برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 57
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,497
    از این کاربر 90,591 بار در 4,564 پست سپاس گزاری شده

Two and a Half Men| بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوازدهم

در این تاپیک می توانید درباره فصل دوازدهم و پایانی کمدی زیبای Two and a Half Men که پخش آن از سی ام اکتبر 2014 (به وقت ایران:جمعه نهم آبان ماه93) ازشبکه CBS آغازشده است بحث و گفتکو کنید
    لطفا اگر در مورد محتوای داستانی قسمت خاصی می خواهید بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    10,016
    از این کاربر 8,480 بار در 497 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Two and a Half Men| بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوازدهم

نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    از شروعش راضی نبودم، خیلی بیمزه بود. خدا کنه چارلی یا جیک برای این فصل برگردن! چارلی که بعیده، حداقل جیک یه دو سه قسمتی بیاد، یه ذره تعداد کاراکترها کمه! یا مثلا نقش برتا بیشتر بشه یا رز برگرده یا.... سریال خیلی خلوته.
    با این موافقم ولی از رز به شدت متنفرم خیلی شخصیت لوسی داره دیالوگاش همگی قابل پیش بینی هستن. کاش این جیک برگرده یا یکی دو تا زا نوه های برتا رو بیارن. تا حالا دوتاشونو دیدیم و هر دو عالی بودن مخصوصاَ مگان فاکس که فصل اول اومده بود. (اون قسمت تو ریت ها دوم هستش)
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2006mi نمایش پست ها
    به نظر من هم قسمت متوسطی بود با توجه به اینکه من چند ماه این سریال رو شروع کردم به نظر من فصلهای 7 8 9 بهترین فصلهای سریال بود بعید میدونم چارلی برگرده فصل قبلی که خیلی ضعیف بود

3. 6 کاربرِ زیر از Sina_Saw بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    351
    از این کاربر 671 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

[SPOILER=قسمت آخر]واقعا اخرش خیلی تو ذوقم خورد .
    چاک لوری نشون داد واقعا شخصیت مزخرفی داره .
    با اوردن کارکترای معروف نمیشه یه سریال درست کرد ، باید دید هوادارای سریال چی میخواند . این قسمت کلی بازیگر جدید و قدیمی رو آورد ولی اون کسی رو که تماشاگرا منتظرش بودند رو نیورد . همون بهتر که اون بیگ بنگشم داره افت میکنه .
    البته یه حدسایی زدم که امکان نداره چارلی برگرده با توجه به تیکه هایی که تو این قسمت بهش انداختند ولی امید داشتم ، و سریال به مسخره ترین نحو ممکن تموم شد .
    wining[/SPOILER]

5. 6 کاربرِ زیر از haqern بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

قسمت آخر

مشاهده محتوا اسپویلر

یعنی یه ساعت منتظر بودم چارلی رو نشون بدن، هی موس رو تکون میدادم تا ببینم چند دقیقه مونده، اینقدر امیدوار بودم که اصلا تیکه هایی که به چارلی مینداختن رو جدی نگرفتم. مردک قبل سریال گفته بود که طرفدارهای دو نیمه ی سریال راضی میشن از این پایان اما...
    مرتیکه عقده ای هرچی تونست به چارلی تو این قسمت تیکه انداخت، بازیگر های سریال مخصوصا جان کرایر که نون بازی چارلی تو 8 فصل اول رو میخوره خیلی نامردی کرد! هرچی داره صدقه سر چارلی شینه! مطمئنا اگه چارلی نبود سریال به اینجا نمیرسید. مسخره ترین پایان سریالی بود و نشون داد چاک لری چقدر کینه ایه
    تو فضای مجازی هم همه همین حرف ها رو میزنن، هیچ کس راضی نیست

7. 7 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

قسمت اخر

مشاهده محتوا اسپویلر
    یعنی اولین قسمت بعد دوازده فصل منتظر زیرنویس نموندم فقط به خاطر چارلی بیاد میدیدم دستم به مرتیکه چاک لری برسه بدبخت بی جنبه دارش میزنم

9. 5 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    0
    از این کاربر 9 بار در 2 پست سپاس گزاری شده

امروز سریال Two and a half men بعد از 12 سال (البته برای من بعد از 5 سال که با پخش مستقیم دنبال میکردم) تموم شد و به نظرم به بدترین شکل تموم شد
    عقده و حقارت چاک لوری در تمام اپیزود معلوم بود و این اپیزود جزو بدترین اپیزودهای سریال بود
    از هر موقعیتی برای تیکه اومدن به چارلی شین استفاده کرد و عقده خودش رو نشون داد
    به نظرم میتونست بخاطر طرفدارا هم که شده یه آشتی کنون انجام میداد با چارلی
    در هر صورت این سریال هم تموم شد و به لیست سریالایی رفت که با اینکه خیلی دوستشون داشتم پایان جالبی نداشتن و منو راضی نگه نداشتن.
    سریالایی مثل Dexter, How I met your mother , True Blood و غیره میتونستن خیلی بهتر تموم بشن ولی نمیدونم چرا اپیزودای آخر سریالای مورد علاقم رو اکثرا خراب میکنن
    این سریالم تموم شد و انگار یه تیکه از وجود منم باهاش تموم شد
    جزو بهترین سریالهایی بود که دیدم و کلی باهاش خندیدم و باهاش زندگی کردم و کلی ازش یاد گرفتم و کلی خاطره دارم ازش
    با اینکه بخاطر این کارایی که گفتم از چاک لوری خوشم نمیاد زیاد ولی ازش بابت این سریال عالی و بقیه سریالایی که ساخته تشکر میکنم
    چارلی شین دوستت دارم و همیشه طرفدارتم
    از جان کرایر(الن) و انگوس جونز(جیک) و بقیه عوامل هم خیلی تشکر میکنم
    همیشه تو قلب من هستین و مطمئنم که این سریال رو بازم بارها و بارها میبینم

11. 8 کاربرِ زیر از mehdidx بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    223
    از این کاربر 1,122 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

عالی بود عالی.بهترین اندینگ کمدی که دیدم.یعنی زد تو دهن اشنایی با مادر.تو اوجش رفت.دمشون گرم خیلی حال کردم
    چقدر قسمت اخر تیکه داشت.به همه چی تیکه انداختن.به خود سریال.به انگرمنیجمنت.(نمیدونستم انگرمنیجمنت تموم شده)
    در کل عالی بود عالی.
    http://8pic.ir/images/ops5g462fq1y9mgr7b8n.jpg
    میخوای بدونی چرا 24 خیلی عالیه؟؟از 10 تا شخصیت اصلی تو عکس بالا ببین هر کدوم چه بلایی سرشون اومده اون وقت میفهمی سریال عالی یعنی چی.

13. 3 کاربرِ زیر از SMahmoud بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,950 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

برعکس دوستان فکر می‌کنم یه پایان خوب برای یه سریال خوب بود.. بهترین قسمت‌ـش توی چندتا سیزن اخیر بود. دوست‌داشتم صحنه‌آخر اون واقعا چارلی بود، ولی انگار نتونسته بودن با هم کنار بیان. ولی جز اون به‌نظر پایان خیلی خوبی بود.
    تیکه‌های عالی‌ای داشت، پدر مترجم‌ها درمیاد تا تیکه‌ها رو توضیح بزنن و بگن هرکدوم یعنی چی و اشاره به چی داره.

سخت‌ـه که سریال رو بدون نقش اول‌ـش روپا نگه داشت ولی لوری و کوچر اینکار رو کردن و سریال بعد از شین هم کیفیت خوبی داشت. فکر نمی‌کنم اگه شین می‌موند می‌تونستن چهارسال دیگه هم ادامه بدن. برای فن های چارلی شین، قسمت خوبی نبود ولی برای طرفدارهای دو مرد و نصفی پایان قوی‌ای بود.

وقتی سریال شروع شد شخصیت چارلی تموم شد ولی اگه ادامه پیدا می‌کرد، می‌شد یه چیزی تو مایه‌های انگر منیجمنت، با اینکه اونم سریال خوبی بود ولی یه خرده مسخره می‌شه یه مرد حدودا 50 ساله اون جور جذابه دخترکُشانه داشته باشه. توی قسمت اخر "لیت لیت نایت شو" کریگ فرگوسن، "جی لنو" یه چیز خوبی گفت که مفهوم‌ـش به موقعیت شین هم می‌خوره. گفت یه جورایی بامزه‌ـست که یه مرد میانسال با بازیگره جوون لاس می‌زنه و غیره ولی وقتی که از سن و سالی می‌گذره دیگه فقط ناجورـه. به‌نظرم سن و سال چارلی شین از اون گذشته نقش دخترکش‌ها رو بازی کنه.

نمی‌دونم چرا از لوری ناراحتین. این چیزی که مشخص‌ـه اینکه شین بازیگری نیست که راحت بشه باهاش کار کرد. حتی توی انگر هم با یکی از بازیگرها به مشکل خورد و اون مجبور شد که از سریال بره. قسمت آخر هم به همه از جمله خودش تیکه انداخت و پایان جالبی برامون رغم زد. به‌نظرم نباید صرفا به‌خاطر نبود شین کل خاطرات‌ـمون رو از سریال زیرسوال ببریم. من شخصا به‌خاطر زوج چارلی و آلن سریال رو شروع کردم و بعد از یه مدت به اشتون کوچر هم عادت کردم و از سریال لذت بردم. با اینکه دوست داشتم شین هم باشه ولی با این حال باز هم سریال و پایان‌ـش رو دوست داشتم.

این هم جواب لوری به اینکه چرا چارلی نبود.

15. 3 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin03 نمایش پست ها
    برعکس دوستان فکر می‌کنم یه پایان خوب برای یه سریال خوب بود.. بهترین قسمت‌ـش توی چندتا سیزن اخیر بود. دوست‌داشتم صحنه‌آخر اون واقعا چارلی بود، ولی انگار نتونسته بودن با هم کنار بیان. ولی جز اون به‌نظر پایان خیلی خوبی بود.
    تیکه‌های عالی‌ای داشت، پدر مترجم‌ها درمیاد تا تیکه‌ها رو توضیح بزنن و بگن هرکدوم یعنی چی و اشاره به چی داره.

سخت‌ـه که سریال رو بدون نقش اول‌ـش روپا نگه داشت ولی لوری و کوچر اینکار رو کردن و سریال بعد از شین هم کیفیت خوبی داشت. فکر نمی‌کنم اگه شین می‌موند می‌تونستن چهارسال دیگه هم ادامه بدن. برای فن های چارلی شین، قسمت خوبی نبود ولی برای طرفدارهای دو مرد و نصفی پایان قوی‌ای بود.

وقتی سریال شروع شد شخصیت چارلی تموم شد ولی اگه ادامه پیدا می‌کرد، می‌شد یه چیزی تو مایه‌های انگر منیجمنت، با اینکه اونم سریال خوبی بود ولی یه خرده مسخره می‌شه یه مرد حدودا 50 ساله اون جور جذابه دخترکُشانه داشته باشه. توی قسمت اخر "لیت لیت نایت شو" کریگ فرگوسن، "جی لنو" یه چیز خوبی گفت که مفهوم‌ـش به موقعیت شین هم می‌خوره. گفت یه جورایی بامزه‌ـست که یه مرد میانسال با بازیگره جوون لاس می‌زنه و غیره ولی وقتی که از سن و سالی می‌گذره دیگه فقط ناجورـه. به‌نظرم سن و سال چارلی شین از اون گذشته نقش دخترکش‌ها رو بازی کنه.

نمی‌دونم چرا از لوری ناراحتین. این چیزی که مشخص‌ـه اینکه شین بازیگری نیست که راحت بشه باهاش کار کرد. حتی توی انگر هم با یکی از بازیگرها به مشکل خورد و اون مجبور شد که از سریال بره. قسمت آخر هم به همه از جمله خودش تیکه انداخت و پایان جالبی برامون رغم زد. به‌نظرم نباید صرفا به‌خاطر نبود شین کل خاطرات‌ـمون رو از سریال زیرسوال ببریم. من شخصا به‌خاطر زوج چارلی و آلن سریال رو شروع کردم و بعد از یه مدت به اشتون کوچر هم عادت کردم و از سریال لذت بردم. با اینکه دوست داشتم شین هم باشه ولی با این حال باز هم سریال و پایان‌ـش رو دوست داشتم.

این هم جواب لوری به اینکه چرا چارلی نبود.

دادش این جواب رو میشه به فارسی بگید؟؟؟؟

17. کاربر زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

مخالفم امین...
    این قسمت دو مرد و نصفی نبود (سریال خیلی وقته که دو مرد و نصفی نیست و شده دو مرد) بیشتر شبیه روست چارلی شین بود، خودت هم اشاره کردی، به خیلی از حرف هایی که چارلی تو واقعیت زده ارجاع دادن و مسخره اش کردن. اون وقت چاک لری میاد میگه بهش پیشنهاد دادیم دو دقیقه آخر یه صحنه بیاد هرکسی بود همین کارو میکرد، چه برسه به چارلی با اون اخلاق عجیبش.
    قبول دارم آدم بیخودیه اما خب تمام مزه ی دو و مرد نصفی همین چارلی بود و خداییش این چهار فصل دور دوم هیچوقت مثل اون اول خنده دار نبودن، که البته رفتن بازیگر جیک هم بی تاثیر نبود. خنده دار بود این دو قسمت ولی خب من که از چند هفته پیش با وجود حرف هایی که عوامل سریال زده بودن و اسم این قسمت و... بدجور منتظر بودم هر لحظه چارلی برگرده. چاک لری هم از همین ترفند استفاده کرد، احساس میکنم ازم سواستفاده شده.
    یه نکته منفی دیگه این دو قسمت هم عوض شدن سبک سریال بود، به دوربین نگاه کردن و صحبت کردن با مخاطب و.... برای من یکی اصلا جالب نبود.
    در مورد انگر منجمنت هم بگم که واقعا این آخری ها عالی شده و خنده دار. اونایی که دیدن میدونن چی میگم.
    و در مورد اینکه چارلی دیگه دخترکش نیست باید بگم که هنوز هرشب لای 100 مدل میخوابه
    و یه مورد دیگه، این جان کرایر واقعا مثل بختک افتاده روی سریال، چارلی رفت، جیک رفت، اما این چسبید و ول نکرد

19. 5 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

بعد از 2 فصل به خاطر هایپ بیخودی که قراره چارلی توی قسمت آخر برگرده متاسفانه نگاه کردم این قسمت رو . واقعا خیلی باید پست باشی که قسمت آخر سریال رو اختصاص بدی به مسخره کردن کسی که این سریال بدون اون هیجی نبود...
    اونم از دهن یکی مثل Ashton Kutcher . وافعا از Chuck Lorre بدم اومد . واقعا شنیدن این چیزا از دهن "بازیگر" ای مثل کوچر حرص ادم رو در میاره!
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

21. 6 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین