برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 21 از 23 اولیناولین ... 111920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 از مجموع 227
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Late Night Talk Show | گفتگو پیرامون تاک شوهای شبانگاهی

به چند دلیل باید تاک شوهای آمریکایی رو تماشا کرد، خب حداقل معروف هاش رو. دلیل اول اینکه بسیار خنده‌دار ان و تمام این 12 نفر کمدین های بامزه ای هستند، دلیل دوم دیدن بازیگرها، موسیقی دان ها و... در خارج از نقشیه که در فیلم ها و سریال ها بازی میکنند، آشنایی بیشتر با شخصیت شون، علاقه هاشون، خاطرات شون و... دلیل سوم آشنایی بیشتر با فرهنگ آمریکاست، خوبی هاش و بدی هاش. البته ابزاری هم برای تماشای این برنامه ها لازمه، زبان انگلیسی قوی، چون این برنامه ها حتی زیرنویس انگلیسی هم ندارن.
    پیشنهادی که برای شروع بهتون میکنم یکی از قوی ترین تاک شوهای حال حاضره، جیمی فلن. حالا اگه توانایی دانلود اپیزودهای هفتگی این برنامه هم ندارید، میتونید از کانال یوتیوب این برنامه پیگیر اپیزودهای فان ـش باشید. مطمئن باشید پشیمون نمیشید.
    تمرکز این تاپیک بر روی تاک شوهای شبانگاهی ـه، تاک شوهایی که به شخصه از چند ماه پیش به شخصه هر روز دنبال شون میکردم. اگه سوالی در این رابطه داشتید بپرسید، تاپیک فقط یه قانون هم داره، اجازه به اشتراک گذاشتن لینک دانلود ندارید و پست تون بدون اخطار پاک خواهد شد. اما لینک یوتیوب موردی نداره.

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Late Night Talk Show | گفتگو پیرامون تاک شوهای شبانگاهی

نقل قول نوشته اصلی توسط Islander نمایش پست ها
    اگه اجازه بدین من با این نظرتون مخالف ام!
    مردم آمریکا واقعا احمق اند . این موضوع همیشه مطرحه و خب به این دلیل کمدی نقش خیلی خیلی مهمی داره
    و نمیتونیم بگیم "خب از برنامه کمدی چه انتظاری دارین" اتفاقا از کمدین ها و برنامه های کمدی و مخصوصا لیت نایت تاک شو ها انتظار میره که از کمدی(که همیشه یکی از قدرتمندترین اهرم های فشار بوده) استفاده کنن
    وقتی شبکه های مثل فاکس نیوز یا بهتره بگیم وات د فاکس نیوز! از امثال ترامپ و ایده های به شدت رادیکالش دفاع میکنن ، نایس بودن یه کمدین با ترامپ تبدیل میشه به یه مشکل اساسی و خطرناک
    درسته برنامه هایی مثل دیلی شو یا جان آلیور یا برنامه بیل مار به صورت تخصصی کمدی-سیاسی ان ولی شما وقتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری رو دعوت میکنی ، برنامه ت صرفا از "یه شوی کمدی" فراتر میره
    شما تصور کن یه شهروند آمریکایی بعد از یه روز کاری سخت برمیگرده خونه. آخر شب برنامه نایس و شاد و همه چیز آرومه جیمی فلن شروع میشه . همین لحظه بهم ریختن موهای ترامپ تاثیر فوق العاده ای رو ذهن مخاطب میزاره
    ترامپ براش تبدیل به یک "انسان" میشه. ترامپ شوخی نیست. ترامپ یک انسان نیست! ترامپ یک نارسیست ِ رادیکال ِ افراطی ِ پوپولیست ــه!
    شما اون اقا که اومده بود صدا و سیما گفته بود "واقعا مشکل جوونای ما شکل موی بچه های ماست . شکل لباس پوشیدنشونه؟ دولت باید اقتصاد رو قوی کنه" یادتونه. درسته؟
    همون آدم افراطی و پوپولیست و عوام گرا که با این حرفا تو رسانه دل مردم رو بدست آورد و به مدت 8 سال زندگی مردم رو به جهنم تبدیل کرد و هیچ تپه ی ن*ر*یده ای باقی نذاشت!
    ترامپ خطرناکه . ترامپ شوخی نیست. ترامپ همون موجودیه که با به مدت 8 سال تو ایران تجربه ش کردم. ترامپ رو باید متوقف کرد. ترامپی که برنی سندرز رو "کمونیست" خطاب کرد و همون مردم احمق حرفاش رو باور کردن .
    برنی سندرزی که حتی توسط حزب خودش و هیلاری رَکَب خورد و باز هم برای اینکه ترامپ متوقف بشه از هیلاری حمایت کرد . حضور ترامپ در برنامه جیمی فلون کاملآً سیاسیه .
    و فلون هم برنامه ش از کمدی به فکاهی تغییر پیدا کرده . فلون به شدت politically correct ــه که خب واقعا یه سری از حرفا و رفتاراش منزجر کننده میشه!
    فلون حتی اصلی ترین میراث ِ لیت نایت تاک شو ها که یک "مصاحبه ی خوب" هست رو نمیتونه از پسش بربیاد!
    اصلی ترین بخش تاک شو مصاحبه ست که خب اینجا جایی ـه که فلن تعریف هاشو شروع میکنه. سوالا های آسون و جهت دار. تبلیغ و و و

نمیدونم والا. شایدم من بش از حد شاکی ام. شاید این فقط یه برنامه کمدی ساده بود . برنامه ای که میتونه رای مردم رو تغییر بده و این موجود نارنجی تبدیل به رئیس جمهور بعدی ایالات متحده بشه!
    امیر جون نظرت رو 2 باری خوندم .. قشنگ مشخصه دل پری داری ، البته حق هم داری !

من خیلی از سیاست سر در نمیارم فقط می خواستم بگم جیمی فلون از همون اولش همینجوری حزب باد بوده ... چیزی که واضحه همونجور که تو هم گفتی تموم برنامه های لیت نایت شو ها بخصوص همون جیمی استورات ( مهمون اومده بود تو برنامه استفان کولبرت) با سیاست های احمدی نژادی ترامپ می جنگن و طرفدارای خط احمقانش رو مثه فاکس نیوز مسخره میکنن ولی این جیمی فلون کلا انگار متوجه اوضاع نیست و این جمله واقعا شرح حالشه : " جایی که سعادت در جهالت است،عاقل بودن حماقت است "

3. 11 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172
    از این کاربر 6,732 بار در 334 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss Harley نمایش پست ها
    من صرفا حرفم اینه که اگه مردم قراره این حرکت براشون یه مهر تایید باشه، خب مردم احمقن، متاسفانه این رو هم قبول دارم که هستن... ولی اگر جیمی فلون روند همیشگی برنامه اش که کمدی هست رو جلو نمی برد و نسبت به ترامپ موضع می گرفت، از یه سمت دیگه کانتروِرسی ایجاد میشد، این یه فَکته که تحت هر شرایطی با هر پیامدی، یه گروهی عصبانی بودن... الآنم فلون حرکت نمادین که نزده، این موهای بهم ریخته ترامپ خیلی وقته سوژه ست، حالا یکی ازش برداشت پدربزرگانه می کنه و واقعیتش اینه که نمیشه جاج کرد چه دست هایی پشت این پرده بوده، یا اصن نبوده!

به این سادگی نیست.

مسئله اینِ که اینجور حرکات تاثیر گذار هستن. حتی برای کسی که متنفر باشه از ترامپ و همه نظراتشو هم بدونه. و آگاه هم باشه (!). (می تونید بگید تاثیرش خیلی کمه، یا خیلی موقتیِ. ولی نمی تونید بگید اصلاً تاثیری نداره)

من شخصاً هیچ توقعی از یکی مثل فلون ندارم. اصلاً انتظار ندارم انتقاد تند کنه یا حتی یک سوال چالش برانگیز ازش بپرسه. (این هم درست نیست. ما همیشه باید از یه کمدین کمی انتظار داشته باشیم. اما بعضیا اینقدر سطح خودشون رو پایین میارن که دیگه انتظار کاملاً از بین می ره)

مشکل اینِ که این آدم به ترامپ کمک کرده!
    بهش کمک کرده "انسان" به نظر برسه!

و این کمک، هر چقدر هم کوچیک باشه، کمکِ. کمک به یه هیولا.
    خیلی گیر ندادن به هیولاها رو می تونیم زیر سیبیلی رد کنیم. (شبکه مسخره، برنامه سطحی و روزانه و ... ) . اما کمک کردن به هیولا ها غیر قابل قبولِ.

5. 14 کاربرِ زیر از HMNN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,130
    از این کاربر 1,704 بار در 209 پست سپاس گزاری شده

سلام ... کسی تا حالا تاک شوی Last Week Tonight with John Oliver رو که برای شبکه hbo هستش و امتیاز 9,1 و نقد های مثبتی هم داشته رو تا حالا دیده ؟؟ مثل جیمی فالون و ... هست سبکش ؟؟

7. 3 کاربرِ زیر از afshin2014 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 257 بار در 29 پست سپاس گزاری شده

من دیدم. مثل دیلی شو است. اما جدی تر و به اصطلاح ژورنالیستی تر و انتقادی تره. به اندازه ی بقیه آسون بگیر و مفرح نیست. اما این به معنی این نیست که کم تر جالب تره. درست مثل سریال های اچ بی او که جدی تر و عمیق ترند این هم نسبت به نمونه های مشابهش همینطوره. بعضی وقتها کارهایی می کنه که خیلی جالبه. مثلا اون قسمتی که خواننده محبوب بشار اسد را دعوت کرد تا آهنگی بر ضد بشار اسد بخونه!

9. 5 کاربرِ زیر از kebrity بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172

Real Time With Bill Maher October 14th

Real Time واقعاً فوق العادست. 6 ماهِ دارم مرتب دنبالش می کنم و از دیدن تک تک قسمت هاش لذت بردم

قبل از Real Time فقط Last Week Tonight می دیدم که الان یکم از چشمم افتاده :دی البته هنوزم خیلی دوستش دارم :دی

قسمت 14 اکتبر فوق العاده بود. صحبت های خوبی درباره حرف های drumpf زده شد. (علاوه بر مسخره کردنش و جک ها و ...) مثل صحبت های یکی از پنلیست ها درباره «آسیب زننده تر شدن مشکل جنسیت زدگی وقتی در کنار نژاد پرستی قرار می گیره »

ان کولتر عزیز هم مهمون برنامه بود. اونقدرا هم آزار دهنده نبود حرفاش و حضورش :دی شاید به خاطر وضعیت داغون ترامپ در این فاصله اندک تا انتخابات اینطور بود، شاید هم به خاطر این که جزو پنل نبود این قسمت :دی

وسط این قسمت مراسم "تی شرت شلیک کنون" برگزار شد و خیلی باحال بود. واقعاً طرح های تی شرت ها خیلی خنده دار بودن

بی صبرانه منتظر قسمت بعد هستم. و نمی دونم این فصل که تموم شد تا فصل بعد چی کار کنم

11. 19 کاربرِ زیر از HMNN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    90
    از این کاربر 1,231 بار در 169 پست سپاس گزاری شده

به نظرم جیمی کیمل از همه بهتره
    استاندارد هایی که جیمی کیمل داره فک کنم کسی نتونه بهش برسه.
    جیمی فالن هم کمی لوده شده و همش توی اواردهای مختلف دیگه میاد و مسخره بازی در میاره.
    الن دجنرس هم چون با جاستین بیبر خیلی صمیمیه ازش خوشم نمیاد.
    ولی جدا از همه ی اینا هیچی اون جنبش هایی نمیشه که جیمی کیمل راه میندازه حتمی تو یوتیوب دنبال کنید

13. 3 کاربرِ زیر از Sajadm98 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

how YOU doin' ?
    سپاس
    14,367
    از این کاربر 13,487 بار در 831 پست سپاس گزاری شده

Louis C.K. Walked Around NYC With His Fly Gaping Open

چقدر لوئی روایتگر خوبیه!

15. 19 کاربرِ زیر از Joey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

F*ck the spoiler
    سپاس
    7,172

باراک اوباما و بیل مار!

بعد از مدت ها خواهش و التماس بالاخره چشم ما به جمال باراک روشن شد :دی به نظر می رسه تو خود برنامه فقط 17 دقیقه از مصاحبه رو پخش کردن (به علت کمبود وقت) و نسخه کامل رو تو اینترنت گذاشتن. لینک نمی شه تو این تاپیک گذاشت ولی اگه کسی خواست می تونه به من یه پیام بده.

President Obama: Full Interview | Real Time With Bill Maher

پ.ن: خیلی خیلی هیجان زدم

17. 16 کاربرِ زیر از HMNN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,504
    از این کاربر 512 بار در 85 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان من منبعم رو واسه تاک شوها از دست دادم
    همه چیو میتونستم توش پیدا کنم از بیل ماهر و جان الیور بگی تا کوردن و تاش.0
    حالا دوستان اگه جایی رو میشناسن ک بشه راحت دانلود کرد ممنون میشم واسم بفرستین.
    یهو پرید بی پدر مادر حداقل صب میکردی قسمت شب انتخابات استفان کلبرت رو دانلود میکردم بعد آخه
    اتفاقا چهارشنبه بعد اعلام نتایج رفتم دیدم پوکیده مث من
    ممنون دوستان
    **** it,let's just all go home!

19. 4 کاربرِ زیر از amayana بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    154
    از این کاربر 713 بار در 156 پست سپاس گزاری شده

سلام دوستان.
    ببخشید چرا تا حالا زینویسی برتی تاک شوها ارائه نشده یا لا اقل من ندیدم خیلی ها مثه من که مشکل زبان دارن این درخواست رو دارن.واقعا تاک شوی هست که خوب باشه و زیرنویس شده باشه؟

21. کاربر زیر از hoto بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

صفحه 21 از 23 اولیناولین ... 111920212223 آخرینآخرین