برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
126. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

4 3.17%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

1 0.79%
  • 5

2 1.59%
  • 6

5 3.97%
  • 7

10 7.94%
  • 8

9 7.14%
  • 9

36 28.57%
  • 10

59 46.83%
صفحه 8 از 8 اولیناولین ... 678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 76 از مجموع 76
    سپاس
    12,483
    از این کاربر 23,477 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود اول

The Walking Dead , S05E01 , No Sanctuary

خلاصه داستان: ...

سپاس
    641
    از این کاربر 1,505 بار در 304 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل پنجم, اپیزود اول

نقل قول نوشته اصلی توسط Ricardo نمایش پست ها
    سریال رو همین الان دیدم و بهش 7 دادم. دیگه شوق و ذوقی واسه دیدن سریال ندارم... بعد از فصل 2 که Frank Darabont از این سریال رفت واقعا ناامید شدم و متاسفانه شاهد افت بیشتر و بیشتر سریال هستیم. فکر هم نمیکنم که دیگه مثل اون موقع ها بشه سریال... شروع معمولی رو داشت ولی بخاطر مواردی مثل عوض شدن تیتراژ شروعی سریال، صحنه گریه Judith که عکسش رو اینجا دوستمون گذاشت و دیدن بازگشت پنگوئن سریال Gotham (همونی که به عنوان اولین نفر سر میبرن) 7 رو به این قسمت میدم. چیزی که منو وادار به تماشای سریال میکنه یکی اینکه جریان Beth چی شده یکی هم شخصیت Daryl که امیدوارم زودتر نقشش تموم شه و بیاد بیرون از این سریال...
    ویرایش: راستی دوستان اونجایی که Morgan رو نشون میده بعد که میره تو جنگل یه علامتی رو رو درخت میبینه اون چی بود دقیقا؟
    اون علامت کار ریک هستش برای مرگان نشون می زاره حدس که میشه زد اینه سر یه بزنگاه میرسه و نجات میده ریکو

3. کاربر زیر از WALKING DE4D بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    928
    از این کاربر 2,800 بار در 295 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط WALKING DE4D نمایش پست ها
    اون علامت کار ریک هستش برای مرگان نشون می زاره حدس که میشه زد اینه سر یه بزنگاه میرسه و نجات میده ریکو
    آخه Rick از کجا میدونه که Morgan دنبالشون داره میاد؟!

5. 5 کاربرِ زیر از Yellow King بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

repost
    سپاس
    63
    از این کاربر 251 بار در 37 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ricardo نمایش پست ها
    سریال رو همین الان دیدم و بهش 7 دادم. دیگه شوق و ذوقی واسه دیدن سریال ندارم... بعد از فصل 2 که Frank Darabont از این سریال رفت واقعا ناامید شدم و متاسفانه شاهد افت بیشتر و بیشتر سریال هستیم. فکر هم نمیکنم که دیگه مثل اون موقع ها بشه سریال... شروع معمولی رو داشت ولی بخاطر مواردی مثل عوض شدن تیتراژ شروعی سریال، صحنه گریه Judith که عکسش رو اینجا دوستمون گذاشت و دیدن بازگشت پنگوئن سریال Gotham (همونی که به عنوان اولین نفر سر میبرن) 7 رو به این قسمت میدم. چیزی که منو وادار به تماشای سریال میکنه یکی اینکه جریان Beth چی شده یکی هم شخصیت Daryl که امیدوارم زودتر نقشش تموم شه و بیاد بیرون از این سریال...
    ویرایش: راستی دوستان اونجایی که Morgan رو نشون میده بعد که میره تو جنگل یه علامتی رو رو درخت میبینه اون چی بود دقیقا؟
    بله درسته دارابونت غنیمتی برای این سریال بود . . . صحنه های احساسی سریال در زمان دارابونت ادمو درگیر میکرد ولی الان میخوان به زور احساسات رو تو حلق ملت کنن!! (فصل 1 و 2 بی نظیر بود) ولی در مجموع هنوز هم برای افرادی مثل من که از اول سریالو دنبال کردن ادامه سریال و دیدنش خالی از لطف نیست . . .

7. 5 کاربرِ زیر از rolan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    18,552
    از این کاربر 5,414 بار در 510 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_Saw نمایش پست ها
    به معنای کلمه مزخرفه
    یه بار حرف درست زدی تو زندگیت
    این همه تعریف شنیده بودم از این قسمت، بعد این همه مدت قسمت 1 رو دیدم، والا جز اون چن دقیقه ی اول و صحنه ی سر بریدن سریال، که اصلا به گروه خونی این سریال نمیخورد و صد البته میدونستیم واسه گروه ریک قرار نیست حداقل الان اتفاقی بیفته، بقیه سریال چیزی نداشت، شعارهای دری وری و یه صحنه ی مثلا عاطفی!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط blackshow نمایش پست ها
    اونوقت اگه از دید شما نگاه کنیم تو دکستر هم هر قصل یه قاتل رو میاوردن بعد دکستر اخر فصل میکشتش و دوباره همون اش و همون کاسه
    سینا جواب دندون شکنی داد اینقد متعصب نباش ، قبول کن

9. 6 کاربرِ زیر از 86471181 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    یه بار حرف درست زدی تو زندگیت
    این همه تعریف شنیده بودم از این قسمت، بعد این همه مدت قسمت 1 رو دیدم، والا جز اون چن دقیقه ی اول و صحنه ی سر بریدن سریال، که اصلا به گروه خونی این سریال نمیخورد و صد البته میدونستیم واسه گروه ریک قرار نیست حداقل الان اتفاقی بیفته، بقیه سریال چیزی نداشت، شعارهای دری وری و یه صحنه ی مثلا عاطفی!!!

سینا جواب دندون شکنی داد اینقد متعصب نباش ، قبول کن
    اخه مشکل اینه یا اون خاطره ای که از افتضاح سال پیش داشتیم نشستیم این افتضاح جدیدو دیدیم که یکم درصد افتضاحیش کمتر بود برا همین فک میکردیم شاهکاره.
    من خودم اونموقع 10 دادم ولی اگه الان دوباره بتونم نمره بدم 5 میدم

11. 4 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    16,105
    از این کاربر 12,950 بار در 502 پست سپاس گزاری شده

اولین سریال که دیدم همین سریال واکینگ دد بود.قبلن ها زیاد اعتقادی به سریال نداشتم و میگفتم که چرا باید ادم وقتش و حجمش رو بزاره برای یک سریال که همش یک فضا و شخصیت ها رو داره ولی الان اینجور نیستم و طرز فکرم عوض شده.بگذریم....نحوه ی اشنایی من با سریال از بازی واکینگ دد بود که به نظر من بازیش در نوع خودش شاهکار بود از بازیش به شدت خوشم اومد و وقتی که فهمیدم کارگردانش فرانک دارابونت خالق فیلم رستگاری در شاوشنگ هست علاقه ام دو چندان شد و بعدش که فهمیدم که سریال تحت تاثیر نویسنده افسانه ای استفن کینگ هست علاقه ام دو صد چندان شد...
    من از فیلم هایی که زامبی رو فقط یک بهانه برای کشتن بگیرند و فیلم رو به سمت اکشن ببرند اصلا خوشم نمیاد مثل فیلم رزیدنت اویل
    اما تم این سریال در ابتدا اینجور نبود یعنی زامبی ها در اینجا فقط یک بهانه هستند برای ترس و اکشن,این ما هستیم که در واقع در درونمون زامبی های خطرناک تری رو هستیم پس هدف سریال فقط کشتن و کشتن نبود بلکه این بود که روابط انسان ها رو در یک دنیای اخر الزمانی به شکل بسیار جذابی به بیننده ها نشون بده که ما باید به واقع از اقای کینگ تشکر کنیم چونکه در قبل اینگونه بود که واژه ترس فقط با هیولا ها بود که شکل میگرفت و....
    اما استیفن کینگ این موضوع رو پیش اورد که انسان ها هم میتونند در شرایطی به شکل کاملا جالبی در شرایطی ترسناک و پیچیده بشوند که خوب نویسنده کمیک بوک واکینگ دد که اقای Robert Kirkman هست به خوبی تونسته در کتاب کمیکش با استفاده از همین موضوع و اضافه کردن زامبی یک دنیای اخر الزمانی رو در واکینگ دد بوجود بیاره
    سریال واکینگ دد داستان گروهی رو به سرپرستی ریک با بازی Andrew Lincoln نشون میده که در این دنیا اخرالزمانی در گردشند و بدنبال مکان و جایی برای یک زندگی ساده و بی الایش هستند....
    به نظر من با وجود اقای دارابونت در سیزن های ۱ و۲ وحتی ۳ سریال یک روند خوبی رو داشت طی می کرد. سیزن ۱ که نابودی شهر رو نشون میداد و اشنایی ریک با یک گروهی و سپس پیدا کردن خانوداه اش بعدش هم در گیری با شین و ....
    سیزن ۲ هم به همین صورت بود و اشناییشون با یک خانواده در یک مزرع رو نشون میداد....
    سیزن ۳ هم به موضوع درگیری بین فرماندار و ریک پرداخت همینطور زندان و بیماری ها بود....
    سیزن ۴ هم ما سرانجام کا رو با فرماندار دیدم و سپس خیلی کوتاه و گذرا موضوع بین ترمینوس ختم به خیر شد
    (چون موضوع سیزن ها الان خوب تو ذهنم نیست اگه اشباهی شد از ذهن فراموش کار بنده هست)
    سیزن ۵ هم که همه دیدم ....
    اما به نظر من روند افت سریال بعد از مرگ فرماندار اتفاق افتاد بعد از اون بود که سریال به صورت کامل واضحی بی هدف شد پس تیم نویسندگان یک شخصیت اشغالی به نام یوجین رو ساخت که کلا تمام بینندگان سریال رو به سخره گرفت و همه رو خنگ فرض کرد(واقعا چه مسخره بازی بود گروه رو گرفتی با خودت بردی کلی کشته داده اخر میگی من دانشمند نیستم,مگه ما مسخره تو هستیم) واقعا باید برای تیم نویسندگان سریال باید بلند شد و دست زد,مشکل دیگه سریال این بود که بعد چند سیزن عامل ترس به کل از بین رفت و به یک اکشن تمام و کمال تبدیل شد.دیگه کارل (پسر ریک)هم تبدیل شده به یک هفت تیر کش واقعی که همه رو هد شات میکنه,شاید بعضی ها بگند که خب زمانی رو گذشته و اونها در کار با اسلحه توانایی بهتری رو پیدا کردن ولی من جوابم به این دوستان این هست که اولا از ابتدا هم این گروه ریک همه ی تیر هاشون هدشات میشد و غیر از چند تیر بقیه تیر هاشون همه به سر زامبی ها برخورد میکرد دوما هم لوک خوش شانس هم اینجوری دیگه تیر هاش به هدف نمیخوره که واسه اینها میخوره.
    طبق حرف هایی که زدم سریال باز دچار یک تکرار شد و اومد اینبار به جای فرماندار,به شهر ترمینوس پرداخت که موضوعش مثل فرماندار بود و دو گروه مثل دفعه ی قبل درگیر شدندو کسی هم از گروه ریک نمرد و قضیه فیصله پیدا کرد.و اینبارهم چون گروه ریک قویترین گروه دنیا هستند هم زمانی که فرماندار بهشون حمله میکنه پیروز میشند و هم وقتی که یکی از افرادشون مثل راکی ترمینوس رو با خاک و خون درگیر می کنه پیروز میشند.فقط تنها جالبی سریال هم ادم خوار بودن انسان ها بود که این هم موضوع جدیدی در سریال ها نبود ولی باز جالب بود و یک شوکی رو برای بیننده ایجاد کرد.
    از دیگر نقاط ضعف سریال این بود که شخصیت ها یک امنیتی پیدا کردند و یکی دو سیزنی بود که کسی تو گروه کشته نشد در حالی که به نظر من جذابیت سریال تو سیزن های قبل این بود که هیچ شخصیتی حاشیه امنیتی نداشت حتی شخصیت قوی چون شین با بازی Jon Bernthal خیلی زود و در سیزن ۲(فکر میکنم سیزن ۲ بود) کشته میشه به دست دوستش که این باعث میشه که خیلی از طرفداران موضع بگیرند که چرا شین باید کشته بشه و جالب بودن سریال به همین غیر قابل پیش بینی بودنش هست که اقای دارابونت ایجاد کرده بود(البته فکر کنم شین و دریل رو از قصد کشت تا اونها رو بعدا ببره سر سریال دیگه اش که mob city بود) ولی الان تمام شخصیت ها یک حاشیه امنیتی رو پیدا کردند که خب در سیزن ۵ بعدا از گندکاری یوجین در قسمت ۸ یک شوکی رو به بیننده وارد کرد و میشه گفت قسمت ۸ از سیزن ۵ یکی از بهترین قسمت های سیزن ۵ بود.(که البته بعد از مردن بث هم ۱۷ هزار بیننده سریال نامه نوشتند به نویسنده و خواستند که بث از دوباره زنده بشه که در نوع خودش مسخره بازی بیش نیست,قبلا هم نویسنده سریال از مرگ دیل خبر داده بود که باز هم طرفداران سریال گفتند اگه دیل بمیره شورش به پا میکنیم)
    تنها نکته ای خلاقانه ای که سریال در این چندین سیزن داشت در نوع زامبی هاش بود:زامبی در لباس ضد شورش,زامبی در لباس پلیس,زامبی در اتش,زامبی دلو روده رو زمین,زامبی .......
    متاسفانه سریال باز هم تو فضا سازیش اشتباه کار کرده و محیط هاش رو خیلی روشن انتخاب کرده,وقتی که شما این سریال ها رو میبینید باید فضا تاریک باشه و خوفناک تا بتونه اندکی حس ترس و تنهایی رو ایجا بکنه کاری که بازی واکینگ دد علاوه در فضاش با موسیقیش هم ایجاد کرده بود.
    سریال واکینگ دد دارای سوتی هایی هم هست مثل زمانی که از دید گروه ریک,بث مرده بود و خواهرش مگی حتی یک لحظه هم ناراحت از مرگ خواهرش نبود.یعنی ادم نباید یک لحظه از مرگ خواهرش ناراحت باشه تازه وقتی که توسط دیل پس از چندین قسمت مطلع شد و فهمید که یک خواهری هم داره و زنده هست یک اشکی هم براش ریخت,یا زمانیکه تریسی از بچه ریک نگه داری میکرد و یکی از اعضای ترمینوس رو در یک اتاقی دستگیر کرده بود و کارول هم رفته بود تا گروه رو نجات بده,اون کسی که گروگان گرفته شده بود به تریسی گفت این نوزاد بچه ات هست.اخه احمق مگه کوری,بچه سفیده این سیاهه,این چه سوالی بود پرسیدی...
    یک چیز دیگه هم میخواستم بگم این گروه ریک,یک نگاه به گروه بندازید چهره هاشون از گل شکفته تر هست,چه جور میشه که با نبود غذای درست و حسابی اینجور چهره هایی رو داشته باشند
    با همه ی این مشکلات این سریال یکی از پرطرفدارترین سریال های تاریخ هست و امار بیننده هارو در شبکه کابلی رو شکسته با ۱۶ میلیون بیننده . و من هم با همه ی این مشکلاتی که از دید خودم از این سریال گرفتم یکی از طرفداران پر و پا قرص این سریال هستم و امیدوارم که قسمت جدیدش که فکر کنم در این چند روز هست رو خیلی زود ببینم.
    راستی ریک هم پس از مدت ها تو این قسمتی که میاد ریشش رو میزنه وقتی که ازش پرسیدن دلیلش چی بوده که ریشت رو زدی گفته دو دلیل وجود داره:یا من تو این قسمت ها میمیرم,یا اینکه ریش تراش پیدا میکنم.به نظرتون احتمال داره که ریک بمیره تو این قسمت ها,من که میگم احتمالش هست نه به خاطر ریش,به این خاطر که اگه دقت کرده باشید سریال چند وقتی هست که به مورگان پرداخته تو این چندین قسمت در واقع تیم نویسندگان سریال مورگان رو از سیزن ۱ یا ۲ تو اب نمک گذاشتند و حالا اومدند و چند نما رو ازش نشون میدند که دنبال گروه ریک هست.به نظر من که ریک میمره و مورگان میاد جاش رو میگیره,حالا ببینید که کی گفتم...

13. 9 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 8 از 8 اولیناولین ... 678