم بود و کلا استار این قسمت بودش کل کل و لاس زدن خیلی خوب بود بعد یه نکته دیگه اون پسره که شاگرد ثمین بودش هم کاراش خیلی خوب بود در مورد داستان تبلت ها هم باید بگم هوشمندی فینچ واقعا عالیه! بی صدا داره خیلی کاره میکنه! نویسنده های این سریال چه قدر خوبن آخه! گفتم دیگه نُه میدم
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

21. 4 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 8 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین