برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: The Flash | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود دوم

رأی دهندگان
7. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

0 0%
  • 4

0 0%
  • 5

0 0%
  • 6

2 28.57%
  • 7

3 42.86%
  • 8

1 14.29%
  • 9

1 14.29%
  • 10

0 0%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
    New Is Always Better
    سپاس
    23,924
    از این کاربر 23,266 بار در 996 پست سپاس گزاری شده

The Flash | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود دوم

The Flash E02 | Fastest Man Alive

داستان در مورد سیمون استگ و کمپانیش

IMDB E02 = 8.6

After everything she did, all the lies and the death and
    the wreckage, I still love her. She’s my mom. – Jax

2. 17 کاربرِ زیر از M.Amir بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Flash | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود دوم

آقا یکی بیاد این بچه گه چی میگن بهش فلش عوضش کنه یا در طول سریال بزرگ بشه یا سریال کوتاه شه .. قسمت دوم 6.5 از 10 میدمش .....

4. 10 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو به قیمت ورای دو جهانی
    سپاس
    2,500
    از این کاربر 1,789 بار در 160 پست سپاس گزاری شده

من که اصلا نمی تونم با این بازیگر نقش فلش ارتباط برقرار کنمکل سریالو زیر سوال برده!
    واقعا استفان امل قابل مقایسه با این نیست..
    در کل سریال بدک نیست واسه سرگرمی.اپیزود 2 هم که سوژه جالبی داشت.
    6 دادم.

6. 7 کاربرِ زیر از Bis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

قسمت دوم :
    مشاهده محتوا اسپویلر
    چرا دارید یکی مثل بری آلن رو با اولیور کوئین مقایسه میکنید؟ کاملا اشتباه هستش این مقایسه یکی مثل اولیور اگر اولیور شده کلی تلاش کرده و به قول خودش پنج سال تو یه جهنم زندگی کرده ولی یکی مثل آلن تازه چند وقت هست از کُما بیرون اومده فیزیکی که داره قابل مقایسه با اولیور نیست پس لطفا سعی نکنید Flash رو با Arrow مقایسه کنید شاید این سریال اسپین آف اون باشه ولی خط داستان و بازیگراش که مثل اون نیستن! این اپیزود نسبت به قبلی خیلی بهتر بود بازیگر و یا کاراکتر مهمان هم که توی سریال بود جالب بود ساختار نقشش و خسته کننده نبود ، دکتر هریسون ولز عجیب من رو یاد پروفسور X توی X-men میندازه! نظرم داره نسبت به سریال بهتر میشه و سریال رفته رفته قابل تحمل تر میشه و دوستانی هم که به بازیگر نقش اول انتقاد دارن که رفتار بچه گانه و مسخره ای داره این رو یادشون باشه این نقش یه جورایی جوان هستش و توی این سن به هر حال یه همچین برخورد هایی عجیب نیست یه جوری دارید میگید بازیگر ضعیف هست انگار توقع دارید از همون اول که تبدیل به فلش شده باهاش میتونه کنار بیاد و بازیگر محبوب من و شما بشه! خب این نگاه غلطه چرا حرفه ای نگاه نمیکنید به داستان سریال؟ سریال باید یه بار درام توی سناریوی خودش داشته باشه بری آلن ربات نیست که! اونم انسان هستش روح داره احساس و عاطفه داره و باید با این مسائل کنار بیاد ، بازم میگم مقایسه استفن آمل با گرنت گوستین کاملا اشتباه هستش! نمره کلی به این قسمت هشت.
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

8. 12 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    15
    از این کاربر 27 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

قسمت دومش زیاد منو نگرفت
    به نظرم خیلی داره شبیه اسمالویل میشه (اونایی که دیدن میدونن)
    مثلا این آدمی که از خودش تکثیر می کرد بدنش لباسش رو هم کپی می کرد
    یا مثلا بری با چهار بار دویدن اتصالی می کنه میفته زمین ولی یارو شونصدتا کپی از خودش گرفت فقط یه چیکه عرق از پیشونیش اومد؟
    خدا کنه نخوان این دختر رییس پلیس که با بری بزرگ شده (نمیدونم اسمش چیه) رو قضیش رو مثل لانا تو اسمالویل کنن که من نه اعصابش رو دارم نه از این دختره خوشم میاد
    .
    با اون تیکه که سانتریفیوژش خراب شده بود خودش خون رو کاراش رو کرد خیلی حال کردم باهاش
    با اون تیکه هاییش هم که شبیه شرلوک هلمز میشه و تو مغزش حساب می کنه حال کردم

این طور که معلومه حداقل توی Arrow نمیخواد به اون صورت فلش رو نشون بده چون آخر قسمت اول فقط بری اومد و با الیور صحبت کرد و همین و این نشون میده که ارو نمیخواد تخیلات (حداقل نه به این شکل) وارد سریالش بشه (فکر کنم البته )

آها یادم اومد اسم دختره آیریس بود

10. 7 کاربرِ زیر از AbbasJun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,497 بار در 2,328 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط orojlo نمایش پست ها
    چرا دارید یکی مثل بری آلن رو با اولیور کوئین مقایسه میکنید؟ کاملا اشتباه هستش این مقایسه
    امیر حسین چند وقته "لیگ عدالت" رو شروع کردم به دیدن و احتمال خیلی زیاد تا تهش هم خواهم دید. چون خیلی جذبش شدم. توی اون سریال تا اینجایی که من دیدم فلش یکی از مهره های اصلی داستان هست که یکی از شوخ ترین کارکترها و بامزه ترین شخصیت ها هست و با این سرعتی که دارد یا در حال مزه پرونی هست و یا بین بقیه اعضای لیگ عدالت همش میخواد خودی نشون بده و کلا توی اون سریال کارکتر محبوبی هست، ولی توی این سریال "بری" نه شوخ طبع هست و نه شخصیت دوست داشتنی ای هست یک جورایی شخصیت نچسبی هست و تو دل برو نیست برای همین اکثرا داران با آرو مقایسه اش میکنند . اگر یکمی از فان بودن فلش رو از سریال "لیگ عدالت" و یا سریال فلش قدیمی به این سریال هم انتقال میدادند و یک شخصیت جذاب تر و بامزه تر رو انتخاب می کردند قطعا موفق تر بود و حتی می تونست این شخصیت با ارو هم برابری کنه ! ولی خوب شاید به دلیل انتخاب نادرست بازیگر سریال تا اینجای کار شخصیت فلش موفق نبوده هست و قابل مقایسه حتی با فلش های سریال های قدیمی اش هم نیست!

12. 11 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    512
    از این کاربر 4,166 بار در 361 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط WalTer WhiTe نمایش پست ها
    امیر حسین چند وقته "لیگ عدالت" رو شروع کردم به دیدن و احتمال خیلی زیاد تا تهش هم خواهم دید. چون خیلی جذبش شدم. توی اون سریال تا اینجایی که من دیدم فلش یکی از مهره های اصلی داستان هست که یکی از شوخ ترین کارکترها و بامزه ترین شخصیت ها هست و با این سرعتی که دارد یا در حال مزه پرونی هست و یا بین بقیه اعضای لیگ عدالت همش میخواد خودی نشون بده و کلا توی اون سریال کارکتر محبوبی هست، ولی توی این سریال "بری" نه شوخ طبع هست و نه شخصیت دوست داشتنی ای هست یک جورایی شخصیت نچسبی هست و تو دل برو نیست برای همین اکثرا داران با آرو مقایسه اش میکنند . اگر یکمی از فان بودن فلش رو از سریال "لیگ عدالت" و یا سریال فلش قدیمی به این سریال هم انتقال میدادند و یک شخصیت جذاب تر و بامزه تر رو انتخاب می کردند قطعا موفق تر بود و حتی می تونست این شخصیت با ارو هم برابری کنه ! ولی خوب شاید به دلیل انتخاب نادرست بازیگر سریال تا اینجای کار شخصیت فلش موفق نبوده هست و قابل مقایسه حتی با فلش های سریال های قدیمی اش هم نیست!
    حرفت کامل درسته ، من نه کمیک های این شخصیت رو دیدم نه این سریال لیگ عدالت رو ، با توجه به دو قسمتی که دیدم حرفم رو زدم ، اگر قبل تر چنین شخصیتی رو شخص دیگه ای بازی کرده تیمی که این سریال رو میسازن باید نیم گاهی هم به رفتار و حالت بری آلن توی لیگ عدالت داشته باشن خب! اما وقتی بازیگر جدید رو انتخاب کردن و دارن سریال رو میسازن میخوان که این بری آلن رو جا بندازن برای بیننده وگرنه به طور مثال Hugh Jackman برای من توی کاراکتر لوگان و یا همون ولوورین جا افتاده اگر براش اتفاقی بیفته و شخص دیگه ای جاش بازی کنه من اصلا برام قابل قبول نیست، ذهنیت فعلی من از بری آلن الان این هست که داره جا میفته تو نقشش همین.
    حرف از ولوورین شد قسمت دوم سریال رو که دیدم بعد از چند روز یه فرصتی پی اومد کل فیلم های X-men رو دیدم و لذت بردم کاراکتر هایی که توی این سریال دارن میسازن عجیب به شبیه به X-men هستش شما هم توجه کردید؟
    ما سینه زدیم،بی صدا باریدند ازهرچه که دم زدیم،آنها دیدند
    ما مدعیان صف اول بودیم از آخر مجلس شهداء را چیدند

14. 5 کاربرِ زیر از orojlo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :