برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 از مجموع 16
    سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

Sons of Anarchy | سریال چگونه به پایان خواهد رسید؟ | نظرسنجی + خطر اسپویلر!

از آنجایی که سریال به نیمه‌ی پایانی فصل آخر رسیده است، تصمیم بر این شد تا نظرسنجی‌ای برای پایان این سریال در نظر بگیریم و نظر شما را در رابطه با پایان داستان بپرسیم. لطفاً نکات زیر را با دقت بخوانید:

• به نظرات دیگران احترام بگذارید و فقط و فقط نظر شخصی خود را بیان کنید.
    • از پست‌های دیگران نقل‌قول نگیرید و اگر خواستید حرف‌هایشان را تأیید کنید، کافیست آن را دوباره بیان کنید.
    • هرگونه پست تخریبی در رابطه با نقد و روند سریال الساعه پاک خواهد شد و شما تنها موظف‌اید که پایان را حدس بزنید.
    • نیازی به استفاده از تگ اسپویلر نیست مگر اینکه شما چیزی از ادامه‌ی داستان می‌دانید و از آن مطمئن هستید که دانستن آن برای دیگران بلامانع و اختیاری است.
    • به پست‌های اشکان Chandler Bing احترام بگذارید، او از عاشقان و پیش‌کسوتان "پسران آنارکی" است.

امیدوارم این تاپیک، تاپیکی مهیج و سرشار از دوستی باشد.

.Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,948 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sons of Anarchy | سریال چگونه به پایان خواهد رسید؟ | نظرسنجی + خطر اسپویلر!

من دو فصل اخیر رو ندیدم و نظرات بالا رو هم نخوندم به خاطر همین ممکن‌ـه نظرم خیلی از پرت باشه.

یادم‌ـه قبلا شنیده‌ام که این سریال قرائت امروزی هملت‌ـه، یادمه یه بحثی هم با اشکان کردیم که ببینیم این نظر خود نویسنده‌های داستانه یا اینکه به خاطر شباهت های اولیه داستان‌ـش با داستان هملت این حرف رو می‌زنن.

به هر حال من شخصا دلم یه پایان هملت‌وار می‌خواد، به نظرم چنین سریالی شایسته‌ی یه چنان پایان باشکوهی‌ـه. صحنه‌ای پر جسد و آدم‌های که به سمت سرنوشت محتوم‌ـشون می‌رند. از الان فکر چنان پایانی هم هیجان‌زده‌ام می‌کنه.

امیدوارم هرچی که بشه شاهد یه هپی اندینگ نباشیم.

3. 13 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    257
    از این کاربر 80 بار در 8 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Sons of Anarchy | سریال چگونه به پایان خواهد رسید؟ | نظرسنجی + خطر اسپویلر!

صد در صد با یه چند تایی شهید تموم میشه سریال ولی بقول دوستان هنوز داریم رو آینده کلاب فکر میکنیم چون ساتر این همه واسه پروروندن این کلاب زحمت کشید و کشته داد و کشت !!! فکر نکنم به راحتی بار نابودیشو بریزه سر بیننده مگر اینکه نابودی پر از حرف واسه گفتن باشه و... خلاصه بسی باشکوه باشد !!!!
    اما تو ردیف این شهیدان غیر قابل اجتناب امیدوارم جمای ملعون سر صف باشه و چیبز عزیز تر از جانم از صف بیفته بیرون ...!! والا بعد از اوپ من یکی همه چشم امیدم و دوختم به تامی و اون لهجه دیوونه کننده ش .. چجوری طاقت بیارم تموم شدن سریالو خدا داند !!! واسه همین دارم فصل 7 رو با نهایت هزم و احتیاط میبینم روزی یه قسمت !!! الان قسمت سومم میترسم تمووووم شه !!! حالا شاید برم جلو پایان بندی مشهود تر بشه واسم .. هر چند که میدونم ساتر عمرا راه بده به ما که ته تهش سورپرایز نشیم !!!

5. 11 کاربرِ زیر از nilou6 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,390 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

بنظر من که جکس میمیره(فقط خدا میدونه چجوری)جما رو جکس میکشه.چنتاشونم میرن زندان

7. 10 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,624
    از این کاربر 6,613 بار در 909 پست سپاس گزاری شده

یه چیزی در مورد این سریال که کسی بهش توجه (البته شاید)نکرده بود این بود که کاراکتر های سریال انگار بغیر از لباسای تنشون چیزی واسه پوشیدا ندارن.الان جما با همون لباس چند فصل پیشه.چیبز همونطور.هپی بابی تیگ .البته جکس یه تی شرت سفید داره بغیر از لباساش.تدارکات لباسش باید یه مشاوره به ساتر بده فکر کنم.الان تو سریال شیلد که اگه نگاه کرده باشید یه چند باری لباساشونو عوض میکنن فکر کنم .البته من این سریال چند سال پیش دیدم و به همه توصیه میکنم

9. 4 کاربرِ زیر از KEVIN GARVEY بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    66
    از این کاربر 222 بار در 21 پست سپاس گزاری شده

من که خیلی ناراحتم این سریال داره تموم میشه و اعصابم بهم ریخته امیدوارم به خوبی تموم شه ولی بازم معلوم نیست
    چه اتفاقی بیفته این دو قسمت هم شاید کلاب رو تعطیل کنن با این وضع دیگه کسی هم نمونده با مکزیکی ها هم که صلح شد
    نیرو هم که داره میره ناینر ها هم به کار خودشون میرسن تشکیلات پوپ هم که از هم پاشیدخدا کنه مثه فصل 6 نشه که تو کما نرم دوباره
    دیگه کسی هم نمونده که بمیره

11. 4 کاربرِ زیر از mehrdadam بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    62
    از این کاربر 44 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

به نظر من ممکنه جکس بمیره و چیبز کلاب رو اداره کنه ممکنه جکس رو به خاطر قتل جری بکشن بچه های جکس هم با ویندی بزرگ میشن ولی دوس ندارم جکس بمیره

13. 5 کاربرِ زیر از MamaReza بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12