برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 57
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,544
    از این کاربر 90,686 بار در 4,568 پست سپاس گزاری شده

Two and a Half Men| بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوازدهم

در این تاپیک می توانید درباره فصل دوازدهم و پایانی کمدی زیبای Two and a Half Men که پخش آن از سی ام اکتبر 2014 (به وقت ایران:جمعه نهم آبان ماه93) ازشبکه CBS آغازشده است بحث و گفتکو کنید
    لطفا اگر در مورد محتوای داستانی قسمت خاصی می خواهید بحث کنیددر ابتدا عنوان اپیزود را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اندجلوگیری شود

I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,950 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Two and a Half Men| بحث و تبادل نظر پیرامون فصل دوازدهم

نقل قول نوشته اصلی توسط cold silence نمایش پست ها
    دادش این جواب رو میشه به فارسی بگید؟؟؟؟
    می‌دونم خیلی‌هاتون از نبود "چارلی شین" توی این قسمت ناراحت شدین. باید بگم که ما بهش پیشنهاد بازی توی این قسمت رو داده بودیم. ایده‌ـمون این بود که توی سکانس آخر بیاد جلوی در و زنگ رو بزنه و برگرده مستقیم به دوربین نگاه کنه و درباره مضرات مصرف مواد مخدر صحبت کنه، بعدش بگه که این مشکلات البته فقط مختص آدم‌های عادی‌ـه. خودش آدم عادی نیست، یه جنگجوی مریخی‌ـه [توی یکی از مصاحبه‌ها خودش این لقب رو به خودش داده.] و شکست‌ناپذیرـه.

و بعدش پیانو بیفته روی سرش.

ما فکر کردیم با مزه می‌شه. ولی چارلی این‌طور فکر نمی‌کرد.

بجاش، می‌خواست یه صحنه احساسی براش بنویسیم که مخاطب‌ها رو آمده برگشتش به تلویزیون با یه سیت‌کام به نام "خانواده هارپر" با بازی خودش و جان کرایر بکنه [آلن واقعا کنه‌ـست‌ها ]

ما فکر کردیم این هم خنده‌دارـه.

نقل قول نوشته اصلی توسط chandler bing نمایش پست ها
    مخالفم امین...
    این قسمت دو مرد و نصفی نبود (سریال خیلی وقته که دو مرد و نصفی نیست و شده دو مرد) بیشتر شبیه روست چارلی شین بود، خودت هم اشاره کردی، به خیلی از حرف هایی که چارلی تو واقعیت زده ارجاع دادن و مسخره اش کردن. اون وقت چاک لری میاد میگه بهش پیشنهاد دادیم دو دقیقه آخر یه صحنه بیاد هرکسی بود همین کارو میکرد، چه برسه به چارلی با اون اخلاق عجیبش.
    قبول دارم آدم بیخودیه اما خب تمام مزه ی دو و مرد نصفی همین چارلی بود و خداییش این چهار فصل دور دوم هیچوقت مثل اون اول خنده دار نبودن، که البته رفتن بازیگر جیک هم بی تاثیر نبود. خنده دار بود این دو قسمت ولی خب من که از چند هفته پیش با وجود حرف هایی که عوامل سریال زده بودن و اسم این قسمت و... بدجور منتظر بودم هر لحظه چارلی برگرده. چاک لری هم از همین ترفند استفاده کرد، احساس میکنم ازم سواستفاده شده.
    یه نکته منفی دیگه این دو قسمت هم عوض شدن سبک سریال بود، به دوربین نگاه کردن و صحبت کردن با مخاطب و.... برای من یکی اصلا جالب نبود.
    در مورد انگر منجمنت هم بگم که واقعا این آخری ها عالی شده و خنده دار. اونایی که دیدن میدونن چی میگم.
    و در مورد اینکه چارلی دیگه دخترکش نیست باید بگم که هنوز هرشب لای 100 مدل میخوابه
    و یه مورد دیگه، این جان کرایر واقعا مثل بختک افتاده روی سریال، چارلی رفت، جیک رفت، اما این چسبید و ول نکرد

در ضمن قسمت آخر سریال 10 میلیون بیینده داشت.
    موافقم که سریال دیگه اون سریال سابق نبود ولی فقط به دلیل رفتن چارلی نبود، ایده کشش این همه سیزن رو نداشت. سیزن‌های 7 و 8 رو به یادت بیار، جیک توی کل سریال فقط داشت پات می‌کشید. حتی ایده اولیه‌ـشون بدون رفتن چارلی هم شامل این بود که چارلی با رز ازدواج کنه. چارلی شخصیت‌ـش همون یه بعد دختربازی رو داشت ولی مجبور شدن عوض کن. به‌نظر ایده جدیدی نداشتن. وقتی سیزن 9 شروع شد تیرارژ جدیدش رو یادت‌ـه؟ جیک رفت کنار به عنوان یه مرد کامل و کوچر رفت وسط به عنوان نصفی‌ـه. واقعا کارکتر جیک دیگه کشش نداشت. رابطه‌ی چارلی و آلن به تکراری شده بود.
    به‌نظر دیگه سریال خیلی جای کار نداشت و حداقل اومدن کوچر باعث شد چهارسال دیگه هم دومرد و نصفی داشته باشیم. حتی اگر با اون کیفیت هم نبود

اگه حرفی که چاک لوری می‌زنه راست باشه، پیشنهاد شین هم اون‌قدرها به خاطر طرفدارهای دومرد و نصفی نبود، بلکه می‌خواست یه اسپین‌اف‌ای برای خودش جور کنه و برگرده تلویزیون.

من احساس سواستفاده شدن نکردم، ولی حرفت رو درک می‌کنم. از اون زاویه هم می‌شه بهش نگاه کرد. ولی فقط به شین تیکه ننداختن، به خودشون به خود شو به همه تیکه انداختن از جمله شین. اگه شین صحنه آخر رو بازی می‌کرد پایان درجه یکی براش می‌شد. من با شکست دیوار چهارم هم حال کردم، قسمت آخر بود و حس نزدیکی بیشتری ایجاد می‌کرد ولی خب بحث سلیقه‌ـست خیلی حرفی نمی‌شه زد.

من انگر رو هم تقریبا تا آخر نگاه کردم. نگفتم سریال بدی گفتم توی این سن و سال واقعا بهش نمیاد که دیگه اون جور دخترکش باشه. تو شان رو باهاش مقایسه کن. اگه شان راحت دختر جور کنه، منطقی‌ـه ولی چارلی، نه. توی دنیای واقعی شین یه سلبریتی پول داره، زندگی رنگارنگ داشتن مشکلی ایجاد نمی‌کنه ولی وقتی نقش یه آدم معمولی رو بازی می‌کنه، هرشب با یه آدم خوابیدن براش باورپذیر نیست.

جان کرایر هم چسبی‌ـه که این سریال رو زنده نگه‌داشت از بازی‌ـش راضی بودم. ولی قبول دارم واقعا کنه‌ـست

3. 5 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    223
    از این کاربر 1,122 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

ولی با هرچیزی به نظرم بهترین قسمت سریال بود.
    من واقعا خندیدم.بهترین کمدی ممکن رو برای اخرین قسمت یه سریال طولانی و کمدی سیتکام انتخاب کرده بودند.
    قسمتی بود که تا اخرش که تموم شد اصلا به فکر ناراحتی اینکه داره تموم میشه نیفتادم.
    خیلی هم خندیدم.در کل واقعا حال کردم.
    تیکه هاشون هم عالی بود.چقدر به خود سریال تیکه انداختن که چقدر بلند بوده و کلی چیزای دیگه.
    اون تیکه به anger management هم جالب بود. خیلی باحال گفتش.من نمیدونستم تموم شده الن که گفت فهمیدم برام جالب بود.

و اینکه یه مقدار تیکه ها به چارلی درست نبود اما خود چارلی شین اصلا ادم درستی نیستش پس حقشه.البته اشتباهه که من اینطوری قضاوت کنم اما از وقتی شنیدم که یه بازیگریه که هیچی دوست نداره باهاش کار کنه و سر کار مست میاد و از همه مهم تر کاری کرد که یکی از بازیگرای انگر.... اخراج بشه فقط چون به کار چارلی شین اعتراض کرده بود، کلا ازش بدم اومده.

هنوز اون تیکه ای که راجع به کراک کشیدنش انداختن یادم نمیره
    در کل خیلی خوب بود.اشارات جالی به هنیبال هم کرد/
    http://8pic.ir/images/ops5g462fq1y9mgr7b8n.jpg
    میخوای بدونی چرا 24 خیلی عالیه؟؟از 10 تا شخصیت اصلی تو عکس بالا ببین هر کدوم چه بلایی سرشون اومده اون وقت میفهمی سریال عالی یعنی چی.

5. 2 کاربرِ زیر از SMahmoud بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    33
    از این کاربر 501 بار در 73 پست سپاس گزاری شده

اپیزود فوق العاده ای بود ولی پایان خوبی نبود.معمولا قسمت آخر رو میذارن برای جمع بندی و از اونجایی که یه سیتکام هم هست یه هپی اند که همه راضی باشن.خیلی ساده.اون چیزی که طرفدارا میخوان.یه نمونش فرندز و قسمت اخرش که از لحاظ کمدی خیلی آروم بود.یه جوری سریال رو باید بست که یه تو ذهن همه موندگار بشه.مارتا کافمن یکی از سازنده های فرندز میگفت ما میخواستیم سریال رو جور دیگه ای تموم کنیم و ریچل بره پاریس.پایانی که شاید واقعی تر بود ولی بعد پیش خودمون گفتیم ولش کن بذار همونجوری تمومش کنیم که طرفدارا دوست دارن.

اپیزود آخر دو مرد و نصفی بهترین اپیزود سریال از زمان ورود اشتون کوچر و یکی از 3 اپیزود برتر کل سریال از لحاظ کمدی بود.شوخی های رگباری و رفرنس های فوق العاده ( توی پرانتز یه درخواستی از مترجم های سریال دارم.همونطوری دوستمون گفت یکی از سخت ترین اپیزودها برای ترجمه بود به دلیل رفرنس های زیادش ولی خواهشی که دارم اینه که حتما با دقت و حوصله تمامشو توضیح بدن.فکر کنم قسمت آخر همچین سریالی لیاقتشو داره ).شوخی های زیاد با چارلی شین ، با خود سریال و بازیگراش ، با مهمان قسمت آخر که سوپرایزی بود برای خودش.همه چیز عالی بود ولی نه برای یه قسمت آخر.مشکل قسمت آخر این بود که خاص نبود.دوست داشتم بعدها برگردم و بگم یکی از بهترین سریال هایی که تاریخ تلوزیون به خودش دیده اینطوری تموم شد ، الان نمیدونم بگم دو مرد و نصفی چجوری تموم شد.فقط میدونم یه قسمت آخری داشت که 40 دقیقه با نگاه کردنش قهقهه زدم ولی خاص نبود.قفط تموم شد.

با اینجال دو مرد و نصفی یکی از بهترین سریال هایی هست که دیدم.از تک تک عواملش هم ممنونم.کلی خاطره ی خوب باهاش دارم و هیچوقت شخصیت هاش از یادم نمیرن.

در مورد ناراحتی دوستان بابت چارلی هم بگم و اینکه گفته میشه سریال بدون چارلی موفق نمیشد بگم که اصولا توی یه سیتکام مهم ترین رکن تیم نویسنده ی پشت سریاله.بازیگر ویترین کاره ولی هیچوقت اهمیتش به اندازه ی تیم سازنده نیست.یه نمونش همین متیو پری ، توی فرندز یه " اوکی " میگفت کلی میخندیدیم ، الآن کلی سریال بازی کرده و خیلی سخت تر برای خندوندن تلاش میکنه و نتیجه نمیگیره.خود چارلی هم هیچوقت نمیتونه همچین موفقیتی رو تکرار کنه.چاک لوری قبل از دو مرد و نصفی سریال موفق " دارما و گرگ " رو ساخته بود.بعد از دو مرد و نصفی هم " بیگ بنگ تئوری " ساخت.دوتا از موفق ترین سیتکام ها به خصوص بیگ بنگ.این چارلی شین بود که با کمک این سریال از یه بازیگر معمولی سینما تبدیل شد به گرون ترین بازیگر تاریخ تلوزیون و به قول خودشون یکی از Legendهای تاریخ تلوزیون.و این خود شین بود که همه چیز رو فرستاد روی هوا.از درگیریش با چاک لوری که بگذریم با بازیگرها هم رابطه ی خوبی نداشته.جان کرایر قبل شروع این فصل مهمون یکی از تاک شوها بود میگفت خیلی سخته آدم بتونه کسی مثل چارلی رو توی زندگی واقعی تحمل کنه.6 سال اولی که عقلش سرجاش بود خوب بود ولی از وقتی زد تو کار پارتی و مواد و ... و اونطوری دردسر درست میکرد تحملش سخت بود.چارلی توی سریال جدیدش هم با عوامل و بازیگرای به مشکل خورد.انتظار به حضور چارلی رو درک میکنم ، ولی کافیه خودتونو جای چاک لوری بذارید ببینید حاضر میشدید برش برگدونید یا نه؟ لوری هم یه طرف قضیست.

7. 7 کاربرِ زیر از Amin-K بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    21
    از این کاربر 31 بار در 9 پست سپاس گزاری شده

واقعا دپرس شدم وقتی قهمیدم چارلی برنگشته به امید چارلی شروع کردم فصل 9 رو تا 11 ادامه دادم ولی اصلا به هم نچسبید فقط به امید چارلی دیدم ولی دیگه ادامه نمیدم چون چارلی برنگشت.
    حالا میفهمم که هر چقدر هم چارلی بد باشه که نیست این چاک لری آدم خیلی عقده ای هست بعد از پایان هر قسمت از سریالاش که ی بیانیه می ده Chuck Loree Producition معلومه که چقد عقده ای هست، فقط برا اینکه تعداد بینندگان قسمت آخر رو ببره بالا شایعه انداخت تو نت که چارلی برمیگرده و ...
    -----------
    پ . ن : این سیت‌کام به نام "خانواده هارپر" چقدر واقعیت داره آخره بیانیه اش نوشته؟؟؟

9. 3 کاربرِ زیر از Mehrdad-91 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,391 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad-91 نمایش پست ها
    Chuck Loree Producition
    دوست عزیز من خودم این سریالو متاسفانه(یا خوشبختانه)ندیدم که بتونم نظری دربارش بدم ولی خیلی از بازیها,فیلمها و سریالها اسم تیم یا گروهشون همون اسم سازندس...مثل
    Kojima Production,MV Studio,Sutter Inkو....که دلیلی بر عقده ای بودن نیست. ولی حالا در کل مثل اینکه اقای لوری بی احترامی های زیادی به شین کرده تو این قسمت اخری که حالا اون یجوری عقده ای بودنشو میتونه برسونه

11. 2 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    9,540
    از این کاربر 12,950 بار در 733 پست سپاس گزاری شده

توهین دیگه چه صیغه‌ای‌ـه؟ ایران مگه؟ تو این قسمت تیکه به همه انداختن از جمله شین. اتفاق خاصی نیفتاده. اگه فکر می‌کنین اینا توهین به شین بود پس حتما روست‌ـش رو ببین که توی روی خودش چیکار می‌کنن.

http://tvworld.info/showthread.php?4...l=1#post119466

http://tvworld.info/showthread.php?4...7-%D8%B4%D8%AF

13. 2 کاربرِ زیر از Amin03 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    223
    از این کاربر 1,122 بار در 189 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Matin VT نمایش پست ها
    دوست عزیز من خودم این سریالو متاسفانه(یا خوشبختانه)ندیدم که بتونم نظری دربارش بدم ولی خیلی از بازیها,فیلمها و سریالها اسم تیم یا گروهشون همون اسم سازندس...مثل
    Kojima Production,MV Studio,Sutter Inkو....که دلیلی بر عقده ای بودن نیست. ولی حالا در کل مثل اینکه اقای لوری بی احترامی های زیادی به شین کرده تو این قسمت اخری که حالا اون یجوری عقده ای بودنشو میتونه برسونه
    نه بابا توهینی کجا بود.یه سری تیکه ها بود که بدتر از همه به خود سریال انداختن
    اصلا هی به خود سریال تیکه مینداختن که چقدر طولانی شد و فلان شد و اینطوری شد.
    کلا کمدی بود به هیچکس توهین هم نشد مردم شورش کردن

یه جا گفتن اگه الن بره و چارلی بیاد میتونیم یه 4 سال دیگه اینطوری زندگی کنیم.که اشتون گفت نههههههههههههههههههه.ولی ایده جالبی بود 4 فصل دیگه اینبار با اشتون و چارلی.
    در کل عالی بود
    http://8pic.ir/images/ops5g462fq1y9mgr7b8n.jpg
    میخوای بدونی چرا 24 خیلی عالیه؟؟از 10 تا شخصیت اصلی تو عکس بالا ببین هر کدوم چه بلایی سرشون اومده اون وقت میفهمی سریال عالی یعنی چی.

15. 2 کاربرِ زیر از SMahmoud بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    351
    از این کاربر 671 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

تو این قسمت نه به چارلی توهین شد نه چاک لوری ، به تنها چیزی که توهین شد شعور مخاطبه .

من خودم هم قبول دارم قسمت آخر یکی از بهترین قسمت های سیزن آخر بود و خیلی هم باهاش خندیدم .
    ولی این که بخوای با اسم چارلی شین مخاطب جذب کنی و آخرش هر غلطی که خودت دلت خواست بکنی اشتباهه . خیلی هایی که حتی سریال رو نگاه نمیکردند این قسمتو به امید شین نگاه کردند ولی بجز مسخره کردن چارلی و winning چیزی نصیبشون نشد .
    من خودم به شخصه بر خلاف همه شواهدات، برگشت چارلی رو تصور کرده بودم و حتی فکر کرده بودم که چه جوری میشه چارلی رو برگردوند ، و به عنوان یه طرفدار سریال که اولین فرصت جمعه سعی میکردم سریالو ببینم اصلا از پایان راضی نبودم .
    از چاک لوری بدم میومد ، حالا متنفرم ازش .
    کدوم بازیگری میاد اون صحنه رو اونجوری که چاک لوری میخواد بازی کنه . بابا این بنده خدا هشت سال تو این سریال زحمت کشیده ، سریالو برده تو اوج، بعد چهار سال بیاد که پیانو بیفته رو کلش؟؟؟!! منم بودم نمیومدم ؟؟
    چارلی تو این دعوا کوتاه اومد و حاظر شد برگرده به سریال ولی چاک لوری نشون داد چه شخصیت کثیفی داره .

17. 10 کاربرِ زیر از haqern بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    511
    از این کاربر 1,892 بار در 260 پست سپاس گزاری شده

اون قسمتی که میگه : she is a pole dancer ?
    no she is japonese
    بعد به دوربین نگاه میکنن رو من نگرفتم . منظورش چی بود ؟
    پیشنهاد من برای علاقمندان سریال کمدی
    1- فرندز
    2- بیگ بنگ تئوری 3 - دو مرد و نصفی - چطور با مادرتون آشنا شدم 5- ویتنی 6- کمونیتی 7- فیلادلفیا همیشه آفتابیست 8 - IT crowd
    9-ساینفیلد 10- کاپلینگ

19. 2 کاربرِ زیر از yasharhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Happiness depends upon ourselves
    سپاس
    441
    از این کاربر 807 بار در 151 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharhi نمایش پست ها
    اون قسمتی که میگه : she is a pole dancer ?
    no she is japonese
    بعد به دوربین نگاه میکنن رو من نگرفتم . منظورش چی بود ؟
    به نظر من با کلمه pole به معنی قطب بازی کرده بودن !!!!!!

ولی در کل قسمت پایانی خیلی خوب نبود و از دید کسی که سریال رو کامل پیگیری می کردم انتظارم بیشتر بود .
    توی دو قسمت آخر اثری از بچه نبود و اصلا از قسمت اول این فصل جهتگیری غلط بود و نچسب
    خیلی از مسایل هم ناتموم موند و ..........
    If You Meet Buddha on the Road، Kill Him

21. 3 کاربرِ زیر از babak1365 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین