برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 از مجموع 16
    سپاس
    32,852
    از این کاربر 15,151 بار در 946 پست سپاس گزاری شده

مقاله | 20 شخصیتی که هنوز نبودشان را قبول نکرده ایم!

همه ی شما قطعا با افرادی از فیلم و سریال سر و کار داشته اید که هنوز نمی‌توانید مرگ و یا نبود آن ها را قبول و باور کنید. این مقاله درباره ی 25 شخصیتِ اینچنینی است.
    بعضی از این شخصیت ها مرده، بعضی به دلیل اینکه با آن چیزی که می‌خواستند یکی نبود و برخی هم بخاطر تمایل شبکه به تغییر هستند.
    اما از دلیل که بگذریم مرگ بعضی خیلی دردناک و بعضی دیگر خیلی بیهوده بود. ما هنوز دلمان برایشان تنگ شده و از نبودشان ناراحت می‌شویم. حتی گاهی می‌گوییم کاش اوضاع به گونه ی دیگری بود.
    تذکر: این مطلب حاوی اسپویل می‌باشد.
    در اینجا به چند نفر از آن ها اشاره می‌کنیم.

2. Chris Traeger
    1. Troy Barnes
    مشاهده محتوا اسپویلر
    ما هنوز در کمال ناباوری به سر می‌بریم. Chris Traeger از سرخپوستان ایندیانا رفت و دختر خود را همراهش برد و از Rob Lowe (کارگردان)، پارک و فیلمبرداری خلاص شد.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    Donald Glover سریال Community را رها کرده، به دنبال خوانندگی در سبک رپ رفت و شخصیت خودش را با خودش برد.
    4. Joss Carter
    3. Ziva David
    مشاهده محتوا اسپویلر
    مرگ کارآگاه Joss Carter هیجانی زیاد را برای هواداران سریال Person of Interest به وجود آورد. ولی خب قصد آن ها همین بود، مگه نه؟
    مشاهده محتوا اسپویلر
    NCIS نمیخواست او بمیرد ولی نویسنده ی داستان او را از سریال جدا کرد چونکه میخواست تغییری ایجاد کند.
    6. Tara Knowles
    5. Nicholas Brody
    مشاهده محتوا اسپویلر
    یکی از خشونت آمیز ترین مرگ را در تاریخ تلویزیون ثبت کرد. در سانز دیگر شبیه این پیدا نمی‌شود.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    مدت خیلی زیادی دوام آورد اما سرانجام در فصل سه کارش خاتمه یافت.
    8. Hershel Greene
    7. Heather Brooks
    مشاهده محتوا اسپویلر
    پیر بود و خردمند. اما خیلی زود از The Walking Dead خداحافظی کرد.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    از آرامش لذت ببر Heather Brooks. انترن سریال Grey's Anatomy در فصل داستان از میان رفت.
    10. Moira Queen
    9. Sophie Deveraux
    مشاهده محتوا اسپویلر
    برخلاف انتخاب های مشکوک و نامعلوم Moria برای محافظت از فرزندش در سریال Arrow جانش را به خاطر انداخت اما سرانجام در دست Slade Wilson مرُد.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    Sophie Deveraux هیچوقت از مراقبت از برادر/خواهر زاده اش طفره نرفت اما خود در فصل اول The Originals کشته شد.
    12. Will Gardner
    11. Allison Argent
    مشاهده محتوا اسپویلر
    یکی از شکه کننده ترین مرگ ها در تلویزیون، مرگ Will در سریال The Good Wife بود. در حالی که برای حفاظت داوطلب شده بود کشته شد.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    وقتی که سریال Teen Wolf از حذف شدن یک شخصیت در پایان فصل سوم خبر داد هیچکس باور نمی‌کرد که آن شخص Allison باشد. او در دستان اولین عشقش، Scott تلف شد.
    14. Patti
    13. Walter White
    مشاهده محتوا اسپویلر
    Patti درد زیادی هنگام مرگش کشید. او تمام زندگیش را در سریال The Leftovers برای اثبات نمودن یک چیز به Kevin تلف کرد.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    آیا والتر وایت مجبوب ترین بازیگر نبود؟ بله کاملا درست است! او در کنار شیشه های آبیِ محبوب خود در پایان سریال Breaking bad از دنیا رفت.
    16. Prince Oberyn Martell
    15. Alcide Herveaux
    مشاهده محتوا اسپویلر
    جذاب، ماهر، بی باک و بسیار محبوب به دلیل کار های دلربایی که می‌کرد بود. او اصلا رقیب "مونتن" در بازی تاج و تخت نبود. او خیلی در ترفند تیراندازی ماهر بود. هیچکس مثل او نبود
    مشاهده محتوا اسپویلر
    در سریال True Blood توسط شهروندان سرکشِ Bon Temps به او تیر خورد و مرد. اما آیا بعد از 2 روز فراموش شد؟Alcide Herveaux دراین باره بهتر قضاوت می‌کند.
    18. Aiden Mathis
    17. Katherine Pierce
    مشاهده محتوا اسپویلر
    سریال ممکن است Emily را با Jack ناپدید کرده باشد؛ اما ما می‌خواستیم که او با شخصی نیرومند که او را بی چون و چرا دوست داشت خوشحال باشد. اما در مقابل، Aidan در فصل سوم سریال Revenge کشته شد.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    مدت ها قبل از اِلِنا، Stefan و Damon برای Katherine مبارزه کردند. جذابیت، گستاخی و موذی گری کاترینا در The Vampire Diaries طرفداران زیادی را جمع کرد. افراد زیادی خواستار دوباره ی وی می‌باشند.
    20. Mona Vanderwaal
    19. King Henry
    مشاهده محتوا اسپویلر
    او دروغگو، نفوذگر، مقداری دیوانه و خیال باف بود. در سریال Pretty Little Liars از او متنفر بودیم ولی نمی‌خواستیم که بمیرد آن هم در روز شکرگذاری! خیلی غیر منصفانه بود.
    مشاهده محتوا اسپویلر
    پادشاه جذاب، دختر ها را فریب می‌داد سپس خودش را دیوانه نشان می‌داد. این بهترین میراث برای پادشاه بیمار بود. ما همچنان دلمان برای کار های عجیب و غریبی که در سریال Region می‌کرد تنگ شده است.

در پایان هم از امین( lastshepherd) عزیز که در چندجا بهم کمک کرد که مطلب بهتری رو ارائه بدم تشکر می‌کنم.
    و باید بگم که اگر مشکلی توی متن ها بود و با عقل جور در نمیومد باید بگم شرمنده، من همه ی سریال هارو ندیده بودم.

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مقاله | 20 شخصیتی که هنوز نبودشان را قبول نکرده ایم!

تایپک خیلی خوبیه دست ادیب درد نکنه چرا زحمت کشیدی ولی چرا ند استارک نذاشتی یعنی کسی رو داریم از مرگ ند ناراحت و شوکه نشده باشه

3. 11 کاربرِ زیر از DARK BOY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Hmv- نمایش پست ها
    من از مرگ هیچ کدومشون به اندازه ی Prince Oberyn Martell شوکه نشدم البته اون سریال هایی که دیدم ..

آخه ابراین نبرد تن به تن رو کاملا برده بود ... تموم شد ... ولی... هنوز نمیتونم درک کنم چطور یه نفر زخمی اینطوری یه نفرو نقش زمین میکنه ..
    دست من بود بزرگ ترین مرگ یک کاراکتر توی سال معرفیش میکردم چون اصلا انتظار اینکه به این زودی بمیره رو هیچکس نداشت! هیچکس! من برام اسپویل شده بود قبلا مرگش موقع دیدن سریال گفتم الکی میگن بابا مگه میشه یهو دیدم بازی برعکس شد کله یارو رو عین پیاز زد له کرد چشاشو درآورد
    نقل قول نوشته اصلی توسط DARK BOY نمایش پست ها
    تایپک خیلی خوبیه دست ادیب درد نکنه چرا زحمت کشیدی ولی چرا ند استارک نذاشتی یعنی کسی رو داریم از مرگ ند ناراحت و شوکه نشده باشه
    بابا اون که اصلا بعد از پخ پخ شدن پسر ارشدش و مادرش حساب نیست دیگه من میگفتم پسره شاه میشه
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

5. 11 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,027
    از این کاربر 10,964 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

تشکر بابت تاپیک

عنوان رو که خوندم فکر کردم قرار شخصیت هایی معرفی بشه که تو زندگی واقعی مردن , کلا با این دید اومدم ببینم چه کسایی هستن

چند تا عکس اول رو که دیدم نشناختمشون هیچ عکس العملی نداشتم همین جور که رفتم جلوتر شخصیت های اشنا رو میدیدم و قیافه من به اشکال هندسی عجیبی تغییر میکرد , بعد فهمین اقا جریان از چه قراره اینا تو سریال هایی که بازی کردن مردن
    در کل فیلمی داشتم

7. 14 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط AdibTE نمایش پست ها
    20. Mona Vanderwaal

او دروغگو، نفوذگر، مقداری دیوانه و خیال باف بود. در سریال Pretty Little Liars از او متنفر بودیم ولی نمی‌خواستیم که بمیرد آن هم در روز شکرگذاری! خیلی غیر منصفانه بود.
    ادیب جون چند وقت بود دنبال این تاپیک اسپویلت بودم که بیارمش بالا خدایی جا قحطی بود اخه تاپیک زدی. هر چی می گشتم پیدا نمی کردم این تاپیکت رو

فقط جهت تکمیل اسپویل های ادیب اومدم بگم که بانو مونا اخر های همون فصل 5 زنده شدش و هنوز داره زندگی میکنه !

9. 7 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

don't wait until people are dead to give them flower
    سپاس
    490
    از این کاربر 1,720 بار در 81 پست سپاس گزاری شده

نمیدونم چرا نامی از شان بین تو game of thrones یا اُپ توsoa برده نشده ولی باز تاپیک بسیار خوبیه
    ممنون از دوستان .
    من هیچ وقت مرگ تارا و اشکهای جکس تو soa از خاطرم نمیره با این که خیلی رو مخ بود ولی جای خالیش
    کاملا احساس می شد.

11. 3 کاربرِ زیر از Clay Morrow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    144
    از این کاربر 127 بار در 11 پست سپاس گزاری شده

مرگ اوبرین مارتل
    مرگ کارتر تو pio
    و تارا که اصلا ناراحت نشدم از مرگش حقش بود.

13. 4 کاربرِ زیر از kia_z بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12