برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: تاپیک را چطور میبینید؟؟

رأی دهندگان
101. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • خــوب

97 96.04%
  • بــد

1 0.99%
  • زشــت

3 2.97%
صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 64
    جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,060 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

..:: میزگرد هفتگی TvWorld ::..

سلام خدمت تمام کاربران و میهمانان!!

دراقدامی بی سابقه برآن شدیم تا برای اولین بار دربین سایتهای پارسی زبان فیلم و سریال، برای شما علاقه مندان این صنعت گفت و گوهایی را تحت عنوان میزگرد تهیه کنیم.!!
    روند کار اینطور است که هرهفته سعی میکنیم تا مصاحبه ای را با چند بازیگر یا کارگردان و یا افراد ذیربط بااین موضوع برایتان تهیه کنیم.

>> از آنجایی که برای تمام گپ و گفت ها نمیتوان تاپیک مجزا زد، خواهشمندیم بدون ارسال اسپم، هرگونه نظر،پیشنهاد و انتقادی دارید درهمین تاپیک با ما درمیان بگذارید.

>>نکته ی مهم این تاپیک، تخصصی بودن مقالات است و هیچگونه کپی برداری از سایت های پارسی زبان به عمل نیامده است.

>> ترجمه ی متون بصورت گفتاری خواهد بود تا خواندن آن برای شما آسان باشد.

تمام تلاش ما براینست که شمارا کمی از دنیای فیلمها و سریال ها دورترکنیم و به سازندگان آنها نزدیک تر...!!

>> برای دسترسی سریع به میزگردها، برروی اسامی میهمانان کلیک کنید!!

سپاس
    7,941
    از این کاربر 6,710 بار در 613 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : J.Margulies / C.Danes / J.Pare / K.Russell / V.Farmiga / S.Paulson

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    Keri، بزار رک باهات حرف بزنم. تو اپیزود اول فصل دوم سریال The Americans سکانسهای بی پرده ای از$eX بین تو و شخصیت Matthew Rhy پخش شد که تو داشتی براش صاک میزدی (باعرض پوزش از دوستان بخاطر ترجمه،نوع دیگری نمیشد مقصود رو رسوند.). این S3..X دهانی رو چطور توضیح میدی؟

K.Russell: (بازهم پوزش) ، راستش رو بخای الان دوست دارم یه حالی هم به تو بدم .(خنده ی حظار).من تو اون سکانس عذاب میکشیدم.من مطمئن نبودم که اون دوتا شخصیتمون تو سریال بهترین مکان رو برای اینکار داشتن یا نه فقط میخواستم سکانس ضبط بشه و بره جلو. آرزو میکردم مدل دیگری برای انجام دادن جلوی رومون میبود ولی کارگردان میخواست که ما اون مدلیش رو (دهانی) نشون بدیم.
    بعد از خوندن این قسمت دیدن سریال رو میخوام شروع کنم هر چند تو فصل اولم از اینجور صحنها داشت کاش درباره این صحنها هم حرف میزد
    یک مطلب جالبی که در مورد حرفهای بازیگرها وجود دارد ترسشون از اینکه ممکن دیگه چنین فرصت طلایی برای انها پدید نیاد که بتونند تو یک سریال دیگه بدرخشند هست به نظر من که این اتفاق برای اکثر بازیگرهای سریالی میوفته و سینمای هالیوود وصنعت سریالسازی خیلی به اینجور بازیگرها برای نقشهای جدید با کاراکترهای پیچیده اعتماد نمیکنند یا اگرم انجام داده فیدبک خوبی از اینکار نگرفته است به سرنوشت بازیگرهای سریالهای محبوبی مثل فرند ساینفیلد و... نگاه کنید سریالهای که بعدش بازی کردند درخشش خیلی خوبی نداشتند.
    مصاحبه بسیار خواندنی و جالبی بود مرسی از مترجم عزیزو خستگی ناپزیر

3. 17 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

پاسخ : ..:: میزگرد هفتگی TvWorld ::..

میهمانان این هفته

Patricia Arquetteبازیگر فیلم Boyhood
    Laura Dernبازیگر فیلم Wild
    Reese Witherspoonبازیگر فیلم Wild
    Julianne Mooreبازیگر فیلم Still Alice
    Amy Adamsبازیگر فیلم Big Eyes
    Hilary Swankبازیگر فیلم The Homesman
    Felicity Jonesبازیگر فیلم The Theory Of Everything

Yo .... Miste White
    سپاس
    32,994
    از این کاربر 45,650 بار در 2,811 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : J.Margulies / C.Danes / J.Pare / K.Russell / V.Farmiga / S.Paulson

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    J.Margulies: یه بار یه بابایی بهم گفت "من نزدیکه اینم که از زنم طلاق بگیرم و دنبال یک وکیل خوب میگردم." و من گفتم "من وکیل نیستم که." بعدش اون گفت "زنم روزه دوشنبه وقت دادگاه گرفته." من بهش گفتم "آقای محترم،فکر کنم شما گیج شدی،من نقش یک وکیل رو تو تلویزیون بازی میکنم.وکیل نیستم که." بعدش اون گفت "نه،مطمئنم میتونی از پسش بربیای.تورو خدا، من نمیخام ازین زن جدا شم.". تااینکه شوهرم بهش گفت "راتو بگیر برو تا نزدمت."

دهنِ یارو سرویس

آقا خسته نباشی تاپیک عالیه

6. 12 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

May 6
    سپاس
    1,422
    از این کاربر 1,605 بار در 109 پست سپاس گزاری شده

تاپیک،تاپیک مفید و جالبیه.مشخصه زحمت زیادی براش کشیده شده..
    هم میخواستم تشکر ویژه داشته باشم از جناب انزلیچی و هم یه موردی رو یادآور بشم با کمال احترام
    سانسور یا ممیزی یا نمیدونم هر اسمی که میشه روش گذاشت همیشه و همه جا بد نیست یه جاهایی هم لازمه.برای مثال تو مصاحبه K.Russell فکر میکنم بهتر بود یه قسمتی از صحبتاش که اهمیت چندانی هم نداشت سانسور میشد.
    البته نمی خواستم خدایی نکرده زحمات شما رو زیر سوال ببرم،به هیچ وجه.این نظر من بود

8. 8 کاربرِ زیر از Spasitel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

عزیزانی که در نظرسنجی گزینه ی سوم رو انتخاب کردن، خوشحال میشم دلایلتون رو بیارید تا اگر جایی اشکال داشت تصحیحش کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط zaramessi88 نمایش پست ها
    تاپیک،تاپیک مفید و جالبیه.مشخصه زحمت زیادی براش کشیده شده..
    هم میخواستم تشکر ویژه داشته باشم از جناب انزلیچی و هم یه موردی رو یادآور بشم با کمال احترام
    سانسور یا ممیزی یا نمیدونم هر اسمی که میشه روش گذاشت همیشه و همه جا بد نیست یه جاهایی هم لازمه.برای مثال تو مصاحبه K.Russell فکر میکنم بهتر بود یه قسمتی از صحبتاش که اهمیت چندانی هم نداشت سانسور میشد.
    البته نمی خواستم خدایی نکرده زحمات شما رو زیر سوال ببرم،به هیچ وجه.این نظر من بود
    خواهش....!! بنده رو محمد صدا بزنید راحت ترم

درمورده سانسور یا ممیزی باید عرض کنم که برای ایجاد تنوع و دوری از یکنواخت بودنه مطلبی که میخونید و کلی هم طولانیه بنظرم همچین چیزهایی ضروریه..بعضی قسمتها رو اگر ترجمه نکنم نزدیک به 1 صفحه از گفت و گو میپره... میزگردهایی که تواین تاپیک میزارم، همگی بصورت ماهیانه و یا هفتگی از سوی مجله ی The Holly Wood Reporter چاپ میشن..الان چیزی که دارم ترجمه ش میکنم تازه قراره که چند روز دیگه "7 آذرماه" منتشر بشه...!! "از مجله هم جلوتریم...چقدر آپدیت"
    از مجلات پرطرفداره هالیوودی هم هست و خیلی ها آرزو دارن بگیرن تو دستشون ورق بزنن.. کاری که ما میکنیم اینه که حدود 11 صفحه از مجله رو ترجمه میکنیم و میزاریمش تو سایت...تازه برای خوندن متنه کامله میزگرد باید 23 هزارتومن به پوله ایران خرج کنی.حالا همین چندصفحه ای که بصورت رایگان روی سایت مجله قرار میگیره رو هم بیایم سانسور کنیم دیگه چیزه جالبی ازش در نمیاد...!!

باز هم من ازین به بعد سعی میکنم این پیشنهاده شمارو موقع ترجمه توجه کنم بهش..!!

سپاس
    7,941
    از این کاربر 6,710 بار در 613 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط zaramessi88 نمایش پست ها
    برخلاف دوست ما ،من از محمد عزیز میخوام که متنها رو بدون سانسور ترجمه و ارائه کنند بهر حال تمام دوستانی که اینجا فعال هستند حتمن به سن قانونی رسیدند و نکته دیگه وقتی مجله ای متنها رو بدون سانسور چاپ میکنند و بدون اینکه دسترسی مجله رو برای سن خاصی محدود کنند مطمئنم که ما هم میتونیم این متنها رو بخونیم بهر حال خیلی از سریالهای و فیلمهای که میبینم نکات جن.. و سک ... دارند که ما زیاد بهش توجه نمیکنیم چون میدونیم اونها در جهت القا بیان خاصی در فیلمنامه قرار گرفته هست و کارگردان هدفی رو دنبال میکنند و مرسی از محمد عزیز که اینقدر اپدیت هست و از مجلات سینمایی و سایتهای خبری و تحلیلی سینمایی هم جلوتر هست فکر کنم همین روزها با توجه به پشتکاری که داری راه خودتو پیدا کنی و پیشرفت قابل توجهی داشته باشی

11. 12 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو به قیمت ورای دو جهانی
    سپاس
    2,500
    از این کاربر 1,789 بار در 160 پست سپاس گزاری شده

من از محمد عزیز ممنونم بخاطر زحمتی که واسه این تاپیک کشیده ولی من یکی از اون چند نفری هستم که به گزینه سه رای دادن دلیلشم همین نکته بود که باید یه حد و مرزی رو رعایت کرد.اگه تا الان چیزی نگفتم واسه این بود که میدونستم دوستان میان اعتراض میکنن که سانسور و این حرفا دیگه معنایی نداره.
    خدمت هادی خان باید عرض کنم که حرف شما درسته که این چیزا رو دیدیم و توجهی نکردیم بهشون ولی اینکه بیایم اینجا بیانشون کنیم یه مسئله دیگه ست.به قول اون عزیز لزومی نداشت اوردن این صحبتا و اگه سانسور میشد چیزی رو از دست نمیدادیم!مگه اینکه واقعا به جزئیاتش علاقه مند یا کنجکاو باشین!
    یه مثلی هست که فک کنم اینجا مصداق داشته باشه"جز راست نباید گفت..هر راست نشاید گفت!!"
    منی که واسه خاطر سرگرمی و یه فضای دوستانه میام اینجا حس خوبی از خوندن اینجور مطالب بهم دست نمیده..شما رو نمیدونم!
    این نکته رو هم بگم که یه سری از دوستانی که میان اینجا 18- هستن!هرچند ماشالا دیگه چشم و گوش همه کاملا باز بازه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2006mi نمایش پست ها
    نکته دیگه وقتی مجله ای متنها رو بدون سانسور چاپ میکنند و بدون اینکه دسترسی مجله رو برای سن خاصی محدود کنند مطمئنم که ما هم میتونیم این متنها رو بخونیم
    باور کنید خیلی تعجب کردم از این حرف!!! اون ور که ماشالا هیچیش سانسور نداره اگرم داشته باشه طبق یه س ی ا س ت خاصه که دیگه تو این مقال نمی گنجه بحث درمورد اون.اگه میخواستن سانسور کنن و محدودیت بزارن که تمام فیلم و سریالا و مجلات و ...رو باید سانسور میکردن! ظاهرا ملاک و معیار شما اونا هستن! البته هرچی هست محترمه.
    خلاصه اینکه نمی خواستم کش بدم این بحثو ولی باید میگفتم نظرم خودم رو هرچند شاید به مذاق بعضی دوستان خوش نیاد!
    شرمنده حرفام طولانی شد.ببخشید چشماتونو درد اوردم.
    ختم کلامم اینکه بخاطر چهارتا فیلم و سریال و مجله و... اخلاقیات رو گم نکنیم

13. 8 کاربرِ زیر از Bis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,948 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Bis نمایش پست ها
    من از محمد عزیز ممنونم بخاطر زحمتی که واسه این تاپیک کشیده ولی من یکی از اون چند نفری هستم که به گزینه سه رای دادن دلیلشم همین نکته بود که باید یه حد و مرزی رو رعایت کرد.اگه تا الان چیزی نگفتم واسه این بود که میدونستم دوستان میان اعتراض میکنن که سانسور و این حرفا دیگه معنایی نداره.
    خدمت هادی خان باید عرض کنم که حرف شما درسته که این چیزا رو دیدیم و توجهی نکردیم بهشون ولی اینکه بیایم اینجا بیانشون کنیم یه مسئله دیگه ست.به قول اون عزیز لزومی نداشت اوردن این صحبتا و اگه سانسور میشد چیزی رو از دست نمیدادیم!مگه اینکه واقعا به جزئیاتش علاقه مند یا کنجکاو باشین!
    یه مثلی هست که فک کنم اینجا مصداق داشته باشه"جز راست نباید گفت..هر راست نشاید گفت!!"
    منی که واسه خاطر سرگرمی و یه فضای دوستانه میام اینجا حس خوبی از خوندن اینجور مطالب بهم دست نمیده..شما رو نمیدونم!
    این نکته رو هم بگم که یه سری از دوستانی که میان اینجا 18- هستن!هرچند ماشالا دیگه چشم و گوش همه کاملا باز بازه!

باور کنید خیلی تعجب کردم از این حرف!!! اون ور که ماشالا هیچیش سانسور نداره اگرم داشته باشه طبق یه س ی ا س ت خاصه که دیگه تو این مقال نمی گنجه بحث درمورد اون.اگه میخواستن سانسور کنن و محدودیت بزارن که تمام فیلم و سریالا و مجلات و ...رو باید سانسور میکردن! ظاهرا ملاک و معیار شما اونا هستن! البته هرچی هست محترمه.
    خلاصه اینکه نمی خواستم کش بدم این بحثو ولی باید میگفتم نظرم خودم رو هرچند شاید به مذاق بعضی دوستان خوش نیاد!
    شرمنده حرفام طولانی شد.ببخشید چشماتونو درد اوردم.
    ختم کلامم اینکه بخاطر چهارتا فیلم و سریال و مجله و... اخلاقیات رو گم نکنیم
    دوست عزیز اگر اخلاقیات شما بعد از خوندن مطلبی که درجمه ی سنی مشخص شده ای داره، گم میشه، خواهش می کنم جدا از خوندن مطلب صرف نظر کنید. دیشب که اولین پست اعتراضی به این موضوع زده شد، با خودم گفتم خب بلاخره یک نفر اومده و نظری داده. اما مثل اینکه کلا روال بر اینکه هی باید این سبک بحث ها طولانی و طولانی تر بشه.
    دوست عزیزم، مترجم میاد مینوسه آقا کار که ترجمه شده اینطوره. شما هم میشینی با خودت دو دو تا چهارتا می کنی، میگی باید این رو دید یا نه، باید این رو خوند یا نه...

در ضمن البته که ملاک ما اونها هستن، ما داریم کار سانسور نشده ترجمه می کنیم! از درجه ی سنی پی جی 13 که همون هم حاوی صحنه های بوسه و معاشقه ی نمادین هست تا فیلم های ان سی 17 که نودیتی کامل داره. کسی حق نداره بیاد به من بگه چرا اومدی فیلم x رو ترجمه کردی که توش صحنه ی فلان و بسان داره. من ترجمه کردم کارو چون دوستش داشتم.

اگر خیلی از این سبک تولیدات فرهنگ غرب و شرق و هالیوود و بالیوود تاثیر می گیرید می تونید از تولیدات وطنی لذت ببرید و وقتتون رو جایی که توش به اخلاق اهمیت نمیدن به هدر ندید.
    موفق باشید.

15. 16 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تو به قیمت ورای دو جهانی
    سپاس
    2,500
    از این کاربر 1,789 بار در 160 پست سپاس گزاری شده

وا عجبا! نمیدونم چرا تا یکی میاد انتقاد میکنه همه سریع جبهه می گیرن علیهش!مثل تاپیک پیشنهادات و انتقادات!! که هرکی یه پیشنهادی میده هیچکدوم از مدیران نمیاد حداقل جوابشو بدن ولی تا انتقاد میکنن بیچاره رو میندازن گوشه رینگ!
    من نگفتم چرا محمد اومده اینا رو ترجمه کرده اتفاقا خیلیم تاپیک خوبی هست دستشم درد نکنه منظور من این بود که یکم ملاحظه کنید بد نیست.حالا اون چارتا جمله نمی یومد به جایی برمیخورد؟
    اگه قرار بود اعتقادات من با این چیزا گم بشه که تا حالا شده بود.تقریبا تو همه فیلم و سریالام این چیزا هست ولی حرف حسابم اینه که نباید انقد بی پروا بیانش کرد البته که من آدم بی جنبه ای نیستم سایر دوستان هم نیستن فقط میگم هرچیزی رو هرجایی نباید گفت.
    من که از اونا تاثیر نمی گیرم ولی مثل اینکه شما خیلی تاثیر گرفتید که انقد اصرار دارین همه چی دقیقا اونطور که شما صلاح میدونید باشه!
    ببخشید اگه لحنم تند بود.این اختلاف نظرات همه جا هست فقط امیدوارم باعث دشمنی و کینه نشه.
    بحثم همینجا تموم شد و دیگه ادامه نمیدم.از محمد و دیگر دوستان عذر میخوام که اوقاتشون تلخ شد.

17. 12 کاربرِ زیر از Bis بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

نقل قول نوشته اصلی توسط Bis نمایش پست ها
    وا عجبا! نمیدونم چرا تا یکی میاد انتقاد میکنه همه سریع جبهه می گیرن علیهش!مثل تاپیک پیشنهادات و انتقادات!! که هرکی یه پیشنهادی میده هیچکدوم از مدیران نمیاد حداقل جوابشو بدن ولی تا انتقاد میکنن بیچاره رو میندازن گوشه رینگ!
    من نگفتم چرا محمد اومده اینا رو ترجمه کرده اتفاقا خیلیم تاپیک خوبی هست دستشم درد نکنه منظور من این بود که یکم ملاحظه کنید بد نیست.حالا اون چارتا جمله نمی یومد به جایی برمیخورد؟
    اگه قرار بود اعتقادات من با این چیزا گم بشه که تا حالا شده بود.تقریبا تو همه فیلم و سریالام این چیزا هست ولی حرف حسابم اینه که نباید انقد بی پروا بیانش کرد البته که من آدم بی جنبه ای نیستم سایر دوستان هم نیستن فقط میگم هرچیزی رو هرجایی نباید گفت.
    من که از اونا تاثیر نمی گیرم ولی مثل اینکه شما خیلی تاثیر گرفتید که انقد اصرار دارین همه چی دقیقا اونطور که شما صلاح میدونید باشه!
    ببخشید اگه لحنم تند بود.این اختلاف نظرات همه جا هست فقط امیدوارم باعث دشمنی و کینه نشه.
    بحثم همینجا تموم شد و دیگه ادامه نمیدم.از محمد و دیگر دوستان عذر میخوام که اوقاتشون تلخ شد.
    عزیزانه دل، تصمیم براین شد که هروقت به بخش های +18 سال رسیدم یک تلنگر قبلش بنویسم، حالا هرکی سربه زیره و دوست نداره مطالبه بالا تر از سنش بخونه، من نوکرش هستم و اعلام میکنم که نخون این بخشو..اونایی هم سنشون قد میده بدون تاثیر پذیری از متن، بخونن و رد شن برن.

دیگه این بحث سانسور رو ادامه ندید..!!

از بهنام عزیز هم بخاطره شجاعتش در انتقاد کردن بینهایت سپاسگذارم..!!

صفحه 3 از 7 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین