برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 20
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,519
    از این کاربر 90,643 بار در 4,566 پست سپاس گزاری شده

Gravity Falls |معرفی انیمیشن |بحث و تبادل نظر

Gravity Falls عنوان انیمیشن فاننزی-ماجراجویانه-کمدی می باشد که طرح اولیه خلق آن با الهام از فیلم کوتاه دانشجویی یازده دقیقه ای که در انستیتو هنر کالیفرنیا ساخته شده بود کلید خورد,چرا که مسئولان شبکه Disney Channel به ایده خلاقانه آن علاقه مند گشتند و پس از چراغ سبز به طرح اولیه Alex Hirsch دانشجوی جوان سازنده فیلم برای تبدیل اثر به یک سریال تلویزیونی کار ساخت فصل اول آن را در بیست قسمت آغاز کردند.مجموعه ای که پخش فصل نخست آن ازپانزدهم ژوئن 2012(بیست و هفتم خرداد ماه 91) آغاز گشت و دوم آگوست 2013(دوازدهم مردادماه 92) به پایان رسید.اما استقبال خوب منتقدان و مخاطبان مجموعه موجب گشت تا مسئولان شبکه این انیمیشن را برای فصل بعد نیز تمدید نمایند,ضمن آنکه شبکه Disney XD نیز که همانند Disney Channel از زیر مجموعه های شرکتDisney Channels Worldwide می باشد به جمع پخش کنندگان فصل دوم که پخش آن ازاول آگوست 2014(یازدهم مردادماه 93) آغاز گشته است افزوده شده است. +,+

خلاصه داستان:
    داستان سریال از جایی شروع می شود که Dipper و خواهر دوقلویش Mabel توسط والدینشان برای تعطیلات تابستانی به شهر جنگلی Gravity Falls فرستاده می شوند تا با اقامت در منزل عمویشان Stan آب و هوایی تازه کنند.شهری که Dipper نسبت به آن دید خوبی نداشته و احساس می کند اتفاقات عجیبی در آن در حال رخ دادن است.حسی که با بی توجهی و تمسخر دیگران مواجه می شود تا اینکه هنگامی که توسط عمویش برای انجام کاری به جنگل فرستاده می شود به طور اتفاقی کتابی را پیدا می کند که نویسنده ناپدید گشته اش در آن به برخی موجودات و اتفاقات عجیب رخ داده در شهر اشاره کرده است.اما این تازه آغاز ماجراست و با پیدا شدن دوست پسرعجیب و مشکوک Mabel به نام Norman اوضاع پیچیده تر می گردد.

آشنایی با شخصیت ها:

Dipper Pinesبا صداپیشگی Jason Ritter پسر دوازده ساله باهوش,واقع گرا و جزئی نگری که از کتاب مرموزی که در جنگل یافته است برای حل معماهای Gravity Falls استفاده می کند.از بیکار نشستن متنفر است و همواره در تلاش است تا پس از حل هر معما به سرعت به سراغ معمای بعدی برود. هر چند که همواره توانایی هایش توسط دیگران مورد نقد و تردید قرار می گیرد

Mabel Pinesبا صداپیشگی Kristen Schaal خواهر دوقلوی Dipperشاد,سرخوش,مثبت اندیش ,عشق روابط رومانتیک و یافتن دوست پسر مخصوصا از نوع خون آشامش!.علاقه مند به خواندن کتابهای مخصوص کودکان.با وجود آنکه ساده اندیشیش برای دیگران ایجاد دردسر می کند اما شخصیت کنجکاو و برون گرایش کمک زیادی به Dipperدر حل معماهای شهر می نماید

Stan PinesباصداپیشگیAlex Hirsch عموی خودخواه و خشنDipperوMabel, که محل سکونت خود را که The Mystery Shack نام دارد را تبدیل به مکانی توریستی با انبوهی از اجناس عتیقه عجیب و غریب و یک فروشگاه کرده است. او در این محل سعی می کند تا اجناس به ظاهر زیبا اما بی ارزشش را به گردشگران بفروشد.ازآنجایی که به دست آوردن پول به هر قیمتی اولویت بالایی برایش دارد بنابراین از انجام کارهای غیرقانونی و غیراخلاقی در این راه ابایی ندارد

Wendy Corduroyبا صداپیشگیLinda Cardellini دختری مهربان پانزده ساله ای,با ظاهر,پوشش و اخلاقی پسرانه,فرزند بزرگ خانواده که دوستان و دوست پسرهای زیادی داشته است,او که علاقه خاصی به برقراری رابطه با Dipper دارد به صورت پاره وقت در فروشگاه The Mystery Shack کار می کند.

Soosبا صداپیشگیAlex Hirsch یه دورگه آمریکایی-اسپانیایی که در The Mystery Shack کار می کند و هنوز خصوصیات دوران کودکیش را حفظ کرده است . با اینکه معمولا اشتباهات زیادی می کند اما توانایی های زیادی نیز در انجام امور فنی دارد.علاقه خاصی به انجام کارهای پسرانه با Dipper دارد

Alex Hirsch که سابقه فعالیت به عنوان نویسنده در انیمیشن زیبای The Marvelous Misadventures of Flapjack رانیز دارد علاوه بر صداپیشگی چندین شخصیت اصلی و فرعی مجموعه سازنده سریال نیز می باشد
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,009
    از این کاربر 45,720 بار در 2,817 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Gravity Falls |معرفی انیمیشن |بحث و تبادل نظر

گرویتی فالز عالیه آقا . مرسی برای معرفی . میبل عشقِ منه خیلی دوسش دارم ولی انقدر که سرم شلوغه هنوز نتونستم فصلِ دوم رو ببینم

3. 16 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,391 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

چند قسمتشو از Gem Junior دیدم انیمیشن خیلی باحالیه

5. 10 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

به افکارت زبان نده. ویلیام شکسپیر
    سپاس
    864
    از این کاربر 576 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط mvt نمایش پست ها
    چند قسمتشو از Gem Junior دیدم انیمیشن خیلی باحالیه
    فصل اول و دوم رو سایت دانلودها کامل گذاشته با کیفیت 720p WebRip
    خیلی عالی ـه ... من فصل اول رو تموم کردم ... خیلی عالی ـه ... واقعاً ارزش وقت گذاشتن داره...
    تازه، فراما-سو-نری هم هست :D

7. 11 کاربرِ زیر از Ali9MJ23 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,463 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Boyd Crowder نمایش پست ها
    گرویتی فالز عالیه آقا . مرسی برای معرفی . میبل عشقِ منه خیلی دوسش دارم
    واقعا عالیه. صداپیشه ی "میبل" هم واقعا معرکه است. یه انیمیشن سرحال و سالم که نه "بددهن"ه نه "بالای 18" سال نه "خشن". (دارم با اون انیمیشن های آمریکایی که تا به حال تماشا کردم مقایسه می کنم "آرچر" و "ریک و مورتی" و "اکس کاپ" و ...) فقط شاید یه سری علایم و نشانه و این جور چیزها باشه که چون مفهومی ندارن زیاد برای مخاطب داخلی (هم وطن) مهم نیست و غصه ی "آثار" مخرب همچین اتفاقی ور نمیخورم.
    من تا حالا فصل اول رو تا قسمت 12 دیدم. به نظرم بهترین قسمت، قسمت دهم بود اونم به خاطر یه ایده ی فوق العاده بود که یه چیزی شبیه داستان انیمیشن سینمایی "رالف خرابکار" از آب دراومده بود.
    پیشنهاد میشه حتما تماشا کنید من که با 12 قسمت مشتری شدم.

9. 15 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Proletariat
    سپاس
    1,445
    از این کاربر 5,391 بار در 644 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali9MJ23 نمایش پست ها
    تازه، فراما-سو-نری هم هست :D
    دیدنش بصورت کامل واجب شد
    نمیدونم چرا اینقد فراماسون و ایلومیناتی رو دوس دارم

11. 13 کاربرِ زیر از Matin VT بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    10,016
    از این کاربر 8,480 بار در 497 پست سپاس گزاری شده

دیشب یه قسمتشو دیدم انیمیشن خیلی خوبی بود با اینکه فحش و بد دهنی و این جور چیزا نبود ولی دل نشین بود.
    فقط از یه چیزیش خوشم نیومد اونم علایم فراماسنری بود که از سر تا ته انیمیشن به چشم میخوردن!
    جا داره از یاسر عزیز که خیلی زحمت میکشه برای معرفی تشکر کنم

13. 17 کاربرِ زیر از Sina_Saw بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_Saw نمایش پست ها
    فقط از یه چیزیش خوشم نیومد اونم علایم فراماسنری بود که از سر تا ته انیمیشن به چشم میخوردن!
    اره بدجور توی ذوق میزنه! خوبی‌ش اینکه فقط حضور "فیزیکی" دارن و توی داستان و داستانک‌هایی که هر قسمت می‌بینیم تاثیری ندارن.
    انگار بیشتر برای "خوشایند" (بیشتر این علایم برای شخصیت‌های محبوب و دوست‌داشتنی‌ه) قضیه فقط طراحی شدن. البته فعلا من هنوز یه فصلش هم تموم نکردم.

15. 12 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

به افکارت زبان نده. ویلیام شکسپیر
    سپاس
    864
    از این کاربر 576 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

ان شالله آخر فصل اول، قسمت 19، همون مثلث تک چشم میاد با استن و دو تا بچه ها می جنگه ... !
    اصن اون قسمت رو ببینید، احساس می کنید دارید گناه می کنید در حق الهی
    خیلی زشت ـه ... به برادر بزرگترم نشونش دادم، گفت: اینا چیه تو نگاه می کنی !
    توی قسمت 19 یه حرف هایی همون مثلث می زنه که نگو ...
    لطفاً سعی کنید با دقت قسمت 19 رو ببینید

17. 9 کاربرِ زیر از Ali9MJ23 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350

فصل اول رو تموم کردم. واقعا انیمیشن خوش‌ساختی بود اول از همه این همه ماجراجویی توی 20 قسمت 20 دقیقه‌ایی هیجان‌انگیزه و دوم هم اینکه کنار ماجرای هر قسمت یه داستان کلی وجود داره که انیمیشن رو از اینکه به "تکرار" بیفته نجات میده. اول عاشق شخصیت "میبل" یا بهتر بگم "هنر صداپیشه"‌ی این شخصیت شدم ولی همینطور که جلوتر رفتم دیگه نمی‌شد از شخصیت "سوس" دل‌کند. یه آدم ساده‌ی مهربون کم‌هوش با این تیکه کلام: معذرت میخوام رفیق!. البته نمی‌دونم من توهم زدم یا واقعا همینطوره ولی هر چقدر به قسمت‌های آخر نزدیک‌تر شدم سن و سال انیمیشن از تیکه‌کلام‌ها گرفته تا رفتار شخصیت‌ها و بعضی ماجرا‌ها کم کم رشد می‌کرد و بزرگسالانه‌تر! می‌شد

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali9MJ23 نمایش پست ها
    توی قسمت 19 یه حرف هایی همون مثلث می زنه که نگو ...
    لطفاً سعی کنید با دقت قسمت 19 رو ببینید
    حالا من زیاد از این چیزها سردرنمیارم و نمی‌دونم چقدر این حرف‌ها میتونه تاثیرگذار باشه ولی فکر کنم بیشتر یه جور "معادل"سازی بود. بخصوص وقتی برای بار اول این مثلته ظاهر شد یه دیالوگی داشت که دقیق یادم نیست: "حقیقتی وجود نداره یا حقیقت توهمه"! یه همچین چیزی گفت.

19. 13 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین