برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 15 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 148
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

Arrow | بحث کلی درباره فصل سوم

[ تاپیک دانلود فصل سوم ]

در این تاپیک می توانید درباره فصل سوم این سریال با یکدیگر بحث و گفتگو کنید. لطفا درباره هر قسمتی که می خواهید بحث کنید ابتدا اسم اپیزود رو بیان کنید تا دیگران اگر قسمت مورد نظر شما رو ندیده اند صحبت های شما رو نخوانند

say my name
    سپاس
    172
    از این کاربر 227 بار در 26 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Arrow | بحث کلی درباره فصل سوم

شاید خیلی اوقات از اررو انتقاد شده از درامش از بازی ها از... ولی سریال به شدت داره رو به جلو میره و پیشرفت میکنه حتی زمینه ساز سریال های جدیدی تو سبک خودش شده
    در مورد این قسمت هم باید بگم چیزی که بیشتر از همه توجهمو به خودش جلب کرد بازی خوب استفان امل بود خیلی داره بهتر بازی میکنه قسمتی خوب با پایان بهتر خودم فکر کردم دیگل میمیره ولی خوب اشتباه کردم در پایانم همین طور که گفتم سریال داره پله پله پیشرفت میکنه نمونش اینکه این قسمت بسیار بسیار بهتر از فسمت اول سیزن قبلی بود سریال لیاقت بحث اپیزودیک داره گمونم!!

My only friends......

3. 13 کاربرِ زیر از a l i بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

قسمت جالبی بود فصل رو خوب شروع کردن اخر قسمت هم که مرموز تموم شد فکر کنم سارا مرد اونم جلو چشم خواهرش باباشم احتمالا دوباره سکته بزنه بره بیمارستان زیاد با** سریال فلش قاطیش نکنند بهتره

5. 9 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

شروع خوب و صحنه های درام جالبی داشت اما با نقطه ضعف!

حداقل اسپین آف برای سریال میسازن برنامه ریزی هاش رو هم بکنن!
    فصل قبل زمان بندی های حضور کلاوس رو در اصیل ها و خاطرات خون آشام رو خیلی قشنگ در آورده بودن اما Arrow و Flash رو با یک قسمت تناقض بهم رسوندن!
    بنظرم Arrow رو باید هفته ی گذشته پخش میکردن! این مشکل حل میشد

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    واقعا سارا توی فصل دومی یکی از وزنه های سریال بود و از موقع ورودش به سریال باعث شد سریال بهتر هم بشه ولی شاید هم نمرده باشه !
    اما مورد دیگه، به قول محمد یکی از کاراکترهای خوب فصل قبل سارا بود، حذفش بی دلیل بود! حالا چند دقیقه هم دوریش رو تحمل کنین چی میشه آخه :دی
    دیگه با خوردن سه تیر و سقوط از اون بلندی جایی برای بازگشت نذاشتن انصافاً (البته از CW بعید نیست این کارها :دی)
    در کل من هم با حذف این کاراکتر خیلی کنار نیومدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط dashbahram نمایش پست ها
    سریال فلش قاطیش نکنند بهتره
    کلاً خاصیت خوب یا بد اسپین آف همینه، کاریش نمیشه کرد

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

7. 14 کاربرِ زیر از M.Amir بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

سلام
    با اینکه وحشیانه خوابم میاد ولی چون تازه تموم کردم این قسمت رو با نام و یاد خدا نظرم رو در مورد این قسمت و شروع فصل سوم سریال میگم :
    مشاهده محتوا اسپویلر
    خب انگاری اینا سر سامون گرفتن با برنامه کار میکنن دیگه هدف هارو شناسایی میکنن بعد میرن سراغشون، خود اولیور هنوز تحت تاثیره کمی میدونی؟ به خاطر برخورد هاش و رفتار هاش با اطرافیانش ، روی هم که ماشالا هزار ماشالا تحت کنترل در اومده دیگه حرف گوش کن شده ، الان دست راست اولیور هستش ، جان هم که بچه دار داره میشه خوشحاله، بریم سراغ فلسیتی ، این دختر من رو یاد سیمور توی نیکیتا میندازه یعنی اگر اونم توی این سریال بودش زوج خیلی خفنی میشدن نمیدونم چرا حساس میشید میگید این زشته ، کجا زشته؟ آدم باید زیبایی سیرت داشته باشه بر و رو که چند سال دیگه میره , این اولیور بین همه دخترای اون شهر یه تَپه سالم نذاشته واقعا این دختره بهش میاد و منم آرزو میکنم توی زندگی مشترکشون خوش بخت باشن همیشه خوشحال باشن ** اسمایلی طرفدار های دختر این سریال **، کوئین بیچاره هم که یه جورایی از کار افتاده شده ولی بالاخره کماندار رو به رسمیت شناخت! در مورد آخر سریال هم که زدن سارا رو کشتن فکر کنم کار غول مرحله آخر بودش همون راس الغول ، البته تیر هاش من رو یاد مالکوم مرلین انداختش ** همون بابای فابریک خواهر اولیور ** کلا قسمت دوست داشتی بودش من بهش هشت رو میدم ولی خب هنوز منم عین دوستان نمیتونم درک کُنم آخه چرا یه کاراکتر کلیدی رو میزنن اول فصل میکشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_Saw نمایش پست ها
    بابا سریال کلاَ دختر خوب نداره فقط دوست دختر قدیمی سارا (فکر کنم دختر راس الغول بود، همون که همجن.س گرا بود) خوبه ایشالا برمیگرده :دی
    آقا سلیقه خودت رو با ما یکی نکن سریال کلی هم دختر خوب و شایسته داره ، همین خواهر سارا خودش یکی از گزینه های روی میز هستش ولی خب ما فلسیتی رو به خاطر زرنگ بودن و باهوش بودنش دوست داریم تازشم این زیبایی خودش رو داره دیگه عملی نیست سر صورتش که!
    فقط هانا فیلیسیتی رو هم در جا میزنه فرو میکنه تو خاک هانا
    بحث تو خاک فرو کردن باشه ، خانم مونیکا بلوچی با 50 سال سن پاشو بکوبه اینا پودر میشن داداچ ، توی هر سریال یه سری کاراکتر هستن خوب یا بد دارن فن های خودشونم دارن ما که نباید بیایم بگیم اینا اینطوری هستن ، الان با این حرفت اگر دل یکی از هوادار های فلسیتی رو شکسته باشی خوبه ؟ دوست داری یکی بیاد بگه توی دکستر فقط دبرا مورگان خوشگله همه از دم زشتن؟
    آواتورت هم من حالم خوش نیست هی با خودم میگم یاسر کی در مورد هانا حرف میزد دکستر دوست داشت با اون اشتباهت میگرفتم
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

9. 10 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    91
    از این کاربر 927 بار در 118 پست سپاس گزاری شده

مهم نقش نیست :دی زیبایی هستش هیچکدوم هم زیبا(!) نیستن
    فقط هانا فیلیسیتی رو هم در جا میزنه فرو میکنه تو خاک هانا
    هانای تو دکستر ؟ خب مسلمان کاراکتر سارا واکر که خیلی معروف تره ! کلا این Yvonne Strahovski مورد علاقه تینیجراس بیشتر !

فلیسیتی به این خوبی !

قسمت اول رو دیدم ، خوب بود ولی یکم روندش زیادی سریع بود ! لنس کچل شده بی بخارم شده !

11. 7 کاربرِ زیر از il Conformista بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    10,016
    از این کاربر 8,480 بار در 497 پست سپاس گزاری شده

قسمت دوّم

13. 11 کاربرِ زیر از Sina_Saw بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

فصل سوم قسمت دوم

خوب این قسمتم بد نبود احتمال برگشت تیا هم اونم ورژن جدیدش هست!! کی سارا رو کشته؟؟؟؟

15. 9 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

E02
    مشاهده محتوا اسپویلر

چرا تو اون جلسه که میخواست اون مرده رو بکشه از پشت پنجره تیر اندازی نکرد؟ حتماَ باید میومد تو؟ یا مثلاَ به جای اینکه بکشتش با طناب بگیرتش بعد نیم ساعت بکشه تا الیور و روی بیان؟
    همین که سارا رو زنده نکردن جای شُکر داره، دیگه به بقیه‌اش گیر نده

17. 13 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    395
    از این کاربر 3,423 بار در 179 پست سپاس گزاری شده

برای دوستانی که میگن ارو رو با فلش قاطی نکنن، دوستان قرار این دو سریال تحت یک عنوان به اسم " لیگ عدالت " مخلوط بشن، پس مطمئن باشید قاطی میشه خیلی هم قاطی میشه.

19. 9 کاربرِ زیر از S I S بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

قسمت دوم :
    مشاهده محتوا اسپویلر
    نمره کلی به این قسمت هفت میدم ، به نکته خاصی اشاره نمیکنم ولی خب اون صحنه ای که لارل خواست بره به باباش بگه سارا از بینشون رفته خیلی دردناک بود واقعا نمیتونستم تصور کنم چطوری قراره پدرشون باهاش کنار بیاد، کوئین خیلی شکسته شده! این پسر پولداره هم که اومده شرکت اولیور اینا رو خریده خیلی تو مخه، اصلا همش شوآف و ادا بازی هستش حلال نمیکنم نویسنده های سریال رو بخوان کاری بکنن این فلیسیتی با این رفیق بشه تازه داشت خوشمون میاد با اولیور میره بیرون این اومد تو داستان ، بریم سراغ محبوب قلب ها فلیستی این لباس قرمزه که پوشیده بود من نفهمیدم لباس کار بود یا ددر دودور خیلی نافرم بود یه چیز گشاد تر میپوشید حداقل مام جوونیم به هر حال ، بار احساسی که این به گروه اضافه کرد سر مرگ سارا واقعا لازم بودش ... ، بریم سراغ آخر این قسمت که مالکوم و تیا رو نشون داد یعنی اگر بخوان این دختره هم عین هیرو وارد داستان بکنن ترجیح میدم سریال رو نبینم دیگه خیلی مسخره بازی میشه .
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

21. 10 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 15 اولیناولین 123412 ... آخرینآخرین