برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
    ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

Gracepoint | بحث کلی پیرامون فصل اول

[ تاپیک دانلود فصل اول ]

در این تاپیک می توانید درباره فصل اول این سریال با یکدیگر بحث و گفتگو کنید.
    برای جلو گیری از اسپویل، لطفا اسم اپیزود مورد نظرتان رو در ابتدای نوشته ی خود ذکر کنید !

2. 24 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    131
    از این کاربر 377 بار در 34 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Gracepoint | بحث کلی پیرامون فصل اول

برای قسمت اول خیلی خوب شروع شد و نوید یک درام جنائی و پر رمز و راز و جذاب رو می داد که هم میتونه سرگرم کننده باشه و هم آزار دهنده. شخصیت مرد پلیس خیلی خوب بازی می کرد ولی بازیگرهای خانواده پسره اصلا خوب بازی نمی کردند و خیلی مصنوعی بودند. سکانس های لب ساحل هم برام جذاب بود. من که ادامه میدهم تا ببنیم پسره چطوری کشته شده و اصلا انگیزه شون چی بوده دوست پسره هم نفهمیده چرا مسیج ها و اطلاعات کامپیوترش رو پاک کرد
    از 10 به قسمت اول 8 میدهم

4. 11 کاربرِ زیر از nader-mohajer بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

از اول تا آخر قسمت اول من فقط به این فکر می کردم که این "دیوید تنانت" برای چی دوباره یک نقش تکراری رو قبول کرد و داره دوباره نقش خودش رو از سریال Broadchurch رو بازی میکنه و فقط به خودم میگفتم آخه اون سریال فوق العاده چی کم داشت که باعث این دوباره اون نقش رو قبول کنه و خودش کاراکتر خودش رو بازی کنه در صورتی که اصلا نتونست حتی گوشه ای از اون حس و حال سریال بُروچارچ رو به بیننده منتقل کنه! واقعا از دیوید و اون بازی زیباش در اون سریال انتظار نداشتم که حتی نتونه نقش خودش رو کپی کنه!
    در مورد بازیگرها هم می تونم بگم که بازیگر های نقش مادر و پدر واقع یک افتضاح کامل بودند و نه تنها نتوانستند اون حس و حال و غم از دست دادن بچه رو به بیننده منتقل کنند بلکه فقط یک کپی بی رمق و خسته از بازیگرهای توانمند انگلیسی سریال بُروچارچ بودند. حتی "آنا گان" نیز به نظر من حتی یک ذره نیز به بازی اش در بریکینگ بد نزدیک هم نشد.
    تمامی سکانس ها و تصاویر زیبایی که در بُروچارچ دیده بودیم سعی شده بود در این سریال هم دقیقا همان تصاویر دیده بشه و یک جورایی یک کپی خیلی بد از اون مناظر زیبا شده بود و رنگ و لعاب اون سریال رو نتونست تکرار کنه! فقط میتونم بگم که کسایی که بُروچارچ رو ندیده اند احتمالا می تونند از این سریال لذت ببرند ولی بقیه ممکنه زیاد نتونند تحمل کنند. در هر صورت ما این مینی سریال رو شروع کرده ایم و ترجیح می دهم ادامه بدهم تا ببینم واقعا اون ته بندی که گفتند متفاوت خواهد بود رو این گروه میتونه ایجاد کنه یا نه !

6. 12 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,296
    از این کاربر 2,991 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

واقعا یک سریال کلیشه ای ضعیف هست که بنظر من تمام شخصیت های مصنوعی و ضعیف بازی کردن!واقعا به شخصه از شبکه فاکس انتظار همیچین سریالی رو نداشتم
    امیدوارم که در قسمت های بعد بهتر از این بشه!

8. 9 کاربرِ زیر از jackbauer2012 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,459 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    در این سریال هم دقیقا همان تصاویر دیده بشه و یک جورایی یک کپی خیلی بد از اون مناظر زیبا شده بود و رنگ و لعاب اون سریال رو نتونست تکرار کنه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط jackbauer2012 نمایش پست ها
    واقعا یک سریال کلیشه ای ضعیف هست که بنظر من تمام شخصیت های مصنوعی و ضعیف بازی کردن!واقعا به شخصه از شبکه فاکس انتظار همیچین سریالی رو نداشتم
    امیدوارم که در قسمت های بعد بهتر از این بشه!
    خلاصه ش اینکه "آمریکایی"ها با "ما" و خودشون شوخی دارن دست بردار هم نیستن! واقعا مشکل فیلم اینکه "آمریکایی"ه این یه حس تجربیه بیشتر از این نمی تونم توضیح بدم.

10. 12 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

فقط تونستم 15 دقیقه اول رو تحمل کنم! نمی‌گم بد بود ولی کپی برداری در حدّ "چین" انجام داده بودن. دیالوگ‌ها و سکانس‌ها دقیقا یکی بود به‌علاوه اینکه اون ساحلِ آمریکایی به هیچ وجه حالُ هوای ساحلِ اروپایی رو نداشت. وقتی که دیدم با یه سریالِ کاملا کپی طرف هستم بی‌خیال‌ش شدم ، البته به عنوانِ یه سریال جنایی، حتی نسخه اُرجینالِ سریال هم همچین چیزِ مالی نبود و به دلم نَشست اما کوتاهی و اختصارش یه مقدار به کمکش اُمد . توی 8 قسمت تموم شدُ رفت پیِ کارش!

نقل قول نوشته اصلی توسط jackbauer2012 نمایش پست ها
    واقعا یک سریال کلیشه ای ضعیف هست که بنظر من تمام شخصیت های مصنوعی و ضعیف بازی کردن!
    اگر نسخه اروپایی سریال رو ندیدی و تنها مشکلت بازی ضعیف و مصنوعیِ بازیگر هاست پیشنهاد می‌کنم اول اونو ببینی .

12. 12 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :