برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 3 از 15 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 148
    Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

Arrow | بحث کلی درباره فصل سوم

[ تاپیک دانلود فصل سوم ]

در این تاپیک می توانید درباره فصل سوم این سریال با یکدیگر بحث و گفتگو کنید. لطفا درباره هر قسمتی که می خواهید بحث کنید ابتدا اسم اپیزود رو بیان کنید تا دیگران اگر قسمت مورد نظر شما رو ندیده اند صحبت های شما رو نخوانند

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Arrow | بحث کلی درباره فصل سوم

نقل قول نوشته اصلی توسط Shelly نمایش پست ها
    کلا این Yvonne Strahovski مورد علاقه تینیجراس بیشتر
    وای منفجر شدم از خنده
    سینا جون این دوستمون با شما بود ها

قسمت دوم :
    نقل قول نوشته اصلی توسط orojlo نمایش پست ها
    این پسر پولداره هم که اومده شرکت اولیور اینا رو خریده خیلی تو مخه، اصلا همش شوآف و ادا بازی هستش حلال نمیکنم نویسنده های سریال رو بخوان کاری بکنن این فلیسیتی با این رفیق بشه تازه داشت خوشمون میاد با اولیور میره بیرون این اومد تو داستان
    وای حرف دل من رو زدی! یعنی بعد اون صحنه ماچ بق بقو که بین الیور و فیلیسیتی اتفاق افتاد اصلا این قضیه خیلی داره میره مخ من. نمیدونم چی شد که فیلیسیتی به همین راحتی داره پا میده یک حسی بهم توی این قسمت دوم دست داد که ،همین پسر پولداره که شرکت الیور رو خریده ممکنه سارا رو کشته باشه و همون یارو نقاب دار جدیده باشه ! حالا نمیدونم شما هم چنین حسی دارید بهش یا نه ؟من بعد از جریانات فصل قبل انتظار داشتم این مالکوم بیاد تیا رو ببره سوپر هیروش کنه و برش گردونه به جامعه ! ولی چیزی که هست اینکه اگر برگرده و بخواد برای الیور شاخ بازی در بیاره رو من هم نمی تونم قبول کنم. راستی من منتظر این هستم که توی قسمت های آینده دختر راس الغول ( عشقِ سینا ) متوجه مرگ سارا بشه و برگرده و یکمی گرد و خاک کنه و احتمالا هم کمک الیور کنه برای کشف قاتل سارا

3. 13 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    وای حرف دل من رو زدی! یعنی بعد اون صحنه ماچ بق بقو که بین الیور و فیلیسیتی اتفاق افتاد اصلا این قضیه خیلی داره میره مخ من. نمیدونم چی شد که فیلیسیتی به همین راحتی داره پا میده
    ممد من و تو چه قدر حرف مشترک داریم دقت کردی؟ ، دیالوگ هاشو مگه نشنیدی وقتی برگشت پیش یارو؟ برداشت گفت : تصمیم گرفتم که انتظارات بیشتری
    از زندگی دارم! بعدشم ممد گاهی وقتا از روی عصبانیت و داغی یه حرف هایی میزنیم که باعث میشه بعدا پشیمون بشیم و کُلا به آینده فکر نکنیم برای همه پیش اومد حالا جدای از حرفام این واقعا برای من پیش اومده این تصمیم شغلی که گرفته واسه آینده کاریش هست دیگه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    یک حسی بهم توی این قسمت دوم دست داد که ،همین پسر پولداره که شرکت الیور رو خریده ممکنه سارا رو کشته باشه و همون یارو نقاب دار جدیده باشه ! حالا نمیدونم شما هم چنین حسی دارید بهش یا نه ؟
    الان که اینو گفتی منم دیدم بعید نیست :D ولی خب نیگا کُن اگر اینطوری باشه که کلا سریال میشه سوپر هیرو بازی بعدشم نیگا کن این با سارا آخه چه خصومتی داشته؟ منطقی نیستش که بعدش الان که دارم فکر میکنم اولیور اینا گفتن این بروبچ لیگ آدم های خودشون رو نمیکشن! اگر اینطوری باشه پس کسی از لیگ نیستش ولی خب سارا میشناختش طرف رو! مرلین که نبود ، راس الغول هم که نیست شاید یکی از این قدیمی های لیگ بوده که رفته بیرون! البته این فصل میگن لیگ آدم کش ها قراره حضور پر رنگ تری داشته باشه توی سریال حتی فکر به این که کل اکیپ این لیگ بخوان بیان توی پیدا کردن قاتل تلاش کنن به نظرم بعید نیست به هر حال گروهی که نمیزاره کسی ازش خارج بشه و اعضا براش مهم هست اگر مرگ و یا اتفاقی هم برای اعضای پیش بیاد پشتش رو خالی نمیکنه ، جدا از سناریو داستان خودم دوست دارم این لیگ رو ببینم ، اگر میخوایم ببینیم کیه طرف بریم IMDB رو چک کنیم بشینیم ببینیم توی این قسمت بازیگرا کیا بودن :D شاید بشه بفهمیم کیه طرف
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

5. 11 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    10,016
    از این کاربر 8,480 بار در 497 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    E02
    مشاهده محتوا اسپویلر

همین که سارا رو زنده نکردن جای شُکر داره، دیگه به بقیه‌اش گیر نده
    من دیگه حرفی ندارم

7. 11 کاربرِ زیر از Sina_Saw بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    91
    از این کاربر 927 بار در 118 پست سپاس گزاری شده

بریم سراغ آخر این قسمت که مالکوم و تیا رو نشون داد یعنی اگر بخوان این دختره هم عین هیرو وارد داستان بکنن ترجیح میدم سریال رو نبینم دیگه خیلی مسخره بازی میشه .
    اسمش Speedy بشه احتمالا ! فصل پیشم یه جا الیور با همین اسم صداش زد ! سوپرهیرو خواهند بود !

9. 8 کاربرِ زیر از il Conformista بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,321 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

قسمت سوم :

با برگشتن تیا و این تغییراتی که کرده فک کنم یه موضوع جالبی بعدا پیش بیاد . اما یه مسئله ای که هست اینکه , اگر لارل هم بخواد بشه سوپر هیرو خیلی مسخره میشه ! یعنی چی آخه هر کی دو تا کلاس رزمی میره یه لباس هم میپوشه میشه سوپر هیرو ! بیخیال دیگه . این زن دیگل هم مثه اینکه یه کاسه ای زیره نیم کاسه داره ! وقتی عکسش تو اون کامپیوتر افتاد , فک کنم یه کارایی کرده باشه که داره از دیگل پنهان می کنه !

نمی دونم , شاید اگه فلیسیتی با این تیکه های باحالی که می اندازه نبود سریال و نمی دیدم

11. 11 کاربرِ زیر از arso بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

قسمت سوم

قسمت خوبی بود 7.5 از 10 میدم بهش و اخر قسمت هم که عشق سارا خدا بیامرزاومد؟؟؟؟

13. 7 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو به قیمت ورای دو جهانی
    سپاس
    2,500
    از این کاربر 1,789 بار در 160 پست سپاس گزاری شده

قسمت 3
    مشاهده محتوا اسپویلر
    دیگه داره بچه بازی میشه سریال! تیا که رفته اونجا زیر نظر پدر گرام آموزش دیده داره برمیگرده استار سیتی! لورل هم که میره پیش اون یارو fight یاد بگیره! کم مونده فلیسیتی هم بگه منم میخوام یاد بگیرم(اگه اینطور بشه که خوشم نمیاد ازش دیگه)چه وضعشه آخه؟! لابد چند قسمت دیگه همه شنل به تن میکنن و ماسک میزنن ملتو نجات بدن! الیور بود بس بود دیگه روی هم خوبه اون ورم ملکوم مرلین و برو بچ لیگ و سایر خلافکاران هستن سریالو سرپا نگه میدارن دیگه خواهر و دوست دختر سابق و خاله و عمه و...اینا بیان خاله زنکی میشه سریالباز حداقل سارا بهش میومد قهرمان بازی ولی این دختره لورل که از اول آرزوی مرگشو داشتم تا همین الان یا تیا اصلا نمیتونم تصور کنم اینا رو مثلا تیر کمون بگیرن دست یا خلاصه بخوان ادای ناجیا رو دربیارن!

ببخشید دیگه اعصاب نمیذارن اینام با این سریال ساختنشون

15. 9 کاربرِ زیر از Bis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562

قسمت 4

قسمت خوبی بود به خصوص مبارزه الیور مالکوم و نیسا اما فکر کنم قاتل سارا خود پدر نیسا باشه امتیاز هم به این قسمت 8 از 10

17. 8 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562

قسمت 5

قسمت خوبی بود دوس پسر سابق فیلیسیتی و همچنان فرم قدیم فیلیسیتی را دیدم خوب بود :

19. 5 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

قسمت 4 و 5
    باز دوباره این دختر راس الغول برگشت ( عشق شب های سینا ) اصلا نمیدونم چرا ازش خوشم نمیاد .
    به قول بچه ها این تیا که رو مخ بود اون لورل هم داره برای ما میشه سوپر هیرو. این دیگه اخر ضایع بازی هست اگر بیاد نقاب بزنه و اد ادفار دربیاره.
    توی قسمت 5 هم مادر فیلیستی و داستانش بدک نبود . کلا مادر و دختر به هم می اومدن
    سکانس اخر قسمت 5 هم که کلا ما رو شوک زده کرد. یعنی برای چی روی رفته سارا رو کشته ؟ مگه این دوتا با هم مشکل داشتند ؟ اصلا قضیه رو نفهمیدم برای چی روی اون خواب رو دید ؟ یعنی ممکنه اثرات اون سوپرهیرویی سابقش هنوز مونده باشه و یک دفعه ای اتفاقی، روی قاطی کرده باشه و رفته باشه سارا رو کشته باشه ؟ واقعا خیلی تعجب کردم سره اون سکانس

21. 13 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 3 از 15 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین