برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت از سریال چه امتیازی می‌دهید؟

رأی دهندگان
27. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

2 7.41%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

3 11.11%
  • 7

1 3.70%
  • 8

3 11.11%
  • 9

11 40.74%
  • 10

7 25.93%
صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 از مجموع 25
    سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

Sons of Anarchy | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود چهارم

Season 7, Episode 04 | Poor Little Lambs

خلاصه داستان اين قسمت : جکس با رون تالی توی زندان ملاقات می‌کنه و باهاش به صورت رمزی در مورد غذای سگ صحبت می‌کنه تا بتونه قضیه‌ی هروئین‌های دزدی چینی‌ها رو حل و فصل کنه...

.Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

2. 27 کاربرِ زیر از Mani Vampire بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sons of Anarchy | بحث اپیزودیک | فصل هفتم , اپیزود چهارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Jack Bauer نمایش پست ها
    اول از همه بگم هر سریال و فیلمی مطمئنا اشتباهاتی داره و برای همین زیاد به اشتباهات اهمیت نمیدم ولی این جا چون بحثش شد مجبور شدم عکس های زیر رو نشون بدم
    حالا چون فرندز یا دکستر این همه اشتباه داره دلیل نمیشه ازش بدم بیاد یا طرفدارش نباشم و در ضمن سانز یکی از سریال هایی که تعداد اشتباهاتش خیلی کمه.

پ.ن:قسمت خیلی خوبی بود و بعد از 3 قسمت معمولی خیلی چسبید 9 میدم.

من هم اول بگم که این سریال رو بیش از دو ساله دارم دنبال می کنم و واقعا دوستش دارم و تا اخرش هم خواهم دید ولی چیزی رو که باید بگم رو همیشه میگم!
    بحث اشتباه یا سوتی توی سریال یا فیلم با بحث اغراق و تخیلی کردن سریال و فیلم خیلی فرق میکنه! منم با عکس برات مثال می زنم. این دو عکس زیر از سریال فرندز هست که در یکی از قسمت ها می بینیم که گلدان های چیده شده ابتدا از چپ به راست سبز و زرد و آبی هست و در عکس دوم می بینیم که گلدان ها از چپ به راست سبزو زرد و قرمز است

خوب به این کار همان طور که خودت امار دادی سوتی و اشتباهات کار می گویند که توی اکثر مواقع به سریال هیچ ضربه ای وارد نمی کنه و میشه خیلی راحت ازش گذشت ولی اینکه بیان وسط یک جمعیت 10 نفری در یک مکان 10 یا 20 متری که هیچ راه فراری برای هیچ کس نیست یک نارنجک بترکونیم ( حالا چه نارنجکش زیاد ترکش داشته باشه و یا نداشته باشه ) و بعدش در سکانس بعد ببینیم که حتی به مورچه ای که از اونجا رد میشده هم هیچ آسیبی وارد نشده و حتی هیچ کسی زخمی هم نشده رو باید به حساب اغراق و تخیلی و فانتزی بودن اون سکانس نوشت نه اشتباهات عمومی یک سریال ! این عمل رو نباید یک اشتباه دونست بلکه باید یک عمل نسنجیده و غیر واقعی دونست. حتی اگر دقت کنید موقعی که نارنجک می ترکه فقط شیشه مغازه می شکنه و چند تا چیز فقط خورد میشه ولی بعد در سکانس بعدی که شب هست نشون میده کاملا مغازه متلاشی شده که باز این متلاشی شدن مغازه هم با اون سکانس قبلی نمی خونه که باید جز اغراق های نسنجیده کارگردان نوشت که تمایل به زخمی کردن بازیگرهاش توی اون سکانس نداشت !

4. 12 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

مشکل سانز اینه که دیگه قریحه و ذوق نویسنده هاش و کارگردانش خوابیده کلا، خیلی وقته دیگه کلیشه شده
    من تو دو تا بحث اپیزودیک اول یه گیری به این جریان چینی ها و حرف جما دادم، با این پیش فرض رفتم جلو که جکس این حرف رو قبول نداره، که الان مطمئن شدم که این دری وری جما رو باور کرده
    سریال دیگه خیلی داره بر مبنای چیزای الا بختکی و اتفاقی میره جلو، چن تا مثال از همین فصل بزنم:
    1 - جما بدون این که بدونه که سانز با چینی ها درگیری داشتن، یکی رو میاد به عنوان قاتل معرفی میکنه، اونم با این استدلال شاهکار که چون ماشینش رو مثلا بعد ازظهر دم در خونه جکس دیده و نرفته ببینه تازه تارا مرده یا نه، یعنی به صورت اتفاقی یه تیر در تاریکی جما میزنه، میگه کار چینی هاست، بعد جکس هم چون قبلش با اینا درگیره شده قبول میکنه ( حالا بماند که فصل قبل و تا همین قسمت دوم و سوم سریال داشت بال بال میزد که نشون بده قتل عام فصل قبل چینی ها رو تونستن اثبات کنن که کار سانز نبوده و رابطشون اوکی هست اینا)
    2 - سانز دو تا از همراهانشون تو قتل عام چینی ها رو میکشنن، که به صورت اتفاقی یکیشون از آشنایان خفن و نزدیکه این پیرمرده هست یا با هم رابطه داشتن ، در نتیجه این پیرمرده قاطی میکنه و احتمالا اینا رو لو میده ( باز هم اتفاق)
    3 - یه کشیش روانی رو میکشن، که به صورت کاملا رندوم این همونی بوده که با مارکس داشته قرارداد می بسته در نتیجه باز یه مشکل دیگه اونم بر حسب اتفاق
    فصول قبل دیگه اینقد از این ترفند و این جور چیزا استفاده شده که دیگه تازگی خودش رو از دست داده، اتفاق هم حد و اندازه داره، اوج شاهکارشون بحث قتل زن "اپی" بود که اتفاقی "اپی" سوار ماشین نمیشه، ولی خوب اون موقع جرات حذف اون شخصیت و در افتادن با یکی از کاراکترهای محبوب باعث میشد اصلا به این که بیس کار اتفاق بوده اهمیت ندی، حتی 5 دقیقه ی آخر که خیلی از دوستان رو راضی نگهداشته، راضی کننده نبود، یه روند کند و بی منطق، یهویی با یه نارنجک ( که به قول ایرج و والتر خون هم از دماغ کسی نمیاد) و یه قتل عام میخوان مخاطب رو به سر ذوق بیارن
    اینا به کنار
    کلی مقدمه چینی کردن تو فصول قبل، که کلاب میخواد بکشه بیرون از این بحث های گنگستری و مواد و اسلحه، بعد "بابی" به عنوان یه شخص دلسوز جدا میشه از کلاب و میره نیرو جمع میکنه، به همراه چیبز کلی جکس رو همراهی میکنند،یهو این فصل همه آب روغن قاطی میکنه، فر خوردیم فصول قبل اینقد این دیالوگ رو شنیدیم ، "خون، خون رو میاره" یا یه چیز تو این مایه ها، کلی هم مثلا درایت از خودشون نشون میدادن که خون بیشتری ریخته نشه و اوضاع بدتر نشه، الان احتمالا به خاطر قتل "تارا" دارن با همه در میفتن ( که باز هم دلیل مسخره ای هست)، حتی میخوان جلو آگوست هم واستن، در صورتی که اصلا فلسفه ی حضور آگوست این بوده که، سانز از خلاف بکشه بیرون
    کلا انرژی که تو این دو فصل اخیر رو تریلرا گذاشته شده رو خود سریال گذاشته میشد بهتر جواب میداد.

6. 9 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

عجب

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    1 - جما بدون این که بدونه که سانز با چینی ها درگیری داشتن، یکی رو میاد به عنوان قاتل معرفی میکنه، اونم با این استدلال شاهکار که چون ماشینش رو مثلا بعد ازظهر دم در خونه جکس دیده و نرفته ببینه تازه تارا مرده یا نه، یعنی به صورت اتفاقی یه تیر در تاریکی جما میزنه، میگه کار چینی هاست، بعد جکس هم چون قبلش با اینا درگیره شده قبول میکنه ( حالا بماند که فصل قبل و تا همین قسمت دوم و سوم سریال داشت بال بال میزد که نشون بده قتل عام فصل قبل چینی ها رو تونستن اثبات کنن که کار سانز نبوده و رابطشون اوکی هست اینا)
    جما گفت من ماشین چینی ها رو دیدم، رفتم به کلاب خبر بدم که یکی بیاد خونه رو چک کنه، که بعدش هم میفهمه تارا مرده. چون میترسیده تنهایی به خونه بره. شما درست نگاه کن بعد بیا گیر بده، قضیه چینی ها هم جوس بهش گفته، باهم این نقشه رو کشیدن
    تورو خدا درست سریال نگاه کنید

بعد جکس هم چون قبلش با اینا درگیره شده قبول میکنه ( حالا بماند که فصل قبل و تا همین قسمت دوم و سوم سریال داشت بال بال میزد که نشون بده قتل عام فصل قبل چینی ها رو تونستن اثبات کنن که کار سانز نبوده و رابطشون اوکی هست اینا)
    اصن این انتقاد اینقدر مسخره است که نمیدونم چطور جواب بدم، جکس تو قتل عام چینی ها دست داشت، اما تو این فصل "بال بال" میزد که چینی ها رو متقاعد کنه تا بهش اعتماد کنن. خیلی ساده، خیلی هم منطقیه، زدی عموی طرف رو کشتی، بعد زنت میمیره، اولین کسی که بهش شک میکنی چینی هاست، بعد مادرت که تنها کسیه که برات مونده میاد میگه من همچین چیزی رو دیدم، اون موقع است که دیگه خون جلو چشمات رو بگیره

2 - سانز دو تا از همراهانشون تو قتل عام چینی ها رو میکشنن، که به صورت اتفاقی یکیشون از آشنایان خفن و نزدیکه این پیرمرده هست یا با هم رابطه داشتن ، در نتیجه این پیرمرده قاطی میکنه و احتمالا اینا رو لو میده ( باز هم اتفاق)
    یعنی چی؟؟؟ جکس نقشه کشیده بود، میخواست این حرکت شون رو بندازه گردن یکی، به جری گفته بود دو نفر از خارج کلاب رو با خودش برای این کار بیاره. جری هم دوتا از آشناهاش رو میاره. بعد جکس بدون اینکه بدونه طرف آشناست میره ترتیبش رو میده و اون داستان ها بوجود میاد. بسیار ساده

3 - یه کشیش روانی رو میکشن، که به صورت کاملا رندوم این همونی بوده که با مارکس داشته قرارداد می بسته در نتیجه باز یه مشکل دیگه اونم بر حسب اتفاق
    این یه ذره اتفاقی بود، اما بازم نیاز داستانه، نمیشه گیر داد که چرا اتفاقی این با اون جور درامد! اینجوری باشه 90% فیلم ها اتفاقی هستن و.....

کلی مقدمه چینی کردن تو فصول قبل، که کلاب میخواد بکشه بیرون از این بحث های گنگستری و مواد و اسلحه، بعد "بابی" به عنوان یه شخص دلسوز جدا میشه از کلاب و میره نیرو جمع میکنه، به همراه چیبز کلی جکس رو همراهی میکنند،یهو این فصل همه آب روغن قاطی میکنه،
    بابا رئیس کلاب زنش به اون صورت به قتل رسیده، مشخصه که کار چینی هاست! میخوای بابی بیاد دم از صلح بزنه؟ حالا خوبه جکس کلی هم تو این فصل گفته که ممنون که بهم اجازه دادید انتقامم رو بگیرم و چیبز هم میگه ما باهاتیم و عاشقتیم و....

8. 5 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    جما گفت من ماشین چینی ها رو دیدم، رفتم به کلاب خبر بدم که یکی بیاد خونه رو چک کنه، که بعدش هم میفهمه تارا مرده. چون میترسیده تنهایی به خونه بره. شما درست نگاه کن بعد بیا گیر بده، قضیه چینی ها هم جوس بهش گفته، باهم این نقشه رو کشیدن
    تورو خدا درست سریال نگاه کنید
    آقا نقل به مضمونه، کلیت که همونه، بحث رو نحوه ی استدلاله و قانع شدن طرف مقابله، نه اینکه من میگم ، ماشین رو دیده و نرفته ببینه چه خبره، یا اصلا زنگ نزده به کسی، شما میگی رفته یکی رو بیاره؟
    اصن این انتقاد اینقدر مسخره است که نمیدونم چطور جواب بدم، جکس تو قتل عام چینی ها دست داشت، اما تو این فصل "بال بال" میزد که چینی ها رو متقاعد کنه تا بهش اعتماد کنن. خیلی ساده، خیلی هم منطقیه، زدی عموی طرف رو کشتی، بعد زنت میمیره، اولین کسی که بهش شک میکنی چینی هاست، بعد مادرت که تنها کسیه که برات مونده میاد میگه من همچین چیزی رو دیدم، اون موقع است که دیگه خون جلو چشمات رو بگیره
    حاجی رو این مورد با هم کنار نمیایم، من میگم شما چه از اول به آخر نگاه کنی چه از آخر به اول نگاه کنی، همه جوره میبینی که چینی ها متقاعد شدند کار جکس نبوده اون قتل عام (فصل قبل)، میندازه گردن ایرلندیه، در واقع چیزی که جکس خودش مقدمه چینی کرد که چینی ها به این نتیجه برسند، حالا ادامه استدلالت که میگی مادرت که تنها کسیه و ... که میشه همون حرف من، میشه شانسی، الابختکی، اتفاق، خدایی دیگه معادل دیگه ای هم واسش پیدا نکردم من
    که داستان هم داره بر مبنای همین میره جلو

یعنی چی؟؟؟ جکس نقشه کشیده بود، میخواست این حرکت شون رو بندازه گردن یکی، به جری گفته بود دو نفر از خارج کلاب رو با خودش برای این کار بیاره. جری هم دوتا از آشناهاش رو میاره. بعد جکس بدون اینکه بدونه طرف آشناست میره ترتیبش رو میده و اون داستان ها بوجود میاد. بسیار ساده
    من حرفی ندارم خدایی بزنم، میگم مبنای این حوادثش همش شده اتفاقی ، میخوای سر همین اتفاقی بحث کنیم، فک کنم بیشتر رو این لغت تفاهم نداریم

این یه ذره اتفاقی بود، اما بازم نیاز داستانه، نمیشه گیر داد که چرا اتفاقی این با اون جور درامد! اینجوری باشه 90% فیلم ها اتفاقی هستن و.....
    خوب الحمدلله این یکی رو قبول کردی ، ببین اتفاق حدی داره، میخوای چقد مثال بزنم واست از فصول اول تا الان؟ ( که من اونا رو دوست داشتم )اگه فیلمی هم داره کلا اتفاقی حوادث رخ میده، فرقی نمیکنه به اونم فحش
    میدم

بابا رئیس کلاب زنش به اون صورت به قتل رسیده، مشخصه که کار چینی هاست! میخوای بابی بیاد دم از صلح بزنه؟ حالا خوبه جکس کلی هم تو این فصل گفته که ممنون که بهم اجازه دادید انتقامم رو بگیرم و چیبز هم میگه ما باهاتیم و عاشقتیم و....
    این دیگه میشه مصداق این جمله " خدا انسان را آفرید و انسان هم توجیه را "
    اول اینکه کلا رو این مشخصه کار چینی هاست با هم مشکل داریم ( احتمالا این "مشخصه" رو بر مبنای اطلاعات جکس گفتی دیگه )
    یه مقدار مقدمه و موخره فصول قبل رو کنار هم بذار، اگه این طوره که سر جریان "اپی" که فقط یه زندانبان رو کشتن و با بقیشون کار نداشتن ( احتمالا چون اون موقع رئیس نبوده) این ور هم فقط "پوپ" رو کشتن، فصل دو، اون فیلم رو سر جما آوردن، تهش یکی رو کشتن و با بقیه کار نداشتن ( زن رئییس)
    دیگه بحث یه انتقام و درگیری با n تا کلاب دیگه و زدن زیر میز مارکس و اینا هیچکدوم با حرفها و خلقیات و منطق موجود در فصول قبل جور در نمیاد

10. 6 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

هر وقت چیزیو از دست بدی بعدش قدرش
    سپاس
    12,056
    از این کاربر 1,158 بار در 133 پست سپاس گزاری شده

خدایی من بیش از 100 سریال تا حالا دیده م ولی هیچ سریالی رو به اندازه سانز دوس نداشتم!
    هم کارگردانی هم نویسندگی هم بازیگراش همه چیش واقعا عالیه!
    این قسمت هم نمیدونم چی بگم 10
    بعدش خدایی یه بخشیو اختصاص بدین برا اینکه حدس بزنیم آخر سانز چی میشه!!!جکس میمیره؟کلاب نابود میشه؟ببینیم کسی میتونه درست حدس بزنه!

12. 5 کاربرِ زیر از ahmady45 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123