برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 19 از 23 اولیناولین ... 91718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 از مجموع 227
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Late Night Talk Show | گفتگو پیرامون تاک شوهای شبانگاهی

به چند دلیل باید تاک شوهای آمریکایی رو تماشا کرد، خب حداقل معروف هاش رو. دلیل اول اینکه بسیار خنده‌دار ان و تمام این 12 نفر کمدین های بامزه ای هستند، دلیل دوم دیدن بازیگرها، موسیقی دان ها و... در خارج از نقشیه که در فیلم ها و سریال ها بازی میکنند، آشنایی بیشتر با شخصیت شون، علاقه هاشون، خاطرات شون و... دلیل سوم آشنایی بیشتر با فرهنگ آمریکاست، خوبی هاش و بدی هاش. البته ابزاری هم برای تماشای این برنامه ها لازمه، زبان انگلیسی قوی، چون این برنامه ها حتی زیرنویس انگلیسی هم ندارن.
    پیشنهادی که برای شروع بهتون میکنم یکی از قوی ترین تاک شوهای حال حاضره، جیمی فلن. حالا اگه توانایی دانلود اپیزودهای هفتگی این برنامه هم ندارید، میتونید از کانال یوتیوب این برنامه پیگیر اپیزودهای فان ـش باشید. مطمئن باشید پشیمون نمیشید.
    تمرکز این تاپیک بر روی تاک شوهای شبانگاهی ـه، تاک شوهایی که به شخصه از چند ماه پیش به شخصه هر روز دنبال شون میکردم. اگه سوالی در این رابطه داشتید بپرسید، تاپیک فقط یه قانون هم داره، اجازه به اشتراک گذاشتن لینک دانلود ندارید و پست تون بدون اخطار پاک خواهد شد. اما لینک یوتیوب موردی نداره.

دستم نمی رسد که در آغوش گیرمت
    سپاس
    2,495
    از این کاربر 2,924 بار در 251 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Late Night Talk Show | گفتگو پیرامون تاک شوهای شبانگاهی

این تاک شو مال چند ماهه پیشه اما من تازه پیداش کردم ... خیلی حال کردم که باز جیمی کیمل کل کست یه فیلم رو دعوت کرده و چه فیلمی The Hateful Eight

صحبت های جالبی میکنن و با این که زمانش کمه ولی دیدنش خالی از لطف نیست.

برای راحتی کار آپلودش کردم.

3. 16 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm Not Human At All
    سپاس
    1,670
    از این کاربر 1,415 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

همونطور که میدونین یه چند ماهی از بازنشستگی جان استوارت میگذره ولی خب یکی مثل جان استوآرت که با دیلی شو تبدیل به اسطوره شد و یه شخصیت فوق العاده دوست داشتنی و نوستالژیک طور برای نسل جوون امریکاست هیچوقت به معنای واقعی کلمه بازنشسته نمیشه چون ایده ها و عقاید و ارمان هاش دست کم درحال حاضر مناسب بازنشستگی نیست!
    امروز بالاخره کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه تموم شد . در این چند روز اخیر استیون کُلبر تو برنامه ش بیشتر از هر لِیت شویی درمورد کنوانسیون و سخنرانی ها حرف زد و حتی کاراکتر معروفش تو کلبر ریپورت رو هم به برنامه آورد تا لغت جدید Trumpiness رو توضیج بده!

و خب از اونجایی که انتخابات ریاست جمهوری امریکا و اینکه بعد از اوباما بر سر برجام چه خواهد آمد ، تاثیر مستقیمی روی مردم ایران داره
    و کنوانسیون ملی جمهوریخواهان جایی بود که حتی یکی مثل سناتور تد کروز که حمایتش رو از ترامپ اعلام نکرد در یک مورد با ترامپ موافق بود و اون توافق هسته ای با ایران بود که این توافق رو نقطه کور تاریخ امریکا میدونن و حتی هیلاری رو دلیل شکل گیری مذاکرات هسته ای میدونن! و مهم ترین سِلاح ـشون بد جلوه دادن توافق هسته ای و شکست خوردن امریکاست!

مهم ترین حاشیه های کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه سخنرانی همسر ترامپ بود که بخش هایی از این سخنرانی دقیقا کپی شده از سخنرانی میشل اوباما در سال 2008 بود!
    و دانلد ترامپ از این موقعیت هم برای تیکه انداختن به هیلاری استفاده کرد و گفت انقدری که رسانه ها برای تحلیل سخنرانی ملانیا(همسرش) وقت گذاشتن ، اف بی آی برای ایمل های هیلاری وقت نذاشت!

جان استوارت هم چند ساعت پیش یه بار دیگه مثل همیشه فاکس نیوز و تحلیل های آبکی و جهت دارشون رو نابود کرد و سخنرانی های احمقانه ی جمهوریخواهان رو هدف قرار داد و خطاب به این جنبش نارسیسمی که از دانلد ترامپ میخوان آمریکای واقعی رو زنده کنه گفت :

"شما حس میکنید صاحبان برحق این کشور اید. فقط یه مشکل هست و اونم اینه که این کشور مال ِ شما نیست. شما صاحبش نیستین. هیچوقت نبودین . هیچ "آمریکای واقعی" ای وجود نداره . میهن پرستی مال شما نیست. شما صاحب مسیحیت نیستید و مطئن باش صاحب اون احترامی که سربازان شجاع ارتش ، پلیس و آتنش نشان ها بدست میارن نیستین!"

5. 17 کاربرِ زیر از Islander بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,495

2تا از بازیگرایی که الان سریال هاشون در حال پخشه چند شب گذشته اومده بودن تو برنامه Seth Meyers

هر دوشون خیلی دوست داشتنین

7. 16 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    526
    از این کاربر 199 بار در 15 پست سپاس گزاری شده

اول یه تشکر از همه دوستان بابت به اشتراک گذاری این ویدئو ها
    دوم اینکه
    جیمی فالون یه بخشی داره تو Tonight Show خودش
    اونم اینه که یه آهنگ رو به صورت فان اجرا میکنن به همراه خوانندش
    دو سه تا رو دیدم و گفتم شما هم دوست داشته باشید ببینین

Jimmy Fallon, Idina Menzel & The Roots Sing "Let It Go"

Jimmy Fallon, Christina Aguilera & The Roots Sing 'Your Body'

Jimmy Fallon, Adele & The Roots Sing "Hello"

9. 13 کاربرِ زیر از Boatles-Oar بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,495

دیشب طبق برنامه ای که از قبل هم اعلام شه بود حدود 8 نفر از بازیگر های سریال گیم آف ترون تو برنامه Conan حاضر شدن و همراشون 2 تا از شو رانر هم بودن و به سوال های کونن جواب دادن و داستان هایی تو برخورد هاشون با مردم عادی و اتفاقات سریال رو تعریف کردن و از همه مهم تر عکس العمل های جمعیت حاضر تو سالن بود که باید ببینید تا بفهمید

11. 17 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,495

چند تا از بهترین تاک شوهای این هفته ... پرکار ترین بازیگر فعلا مت دیمونِ چون فیلمش نزدیک به اکرانه و 2 تا تاک شو رفته این هفته ، هم جیمی کیمل هم جیمی فالون

Jimmy Kimmel

Jimmy Fallon

Stephen Colbert

13. 15 کاربرِ زیر از K1_Fa بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

have a little faith...
    سپاس
    834
    از این کاربر 564 بار در 39 پست سپاس گزاری شده

از بین اینا conan, jimmy fallon بیشتر به مزاجم خوش اومد...
    ولی یه تاک شوی دیگه هم هست ک توی لیست پست اول نبود (احتمالا چون تاک شوی آمریکایی نیس).
    اینه:

مشاهده محتوا اسپویلر

the graham norton show (با جیم نورتون اشتب نشه یوقت!)
    اول ک مجری رو می بینی با خودت میگی who's this FREAK??! ولی بعدش می بینی بیچاره خیلی هم باحاله (هرچند به پای کونِن یا جیمی نمی رسه به هیچ وجه)

این اپیزود رو خودم از rmz.cr دان کردم و خیلی خوشم اومد:

s18e09 : Johnny Depp, Benedict Cumberbatch, James McAvoy, Daniel Radcliffe and The Corrs

من و این همه سلبریتی یه جا محالههههه محاله

این دو تا هم خوب بودن:
    s18e15 : Matthew Perry, Miriam Margolyes, Gemma Arterton and Jack Savoretti

s19e10 :
    Matt LeBlanc, Emilia Clarke, Kate Beckinsale, Dominic Cooper and Corinne Bailey Rae

ولی همون
    s18e09 بهتر بود. اول با اون شروع کنید.

15. 15 کاربرِ زیر از zakhar2atishe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,504
    از این کاربر 512 بار در 85 پست سپاس گزاری شده

کسی از دوستان در مورد اتفاقاتی ک بین conan o'brien و jay leno افتاده سر برنامه ی tonight show خبر داره؟
    کسی میدونه چی بوده و چی شده؟
    گویا ی ممنوعیت هفت ماهه از مجریگری هم داشته درهمین رابطه .. درسته؟نیست؟کلا قضیه چیه؟من فقط میدونم لنو این وسط نامردست (ک انصافا قیافش داد میزنه آدم عوضیه) و باعث شده کونان رو از تونایت شو بردارن
    من خودم خیلی با کونان حال میکنم .. مجری باحالیه و کارش درسته
    اگه کسی میدونه لطفا ی توضیحی بده ... تعریف کنه ... ببینیم چی بوده

ممنون
    **** it,let's just all go home!

17. 6 کاربرِ زیر از amayana بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm Not Human At All
    سپاس
    1,670
    از این کاربر 1,415 بار در 76 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط amayana نمایش پست ها
    کسی از دوستان در مورد اتفاقاتی ک بین conan o'brien و jay leno افتاده سر برنامه ی tonight show خبر داره؟
    کسی میدونه چی بوده و چی شده؟
    گویا ی ممنوعیت هفت ماهه از مجریگری هم داشته درهمین رابطه .. درسته؟نیست؟کلا قضیه چیه؟من فقط میدونم لنو این وسط نامردست (ک انصافا قیافش داد میزنه آدم عوضیه) و باعث شده کونان رو از تونایت شو بردارن
    من خودم خیلی با کونان حال میکنم .. مجری باحالیه و کارش درسته
    اگه کسی میدونه لطفا ی توضیحی بده ... تعریف کنه ... ببینیم چی بوده

ممنون

شبکه NBC دو تا برنامه مهم در قالب تاک شو داره
    یکیش Tonight Show که اصلی ترین برنامه شبکه ست(که توسط جی لنو اجرا میشد)
    و دیگری Late night که خب یه کوچولو سطحش پایین تر از تونایت شوعه و مجریش کونن بود
    که در حال حاضر این دو تا برنامه رو به ترتیب جیمی فلن و ست مایرز اجرا میکنن
    و خب دو تا از پر بیننده ترین برنامه ی شبکه NBC هستش
    چون ساعت برنامه جی لنو یعنی Tonight show ساعت بهتری بود بیننده هاشم طبیعتاً بیشتر بود
    اما آمار و ارقام برنامه کونن هم به طرز فوق العاده ای برای شبکه سود آور بود
    به طوری که خیلی ها به کونن پیشنهاد تاک شو با ساعت پخش اصلی دادن
    که خب NBC برای اینکه یه مجری کاربلد و یه جورایی پول ساز رو از دست نده قرارداد کونن رو تمدید کرد و بهش قول برنامه Tonight show رو دادن و اینکه قرار بود سال 2009 جای جی لنو رو بگیره
    کونن هم پیشنهاد های دیگه رو رد کرد و با علم به اینکه قراره تبدیل به مجری اصلی سری برنامه های تونایت شو بشه در شبکه موندگار شد
    میرسیم به سال 2009 که جی لنو میپیچه به بازی

طبق قرارداد برنامه کونن و لنو یه جورایی به طور آزمایشی عوض شد و شبکه بعد از چند برنامه به این دلیل که آمار بیننده ها اومد پایین زد زیر قولش و دوباره برنامه اصلی رو دادن به جی لنو و کونن رو به خونه اول برگردوندن!
    در صورتی که دلیل اصلی که این جابه جایی هیچوقت اتفاق نیوفتاد جی لنو بود که از پشت به کونن خنجر زد!
    کونن بعد از این اتفاقا به صورت پابلیک به مردم گفت که چه بلایی سرش آوردن و گفت دلیل اصلی این اتفاقات لنو بوده!

کونن بعده اون اتفاق با شبکه TBS قرار داد بست و در حال حاضر یکی از بهترین تاک شو های امریکا رو اجرا میکنه
    اینم بگم که از سال 1993 که کونن برنامه شو شروع کرد لوئیس سی کی عضو تیم نویسندگان برنامه بود و سالها با کونن همکاری کرد و دوستای خوبی برای هم هستن!

خیلی ها بعد از اون اتفاق از جمله دیوید لترمن(که اون هم قبلا مجری تونایت شو شبکه NBC بود) به طور کامل از کونن حمایت کرد و لنو رو با خاک یکسان کرد

جی لنو بعد از اون اتفاق یه بیانه داد که گفت کونن رو مقصر ندونین مقصر مدیر برنامه هاشن
    و دیوید لترمن در جواب لنو تو برنامه ش گفت "هیچکس کونن رو مقصر نمیدونه . اون بنده خدا که کاری نکرد . شبکه با جفتتون قرارداد بست . قرار شد کونن جای تورو بگیره ولی تو به هر دری تا شغلتو به هر قیمتی حفظ کنی!"

تا اون جایی که من میدونم قضیه از این قرار بود(دوستان اگه اشتباه میکنم تصحیح ام کنید)

19. 13 کاربرِ زیر از Islander بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    33
    از این کاربر 501 بار در 73 پست سپاس گزاری شده

در رابطه با پست بالا:

یه بار یه توضیح مختصری اشکان عزیز در مورد این قضیه توی همین تاپیک داد.من یکم مفصل تر میگم.شاید یکم طولانی بشه ولی خوب فکر میکنم قضیه ی جالبیه:دی

یه سری توضیح اولیه که لازمه بدونین:

Tonight Show اسم تاک شو اول آمریکاست که به خاطر جانی کارسون افسانه ای قله ی تاک شو ها محسوب میشه.این برنامه ساعت 11:35 دقیقه پخش میشه.
    Late Night اسم تاک شویی هست که بعد از Tonight Show پخش میشه.

اول یه فلش بک میزنم به سال 92.جانی کارسون 30 سال هست که مجریه ی برنامه ی Tonight Show هست و به بازنشستگی نزدیک میشه.دیوید لترمن هم 11 ساله که Late Night رو بعد از Tonight Show اجرا میکنه و بسیار هم بین مردم محبوبه.انتظار میرفته که با توجه به محبوبیت و موفقیت لترمن ، NBC بعد از بازنشستگی کارسون ، لترمن رو مجریه "تونایت شو" بکنه.خود جانی کارسون هم به خاطر دوستی نزدیکش با لترمن ، فکر میکرده لترمن انتخاب طبیعی و واضح خواهد بود.NBC اما تصمیم دیگه ای میگیره و جی لنو رو که یک استندآپ کمدین موفق بوده رو به عنوان جایگزین کارسون انتخاب میکنه.لترمن از NBC جدا میشه و به CBS میره و تاک شوی خودشو شروع میکنه.لترمن یه جورایی به نبرد رو در رو با لنو و NBC میره تاک شوی خودشو همزمان با "تونایت شو" اجرا میکنه.تاک شوی لترمن یه جورایی حرکتی بود که باعث شد شبکه های زیادی به تاک شوهای شبانه روی بیارن و میشه گفت انحصار تاک شو های شبانه رو از TS خارج کرد.لترمن نزدیک به سه سال توی ریتینگ ها لنو و "تونایت شو" رو شکست داد تا اینکه بعد از سه سال لنو تونست توی ریتینگ ها جلو بیفته و این تا آخر دوران لنو تغییر نکرد و تاک شوی لنو ، تاک شوی اول آمریکا باقی موند.

NBC برای پر کردن جای لترمن در "لیت نایت" یکی از نویسندگان جوان SNL رو استخدام میکنه که کونان اوبراین هست.کونان هم به سرعت محبوب و موفق میشه و همراه لنو باعث میشن NBC دوتا تاک شوی فوق العاده رو داشته باشه.اوایل دهه ی 2000 که قرارداد کونان رو به پایان بوده NBC برای راضی کردن کونان برای تمدید قراردادش بهش قول میده که مجریه ی بعدی "تونایت شو" خواهد بود.سال 2004 که قرارداد لنو رو به پایان بوده NBC به لنو میگه که قراردادش رو برای 5 سال دیگه تمدید میکنن و این آخرین قرارداد لنو خواهد بود و بعد از اون کونان مجریه "تونایت شو" میشه.لنو قبول میکنه بعد از تمدید قراردادش رسما اعلام میشه سال 2009 کونان جای لنو رو خواهد گرفت.5 سال میگذره و موعد مقرر فرا میرسه.لنو "تونایت شو" رو تحویل کونان میده.

NBC که نمیخواسته لنو رو از دست بده ، برای جلوگیری از رفتنش به شبکه های رقیب بهش پیشنهاد یک تاک شوی دیگه رو میده که قبل از "تونایت شو" پخش بشه.لنو قبول میکنه و در NBC موندگار میشه.در واقع یه تغییر شکل میگیره و کونان برنامه ی اصلی رو تحویل میگیره و لنو به برنامه ی شماره 2 میره.مشکلی پیش میاد که ریتینگ های هر دو برنامه افت میکنه و مطابق انتظار مسئولین NBC نبوده.نه لنو توی تاک شوی جدیدش موفق بوده نه کونان از پس "تونایت شو" برمیومده.برای همین NBC تصمیم میگیره با عوض کردن تایم برنامه ها این افت ریتیگ رو جبران کنه.تصمیم NBC این بوده که تاک شوی لنو ساعت 11:35 دقیقه پخش شه و "تونایت شو" و کونان به ساعت بعدی منتقل بشن.کونان با این تصمیم مخالفت میکنه و میگه "تونایت شو"یی که ساعت 12 پخش شه دیگه "تونایت شو" نیست و NBC با این تصمیمش بهترین تاک شوی تاریخ رو نابود میکنه و کونان بخشی از این پروژه نخواهد بود.کونان یه غرامت 30 یا 40 میلیون دلاری از NBC میگیره و شبکه رو ترک میکنه.و NBC یک بار دیگه جی لنو رو مجریه "تونایت شو" میکنه که 4 سال طول میکشه و بعدش جیمی فلون جای لنو رو میگیره.

دلیلی برای انتخاب کسی توی این قضیه نمیبینم.هیچ چیز سیاه و سفید مطلقی وجود نداره.مقصری وجود نداره.یه چیزی جواب نداده و بهترین کار عوض کردن اون چیز بوده.کونان توی "تونایت شو" موفق نبود ولی الآن هست.جی لنو هم یکی بهترین کمدین ها و مجری های تاریخه.لترمن که خودش 20 و خورده ای سال با لنو درگیری داشت در موردش میگه بامزه ترین آدمیه که تو زندگیش دیده.توضیه من اینه که به جای این که کسی رو مقصر بدونید اجراهای هردو و بقیه تاک شو ها رو ببینید و از همشون لذت ببرید:دی

21. 13 کاربرِ زیر از Amin-K بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 19 از 23 اولیناولین ... 91718192021 ... آخرینآخرین