برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 18
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

The Equalizer | داستان مردی با گذشته مرموز | معرفی فیلم

The Equalizer فیلمی آمریکایی در ژانر اکشن به کارگردانی Antoine Fuqua و نویسندگی Richard Wenk است . این فیلم بر اساس سریالی به همین نام که در سال 1985 توسط Edward Woodward کارگردانی شده بود واز شبکه CBS پخش شد , ساخته شده است . ( The Equalizer 1985 ) از بازیگران اصلی این فیلم می توان به Chloe Grace Moretz و Denzel Washington اشاره کرد .

در جوئن سال 2010 یعنی هنگامی که تازه حرف هایی از ساخت این فیلم به گوش می رسید , قرار بود تا Russell Crowe نیز در این فلیم ایفای نقش کند . اما بعد ها از حضور در این فیلم انصراف داد . در نهایت در سال 2011 اعلام شد که Denzel Wshington برای بازی در این فیلم اعلام آمادگی کرده است . کارهای تولید این فیلم نیز توسط Sony Pictures و Village Roadshow انجام شده است . هم چنین حضور Chloe Grace Mortez نیز در تاریخ 10 مِی 2013 در این فیلم قطعی شد . Antoine Fuqua پیش از این کارگردانی فیلم Olympus Has Fallen را بر عهده داشته است . در نهایت فیلم برداری این مجموعه در جوئن سال 2013 آغاز شد .

بودجه ای که شرکت Sony انتظار داشته این فیلم به دست بیاورد چیزی بین 20 - 30 میلیون بود . و همین اتفاق هم افتاد و این فیلم در اولین هفته فروش خود 20 میلیون سود به دست آورد , این در حالی است که هیچ کدام از فیلم های Denzel Washington تا به حال فروش بالای 20 میلیونی نداشته است البته به غیر از فیلم Out of Time در سال 2003 . به تازگی و در آخرین اخبار باکس آفیس این فیلم تا مرز 40 میلیون هم فروش داشته است . +

خلاصه داستان : Robert McCall یک افسر اطلاعاتی بازنشسته است که گذشته خود را در نیروهای ویژه گذرانده , اما در حال حاضر بازنشسته شده و برای خود یک زندگی جدید و آرام دارد . اما در این هنگام او با دختر جوانی به نام Teri آشنا می شود . Teri تحت خشونت گنگستر های روسی قرار گرفته و این مسثله McCall را اذیت می کند . او مسلح و دارای مهارت زیادی است که کار او را در مبارزه های تن به تن راحت می کند . با این تفاسیر او یه جورایی از دوران بازنشستگی خودش خارج می شه و تصمیم می گیره تا انتقام Teri را بگیرد .

سپاس
    131
    از این کاربر 377 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Equalizer | داستان مردی با گذشته مرموز | معرفی فیلم

چقدر این دختره Chloe Grace Moretz فیلم بازی میکنه
    از نوع بازی هاش توی فیلم های مختلف خیلی خوشم میاد. چند تا فیلمی که ازش دیدم واقعا برام جذاب بود توی کیک اس ها که خیلی خوب بود ظاهر شدش توی فیلم های کری و دارک شادو هم خیلی خوب بازی می کرد من اکثر فیلم هایی که ازش دیدم راضی بودم فقط موندم این با این سن کمش وقتی بزرگ تر بشه چی می خواد بشه
    دنزل واشینگتون هم کارهاش همیشه عالی هست و باید حتما این فیلم رو به خاطر این دوتا ببینم. احتمالا فیلم خوبی از کار میادش

3. 19 کاربرِ زیر از nader-mohajer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,230
    از این کاربر 1,462 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

امیدوارم زوج کلویی و دنزل، مثل تجربه ی لذت بخشه زوج دنزل و داکوتا سر فیلم man on fire باشه.

5. 16 کاربرِ زیر از fatima-b021 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,047 بار در 1,455 پست سپاس گزاری شده

فیلم دیده شد.. انتظار چنین اکشن زیبایی رو نمیکشیدم ولی خیلی از حده انتظاراتم بالاتر بود و فهمیدم که چقدر دنزل واشنگتن مناسبه ژانره اکشنه و متاسفانه چقدر کم سروکله ش تواین مدل فیلما پیدا میشه.. بعد از ذهنیتی که دوسال قبل بافیلم Flight در ذهنم ایجاد کرد، مطمئن بودم اینبار هم با یک بازیه بی نقص دیگه بااین بشر روبه رو میشم و خب بازهم پیش بینیم درست دراومد.
    دنزل واشنگتن به قدری تحسین برانگیز بازی میکنه که بقیه ی بازیگرا کاملن تحت تاثیرش قرار میگیرن و به "خوب بودن" بسنده میکنن و اجازه میدن دنزل به تنهایی "عالی" باشه و فیلمه 2 ساعتی بسیار جذابی رو شاهد باشیم...!!بنظرم ایشون جزو معدود بازیگراییه که بدون زحمت دادن به خودش، بهترین بازی رو ارائه میده..برای عالی بودن انرژیه بسیار کمی مصرف میکنه..!!

فیلم، با مقوله ی نسبتن درام و جدید خودش رو بهتون معرفی میکنه. داستانش درمورد فردی به نام "مک کال" با بازیه Denzel هستش که فردی تنها،آرام و خونسرد و درعین حال وحشیه..شخصیت پردازی این شخصیت نیازمند دوسه دنباله ی دیگه برای این فیلم هستش ولی چشام آب نمیخوره که بخان نسخه ی دومی ازش بسازن. نحوه ی روایت داستان فیلم از خوده داستان زیباتره و شما کاملن اتفاقات فیلم رو جدای فهمیدن، حفظ میکنید.
    بعد از ملاقاتی که شخصیت اصلی داستان با یک فا ح شه ی خیابونی داره و مشکلاتی که این زن در زندگیش داره مواجه میشه، تصمیم میگیره اقدام کنه و به عنوان یک خدمت دوستانه، حال عده ای شرور رو بگیره..فیلم با جلو رفتن، گستردگیش بیشتر میشه و شخصیت اصلی داستان رو بهتر میشناسیم و مشاهده میکنیم که موانع سره راهش بیشتر و بزرگتر میشن ولی سه عنصری که نام بردم "تنهایی،آرامش و وحشی بودن" برای ازبین بردن این موانع کافیه...همونطور که گفتم ایکاش کمی درمورد پیشینه ی شخصیت اصلی برامون تعریف میکردن ولی همین گمنام بودنش لذتیه که نویسنده خواسته تا مزه ش کنیم. دنزل واشنگتن دراین فیلم، نمونه ی آپگرید شده ی لیام نیسن در فیلم Taken عه..!!
    درکل فیلم قابل قبولی بود و کاملن ارزش دیدن رو داشت و من راضی شدم.حداقل برای تجدید بیعت با دنزل واشنگتن که این سالها خیلی کم ولی مفید بازی میکنه، این فیلم رو تماشــا کنید.
    نمره ی من به فیلم : 8 از 10

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

The Equalizer

انصافا این چی بود؟
    افتضاح بود به نظرم ، واقعا فیلم هیچی نداشت ، اصن وقتی اون دیالوگ های مثلا فلسفی رو از زبون شخصیت ها میشنیدم یا اون موسیقی متن بسیار چیپ فیلم رو ، دوست داشتم سرمو بکوبم تو دیوار! ، تقریبا بد ترین فیلمی بود که امسال دیدم
    جالب اینه شخصیت منفی فیلم چقدر واسش زور زده بودن شبیه کوین اسپیسی بشه باو آب قطعه نکن:D
    درسته فیلم اکشنه و نباید خیلی گیرد داد ولی آخه تا این حد بد ؟ من واقعا انتظار بیشتری از فیلم داشتم با توجه به تریلرش ...
    پ.ن: اینا چرا مردم رو گول میزنن؟ چرا عکس کلویی رو میزارین رو پوستر فیلم بعدش مث هویج باش رفتار میکنین سر جمع این دختر 20 دقیقه بازی نکرد! ، یه چیز دیگه هم این که مدت زمان 2 ساعت واسه این فیلم خیلی زیاد بود
    0/10
    Trump2016

8. 9 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

نقل قول نوشته اصلی توسط Samu3L نمایش پست ها
    انصافا این چی بود؟
    داداش انصافتو شکر...حداقل یه دونمره واسه خاطره دنزل میدادی بهش....!! دیگه اینقدرم بد نبود که بیای 0 بدی

باید تنبیه بشه آخه:D ، هر چقدر فکر میکنم اصن راه نداره بیشتره صفر!
    واکنش شخصیت های بد فیلم به دنزل وقتی آخر کار بودن :
    Who Are youuuuuu???|||||
    انگار فیلم هندیه
    من پست تو رو خونده بودم کلی هایپ شده بودم واسه فیلم:D
    باو یه تجدیده نظری بکن.. دونمره واسه دنزل بده بهش..دونمره واسه موسیقی متنش..برسه به 4 از 10.. به بنجول ترین فیلما بالای 5 میدی به این 0 ؟؟ البته به من ربطی نداره من دیدم حال کردم...

10. 11 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    داداش انصافتو شکر...حداقل یه دونمره واسه خاطره دنزل میدادی بهش....!! دیگه اینقدرم بد نبود که بیای 0 بدی
    Who Are youuuuuu???|||||
    انگار فیلم هندیه

باو یه تجدیده نظری بکن.. دونمره واسه دنزل بده بهش..دونمره واسه موسیقی متنش..برسه به 4 از 10.. به بنجول ترین فیلما بالای 5 میدی به این 0 ؟؟ البته به من ربطی نداره من دیدم حال کردم...
    به موسیقی متنش امتیاز بدم؟) ، تو پستم گفتم یکی از نقاط مهم فیلم که کلی پایین اوردش همین موسیقی متنه آبگوشتی و ضعیفشه
    به کدوم فیلمای پنجولی(؟!:D) بالا 5 دادم؟:D بیا پروفایل :D

پ.ن: البته اینا همه نظره شخصیم بود، دنزلیا ناراحت نشن یه وقت:D
    Trump2016

12. 10 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

Who Are youuuuuu???|||||
    انگار فیلم هندیه

به موسیقی متنش امتیاز بدم؟) ، تو پستم گفتم یکی از نقاط مهم فیلم که کلی پایین اوردش همین موسیقی متنه آبگوشتی و ضعیفشه
    به کدوم فیلمای پنجولی(؟!:D) بالا 5 دادم؟:D بیا پروفایل :D

پ.ن: البته اینا همه نظره شخصیم بود، دنزلیا ناراحت نشن یه وقت:D
    ایشالله سره Inherent Vice جبران میکنم

من جایی نمیام

14. 12 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,921
    از این کاربر 6,705 بار در 612 پست سپاس گزاری شده

ضعف شخصیتپردازی در فیلم باعث شد نقشها در حد تیپ باقی بمونند و چیزی برای اضافه یا کم کردن نقش برای بازیگرها باقی نگزارد مطمئنم فیلم در ژانر خودش که یک فیلم اکشن هست چیز جدیدی نداشت یک دنزل واشنگتن کم حرف و بزن بهادر (که حالا نقشهاش خیلی تکراری شده است )و بدون اینکه بدونیم سر زنش چه بلایی اومده چرا از قالب یک مامور مخفی خارج شده است با یک بدمنی که بازیش بشدت تصنعی و بد بود .
    بهر حال فیلمهای اکشن معمولن کارگردان بیشتر وقت برای خوب دراوردن صحنهای اکشن تلاش میکنند تا چفت وبست فیلمنامه.
    من نمره نمیدم که ممد انزلیچی عزیز از دستم دلخور نشود

16. 8 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

بعضی وقت ها مثل میکادو آرزو میکنم مدیر نبودم و اینقدر دست و پام بسته نبود تا درست جواب کاربرها رو بدم... بگذریم
    مدت ها بود که اکشن به این خوبی ندیده بودم، همه چیزش عالی بود... از آدم بدها بگیر تا فیلمنامه و دنزل عزیز. درسته همه چیزش کلیشه بود، از آدم بدهای روسی فیلم تا مامور سابق Cia که بازنشسته شده و خط داستانی فیلم و... همه چیزش کلیشه بود اما خب به بهترین نحو اجرا شده بود. واقعا 2 ساعت لذت بردم. موسیقی متن فیلم که عالی بود، نمره اش به تنهایی 10ـه، واقعا روی سکانس ها نشسته بود.

همونطور که گفتم ایکاش کمی درمورد پیشینه ی شخصیت اصلی برامون تعریف میکردن ولی همین گمنام بودنش لذتیه که نویسنده خواسته تا مزه ش کنیم.
    اتفاقا من برعکس دوست داشتم اصن از گذشته اش چیزی معلوم نشه و همین جوری مرموز بمونه! خیلی خیلی بهتر میشد.
    منم 8 میدم بهش، دو نمره هم به خاطر این کم میکنم که کاملا قابل پیشبینی بود و کلیشه ای، اما خب واقعا خوش ساخت بود.

18. 16 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین