برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,407
    از این کاربر 90,383 بار در 4,552 پست سپاس گزاری شده

The Good Wife | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

The Good Wife عنوان درام حقوقی جنایی است که پخش آن از بیست و دوم سپتامبر 2009 (اول مهرماه 88) از شبکه CBS آغاز گشت و از همان ابتدا با استقبال بییندگانش مواجه گشت به نحوی که اگرچه در ابتدا فصل اول آن برای یک فصل سیزده قسمتی توسط مسئولان شبکه سفارش داده شده بود توانست سفارش تعداداپیزودهای بیشتر تا بیست و دو ودرنهایت بیست و سه قسمت را دریافت نماید.این روند موفقیت آمیز در فصول بعد تا کنون ادامه داشته به نحوی که سریال به جز در فصل دوم که یک روز بعد از اتمام پخش برای فصل سوم تمدید گشت در سایر موارد پیش از اتمام پخش برای فصل بعدی تمدید گشته است.ضمن آنکه پخش این مجموعه محدود به ایالات متحده نگشته و در کشورهای مختلفی از جمله استرالیا,برزیل,کانادا,چک و ... در حال پخش می باشد.پخش فصل ششم سریال نیز از بیست و یکم سپتامبر 2014(سی و یکم شهریور 93) آغاز گشته است. +, +,+, +, +
    The Good Wife علاوه بر تماشاگران مورد استقبال وسیع منتقدان نیز قرار گرفته است و علاوه بر امتیازات بالایی که از وبسایتهای معتبری همچون Metacritic , IMDBو... کسب کرده است , عوامل مجموعه توانسته اند عناوین متعددی را از مراسم و جشنواره های مختلف تلویزیونی از آن خود کنند که کسب جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال درام به خاطر بازی زیبای Julianna Margulies در سال 2010,کسب جایزه همین بخش در مراسم Emmy سال های 2011 و2014 توسطJulianna Margulies ,کسب عنوان امی بهترین بازیگر نقش زن مکمل در سریال درام برای Archie Panjabi در سال 2010,دوعنوان بهترین بازیگر زن مهمان در سریال درام برای Martha Plimpton و Carrie Preston در مراسم Emmy سال های 2012 و 2013 بخشی از این لیست طولانی می باشد. +

خلاصه داستان:
    داستان سریال که حول شخصیت Alicia Florrick متمرکز می باشد از جایی شروع می شود که همسر اوPeter Florrick که دادستان بلندپایه ای در منطقهCook County ایالت Illinois بوده است بعد از مواجه با رسوایی های سیاسی-اخلاقی با وجود آنکه او تنها اتهام فساد اخلاقیش پذیرفته است و هرگونه سوءاستفاده از قدرت را رد می کند راهی زندان می شودتا از این پس تمام تلاش خود را جهت رهایی از زندان آغاز می کند.در چنین وضعیتیAlicia که سیزده سال گذشته را در خانه به مراقبت از فرزندان و همسرش گذرانده است مجبور می شود برای گذران زندگی خود و خانواده اش در حالی که زیر سایه سنگین اتهامات همسرش قرار دارد به شغل قبلیش که وکالت بود بازگردد و در یک شرکت حقوقی استخدام می شود.او به عنوان اولین پرونده کاریش باید به دفاع از زنی که به قتل همسر سابقش متهم گشته بپردازد...
    مجموعه علاوه بر اینکه در هر قسمت به روایت ماجراهای مرتبط با یکی از پرونده های حقوقی که Alicia با آن مواجه گشته می پردازد در داستان کلیش به روابط او با خانواده و اطرافیانش می پردازد.

بازیگران:

Julianna Margulies در نقش
    Alicia Florrick

Archie Panjabi در نقش
    Kalinda Sharma

Christine Baranski در نقش
    Diane Lockhart

Josh Charles در نقش
    Will Gardner

Matt Czuchry در نقش
    Cary Agos

Graham Phillips در نقش
    Zach Florrick

Makenzie Vega در نقش
    Grace Florrick

Alan Cumming در نقش
    Eli Gold

Zach Grenier در نقش
    David Lee

Matthew Goode در نقش
    Finn Polmar

Chris Noth در نقش
    Peter Florrick
    Robert King وهمسرش Michelle King سازندگان سریال می باشد .ضمن آنکه از تیم مدیران اجرایی سریال می توان به نام هایRidley Scott ازچهره های سرشناس سینمایی به همراه Ted Humphrey و David W. Zucker اشاره کرد.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

2. 19 کاربرِ زیر از yaser63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    546
    از این کاربر 842 بار در 97 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Good Wife | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

دوستانی که دیدن نظر بدن چجوریه ؟؟
    من خودم عاشق درام هستم ....سریال هایی مثل ray donovan و the affair رو خیلی دوست دارم

4. 3 کاربرِ زیر از drake بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    501
    از این کاربر 282 بار در 27 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : The Good Wife | معرفی سریال | بحث و تبادل نظر

نقل قول نوشته اصلی توسط drake نمایش پست ها
    دوستانی که دیدن نظر بدن چجوریه ؟؟
    من خودم عاشق درام هستم ....سریال هایی مثل ray donovan و the affair رو خیلی دوست دارم
    داستانش اپیزودیک داره و ارزش دیدن داره

6. کاربر زیر از mehdikhani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :